Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Το κομμα διαλυθηκε και ο καθενας ηταν ελευθερος να παει οπου θελει.Αλλα και ετσι να ναι υπαρχει μεγαλο φασμα.Τι σχεση εχει ο Παντζας και οι υπολοιποι προερχομενοι απ το ΔΗΚΚΙ κεντρωοι με τους Σταλινοτσολιαδες των συνιστωσων;Και ο Γλεζος στον ΣΥΡΙΖΑ ειναι και τον σεβομαι και τον υπολυπτομαι γιατι νοιαζεται για το καλο της κοινωνιας και της πατριδας.Εχει καμια σχεση  με τους γραφικους ακροαριστερους των συνιστωσων;


αυτο ειναι αλλο δηκκι;

Το ΔΗΚΚΙ αρνείται την αυτοδιάλυσή του

-Το ΔΗΚΚΙ με απόφαση του 5ου (έκτακτου) Συνεδρίου του που συνήλθε τον Ιούνιο στην Αθήνα αρνήθηκε την αυτοδιάλυσή του.

Κάνουμε έκκληση σε όλους όσους αγωνιστήκαμε μαζί τα τελευταία χρόνια και προ-ωθήσαμε από κοινού με επιτυχία το ενωτικό εγχείρημα του ΣΥΡΙΖΑ το Συνέδριο να μην αμφισβητήσει τον ιδρυτικό, συμμαχικό - μετωπικό του χαρακτήρα που τον έφερε ως εδώ. Να μην καταγραφεί ως Συνέδριο επίλυσης «οργανωτικών διαφορών» οι οποίες συνήθως αποκρύπτουν τα πραγματικά πολιτικά επίδικα και αναπαράγουν μονίμως την κρίση στην Αριστερά.


 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
  (εδω και σε θρεντ ζωντανα μου την επεφτε ο αηδιαστικος καγκουρας και κανει τον αδιαφορο- ξεφτιλικια τι περιμενεις)

αυτο δεν εχει γινει ουδεποτε. δεν υπαρχει λογος να λες ψεμματα.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Η ασοβαρη δικαιοσύνη για μια ακόμα φορά καταφερε να ξεφτυλιστει κ να κάνει την παπια μην ανοιγωντας τις τηλ συνομιλίες κ φυσικά ούτε τα επιμαχα βιντεοσκοπημενα οπτικοακουστικα αρχείο. .Κατά το κοινώς λεγομενο...έχουν κάνει το άσπρο μαύρο στο γελοίο κυκνιο άσμα του αρχιδοσιλογαρα Σαμαράς. Που καταξεφτιλιστηκε κ πάλι ... αλλά μαθημενος είναι δεν τρέχει μια :grin:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
τελικα εχει δικιο ο Καμμενος που μιλαει για αεροψεκασμους... :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γυρίσαμε στο παλιό μπου... μπινελίκι και άγιος ο θεός...

Αυτο ειπα και στην εριναλ οταν μου ειπε οτι θα χαλασεις το θρεντ το μισο ειναι χριστοπαναγιες τι να χαλασω?  :2funny: :2funny:

μετα αρχισαν να ξεκατινιαζονται
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εριναλ παντως το εχω παρατηρτησει οποτε σε στριμωχνουνε αρχιζεις τις τρολιες του στυλ και που να ψαχνω τωρα και εγω ειμαι εξυπνοτερη απο εσας και δεν καταλαβαινετε τι σας λεω  :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
αυτο δεν εχει γινει ουδεποτε. δεν υπαρχει λογος να λες ψεμματα.

υπάρχει... πως θα δείξει ότι είναι κάποια ???

πως θα επιβεβαιώσει την μίζερη ύπαρξη της ??

με το ψέμμα και μόνο με αυτό....

θηλυκός χαικάλης.... και σε μυαλά και σε εμφάνιση...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αυτο δεν εχει γινει ουδεποτε. δεν υπαρχει λογος να λες ψεμματα.
Εσενα λοπεζ εχω δυο φωτο σου απο το εμ εσ εν τοσα χρονια δεν τις εβγαλα. Ηταν τοτε που μου ζητουσες τηλ για να με γαμησεις αλλα σου εδωσα ενα λαθος και μολις το πηρες πρεφα φρικαρες και αρχισες τα μπινελικια. Η λεω και σε αυτο ψεματα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ωχ? λοπεζ τι σου λενε ρε?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσενα λοπεζ εχω δυο φωτο σου απο το εμ εσ εν τοσα χρονια δεν τις εβγαλα. Ηταν τοτε που μου ζητουσες τηλ για να με γαμησεις αλλα σου εδωσα ενα λαθος και μολις το πηρες πρεφα φρικαρες και αρχισες τα μπινελικια. Η λεω και σε αυτο ψεματα;

:o :o :o
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μην φρικαρεις τοσα χρονια εδω δεν βγαζω πμ κανενος ουτε στοιχεια αλλα  κοτσανες μην λετε τουλαχιστον δεν λεει.. αντρες ειστε/ λεμε τωρα

κοιτα εχεις ενα κακο οταν σε στριμωχνουν και έχεις αδικο δεν το παραδεχεσαι χανεις πολυ με αυτο να το ξέρεις.
Οταν λες στον αλλον θα βγαλω συνομιλιες σου που την επεφτες και μετα καταλαβες οτι εγραψες μλκια παραδεξου το
 

Επισκέπτης
Ντογιάκος ο αδέκαστος

χαχαχα

γαμώ την βρώμα κ την δυσοδία του πίτσα σας πρόβατα.

Έλα μπεεεεεεεε
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εσενα λοπεζ εχω δυο φωτο σου απο το εμ εσ εν τοσα χρονια δεν τις εβγαλα. Ηταν τοτε που μου ζητουσες τηλ για να με γαμησεις αλλα σου εδωσα ενα λαθος και μολις το πηρες πρεφα φρικαρες και αρχισες τα μπινελικια. Η λεω και σε αυτο ψεματα;

φυσικα και λες ψεμματα. ηταν τοτε που ησουνα και προϊσταμενος στη ΓΑΔΑ  :tooth:

αν εχεις φωτογραφια μου ελπιζω να προσευχεσαι απο κατω καθε βραδυ να κανεις και ενα σταυρο αφου με εχεις σα θεο  ;)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
κοιτα εχεις ενα κακο οταν σε στριμωχνουν και έχεις αδικο δεν το παραδεχεσαι χανεις πολυ με αυτο να το ξέρεις.
μπορει και να εχεις δικιο σε μερικα θεματα δεν ειναι ποιος εχει δικιο η αδικο ειναι θεμα γνωμης τεσπα γαμιεστε ειπαμε να κανουμε λιγακι χαβαλε αλλα το κοψατε στο σοβαρο και δεν γουσταρω
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
κοιτα εχεις ενα κακο οταν σε στριμωχνουν και έχεις αδικο δεν το παραδεχεσαι χανεις πολυ με αυτο να το ξέρεις.
Οταν λες στον αλλον θα βγαλω συνομιλιες σου που την επεφτες και μετα καταλαβες οτι εγραψες μλκια παραδεξου το

ολα τα καταλαβαινει απλα ειναι στριμενη λογω ηλικιας. και σιγουρα ασχημουλα  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom