Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Το αινιγματικό tweet του Πάνου Καμμένου

Μια, αν μη τι άλλο, αινιγματική ανάρτηση έκανε στο λογαριασμό του στο Twitter το βράδυ της Δευτέρας ο πρόεδρος των Ανεξάρτητων Ελλήνων Πάνος Καμμένος.

Ο κ. Καμμένος ανέβασε μια φωτογραφία της τράπεζας του Μαυρίκιου και έγραψε: «Κρατήστε αυτή τη φωτογραφία και την ημέρα σήμερα σύντομα θα καταλάβετε».

http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/files/1/2014/12/22/kammenos-tweet-aimigma.JPG[/img[/URL]]

αμαν

τι ετοιμαζουν παλι οι ψεκασμενοι;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Να. Εχει πολλες παγιδες με την καθε εννοια

Ναι ξέρω εκει έχει ολες τις διαδικασιες βασικα με τις οποιες θα εφαρμοσθουν οι νομοι και οι διαδικασιες στο δικαστηριο έχει παραθυράκια μωρε ...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ναι ξέρω εκει έχει ολες τις διαδικασιες βασικα με τις οποιες θα εφαρμοσθουν οι νομοι και οι διαδικασιες στο δικαστηριο έχει παραθυράκια μωρε ...
Μιλαω για το οτι δεν θα χρειαζονται μαρτυρες σε δικες....σε οποιαδηποτε αντιδικια με τραπεζες η τραπεζα ειναι υπερανω και αποζημειωνεται πρωτη κτλπ κτλπ...
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Το αινιγματικό tweet του Πάνου Καμμένου

Μια, αν μη τι άλλο, αινιγματική ανάρτηση έκανε στο λογαριασμό του στο Twitter το βράδυ της Δευτέρας ο πρόεδρος των Ανεξάρτητων Ελλήνων Πάνος Καμμένος.

Ο κ. Καμμένος ανέβασε μια φωτογραφία της τράπεζας του Μαυρίκιου και έγραψε: «Κρατήστε αυτή τη φωτογραφία και την ημέρα σήμερα σύντομα θα καταλάβετε».

http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/files/1/2014/12/22/kammenos-tweet-aimigma.JPG[/img[/URL]]

αμαν

τι ετοιμαζουν παλι οι ψεκασμενοι;
[/quote]
Tι δεν καταλαβαινεις τυπε?Ετοιμαζεται για νεα καταγγελια αποπειρας δωροδοκιας του.
Οχι ομως για να ψηφισει ΠτΔ.Αλλα αν συγκυβερνησει με τον Τσυπριζα να συμφωνησει για τους gay γαμους,οπως επισης να δοθει και ελληνικη ιθαγενεια σε χιλιαδες Αφγανους ,Πακιστανους,Μαυριτανους και οτι αλλο θελει η ψυχη τους.Καταλαβαινεις ποιος πηγε να τον δωροδοκησει ε?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μιλαω για το οτι δεν θα χρειαζονται μαρτυρες σε δικες....σε οποιαδηποτε αντιδικια με τραπεζες η τραπεζα ειναι υπερανω και αποζημειωνεται πρωτη κτλπ κτλπ...

εγω δεν μπορω να καταλαβω πως έγινε με τον Σακκα και πέρασε το 18μηνο και τον άφησαν ελευθερο χωρις να δικαστει
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Κατά τη γνώμη μου όλα έχουν να κάνουν με τους μισθούς των δικαστικών.Για να μείνουν υψηλόμισθοι οι δικαστικοί και να μην υποστούν περικοπές τα έκαναν πλακάκια με την κυβέρνηση.Πούλησαν το τομάρι τους δηλαδή.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κατά τη γνώμη μου όλα έχουν να κάνουν με τους μισθούς των δικαστικών.Για να μείνουν υψηλόμισθοι οι δικαστικοί και να μην υποστούν περικοπές τα έκαναν πλακάκια με την κυβέρνηση.Πούλησαν το τομάρι τους δηλαδή.
Το ιδιο και οι ανεξαρτητοι βουλευτες...για να μην χασουν την καρεκλα για 18 μηνες ακομα.
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
ΕΑΝ υπαρχει πολιτικη επιροη στην δικαιοσυνη τοτε ολοι καταλαβαινουμε τι σημαινει αυτο για την κοινωνια.

ΕΑΝ ? Εσύ δλδ θεωρείς τη δικαιοσύνη ανεξάρτητη ;; Μόνο το παράδειγμα της Χ.Α. που τους βάλανε φυλακή επειδή βρέθηκαν κάποιες φωτογραφίες στις οποίες κρατούσαν όπλα και το ότι κατηγορούν όλους τους βουλευτές ως μέλη εγκληματικής οργάνωσης (άρα επειδή έτυχε να βγουν βουλευτές με τη Χ.Α. συνεπάγεται κατά τη λογική της "ανεξάρτητης" δικαιοσύνης ότι είναι εγκληματίες -- εκείνοι που πχ ήταν υποψήφιοι βουλευτές αλλά δε βγήκαν δεν είναι εγκληματίες  :uglystupid:) αρκεί για να καταλάβεις πόσο τελικά ανεξάρτητη είναι η δικαιοσύνη.

Το πιο σύντομο ανέκδοτο: "Ανεξάρτητη δικαιοσύνη"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ΕΑΝ ? Εσύ δλδ θεωρείς τη δικαιοσύνη ανεξάρτητη ;; Μόνο το παράδειγμα της Χ.Α. που τους βάλανε φυλακή επειδή βρέθηκαν κάποιες φωτογραφίες στις οποίες κρατούσαν όπλα και το ότι κατηγορούν όλους τους βουλευτές ως μέλη εγκληματικής οργάνωσης (άρα επειδή έτυχε να βγουν βουλευτές με τη Χ.Α. συνεπάγεται κατά τη λογική της "ανεξάρτητης" δικαιοσύνης ότι είναι εγκληματίες -- εκείνοι που πχ ήταν υποψήφιοι βουλευτές αλλά δε βγήκαν δεν είναι εγκληματίες  :uglystupid:) αρκεί για να καταλάβεις πόσο τελικά ανεξάρτητη είναι η δικαιοσύνη.

Το πιο σύντομο ανέκδοτο: "Ανεξάρτητη δικαιοσύνη"  :2funny: :2funny: :2funny:
Πλεον ειμαι ΠΟΛΥ προσεκτικος στις αναφορες μου τυπε. Οι εξελιξεις στα τρεχοντα θεματα ειναι ανησυχητικες....! Παντως ακομα δεν εχω γινει alex και johnys...! Με καταλαβες νομιζω
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σωστά άρα θυμόμουν πως αύριο νωρίς νωρίς θα ξέρουμε
Λες να βρει τους 200????? Εγω θελω να δω ποιος θα ειναι ο 3ος υποψηφιος γιατι κατα 99% δεν θα ειναι ο δημας εαν δεν παρει πανω απο 165
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το θέμα είναι να τους βυθίσουμε στα σκατά τους.Δηλαδή η βία που ασκούν όλοι αυτοί εισαγγελείς κτλ να επιστρέφει πάνω τους πολλαπλασιασμένη.Για αυτό και είναι ευχής έργον αυτές οι συγκαλύψεις αφού στόχος δεν είναι η εξουσία αλλά τα κεφάλια τους.Κάθε τέτοιο γεγονός μας φέρνει πιο κοντά στο όραμα των αποκεφαλισμών.
Οι αποκεφαλισμοι και οι επαναστάσεις γινονται κάθε Σεπτεμβριο εδώ και 5 χρονια. Τωρα πηγαν και Ιανουαριο? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom