Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Καποτε στις αφισοκολλησεις των 80's ανοίγατε κεφάλια ,πασοκοι και νδημοκράτες,για μια γαμημένη αφίσα.Τωρα συνεταιράκια μην τυχόν και δει ο ρημαγμένος τόπος κάτι αλλο!Καλά οι δεξιοί ,δεν είχατε μπέσα ποτέ,αλλά οι πασόκοι πως έχουν κάνει τέτοια μεταλλαξη και ιδεολογικό άλμα,απλά με ξεπερνάει...Για αυτό είστε κατάπτυστοι και οι δυο ,και η υποστήριξη σου ,σε ενα συνοθύλευμα-υβρίδιο Πασοκ-Ν.Δ αγγίζει την γελοιότητα!Το χουμε καταλάβει,οτι φοβασαι μην σου σπάσουν το γουρουνάκι σου ,αλλά ξέρεις κάτι είστε πια λίγοι οι βολεμένοι...

ρε μαστορα 2014 εχουμε

 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
γιατι εχεις προβλημα με τον μπενι ;

δεν στην μπενι και σκουζεις σαν ολα τα καλα τσυριζακια
γιατι ειναι εγωπαθης κενος διαπλεκομενος κλεφτης κ δοσιλογος
γι αυτα  :birdman:
υγ στα @@ τα συριζακια που λες κι εσυ,,,
οποιος εχει μυαλο κ σκεφτεται λιγακι,δεν χρειαζεται γκεσεμια,οπως εσυ,, ;)
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαστορα 2014 εχουμε

δεν πάει ετσι φίλε...ειλικρινά ομως!Μπορεις εσυ,να ταυτιστεις με την λαική δεξία?Αν είσαι οντως Πασοκ,ξέρεις οτι ιδεολογικά,με Ν.Δ δεν έχεις καμία σχέση...Εσυ δεν νιώθεις προδομένος απο Βενιζέλο?Δεν αηδιάζεις να τον βλέπεις να χαριεντίζεται με Αντωνη?Το Πασοκ αδερφέ απο αυτή την συνεργασία μίκρυνε πολύ...Απογοήτευσε πολύ κόσμο!

Ο πιτσαδόρος βγήκε κερδισμένος.Εκανα κυβερνηση,διέλυσε το Πασοκ,για να φάει το κητος ψίχουλα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
παρακολουθώ και δεν πιστεύω στα μάτια μου ...λεει ο άλλος να καταλάβουν ότι δεν μιλάνε με φιλαράκια τους ,να διεκδικήσουμε ότι μας ανήκει....
και τι ακριβώς είναι αυτό που μας ανήκει ρε φίλε και δεν είναι δανεικό? Μαλλον δεν έχετε καταλάβει ορισμένοι σε τι είδους χώρα ζείτε προφανώς λόγω της ηλικίας σας και της ελλειπούς ενημέρωσης ...
 

Επισκέπτης
δεν πάει ετσι φίλε...ειλικρινά ομως!Μπορεις εσυ,να ταυτιστεις με την λαική δεξία?Αν είσαι οντως Πασοκ,ξέρεις οτι ιδεολογικά,με Ν.Δ δεν έχεις καμία σχέση...Εσυ δεν νιώθεις προδομένος απο Βενιζέλο?Δεν αηδιάζεις να τον βλέπεις να χαριεντίζεται με Αντωνη?Το Πασοκ αδερφέ απο αυτή την συνεργασία μίκρυνε πολύ...Απογοήτευσε πολύ κόσμο!

Ο πιτσαδόρος βγήκε κερδισμένος.Εκανα κυβερνηση,διέλυσε το Πασοκ,για να φάει το κητος ψίχουλα.

Εμένα μου είναι ακατανόητο το γεγονός πως το γαμήδι πάλι θα ξαναμπεί βουλή.Πότε θα διαλυθεί γαμώ το φελέκι μου?
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
σε εναν λαο,ανηκει η χωρα του,κι οχι σ αυτα τα ξεφτυλισμενα τομαρια που διαφεντευουν αυτη την στιγμη την ελλαδα κ επισης  στο 90% των λοιπων χωρων.. :helpplea:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εμένα μου είναι ακατανόητο το γεγονός πως το γαμήδι πάλι θα ξαναμπεί βουλή.Πότε θα διαλυθεί γαμώ το φελέκι μου?
Πού φτασαμε ρε φίλε. Ένα κομμα που πριν 2 χρονια ειχε 4%, λεει εξυπνάδες για μια παραταξη που επι 40 χρονια ειχε πανω από 40%.

Αλαζονεια? Ανοησια? Τι να πω...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
δεν πάει ετσι φίλε...ειλικρινά ομως!Μπορεις εσυ,να ταυτιστεις με την λαική δεξία?Αν είσαι οντως Πασοκ,ξέρεις οτι ιδεολογικά,με Ν.Δ δεν έχεις καμία σχέση...Εσυ δεν νιώθεις προδομένος απο Βενιζέλο?Δεν αηδιάζεις να τον βλέπεις να χαριεντίζεται με Αντωνη?Το Πασοκ αδερφέ απο αυτή την συνεργασία μίκρυνε πολύ...Απογοήτευσε πολύ κόσμο!

Ο πιτσαδόρος βγήκε κερδισμένος.Εκανα κυβερνηση,διέλυσε το Πασοκ,για να φάει το κητος ψίχουλα.

images


http://[URL unfurl="true"]www.7imeres.gr/wp-content/uploads/2014/07/tsipras-kammenos.jpg[/img[/URL]]

2000 λεξεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
σε εναν λαο,ανηκει η χωρα του,κι οχι σ αυτα τα ξεφτυλισμενα τομαρια που διαφεντευουν αυτη την στιγμη την ελλαδα κ επισης  στο 90% των λοιπων χωρων.. :helpplea:
Η Ελλαδα θα παει μπροστα σαν χωρα, όταν σταματησουν να λεγονται αυτά τα παιδικά.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
σε εναν λαο,ανηκει η χωρα του,κι οχι σ αυτα τα ξεφτυλισμενα τομαρια που διαφεντευουν αυτη την στιγμη την ελλαδα κ επισης  στο 90% των λοιπων χωρων.. :helpplea:

και οι χώρες νοικιασμένες στους λαούς είναι ... :offtopic:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ωραιος
ετσι ειναι,,, :grin: :grin: :grin:
ακριβω;
χτες ελεγες δεν υπαρχει τιποτα παντως
Φυσικά υπαρχει. Στησιμο και απατεωνιά. Κι αυτό με εξοργιζει επειδή η αλητεια δεν πρεπει να δικαιώνεται.
 

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
Nαι ρε αγορι μου απο χθες αυτο λέμε... στημένα ειναι ολα αυτα... και τα σκάνδαλα πριν απο εκλογες βγαινουνε με σκοπο να πλήξουν την φημη κάποιων. Πολιτικος χωρις φημη ειναι χαμενος απο χέρι.
μπολντη λες τελικα με ολα αυτα που κανουν οι αντιπαλοι του ο πιτσας παρει μια θεση στο μυαλο του ελληνα ψηφοφορου σαν ενας μεγαλος ηγετης ?  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom