Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
χαχαχα α ρε αλεξ ;

απο που ξεκινησε αυτη η ιστορια ;
Μιλας με γριφους γεροντα. Ποιος την ξεκινησε? ο Καμμενος βεβαια μπας και κανει λιγο μπαχαλο και μπει στη βουλη.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η εισαγγελία είπε το αυτονοητο τύπε, ότι δεν υπαρχει τίποτα. Τωρα τσιριζουν τα λαμόγια που ξεφτιλιστηκανε. Να τα βλεπει αυτά ο κοσμος και να προσεχει ποιους ψηφιζει. Μεγαλο κερδος σημερα για τη ΝΔ.

μα δεν έβαλαν την υποθεση στο αρχειο?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006


ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΑ:

1) ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΛΛΟΙΩΣΗΣ Ή ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ

2) Η ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΣΑΜΑΡΑ

Η ΠΟΛΥΣΕΛΙΔΗ ΕΚΘΕΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΤΑΤΙΘΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΜΑΧΟ ΥΛΙΚΟ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΡΩΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ. ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΕΥΩΡΙΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΛΑΪΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΜΕΝΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΛΤΑΚΟΥ, ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΟΥΝ ΝΟΜΙΜΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΩΝ ΣΚΕΥΩΡΩΝ, ΠΟΥ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΧΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΣΑΜΑΡΑ.
Εσυ συνεχισε να μας πείθεις με δημοσιεύματα του Χιου.
Ο καθενας επιφυλασσει για τον εαυτο του τη σοβαροτητα που θεωρει ότι αξιζει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φυσικα. Τωρα αρχισαν να τους φταινε οι εισαγγελείς. Γελοιοτητα.

εγω εχω την εντυπωση οτι μια υποθεση μπαινει στο αρχειο οταν δεν προκυπτουν στοιχεια και θα εξεταστει μετα παλι ή οχι?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εγω εχω την εντυπωση οτι μια υποθεση μπαινει στο αρχειο οταν δεν προκυπτουν στοιχεια και θα εξεταστει μετα παλι ή οχι?
Μια υποθεση μπαινει στο αρχειο όταν δεν υπαρχει καμια ενδειξη.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εσυ συνεχισε να μας πείθεις με δημοσιεύματα του Χιου.
Ο καθενας επιφυλασσει για τον εαυτο του τη σοβαροτητα που θεωρει ότι αξιζει.
Καλα πεισε μας για το αντιθετο πρωτα γαλαζια τσουχτρα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εσυ συνεχισε να μας πείθεις με δημοσιεύματα του Χιου.
Ο καθενας επιφυλασσει για τον εαυτο του τη σοβαροτητα που θεωρει ότι αξιζει.
Aκομα περιμενω να μας πεις για ποιο λογο αυτο το αρθρο ειναι ψευτικο.

Τη μείωση των αναπηρικών συντάξεων προβλέπει ο Νόμος Λοβέρδου (2010) και όπως σημειώσαμε η βασική σύνταξη θα μειώνεται ανάλογα με το ποσοστό αναπηρίας. Σήμερα, η μέση σύνταξη προ φόρων και κρατήσεων περίθαλψης, ανέρχεται μόλις στα 545 ευρώ για τις γυναίκες και στα 677 ευρώ για τους άνδρες. Ακόμα χειρότερη όμως προδιαγράφεται η κατάσταση για τους ασφαλισμένους με αναπηρική σύνταξη που δεν έχουν συμπληρώσει 15ετία καθώς οι αρμόδιες αρχές δεν έχουν ξεκαθαρίσει εάν οι δικαιούχοι αναπηρικής με λίγα χρόνια ασφάλισης θα λαμβάνουν το ποσοστό που αντιστοιχεί στα χρόνια ασφάλισης ή θα μένουν στη βασική σύνταξη.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ναι μετα δεν θα την ξαναανοιξουν?
Oι υποθεσεις ανοιγουν παλι ΜΟΝΟ αν προκυψει κατι καινουργιο.

Υ.Γ. Αυτό ΔΕΝ σημαινει ότι η ερευνα συνεχιζεται. Εχει λήξει. Αν εμφανισθεί κάτι όμως θα ανοιξει παλι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Kαι π-ιστευεις οτι ο μεσος ελληνας το έχει καταλαβει αυτο?
Τι εχει καταλαβει ο μεσος Ελληνας? Ότι "η θεση στο αρχειο" σημαινει ότι η ερευνα συνεχιζεται και βλέπουμε?
Ε και τι φταιω εγω ?
Όλα είναι γραμμενα, όλα είναι αναλυμενα. Αν καποιος δεν εχει την πνευματικη ικανοτητα να αντιληφθεί τι να κανουμε?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσυ που το εχεις καταλαβει θελω να μου πεις το περιεχομενο του βιντεου το θεωρεις αθωο?

δεν ξερω δεν το ειδα πραγματικα

παντως αλεξ το θεμα ξέρεις ποιο ειναι? μηπως αυτοι το μονο που ηθελαν ηταν να σπειρουν υπονοιες
και τελικα να το καταφεραν και να έχει μεινει ο μεσος ελληνας με αυτη την εντυπωση θα δειξουν τα νουμερα

αυριο την ψηφοφορια πως την βλεπεις?
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
Μια υποθεση μπαινει στο αρχειο όταν δεν υπαρχει καμια ενδειξη.

Εγώ σε αυτή την υπόθεση είδα πολλές ενδείξεις. Το βίντεο με τον τύπο που πάει να δωροδοκήσει βουλευτή είναι ένδειξη. Το να θεωρείται το βίντεο ότι δεν είναι ένδειξη είναι νομικίστικο κόλπο. Το να βάζουμε υποθέσεις στο αρχείο πατώντας πάνω σε "πατέντες" είναι ο λόγος που έχουμε φτάσει εδώ που έχουμε φτάσει στην Ελλάδα.

Η σπουδή του συγκεκριμένου εισαγγελέα να τη βάλει στο αρχείο και (ουσιαστικά) να την κουκουλώσει μου δείχνει αν μη τι άλλο ότι θέλουν να ξεχαστεί το θέμα όσο γίνεται γρηγορότερα και σίγουρα πριν την τρίτη ψηφοφορία. Γιατί να μην ανοίξουν τα τηλέφωνα του Αποστολόπουλου να αποδειχθεί ατράνταχτα και η αθωότητα του (αλλά και ότι δεν είχε επαφές με άλλους παράγοντες);

Εσύ αλεξ θεωρείς τη δικαιοσύνη όπως εκφράζεται από άτομα σαν το Ντογιάκο ανεξάρτητη; Δε μιλάω μόνο για τη συγκεκριμένη αλλά και για άλλες υποθέσεις που έχει συμμετέχει ο συγκεκριμένος. Βγάλε τα μπλε γυαλιά όμως πριν απαντήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom