Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εγω θα ηθελα να βγαλει τα στρινγκακια της στην φορα

:2funny: :2funny: :2funny:
ποιά στριγκάκια ρε παπάρα....

τέτοια φοράει

1.png


και μάλιστα δίχρωμα κίτρινα μπροστά , καφέ πίσω...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
 τι λε ρε γερο ποιος σου ειπε οτι παιζω με τα δικα σου ζαρια; :2funny:

Υ.Γ Αν στην κανω θα στην κανω οποτε εγω θελω, φριξε τωρα απο τα νευρα  :grin:

τι έγινε στέρφα γίδα ???/ κωλοτούμπες ???

ααα ρε θηλυκέ χαικάλη....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Που να ξερα οταν ψηφιζα ΑΝΕΛΛ  οτι θα γινονταν ολα αυτα.Πριν ψηφισω τον βλακα τον Καμμενο η ψηφος πηγαινε στο ΛΑΟΣ,αλλα παει κι αυτο..Αν και για τους ΑΝΕΛΛ  απ την αρχη φαινοταν η δουλεια,ολο αερολογιες και ουφολογιες ηταν,σοβαροτης και ουσια μηδεν.Τελικα αποδεικνυεται μονο το ΔΗΚΚΙ του Τσοβολα αξιζε που υποστηριζα παλια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αλεξ που εισαι? τελικα η υποθεση μπηκε στο αρχειο ρε μλκ δεν στα ελεγα? οτι το μονο που τους νοιαζει ειναι να βγαλουν ενα σκάνδαλο για να πέσει η κυβερνηση? θυμασαι που εγραψα οτι πάω να ψαξω τον ποινικο κωδικα και μετα λεω αφου δεν εχει σημασια σιγα μη δικαστουν
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Βγαλε τις βρωμιες του παλιογερου στη φορα  :rockon:
ασε ρε να κανω χαβα με τον παππου ειναι η καλη πραξη των εορτων ασχολησε με ενα μαλακα και νομιζει οτι του δινεις αξια  :grin:  (εδω και σε θρεντ ζωντανα μου την επεφτε ο αηδιαστικος καγκουρας και κανει τον αδιαφορο- ξεφτιλικια τι περιμενεις)
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ασε ρε να κανω χαβα με τον παππου ειναι η καλη πραξη των εορτων ασχολησε με ενα μαλακα και νομιζει οτι του δινεις αξια   :grin:  (εδω και σε θρεντ ζωντανα μου την επεφτε ο αηδιαστικος καγκουρας και κανει τον αδιαφορο- ξεφτιλικια τι περιμενεις)

βρίζει χυδαία και ειναι εμετικός...έχει πάψει να ειναι αστείος ο μαλάκας!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
συνιστωσα του τσυριζα
Το κομμα διαλυθηκε και ο καθενας ηταν ελευθερος να παει οπου θελει.Αλλα και ετσι να ναι υπαρχει μεγαλο φασμα.Τι σχεση εχει ο Παντζας και οι υπολοιποι προερχομενοι απ το ΔΗΚΚΙ κεντρωοι με τους Σταλινοτσολιαδες των συνιστωσων;Και ο Γλεζος στον ΣΥΡΙΖΑ ειναι και τον σεβομαι και τον υπολυπτομαι γιατι νοιαζεται για το καλο της κοινωνιας και της πατριδας.Εχει καμια σχεση  με τους γραφικους ακροαριστερους των συνιστωσων;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
βρίζει χυδαία και ειναι εμετικός...έχει πάψει να ειναι αστείος ο μαλάκας!
χρονια τωρα βεβαια εχει πολλους παππουδες σε ψυχιατρεια που βριζουν χυδαια ειναι ενα ειδος ανιας
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ασε ρε να κανω χαβα με τον παππου ειναι η καλη πραξη των εορτων ασχολησε με ενα μαλακα και νομιζει οτι του δινεις αξια   :grin:  (εδω και σε θρεντ ζωντανα μου την επεφτε ο αηδιαστικος καγκουρας και κανει τον αδιαφορο- ξεφτιλικια τι περιμενεις)

θα βάλεις κανένα από τα πόστ αυτά για να με ξεφτελίσεις ???

ή μόνο παπαριές σαν του χαικάλη ???
 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
ασε ρε να κανω χαβα με τον παππου ειναι η καλη πραξη των εορτων ασχολησε με ενα μαλακα και νομιζει οτι του δινεις αξια   :grin:  (εδω και σε θρεντ ζωντανα μου την επεφτε ο αηδιαστικος καγκουρας και κανει τον αδιαφορο- ξεφτιλικια τι περιμενεις)
Na σε ξεκωλιάσει ήθελε που το κακό?  :birdman:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
θα βάλεις κανένα από τα πόστ αυτά για να με ξεφτελίσεις ???

ή μόνο παπαριές σαν του χαικάλη ???
κολλησε η βελονα; θα ψαχνω να βρω τις αηδιες σου νομιζεις επειδη κανεις οτι δεν εγιναν; δεν γαμιεσαι να ασπρισουμε ρε ξεροξεκουτη; :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
γυρίσαμε στο παλιό μπου... μπινελίκι και άγιος ο θεός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom