Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
και που σαι ακομα... κατσε να μην παρουμε και την 6η δοση... και εμεις φουστα μπλουζα και τακουνι στην παραλια
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
περα απο την πλακα η πιατσα αυτη εχει να δει τετοιες δοξες απο την δεκαετια του 80. και τοτε ηταν πιο διακριτικη μεεσα στα στενα...... τωρα γινεται χαμος...
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
αξιζει απο εμφανιση τυπε?ειναι και διπλα μου δλδ ,να μην τρεχω κεντρο :grin: :grin: :grin:
σημερα παλι ηταν κατα τις 5.30 με πορτοκαλι μινακι και μαυρο τσαντακι στον ωμο.ωραιο μωρακι ειναι,τωρα μεσημεριατικα μαλλον θα ψωνιζει κανενα καβλωμενο απο την παραλια
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Μάγκες χαμός στην παραλιακή...

Σήμερα όντως τύπισσα στη στάση τραμ πλατεία βεργ... Γλυφάδα πέσιμο κομπλέ... ώρα 17:30

τώρα 00:30 από παλιό αεροδρόμιο ρεύμα για φάληρο 4 τύπισσες... Πήρα ξανθό κουμάσι πίπα 30 γιούρια καποτέ και βυζοπαίξιμο. Μέσα στο παλιό αεροδρόμιο... μπράβο εξέλιξη...

Στό δρόμο από τη αμφιθέας έως την αλίμου πρέπει να τσέκαρα 3-4 γκόμενες ακόμα...

 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
86
30 για πίπα φίλε; γιατί ζητάνε 40 συνήθως. Σε ποιο σημείο την πήρες; καλό κομμάτι;
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
π παραλιακή προς γλυφάδα ακριβώς διπλά από το BP , σχετικά κοντά στο CLUB W, είδα μια ψηλή ξανθιά, μέτριο πρόσωπο , πολύ καλό σώμα...δεν είμαι σίγουρος εάν ηταν  :tits: η οχι. θα ξανακοιταξω σημερα.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
παντα ανευ... αφου δεν κολλαμε τιποτα !!! τα αφροδισια και το aids ειναι μυθος της εκκλησιας που δεν θελει να γαμαμε !!!

...χόρχε ,.......δηλαδή πηγαίνοντας για τα.. ct ...sταματας επ ευκαιρείας αφού τα βλέπεις μπροστα σου :tits2: .ρίχνεις και κανένα ..έτσι για το δρόμο που λέμε ?? :fuck2: :fuck2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Σήμερα το βράδυ καθώς επέστρεφα...

Σταμάτησα στο βενζινάδικο της ΒΡ κλασσικό πλέον στέκι:

Ώρα 23:30
Ξανθό MILF με μέτριο-μεγάλο βυζί... μου πετάει το αμίμητο 75-100-150+ 25 ξεν/χειο. 75 15λεπτά, 100 1/2 ώρα, 150 1 ώρα full extra.
Της λέω 90 ευρώ μια ώρα με Hotel μαζί και κώλο... Ντε γίνεται πεντάκι μωράκι μου λέει. Καλά της λέω και φεύγω.

Στις 00:15-1:30
Πλέον έχουν γεμίσει τα στενά στον Άλιμο γύρω στις 14 γκόμενες ρουμανο μολδαβο αλβανίες σχεδόν η ίδια ταρίφα. δε γαμιέστε...

Κατηφορίζω προς Γλυφάδα:

Στο παλιό ελληνικό η παλιά μου γνώριμη, πίπα πάλι το μωρο, όχι γαμήσι και κώλο, 120 μου λέει + 25 Ηοτελ μια ώρα. Μα χτες μου  πήρες πίπα με 30,00 τώρα θές 90 παραπάνω 100 της λέω με το ξενοδοχείο Όχι μου λέει πάω να  φάω βρώμικο δίπλα της λέω.

Στο Γκολφ
6 γκόμενες, 2 στη SHELL και μέχρι το coral άλλες 4
2ξανθιές μουνάρες βουλγάρα- και μολδαβη, στο everest ρουμάνια φρικιά. Βουλγάρα έκφυλη με γυαλιά 150 μια ώρα full + 25 ξενοδοχείο  μα καλά 175 ευρώ ε ναι και ντίο φορές χύσει λέω με δουλεύει... και φεύγω πάω στο Μολδαβό με σώμα στύλο και μικρό βυζί. μωρό πληρώνώ ξενοδοχείο 25 + 90 ευρώ μια ώρα πήδημα με το κώλο σου στα 4 όχι μου λέει 120 καλά φεύγω θα ξαναέρθω
02:30 Τρακάρισμα στο ύψος της Εθνικής - ΙΚΑ μπάτσοι κακό, ξανάπερνάω από το Μολδαβο μουνί, δεν έχει δουλεία ?, όχι μου λέει, εγώ 90 και της τα δείχνω. Πάμε πληρώνω Ηοτεl και γάμησα 3 φορές με τα λοιπά και κουλούρι. Εσυ κακό πεντάκι τσογκούνι (τσιγκούνης).

Εν κατακλείδι
115 ευρώ για ένα call girl όπως μου είπε πως είναι εδώ και 5 χρόνια.
καλή η μπίζνα με τα ξενοδοχεία 25 ευρώ... η ώρα.  Η Μολδαβή μου είπε ότι τον Αυγουστο ξεσκίστηκαν στη δουλειά από τους 50-60ετών της Γλυφάδας...

Για να δούμε και αύριο.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Καλημερα αδερφια πολλα δεν εινε πανω απο 50ευροπουλα για ψαρεμα απο τον δρομο?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Καλημερα αδερφια πολλα δεν εινε πανω απο 50ευροπουλα για ψαρεμα απο τον δρομο?
To πενηντάρικο σε λίγο καιρό θα είναι το μισό του μισθού βάσει φοροεισπράξεων, έκτακτων εισφορών μείωση μισθών αύξηση των τιμών σε όλα τα είδη κλπ. Άρα οι πουτάνες του δρόμου οφείλουν να ρίξουν τις τιμές στα 20 ευρόπουλα το πολύ.
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
περα απο την πλακα η πιατσα αυτη εχει να δει τετοιες δοξες απο την δεκαετια του 80. και τοτε ηταν πιο διακριτικη μεεσα στα στενα...... τωρα γινεται χαμος...

Τελικα μαν δεν ειναι ετσι τα πραγματα τοτε τα τεμαχια ηταν Ελληνικης παραγωγης.
Σε προσφατη βολτα διαπιστωσα οτι απο γλυφαδα μεχρι Αλιμου ειναι ολες τους Αλβανιδες που μαλιστα εχουν το παραμυθι στο στομα και λενε οτι ειναι Βουλγαρες ή Ρουμανες.
Απο οσες ρωτησα καμια δεν κανει ακαποτο τσιμπουκι.
Τελικα πηρα μελαχρινο μωρακι στην πλατεια αμεσω μετα το Κρεολι...μιλαμε χαλια αν και καυλομενο μωρακι δεν με αφηνε ουτε το μουνακι να της πιασω,τα πηρα στο κρανια και την γυρισα πισω.
 

GCHAL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η ΕΛΕΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΟΛΙ ΚΑΝΕΙ SUPER ΠΙΠΑ...
ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ Η ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ...(ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΡΕΟΛΙ)
Η ΨΗΛΗ ΜΕ ΤΟ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΣΤΟΥ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗ Η ΓΝΩΣΤΗ JESSICA ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ
Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΞΕΠΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΑΡΙ(ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΗΣΙ BLACK & DECKER)
Η ΠΡΩΙΝΗ -ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΣΤΟΥ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
ΜΙΑ ΜΕ ΕΝΑ OPEL ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΑΛΟ ΚΟΡΜΙ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΟΠΑΘΗΣ...KAΘΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ.....

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΟΛΙ...
ΑΝ ΠΑΩ ΚΑΙ Μ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΑΧΥΣΤΑ........
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Παίδες, είχα χάσει επισόδεια ..

Έχοντας μετακομίζει εδώ κ 1 χρόνο από τα Νότια Προάστια, βρέθηκα σήμερα στην Γλυφάδα κ κατά τις 23:15  το βράδυ γυρνόντας από τν παραλιακή προς την Αθήνα,είδα 2 μωρά να ¨ψωνίζονται" ανάμεσα στο ΚΡΕΟΛΗ & το ΕΜΜΑΤΤΙΝΑ, το ένα θα το χαρακτήριζα ως καλό (ενα μιλφ με γυαλιά κ κοντό μίνι και ένα άλλο ψιλοξενέρωτο), καθώς επίσης κ ενα 3ο, στο βενζινάδικο (νομίζω Shell) πρίν την Υ.Π.Α., αρκετά μάχιμο θα έλεγα (ξανό κάπου στα 25-27 σαν ρωσίδα μου φάνηκε) ..

Λόγω του γεγονότος ότι αιφνιδιάστηκα από το σκηνικό, μια κ δεν περίμενα ώρα αιχμής κ σε τέτοιο σημείο να είναι έτσι απροκάλυπτα 3 βιζιτούδες, δεν μπόρεσα να κρατησω λεπτομέριες από τις περιγραφές κ να σας το περιγράψω με άνεση, ούτε μπορούσα να ξαναγυρίσω πίσω γιατί δεν ήμουν μόνος στο αμάξι ..

Στην δε πιάτσα του Μαρμαρίδη στον άλιμο ... άπαντες κορασίδες παρούσες !!

Αναδουλεία σήμερα .. λέτε λόγω του παγωμένου αέρα ?
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
χθες το μωρο στην παραλια της γλυφαδας το ξεφορτωσε ενας ταξιτζης αρον-αρον και εφυγε με χιλια....η γκομενα ειχε βγει απο το ταξι και ακομα εφτιαχνε τα ρουχα της,ωραιος αφρατος κωλος  ;) ,πετωντας τα χρησιμοποιημενα χαρτομαντηλα απικο... :2funny: ρε ταριφα δεν την αφηνες σε κανενα στενο,φατσα καρτα????.....
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
χθες το μωρο στην παραλια της γλυφαδας το ξεφορτωσε ενας ταξιτζης αρον-αρον και εφυγε με χιλια....η γκομενα ειχε βγει απο το ταξι και ακομα εφτιαχνε τα ρουχα της,ωραιος αφρατος κωλος  ;) ,πετωντας τα χρησιμοποιημενα χαρτομαντηλα απικο... :2funny: ρε ταριφα δεν την αφηνες σε κανενα στενο,φατσα καρτα????.....
Οι ταριφες, βγαζουν μεροκαματο με κατι τετοιες !!!
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Χτες το βραδυ περασμα απο παραλια πολλα και διαφορα βουλγαροαλβανα δεν ξερω τι εινε τεμαχια εγω παντος ψωνισα μπροστα απο το αεροδρομιο ενα μελαχρινο  40ευρο πρωτη πιπα ακ το συστινο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom