Νέα

Παραλίες γυμνιστών στην Κρήτη που παιζουν φασεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lefterpap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρέα...ανοιγω αυτο το θεμα για να μοιραστουμε σκηνικα που εχουμε ζησει σε παραλιες γυμνιστων στην Κρητη καθβς και να προτεινουμε παραλιες που παιζουν φασεις
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Δαμνόνι...εάν θυμάμαι καλά το ίδιο νόημα λίγο ποιο πέρα νότια Κρήτη κοντά στο Πλακιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δαμνόνι...εάν θυμάμαι καλά το ίδιο νόημα λίγο ποιο πέρα νότια Κρήτη κοντά στο Πλακιά
Το όνομα
 
OP
OP
L

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
εγω εχω παερι αρκετες φορες στην παραλια γυμνιτων Σαρανταρι στη Χερσονησο αλλα εκει μαζευει κυροως γκει...βεβαια κατα καιρους εχουν εμφανιστει κατι δυνατα μουνακια, τουριστριες κυριως...μαλιστα μια φορα που ειχα κατσει μεχρι αργα το απογευμα ειχε παιχτει και τσιμπουκακι σε διπλανο ζευγαρι...εγω παρακολουθουσα διακριτικα και εχυσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στο Δαμνονι παιζουν φασεις?για στρ8 καταστασεις μιλαμε
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
εγω εχω παερι αρκετες φορες στην παραλια γυμνιτων Σαρανταρι στη Χερσονησο αλλα εκει μαζευει κυροως γκει...βεβαια κατα καιρους εχουν εμφανιστει κατι δυνατα μουνακια, τουριστριες κυριως...μαλιστα μια φορα που ειχα κατσει μεχρι αργα το απογευμα ειχε παιχτει και τσιμπουκακι σε διπλανο ζευγαρι...εγω παρακολουθουσα διακριτικα και εχυσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στο Δαμνονι παιζουν φασεις?για στρ8 καταστασεις μιλαμε
Πριν λίγα χρόνια όχι πολλά...που είχα πάει διακοπές φυσικά από Αθήνα...μόνο ζευγάρια είδα...η δικιά μου δεν τα έβγαλε όλα στριγκ φόραγε και έβγαλε το πάνω μόνο .....εγώ έβγαλα το μαγιό και συνεχώς καυλωμενος ειμουνα κοίταξαν πολύ αλλά ειμουν με γκόμενα
 

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1
Στην παραλία στον Κομό από την δεξιά μεριά επίσης παίζει γυμνιστές.. γενικότερα σε όλες αυτες τις παραλίες παίζουν περισσότερο γκει, αλλά πού κ πού μπορεί να σταθείς τυχερός!
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
242
Like
327
Πόντοι
21
Στο δυσκο ή δυτικό μετά το Λέντα είχα πάει μια φορά με κοπέλα οπότε δεν μπορούσα να ψάχνω άνετα για αλλες φασεις.. πολλές σκηνές χύμα κατάσταση τελείως.... απίστευτη παραλία!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Στο δυσκο ή δυτικό μετά το Λέντα είχα πάει μια φορά με κοπέλα οπότε δεν μπορούσα να ψάχνω άνετα για αλλες φασεις.. πολλές σκηνές χύμα κατάσταση τελείως.... απίστευτη παραλία!
Γιατί η κοπέλα δεν ειθελε να πάει σε τέτοια παραλία....η θα έβλεπε κάτι που δεν είχε ξαναδεί:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

DIM085

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2022
Μηνύματα
39
Like
78
Πόντοι
0
Κ παλαιοχωρα εχει παραλια γυμνιστων η τουλαχιστον ειχε πριν χρονια που χα παει
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
242
Like
327
Πόντοι
21
Γιατί η κοπέλα δεν ειθελε να πάει σε τέτοια παραλία....η θα έβλεπε κάτι που δεν είχε ξαναδεί:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Όχι όχι πήγαμε όλα οκ αλλά δεν ήθελε άλλες προσθήκες σε άτομα για να ψαχτουμε χαχαχαχα...μιλάμε πάντως για τεράστια παραλία και ωραία αξίζει να πάτε και έχει πολλούς γυμνιστές καλοκαίρι τουλάχιστον που είχαμε πάει...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Όχι όχι πήγαμε όλα οκ αλλά δεν ήθελε άλλες προσθήκες σε άτομα για να ψαχτουμε χαχαχαχα...μιλάμε πάντως για τεράστια παραλία και ωραία αξίζει να πάτε και έχει πολλούς γυμνιστές καλοκαίρι τουλάχιστον που είχαμε πάει...
εμείς οι άντρες θέλουμε προσθήκη οι γυναίκες όχι ....γιατί όμως ...πουτσα οι μια πουτσα και οι άλλοι άσε που θα δει και ποιο πολλά χύσια ....εμείς γιατί θέλουμε προσθήκη άλλου μουνιού....δεν είμαστε εγωιστές
 
OP
OP
L

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
επισης γαυδο παιζει παντου γυμνισμος...μια φορα εχω παει και ειναι γεματο ωραια μουνακια κυριως 20-30 χρονων..παιζει πολυ γαμησι εκει
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
2.339
Πόντοι
456
Πηγα'ινω πολλά χρόνια στο Πλακιά ,επειδή έχω καταγωγή από εκεί .στο Πλακιά στο τέλος της παραλία ς έχει γυμνισμό ,αλλά κυρίως οικογένειες και λίγα νεότερα άτομα .βέβαια είναι καλύτερα από το Δαμνόνι αφού εκεί το 70% είναι με μαγιώ και αυτό χαλάει τη φάση.Παλαιότερα ήταν πολύ καλύτερα σιγά σιγά λες και γινόμαστε πιο συντηρητικοί ανεξήγητο
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.074
Πόντοι
2.306
Η Σουγια ειναι παραδοσιακά μέρος γυμνιστών (το κομμάτι αριστερά, όχι το κεντρικό).
Σε αυτές τις περιπτώσεις, το ωραίο είναι να κάνεις διακοπές εκεί και να σταμπάρεις κάποιο μουνακι που το βράδυ θα το δεις να κάνει περατζαδα.. Αρκετές πιθανότητες να γίνει φάση στην πορεία..
 
OP
OP
L

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Η Σουγια ειναι παραδοσιακά μέρος γυμνιστών (το κομμάτι αριστερά, όχι το κεντρικό).
Σε αυτές τις περιπτώσεις, το ωραίο είναι να κάνεις διακοπές εκεί και να σταμπάρεις κάποιο μουνακι που το βράδυ θα το δεις να κάνει περατζαδα.. Αρκετές πιθανότητες να γίνει φάση στην πορεία..
ξερει η παπια που ειναι η λιμνη :)
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Η Σουγια ειναι παραδοσιακά μέρος γυμνιστών (το κομμάτι αριστερά, όχι το κεντρικό).
Σε αυτές τις περιπτώσεις, το ωραίο είναι να κάνεις διακοπές εκεί και να σταμπάρεις κάποιο μουνακι που το βράδυ θα το δεις να κάνει περατζαδα.. Αρκετές πιθανότητες να γίνει φάση στην πορεία..
Το καλύτερο είναι αυτό...Αυτές είναι διακοπές
 

cpl2018

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
40
Like
116
Πόντοι
0
Σε ολες τις παραλιες γυμνιστων με το που πεσει η νυχτα, γινεται παιχνιδι!
Ιδικα σε αυτες που υπαρχουν κατασκηνωτες!
 

starboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
418
Πόντοι
290
εγω εχω παερι αρκετες φορες στην παραλια γυμνιτων Σαρανταρι στη Χερσονησο αλλα εκει μαζευει κυροως γκει...βεβαια κατα καιρους εχουν εμφανιστει κατι δυνατα μουνακια, τουριστριες κυριως...μαλιστα μια φορα που ειχα κατσει μεχρι αργα το απογευμα ειχε παιχτει και τσιμπουκακι σε διπλανο ζευγαρι...εγω παρακολουθουσα διακριτικα και εχυσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στο Δαμνονι παιζουν φασεις?για στρ8 καταστασεις μιλαμε
Σίγουρα οι τουριστριες κολλησανε ειντσ απο τους γκει τυπε...
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
242
Like
327
Πόντοι
21
Μάταλα επίσης κόκκινη άμμος
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.237
Κριτικές
46
Like
3.741
Πόντοι
4.365
..και παραλια Αμμουδακι.. κοντα στον Πλακια... Μαζευει ζευγαρια ολων των ηλικιων.. και τουρίστες με παιδιά! Μονό για γυμνισμό.... Παιχνίδι δεν νομιζω να παίζει..
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
280
Like
821
Πόντοι
81
Σαρανταρι χερσονήσου και εμείς... Λίγο γκρεμός το να κατεβείς βέβαια.. Είχε ζευγάρια... Είχε κάτι γιαγιάδες τουμπανα.. Φάση ίσως να παιζει μετά τις 7...εμεις περιοριστικαμε σε ένα άλλου τυπου χαμουρεμα με έναν τυπο δίπλα μας να βαράει με τακτ μαλακια... Ίσως αν είχαμε κάτσει πιο πολυ να γινόταν τπτ γιατί ειμασταν τόσο καυλωμένοι και οι δυο που μετά έγινε μάχη στο κρεβάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom