Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μαν γιατι εισαι και παλι σινγκλ, δεν μας ειπες. Σου ριξε κερατο; Αν το κανε μια φορα μονο συγχωρεσε την.

Οχι τα σπάσαμε λιγο και εφταιγε αυτη και τωρα δεν εχουμε ξαναμιλησει
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
επειδη σαν χαρακτηρας ειμαι εξωστρεφης καμια φορα γινομαι πιεστικος χωρις να το καταλαβαινω και γενικα για μενα αυτο ειναι φυσιολογικο απλα κάποιες ειναι πιο ευαισθητες και δεν τραβάει
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
επειδη σαν χαρακτηρας ειμαι εξωστρεφης καμια φορα γινομαι πιεστικος χωρις να το καταλαβαινω και γενικα για μενα αυτο ειναι φυσιολογικο απλα κάποιες ειναι πιο ευαισθητες και δεν τραβάει

γραφτη σταρχιδιασ δε βλεπεις πως ειναι οι γυναικες καποτε η εριναλ με αγαπουσε τωρα θυμωνει και στενοχωριεται ευκολα  :cheesy:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γραφτη σταρχιδιασ δε βλεπεις πως ειναι οι γυναικες καποτε η εριναλ με αγαπουσε τωρα θυμωνει και στενοχωριεται ευκολα  :cheesy:

"κάποτε με αγαπουσες τωρα ειμαι ο απο πάνω" καλή ατακα σου που εχω δει στο κοσμο  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το κακο με τις ελληνιδες ειναι οτι ειναι φαντασμένες και ψωνισμένες  :-
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
"κάποτε με αγαπουσες τωρα ειμαι ο απο πάνω" καλή ατακα σου που εχω δει στο κοσμο  :2funny:

το ιδιο εδω οπως και κει, οταν πρωτοεμπαινα σε ενα φορουμ ολο αγαπες και λουλουδια μεχρι να καταλαβουν τι εργο ειμαι και να αρχισουν τα στραβωματα  :tooth:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το ιδιο εδω οπως και κει, οταν πρωτοεμπαινα σε ενα φορουμ ολο αγαπες και λουλουδια μεχρι να καταλαβουν τι εργο ειμαι και να αρχισουν τα στραβωματα  :tooth:

:2funny: :2funny:

μας έχουν κανει ζημια μεγαλη οι χαζοαγαπουληδες μετα οι γυναικες δεν εκτιμάνε τους ντόμπρους έχουνε συνηθισει αλλιως
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:2funny: :2funny:

μας έχουν κανει ζημια μεγαλη οι χαζοαγαπουληδες μετα οι γυναικες δεν εκτιμάνε τους ντόμπρους έχουνε συνηθισει αλλιως

οι πιρφοροι-νωντιστες κατεστρεψαν την ελλαδα και τα φορα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οι πιρφοροι-νωντιστες κατεστρεψαν την ελλαδα και τα φορα

σε λιγο καιρο θα ειναι παρελθον ολοι αυτοι γιατι θα τους πάρουμε ολο το κοσμο... οποτε μετα θα γινει οπως με τις επιχειρησεις τις μεγάλες το μεγάλο ψάρι τρώει το μικρο  :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εγω δεν έχω πονο συμβαινουν αυτα .... αυτη θα χάσει  :grin:
τυπε αυτο ειναι η μεγαλυτερη ψευτια εβερ που λεει κανεις στον εαυτο του. Τι ακριβως να χασει η γκομενα/ ο γκομενος αν δεν σε θελει;  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λοπεζ ο μητσάρας τι απεγινε ρε φιλε?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε αυτο ειναι η μεγαλυτερη ψευτια εβερ που λεει κανεις στον εαυτο του. Τι ακριβως να χασει η γκομενα/ ο γκομενος αν δεν σε θελει;  :think:

με ήθελε. Αποψε την γνωρισα ... αυριο βγηκαμε. Εσυ λες να μην ήθελε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom