Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 708K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

poutsokaulwstras

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πού ακριβώς είναι τα μπουρδέλα κοντά στο λιμάνι ;;(αν γίνεται ασ χρησιμοποιήσει και το γκούγκλ μάπς)
Γιατί δν παίζει αμάξι να πάω μέχρι γλαύκου,και με ταξί δν ξέρω αν θα βρώ να γυρίσω πίσω . :)


Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Vermin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στην Πάτρα στον Γλαύκο έχει 2 μπουρδέλα. Στο καινούριο δεν έχω πάει. Στο παλιό πριν λίγο καιρό (3-4 μήνες) άνοιξε και δεύτερο σπίτι με τζακούζι μέσα. Είναι στον ίδιο χώρο δίπλα στο άλλο.Η τιμή είναι 35 και στα δύο για απλό πρόγραμμα. Για έξτρα η τιμή ανεβαίνει αλλά δεν έχω πάρει ποτέ για να θυμάμαι ακριβώς. Η γκόμενες γενικά που φέρνει είναι άνω του μετρίου, αλλά αυτό είναι και υποκειμενικό. Συνήθως υπάρχουν δύο γκόμενες μία σε κάθε σπίτι. Δουλεύει από τις 12 περίπου το πρωί μέχρι 1 το βράδυ. Τώρα τελευταία δεν έχω πάει και δεν ξέρω ποιες έχει
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Σήμερα που πέρασα από την Γλαύκου , στο πρώτο σπίτι με την ταμπέλα (proSEXeto) δούλευε ένα γερμανιδάκι αδύνατο με μικρό στήθος χωρίς καθόλου πιασίματα αλλά αρκετά στενό…. Θα πρέπει να είναι καινούργιο στην δουλειά γιατί όταν τελείωσα μου έβγαλε το προφυλακτικό και κοίταγε μήπως έσπασε (είναι ακόμη φοβισμένο )…
Στο δεύτερο σπίτι δούλευε η Ελένη η οποία τα έχει τα χρονάκια της (μάλλον η γνωστή που είχε παλιά το σπίτι κάτω στο λιμάνι) ψηλή, αρκετά μελαχρινή, νταρντάνα με μεγάλο στήθος και πολλά περιττά κιλά …… από περιποίηση ήταν πολύ καλή ,… πολύ καλό τσιμπούκι με παράλληλο παιχνίδι με το στήθος της , όπου τον έβαζε ανάμεσα και τον έπαιρνε και στον στόμα, και αρκετά καλό πήδημα με πολύ συμμετοχή από την ίδια  ….  Τα δωμάτια και στα δύο σπίτια είναι πολύ καλά (επιπέδου στούντιο) με καλύτερο αυτό στης Ελένης. 
 

leledonis2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο γλαυκου

Ηταν ενα ξανθο γερμνιδακι, μιλαγε μονο αγγλικα.
Λεπτο, ψηλο, σφικτο με μικρο original στηθος.
Οντως πρεπει να ηταν καινουργιο.... Καλο ομως  :rockon: :rockon:
 

GiwrgosR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στο λιμάνι ξέρει κανείς τι παίζει αυτη την εποχή???
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.561
Κριτικές
4
Like
2.353
Πόντοι
506
σημερινή επίσκεψη, μετά από πάρα πολύ καιρό, στο ένα από τα δυο σπίτια της Οθ. Αμαλίας και συγκεκριμένα στο δεύτερο όπως φεύγουμε από Πάτρα, 30 ευρο μου λέει η τσατσά, πολλά μου φάνηκαν, είχα μείνει στα 20 εγώ, τεσπα βλέπω την κοπέλα καλή με πιασίματα, μπαίνω σε ένα δωμάτιο πολύ μικρό αλλά καθαρό με τβ και τσόντα, το κρεβάτι ήταν μονό και είχε πολύ φασαρία, δυνατή μουσική και κινητά που χτύπαγαν συνέχεια, μπαίνει το παιδί ωραίο βυζί και καμπύλες, πως σε λένε; λίζα, από που είσαι: Μαδαγασκάρι, μου έκανε ένα τσιμπούκι πολύ καλό, και λόγο ότι είχα καιρό να μαμίσω λόγο της καθόδου των Ρώσων στο Αιγαίο... τελείωσα μόνο με πίπα.
 

Stathmarxhs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τα σπιτια στον γλαυκο εινε  2 εινε το 118 και το αλλο εινε ακριβοσ απο πανω το προσεχετο εινε διπλο το απλο εινε 35, 55 ακαποτο και εκατο με κουλουρι το απο πανω εινε 30 αλλα προγραμματα δεν ξερω στο 118 εχς παρει το μελαχρινω απο το σαιτ
στο απο πανς δυο εχς δει την ελενη και μια ξανθια καλη
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Παρασκευή μεσημέρι επίσκεψη στα δύο της Γλαύκου,  στο proSEXeto μια ψηλή πολύ αδύνατη χωρίς καθόλου πιασίματα , όπου την έκανα με ελαφρά …..  και  στο πιο πάνω δούλευε η Ελενίτσα μελαχρινή με μεγάλο στήθος…… πολύ καλή περιποίηση,  με πολλές στάσεις και συμμετοχή όπου είχα την εντύπωση ότι την είχε βρεί και η ίδια.. !!! καθαρό σπίτι με αρκετά καλή διακόσμηση , τηλεόραση στο δωμάτιο και νιπτήρα για να πλυθείς …. Το όλο πακέτο 30 € . από βδομάδα θα δουλεύει και η Ελένη η ιδιοκτήτρια (όπως  μου είπε η κυρία της υποδοχής). Τώρα στο λιμάνι έχω πολύ καιρό να πάω και δεν ξέρω τι παίζει ….   
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ρε παιδια,εκτος απο τα 2 μπουρδελα στο λιμανι και τα τα 2 της Γλαυκου δεν υπαρχει τιποτ αλλο στην Πατρα,εκει πανω απο τον Αγιο Ανδρεα (Σαχτουρη,Ρηγα Φεραιου)κλεισανε ολα,δεν εμεινε τιποτα;΄

 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Α ναι,να πω για την Κατερινα απο Θεσσαλονικη που παιζει στο 1 του λιμανιου (που γραφει Μαρια-Ελενη) απ εξω, η κοπελα απ ομορφια σχιζει ψηλη  και ωραιω κορμη ,αλλα απο συμμετοχη και διαθεση μηδεν!
Μονο η Μαρια αξιζει εκει μεσα!!
 

beatshooter

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες μπορειτε να δωσετε οδηγιες για το που ειναι τα σπιτακια στο λιμανι και για το αν αξιζει τον κοπο να τα επισκευτω?
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Μαγκες μπορειτε να δωσετε οδηγιες για το που ειναι τα σπιτακια στο λιμανι και για το αν αξιζει τον κοπο να τα επισκευτω?
Ειναι στην οθωνος Αμαλιας στην Παραλιακη,γυρω στα 200 μετρα μετα τo εστιατοριο Χαντρες,πανω απ το κουδουνι γραφει ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ,και εχει μια σιδερενια καγκελοπορτα απ εξω.Ειναι πανακριβο ομως 30Ε για 7-8 λεπτα!!Μια φορα αξιζει να πας!!
 

reymatoforos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Σ'αυτό το σπίτι,μάγκες, έχω πάει τρεις φορές και μπορώ να πω ότι την μοναδική φορά που ευχαριστήθηκα πραγματικά ήταν την πρώτη ,με τη Μαρία. Η κοπέλα, είναι δεκτική σε κάποια διαφορετική στάση, κάνει καλό τσιμπούκι και γενικά δείχνει διάθεση και συμμετοχή στο σεξ.Πολύ καλή.Επίσης,στο πισωκολλητό(με το οποίο τελείωσα) χαιδεύει υπέροχα τις μπάλες και σε στέλνει...Προτείνεται.
 

ev-angel

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ειναι διπλα απο το γνωστο club DEDOC παιδια?γτ δεν ξερ; το μαγαζι ΧΑΝΤΡΕΣ.οποιος ξερει ας ενημερωσει παρακαλω.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Σ'αυτό το σπίτι,μάγκες, έχω πάει τρεις φορές και μπορώ να πω ότι την μοναδική φορά που ευχαριστήθηκα πραγματικά ήταν την πρώτη ,με τη Μαρία. Η κοπέλα, είναι δεκτική σε κάποια διαφορετική στάση, κάνει καλό τσιμπούκι και γενικά δείχνει διάθεση και συμμετοχή στο σεξ.Πολύ καλή.Επίσης,στο πισωκολλητό(με το οποίο τελείωσα) χαιδεύει υπέροχα τις μπάλες και σε στέλνει...Προτείνεται.
Oντως μονο η Μαρια αξιζει,απο κει μεσα οι αλλες ειναι ολες για τα μπαζα!!
 

dingomanfree

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Και τι ωρες ειναι ανοιχτα? Εγω οσες φορες πηγα (3 φορες απογευματινες ωρες) ηταν κλειστο...μονο το αλλο ειναι κι αυτο εχει 30 ευρω,με ενα μελαχροινο και λιγακι ξενερωτο. :(
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες!!Παίζει τίποτα αυτές τις μέρες Πάτρα?Εκτός από τα γνωστα σπιτάκια της Γλαύκου?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καλησπέρα μάγκες!!Παίζει τίποτα αυτές τις μέρες Πάτρα?Εκτός από τα γνωστα σπιτάκια της Γλαύκου?

μπες σε ενα ταξι,
πες στο ταριφα να σε παει στα μπουρδελα
κανε τσαρκα
ελα γραψε τι ειδες
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά είμαι λίγο μακριά τώρα....Γι' αυτό ρώτησα..Επειδή μεθαύριο θα κατηφορήσω...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
οταν κατηφορισεις μεθαυριο κανε τα απο πανω.


ισχυουν σε καθε τοπο κ  χρονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom