Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 708K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Αντε ,και να τα χιλιασεις,.....σιδεροκεφαλος ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing:
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
την εχω παρει αυτη που λές. 3 φορες. παρα πολυ καλη. κ οταν της ζητουσα κ αλλο λιγο πιπα δεν ελεγε οχι. παντως το θεμα ειναι ενα φιλοι μου. ολες αυτες κοιμονται σε ενα σπιτι κ οσες φορες την εχω ρωτησει δεν μου λεει που ειναι. αυτο αν ξεραμε θα ημασταν κομπλε.
 

giatros75

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
0
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΠΑΛΙ ΑΡΘΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 15:00 ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΗΚΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΓΛΑΥΚΟΥ 118. ΟΤΑΝ ΕΦΘΑΣΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΦΥΓΩ:ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, ΗΜΟΥΝ ΝΟΥΜΕΡΟ 7!!! ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ.ΤΣΕΧΑ,ΤΖΕΣΙΚΑ, ΣΤΑ ΕΙΚΟΣΙ ΚΑΤΙ, ΞΑΝΘΗ, 1.65-1,70, ΣΦΙΧΤΗ, ΜΕΤΡΙΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΟΥΤΕ ΑΔΥΝΑΤΗ, ΟΥΤΕ ΧΟΝΤΡΗ, ΩΡΑΙΑ ΧΕΙΛΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΦΑΤΣΑ. ΤΟ 30ΑΡΙ ΕΥΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΗΚΑ!!! ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ!!!ΠΙΠΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΟ ΡΟΥΦΗΓΜΑ!!! ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΒΙΑΣΥΝΗ!!! ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ!!! ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΣΚΙΖΑ ΣΤΗΝ ΑΠΛΗ ΣΤΑΣΗ, ΑΡΧΙΣΕ ΦΙΛΙΑ ΑΠΛΑ, ΜΕ ΓΛΩΣΣΑ ΕΝΩ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΤΡΙΒΩ ΤΙΣ ΡΩΓΟΥΛΕΣ ΤΗΣ!!! ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΗ ΓΙΟΡΤΗ ΦΕΤΟΣ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!
 

NIKA357

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΤΙΠΟΤΕ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΕΧΟΥΜΕ?
ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
τα νεα σπιτια μεσ στον ιδιο χωρο ανοιξαν τελικα?
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Πεμπτη βραδυ, ωρα 00:45 την ρωταω τη κανεις? καβλωνω μου απανταει...
μετα ξαφνικα το καυλωμενο πουλι μου εξαφανιστηκε...μετα νατο παλι...ωχ!!! παλι εξαφανιστηκε... :think:
μα που ειναι???? :idiot: στο ζεστο στομα τισ κοπελας στο σπιτακι στο λιμανι, αυτο με τα πανια στην εισοδο...
το σπιτι οπως παντα πολυ καθαρο,η κοντοτσατσα πολυ φιλικη ετσι οπως και η κοπελα που για αλλη μια φορα δεν ρωτησα το ονομα της..
μια ψηλη,αδυνατη,ΦΟΒΕΡΟ ΣΩΜΑ,αποψη μου ειναι αυτη και τρελλο στομα...ωραιο βυζι και καστανοξανθο μαλλιμε μπουκλες μεχρι τον ωμο....

αρχισε να μου παιρνει τρελλη πιπα με καποια κοιταγματα στα ματια και ταυτοχρονο παιχνιδι με μπαλλες...και καλο deep throat μετα μου κλεινει το ματι με νοημα,καθεται ανασκελα και ανοιγει τα ποδια και τα κραταει με τα χερια της....μικρες κραυγες καυλας και ενω τελειωνω αυτη τριβει το μουνακι τησ και τυλιγει τα ποδια της γυρω μου πολυ σφυχτα...μετα μου χαιδευει το στηθος και παιζει με τισ τριχεσ μου,μου δινει καποια φιλια στα μπρατσα και σηκωνομαστε...
σαν υπηρεσια δεν ειναι κατι τρομερο...ειναι τα συνηθισμενα αλλα ο τροποσ ειναι το κατι αλλο....

Εγω θα την τιμισω παλι αλλα την αλλη φορα θα ρωτησω και ονομα....αν και 30 εωρω ειναι πολλα για Πατρα, θα ξαναπαω :dancing:
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ενημερωνω οσους δεν εχουν παει τον τελευται καιρο σε ...δελο...
το μαλλι πηγε στα 30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Προσοχη,

συναδελφοι Παρτινοι τις επομενες μερες μην φατε κανα σοβα κατακεφαλα στα κοκκινα σπιτακια.

Με αγωνιστικους χαιρετισμους,
Δρ. Ριχτερ  :grin:

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Προσοχη,

συναδελφοι Παρτινοι τις επομενες μερες μην φατε κανα σοβα κατακεφαλα στα κοκκινα σπιτακια.

Με αγωνιστικους χαιρετισμους,
Δρ. Ριχτερ  :grin:

Γάμησε τα, δύο 5,5άρια έριξε βραδυάτικα!!!
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
910
Like
123
Πόντοι
6
παιδες πηγα αποψε στην Οθωνος Αμαλιας,αυτο με τα πανια στην εισοδο.Μια παρα πολυ κοντη τσατσα,νανος δηλαδη,και η κοπελα μετρια πολυ πραματα.Μελαχροινη μικροκαμωμενη και ταλαιπωρημενη φαινοταν με ολο το σκηνικο..Γαμαγα σε δωματιακι 2Χ2 διαστασεων ακριβως διπλα απο το δωματιακι που καθοταν ο νανος με μια φιλη της και κουτσομπολευαν!!Μεσοτοιχεια χαμηλη και ανοικτη απο πανω!!!Δηλαδη σαν να γαμαγα μπροστα τους!!!
 

reymatoforos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ρε μάγκες!χαιρετώ! Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε τι παίζει αυτό τον καιρό με το σπιτάκι με την ταμπέλα "Ελένη" στην Όθωνος Αμαλίας και το άλλο παραδίπλα, δίπλα στα αστέρια? Δηλαδή, τι παίζει από κοπέλες, "παρεχόμενες υπηρεσίες"(πίπα,στάσεις,αν δίνουν κώλο κτλ ξέρετε εσείς), τιμές κ.τ.λ. γιατί ενδιαφέρομαι να πάω.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

reymatoforos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ρε μάγκες!χαιρετώ! Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε τι παίζει αυτό τον καιρό με το σπιτάκι με την ταμπέλα "Ελένη" στην Όθωνος Αμαλίας και το άλλο παραδίπλα, δίπλα στα αστέρια? Δηλαδή, τι παίζει από κοπέλες, "παρεχόμενες υπηρεσίες"(πίπα,στάσεις,αν δίνουν κώλο κτλ ξέρετε εσείς), τιμές κ.τ.λ. γιατί ενδιαφέρομαι να πάω.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

magospatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον καταρχην γεια σας! ;)θα ηθελα την βοηθεια σας λιγο...εγω ξερω 3 μπουρδελα στην Πατρα αυτο στο Γλαυκο και τα αλλα 2 που ειναι κοντα στο λιμανι το ενα ειναι διπλα στο μαγαζι που λεγεται αστερια και το αλλο λιγο πιο  περα διπλα απο ενα ουζερι...λοιπον εγω θα ηθελα να μου πειτε πληροφοριες για τα 2 μπουρδελα κοντα στο λιμανι...
ειναι καλα μπουρδελα?
τιμη?
οι κοπελες που εχουν ειναι καλες?
υπαρχει δυνατοτητα επιλογης στις κοπελες?
ειναι ωραιο και καθαρο το περιβαλον?
τι ωρες να παω?
αυτα και γενικα θα ηθελα να με πληροφορησετε για αυτα τα 2 και να μου πειτε και τα καλα και τα κακα τους
ευχαριστω! :grin: ;)
οπως καταλαβατε ειμαι πρωταρης αλλα τεσπα...απλα δεν ξερω σε πιο να παω και θα ηθελα την βοηθεια σας να παω στο καλυτερο! ;)
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1
Παιδες γλαυκου τα μπουρδελα ειναι πολυ καλα 35 ευρω το απλο εχει και προγραματα παντως.αλλα σαν αγγαρειομαχος φανταρος δεν εχω την οικονομικη ανεση να δοκιμασω και τα αλλα προγραμματα,Γαμω τον στρατο μου μεσα μας καυλωνουν τα πουτανια κατι λοχινες απο την ΣΜΥ και γενικα οι γυναικες ανθυπολοχαγοι που υπαρχουν τα τελευταια χρονια στο στρατο δεν μπορουν να βαλουν καμια υπηρεσια οπως υπαρχει λοχιας υπηρεσιας πχ πουτανα υπηρεσιας να ξεκαυλωνουμε τσαμπα.
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο στην Όθωνος Αμαλίας σε ποιο ύψος είναι??
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες πήγα προχτες στην Οθωνος Αμαλίας, σε αυτό με τα πανιά απ'έξω. Καθαρός χώρος, το δωματιο με τηλεόραση μέσα, όλα ήσυχα. Η τσατσα-νάνος λίγο σταρβόξυλο, αλλά λογικό μου φαίνεται μιας και είναι η μονη γυναίκα που δεν πηδιέται εκει μέσα.
Τωρά στο κυρίως θέμα, η κοπέλα ήταν η Άντζελα από Ρωσία. Ξανθό μουνί, γαλανά μάτια, βυζάρες όλα τα έχει. Μου έγλειψε ακόμα και τα αρχίδια. Πραγματικός άγγελος.
Στο εν λόγω μπουρδέλο δουλεύει και μια κοπέλα έχω μάθει μελαχρινή τα πρωινά. Ξέρει κανείς τι λέει αυτή???
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες αυτό που λέτε δίπλα στα Αστέρια που ακριβώς είναι?
Δίπλα στα αστέρια υπάρχει ένα γκαράζ απ'ότι πρόσεξα. Δεν μπόρεσα να το βρω με τίποτα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ψαχνω μια που δουλευε στο με την τεντα πριν 2 χρονια περιπου.
κοντουλα , ξανθο κοντο μαλλι, τεραστια χειλη, ανοιχτα χρωματα...
Αννα νομιζω ...
οποιος ξερει που βρισκεται τωρα ας πει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom