Νέα

Παρτούζα με την σχέση μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Είμαι με την σχέση μου 6 χρόνια. Ξεκίνησε πολύ ελεύθερα αλλά σύντομα έγινε κανονική σχέση. Επίσης να αναφέρω ότι είμαστε και οι 2 χωρισμένοι και έχουμε από ένα παιδί από τους γάμους μας.
Από την αρχή λοιπόν πάντα γινόταν κουβέντα για τρίο, αλλά ποτέ δεν ευδοκίμησε. Ο λόγος είναι ότι δέχεται (στα λόγια τουλάχιστον) να κάνουμε τρίο με ακόμα μία γυναίκα, αλλά μετά θα πρέπει να κάνουμε και το ανάποδο, δλδ με ακόμα έναν άντρα.
Υπάρχει πάντα η επιλογή των επαγγελματιών (είτε γυναίκα έιτε άντρα), αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το ανεχόμουν να κάνουμε παρτούζα και να την γαμάει ένας άλλος μπροστά μου.
Μένουμε σε επαρχιακή πόλη και τον Αύγουστο θα κατέβουμε Αθήνα. Σκεφτόμουν μήπως γινόταν κάτι αυτή τη φορά.
Επίσης σκέφτηκα σαν εναλλακτική το να πάμε σε ένα swinger club. Αλλά και εκεί η κατάσταση μπορεί να ξεφύγει και δεν ξέρω πώς θα είναι η επόμενη μέρα.

Είναι κάποιος που έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο με την γυναίκα/σχέση του; Εννοώ να υπάρχει σχέση υγιής.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
Είμαι με την σχέση μου 6 χρόνια. Ξεκίνησε πολύ ελεύθερα αλλά σύντομα έγινε κανονική σχέση. Επίσης να αναφέρω ότι είμαστε και οι 2 χωρισμένοι και έχουμε από ένα παιδί από τους γάμους μας.
Από την αρχή λοιπόν πάντα γινόταν κουβέντα για τρίο, αλλά ποτέ δεν ευδοκίμησε. Ο λόγος είναι ότι δέχεται (στα λόγια τουλάχιστον) να κάνουμε τρίο με ακόμα μία γυναίκα, αλλά μετά θα πρέπει να κάνουμε και το ανάποδο, δλδ με ακόμα έναν άντρα.
Υπάρχει πάντα η επιλογή των επαγγελματιών (είτε γυναίκα έιτε άντρα), αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το ανεχόμουν να κάνουμε παρτούζα και να την γαμάει ένας άλλος μπροστά μου.
Μένουμε σε επαρχιακή πόλη και τον Αύγουστο θα κατέβουμε Αθήνα. Σκεφτόμουν μήπως γινόταν κάτι αυτή τη φορά.
Επίσης σκέφτηκα σαν εναλλακτική το να πάμε σε ένα swinger club. Αλλά και εκεί η κατάσταση μπορεί να ξεφύγει και δεν ξέρω πώς θα είναι η επόμενη μέρα.

Είναι κάποιος που έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο με την γυναίκα/σχέση του; Εννοώ να υπάρχει σχέση υγιής.
Πολλά ζευγάρια κάνουν ανταλλαγή και υπάρχει υγιής σχέση! Το θέμα είναι να δείτε αν πραγματικά το θέλετε και να μην χαλάσει την σχέση σας μετά
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Απο τη στιγμη που σε πειραζει να πηδηξει αλλος τη γυναικα με την οποια σχετιζεσαι μη το σκεφτεσαι καν.
Μη το κανεις.Ειναι απλο.
Με μαθηματικη ακριβεια η σχεση θα χαλασει.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.443
Πόντοι
2.306
αυτό εννοείται, απλά σκέφτηκα την εκδοχή και του swinger club
Εννοείται είναι καλή λύση και κανένας δεν θα σας πιέσει να κάνετε κάτι έκει χωρίς την θέληση σας
 
  • Like
Αντιδράσεις: fang

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
αυτό εννοείται, απλά σκέφτηκα την εκδοχή και του swinger club
Μακρυά...τον μπελά σου θα βρεις...βρες ένα callgirl να κάνει κλικ στη δικιά σου.Στείλε μνμ και έγινε η κατάσταση.Όλα τα άλλα για μένα είναι χαμένος χρόνος.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.839
Πόντοι
8.346
Είμαι με την σχέση μου 6 χρόνια. Ξεκίνησε πολύ ελεύθερα αλλά σύντομα έγινε κανονική σχέση. Επίσης να αναφέρω ότι είμαστε και οι 2 χωρισμένοι και έχουμε από ένα παιδί από τους γάμους μας.
Από την αρχή λοιπόν πάντα γινόταν κουβέντα για τρίο, αλλά ποτέ δεν ευδοκίμησε. Ο λόγος είναι ότι δέχεται (στα λόγια τουλάχιστον) να κάνουμε τρίο με ακόμα μία γυναίκα, αλλά μετά θα πρέπει να κάνουμε και το ανάποδο, δλδ με ακόμα έναν άντρα.
Υπάρχει πάντα η επιλογή των επαγγελματιών (είτε γυναίκα έιτε άντρα), αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το ανεχόμουν να κάνουμε παρτούζα και να την γαμάει ένας άλλος μπροστά μου.
Μένουμε σε επαρχιακή πόλη και τον Αύγουστο θα κατέβουμε Αθήνα. Σκεφτόμουν μήπως γινόταν κάτι αυτή τη φορά.
Επίσης σκέφτηκα σαν εναλλακτική το να πάμε σε ένα swinger club. Αλλά και εκεί η κατάσταση μπορεί να ξεφύγει και δεν ξέρω πώς θα είναι η επόμενη μέρα.

Είναι κάποιος που έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο με την γυναίκα/σχέση του; Εννοώ να υπάρχει σχέση υγιής.
Ωραία η τύπισσα. Στο εκοψε χωρις να πάρεις πρέφα. Κινηση ματ κ εμεινες να κοιτας τις βαρκες
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.225
Πόντοι
1.056
Αν κολλάς στο να πηδήξει ο άλλος την γυναίκα σου μπορείτε να το κάνετε αλλιώς.....εσύ θα πηδάς αυτήν, και αυτός θα πηδάει εσένα, σαν τρενάκι δηλαδή
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
F

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Αν κόλας στο να πηδηξη ο αλλος την γυναίκα σου μπορείτε να το κάνετε αλλιώς.....εσύ θα πηδάς αυτήν, και αυτός θα πηδάει εσένα, σαν τρενάκι δηλαδή
Εδώ δεν ξέρεις να γράψεις ένα ρήμα σωστά αλλά την εξυπνάδα σου την πέταξες.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
Είμαι με την σχέση μου 6 χρόνια. Ξεκίνησε πολύ ελεύθερα αλλά σύντομα έγινε κανονική σχέση. Επίσης να αναφέρω ότι είμαστε και οι 2 χωρισμένοι και έχουμε από ένα παιδί από τους γάμους μας.
Από την αρχή λοιπόν πάντα γινόταν κουβέντα για τρίο, αλλά ποτέ δεν ευδοκίμησε. Ο λόγος είναι ότι δέχεται (στα λόγια τουλάχιστον) να κάνουμε τρίο με ακόμα μία γυναίκα, αλλά μετά θα πρέπει να κάνουμε και το ανάποδο, δλδ με ακόμα έναν άντρα.
Υπάρχει πάντα η επιλογή των επαγγελματιών (είτε γυναίκα έιτε άντρα), αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το ανεχόμουν να κάνουμε παρτούζα και να την γαμάει ένας άλλος μπροστά μου.
Μένουμε σε επαρχιακή πόλη και τον Αύγουστο θα κατέβουμε Αθήνα. Σκεφτόμουν μήπως γινόταν κάτι αυτή τη φορά.
Επίσης σκέφτηκα σαν εναλλακτική το να πάμε σε ένα swinger club. Αλλά και εκεί η κατάσταση μπορεί να ξεφύγει και δεν ξέρω πώς θα είναι η επόμενη μέρα.

Είναι κάποιος που έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο με την γυναίκα/σχέση του; Εννοώ να υπάρχει σχέση υγιής.
...λοιπον, εγω το εκανα με τρεις-τεσσερις σχεσεις μου. Οντως ειναι λιγο "αβολο" για την γυναικα την πρωτη φορα! Εγω παντως επελεξα ΟΛΕΣ τις φορες επαγγελματια ελληνιδα (και ελληνα αντιστοιχως για να υπαρχει ξεκαθαρη συννενοηση) ειχαμε κανει την κουβεντα νωριτερα για το πως και τα λοιπα με την-τον επαγγελματια και ηταν προετοιμασμενοι για την κατασταση. Επίσης σιγουρα δεν θα κλεισεις για μια ή μιαμιση ωρα! Εγω εκλεισα 2ωρο και 3ωρα, ξεκινησαμε την γνωριμια στο μπαρ του ξενοδοχειου που μεναμε με ενα ποτο για χαλαρωση κ μετα κατεβηκαμε στο δωματιο. Πηρα εγω την πρωτοβουλια και ξεκινησα το παιχνιδι για να αρχισει και η κοπελα μου να ξεκουμπωνει λιγο-λιγο και μετα μπηκε και η τριτη-τριτος της παρεας.
Σε swinger club εχω παει δυο φορες ολες κ ολες με μια κοπελα μου που ειχαμε ελευθερη κ χαλαρη σχεση, δεν τρελαθηκα ιδιαιτερα. Οποτε σιγουρα ΔΕΝ σου προτεινω το club!
Οσον αφορα το πως θα αισθανθεις οταν δεις την γυναικα σου να γαμιεται με αλλον ειναι ενα θεμα (ειδικα εαν υπαρχει και δυνατο αισθημα στην μεση). Εγω με την μια που ειχα ψιλοδαγκωσει λαμαρινα, σκεφτομουν οτι ειναι επαγγελματιας ο τριτος, οτι το κανω για να γουσταρει, οτι της προσφερω/προσφερουμε την μεγιστη ηδονη και τελος οτι της δινω την ευκαιρια να κανει κατι που μπορει να μην ξανακανει στην ζωη της!
Αυτα! Ελπιζω να βοηθησα!
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Το ναι αλλά θα κάνουμε και το αντίστροφο σημαίνει ότι θέλει επιπλέον αντρικό καυλι εκτός απ' το δικό σου...
Με γυναίκα θα πάει όχι επειδή της αρέσει αλλά ούτε για να ευχαριστήσει εσένα
Αλλά για να φτάσει πιο κοντά στο άλλο καυλι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
έχεις δοκιμάσεις να γνωρίσεις swingers απο αντίστοιχα site?
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.663
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Ο λόγος είναι ότι δέχεται (στα λόγια τουλάχιστον) να κάνουμε τρίο με ακόμα μία γυναίκα, αλλά μετά θα πρέπει να κάνουμε και το ανάποδο, δλδ με ακόμα έναν άντρα.
Υπάρχει πάντα η επιλογή των επαγγελματιών (είτε γυναίκα έιτε άντρα), αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το ανεχόμουν να κάνουμε παρτούζα και να την γαμάει ένας άλλος μπροστά μου.
Δεν είσαι καθόλου έτοιμος για δυνατό, καθαρό και ισότιμο παιχνίδι. Δεν νομίζω ότι θα πετύχει αν το δοκιμάσετε αφού ξεκινάς με το σκεπτικό που έγραψες.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Πολλά ζευγάρια κάνουν ανταλλαγή και υπάρχει υγιής σχέση

200w.gif
 

Erwtimatias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
63
Like
149
Πόντοι
0
Πιστεύω πως αν κάνετε με γυναίκα θα πρέπει να κάνετε και με άντρα μετά αναγκαστικά αλλιώς θα στραβώσει η σχέση σας.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Mην έχετε ταμπού, το να σου γαμάει την γυναίκα ο άλλος και εσύ να βλέπεις είναι μοναδική εμπειρία και αντιστρόφως .
Αν σε κάποιον αρέσει, ΟΚ μαζί σου ! Αν δε σου αρέσει, τι ταμπού και τρίχες;;; ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΈΣΕΙ!!! Τέλος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom