Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Δηλαδή επιβεβαιώνεις ότι αντάλλαζες χύσια?  :think:
Ένας Συριζαίος να μην είναι πούστης εδώ μέσα, υπάρχει ?

ΕΓΩ

Αλλά δεν είμαι και Συριζαίος

Αφήστε τα μίση ... (όποιος ξέρει την συνέχεια να συμπληρώσει γιατί εγώ ξεχνάω )
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πάει η κυβερνηση ειναι η ώρα της για να βλέπεις τέτοια σκηνικα ... ειναι οπως με τα άλλα σκάνδαλα παλιοτερα

θέλουν να τους ριξουν οι μεγαλες δυνάμεις οσοι παρασκηνιακά κρυβονται απο πισω... δεν έχουμε γνωση για το τι γινεται ακριβως επειδη δεν ειμαστε εκ των έσω να βλεπουμε τα πράγματα απλα η ιστορια επαναλαμβανεται και οπως έγινε και στο παρελθον μερικά σκάνδαλα ειναι αρκετά για να σε ριξουν. Ξαφνικα υποθεσεις που ηταν στο αρχειο επανερχονται ....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
το βιντεο παντως για προβοκατορικο μου φαινεται  :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το βιντεο παντως για προβοκατορικο μου φαινεται  :S

τυπε μου οτι και να ειναι το βιντεο η λαδιά ριχτηκε ... σε άλλα σκανδαλα στο παρελθον ειδες να βγήκε άκρη? απλα ακουστηκαν εεε αυτο ηταν αρκετό  :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
και τι παει να πει ρε τυπε οτι ακουστηκε αρα ισχυει? ολος ο κοσμακης λεει οτι θα λαδωσει ο σαμαρας βουλευτες ωστε να συγκεντρωσει τους 180,τι παει να πει οτι ισχυει? χωρις πειστηρια δεν μπορει να αποδειξει τιποτα κανεις...αυτο το βιντεο σου φαινεται κανονικο?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
και τι παει να πει ρε τυπε οτι ακουστηκε αρα ισχυει? ολος ο κοσμακης λεει οτι θα λαδωσει ο σαμαρας βουλευτες ωστε να συγκεντρωσει τους 180,τι παει να πει οτι ισχυει? χωρις πειστηρια δεν μπορει να αποδειξει τιποτα κανεις...αυτο το βιντεο σου φαινεται κανονικο?

γιατι σου ειπα εγω οτι ισχυει? που να ξερω αμα ειναι κανονικο το βίντεο ή οχι. Δεν ξέρω δεν έκατσα να το ψάξω. Νομιζω δεν έχει τοση σημασια αυτο. Λιγοι κάθονται να ψάξουν αμα κάτι ειναι κανονικο ή οχι ο περισσοτερος κοσμος απλα αναπαράγει αυτα που ακουει.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
σημερα το πρωί ο μαλάκας ο Χαικάλης έλεγε του Αυτιά ότι τον τύπο τον γνώριζε και ότι πριν απο ενα χρόνο του έδωσε ενα πεντοχίλιαρο να το επενδύσει και του τοφαγε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτόν λοιπόν που κυνηγούσε για το πεντοχίλιαρο και ο οποίος λεει του εβαλε στην τράπεζα 800 ευρώ γιατί τοσα του είπε ότι έχει  :headbang: :headbang: και να κανει υπομονη ένα χρόνο μετά και ενω του χρωστάει 4.200 κατά τα λεγόμενα του ίδιου ,τον θεωρεί αξιόπιστο όταν του προσφέρει 700 χιλιάρικα συμομωτικά λέει από διαφορες μπίζνες και μη σημαδεμένα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και το άλλο το λαμόγιο ο Λαζόπουλος που κατά τα άλλα ειναι αμερόλυπτος και νοιάζεται για τους Ελληνες ,παίρνει αυτή την μαλακία ρολόι κάμερα την απομαγνητοφωνεί στο στούντιο και αντί να τον κράξει αν είχε ίχνος σοβαρότητας βγαίνει στα κανάλια και το αναπαραγάγει ως σοβαρή καταγγελία  :headbang: :headbang: :headbang:

Ουστ ρε λαμόγια του Καμμένου ψεκασμένοι μαλάκες έλεος ...και βγαίνετε σήμερα μιαμιση ώρα στον λιγδη τον Αυτιά μπας και ψήσετε τα γερόντια ...αρχίδια του κερατά
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ο καμμενος το εκανε αυτο μπας και παρει κανα ψηφαλακι απο κανα κοροιδο γιατι το κομμα του τροπος του λεγειν ουτε 2% δεν θα συγκεντρωσει στις επερχομενες εκλογες  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ο καμμενος το εκανε αυτο μπας και παρει κανα ψηφαλακι απο κανα κοροιδο γιατι το κομμα του τροπος του λεγειν ουτε 2% δεν θα συγκεντρωσει στις επερχομενες εκλογες  :grin:

o kammενος παιζει να κανει συνεργασια με τον συριζα οταν θα βγει ο τελευταιος
 

Επισκέπτης
Πάντως οτι κ να λέμε το σκατό έχει πάει στη κάλτσα για όλους τους βουλευτές.Δε μπορώ να δω πως θα πάνε να ψηφίσουν χωρίς να σκέφτονται πως αν ρίξουν ναι ο κόσμος θα τους θεωρεί πουλημένους.Έχει πέσει ταφόπλακα στο θέμα εκλογής ΠτΔ κ πραγματικά αμφιβάλω οτι μπορεί να γίνει κάτι που να ανατρέψει το κλίμα που έχει διαμορφωθεί κατά της εκλογής.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Πάντως οτι κ να λέμε το σκατό έχει πάει στη κάλτσα για όλους τους βουλευτές.Δε μπορώ να δω πως θα πάνε να ψηφίσουν χωρίς να σκέφτονται πως αν ρίξουν ναι ο κόσμος θα τους θεωρεί πουλημένους.Έχει πέσει ταφόπλακα στο θέμα εκλογής ΠτΔ κ πραγματικά αμφιβάλω οτι μπορεί να γίνει κάτι που να ανατρέψει το κλίμα που έχει διαμορφωθεί κατά της εκλογής.

Στην προηγούμενη σελίδα ρωτούσα αν υπάρχει εδώ μέσα Συριζαίος που να μην είναι πούστης και εμφανίστηκες εσύ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στην προηγούμενη σελίδα ρωτούσα αν υπάρχει εδώ μέσα Συριζαίος που να μην είναι πούστης και εμφανίστηκες εσύ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιατι το λες αυτο τυπε? ειναι ομοφυλοφιλος ο λεγκολας33αρης?
 

Επισκέπτης
ομοφοβικές καργιόλες άλλη δουλειά από το να ασχολήστε με τον σεξουαλικό μου προσανατολισμό συνέχεια δεν έχετε?

Τσιμπήστε τώρα το τρομπόνι μαυροφορεμένες κ σα κλαμένα μουνιά που πάμε για εκλογές ώστε ο Κιμ γιον Τσιπρ να σας πάρει τις αχρείες συντηριτικές σούφρες σας ΣΥΡΙΖΑ

Νοικοκυραίοι μου εσείς ,σα τα αρούρια θα τρέχετε από φλεβάρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom