Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

man3939

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
σημερα μεσημερι 1 η ωρα στο γνωστο επιπλαδικο μετα την αλιμου..ξανθο αλβανακι (μαλλον)70 στο χοτελι...με παζαρια 60 και ολα πληρωμενα...δεν το πηρα...συναγωνιστες ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ...ΠΑΖΑΡΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΕς ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΝ ΓΙΑ 10 ΕΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΖΗΤΑΝΕ 70 ΚΑΙ 120.........
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
σημερα μεσημερι 1 η ωρα στο γνωστο επιπλαδικο μετα την αλιμου..ξανθο αλβανακι (μαλλον)70 στο χοτελι...με παζαρια 60 και ολα πληρωμενα...δεν το πηρα...συναγωνιστες ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ...ΠΑΖΑΡΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΕς ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΝ ΓΙΑ 10 ΕΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΖΗΤΑΝΕ 70 ΚΑΙ 120.........
αυτο ηταν πριν το χαρατσι της ΔΕΗ
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Τελικα αυτη στην παραλια της Γλυφαδας την εβλεπα σχεδον καθε μερα εκει ωσπου την πηδηξα και ησυχασα....Σουζανα λεει,απο την Βουλγαρια λεει............ζουμερη γκομενα με κολαρα  χωρις να ειναι νταρντανα πιπα για πιατσα καλη θα ελεγα και με deepthroat...την πηρα στο πισω καθισμα του αυτοκινητου εκατσε επανω μου με τα βυζια της στην μουρη μου.Η γκομενα ειναι πολυ cool και δεν δινει την εντυπωση της ξεπετας.Οι τιμες της 30 στο αυτοκινητο και 50 σε ξενοδοχειο. Αν σε γνωρισει δινει τηλεφωνο για ραντεβου
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Τελικα αυτη στην παραλια της Γλυφαδας την εβλεπα σχεδον καθε μερα εκει ωσπου την πηδηξα και ησυχασα....Σουζανα λεει,απο την Βουλγαρια λεει............ζουμερη γκομενα με κολαρα  χωρις να ειναι νταρντανα πιπα για πιατσα καλη θα ελεγα και με deepthroat...την πηρα στο πισω καθισμα του αυτοκινητου εκατσε επανω μου με τα βυζια της στην μουρη μου.Η γκομενα ειναι πολυ cool και δεν δινει την εντυπωση της ξεπετας.Οι τιμες της 30 στο αυτοκινητο και 50 σε ξενοδοχειο. Αν σε γνωρισει δινει τηλεφωνο για ραντεβου
Τηλεφωνο δινουν και αλλες !!!  ;) ;) ;)
 

jumper

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
μου φαίνεται ότι δεν υπάρχει πια η πιάτσα 
 

mavex

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Μια γκομενίτσα ξανθιά που είναι πρίν την Αλίμου στο ρεύμα προς Πειραιά κοντά στο 3Χ λέει τίποτα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αυτή τη στιγμή και στις 2 πλευρές της παραλιακής παίζουν γύρω στις 20-25...Έχασα την μπαλόνε που λέν και οι ιταλοι μέσω της σιμόνα βεντούρα βέβαια(παλιότερα αφ κορς)
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Καλα ρε πουστη μου δεν ξερει κανενας να διαβαζει την ωρα???
"[size=10pt]Παραλιακή.......14.15 - 15.00[/size]
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλα ρε πουστη μου δεν ξερει κανενας να διαβαζει την ωρα???
"[size=10pt]Παραλιακή.......14.15 - 15.00[/size]
Στην αρχη, ηταν ετσι !!!
Τωρα, ειναι ανοικτα και το βραδυ !!!
Ανοιξαμε και σας περιμενουμε !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

automatisths

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια δυο κοπελιτσες που ειναι σε μια σταση λεωφ. απεναντι απο το βενζιναδικο της σελ τις εχετε δει? δε ξερω και καλα τις περιοχες απο κει! καλαμακι μηπως?  απο κιφησο ερχομενος, αρκετα πριν τον μαρμαριδη! κτλβατε που λεω? δε τα εξηγω και τελεια! που λετε περασα χθες βραδυ και προχθες κατα τις 3 και ηταν εκει. μιλησα στη μια και μου πε 50 ευρωπουλα. δε τη πηρα αν και ηθελα πολυ.πολυ ωραια κοπελα με ωραιο σωμα!και πολυ συμπαθητικη μου φανηκε. 
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
ρε παιδια δυο κοπελιτσες που ειναι σε μια σταση λεωφ. απεναντι απο το βενζιναδικο της σελ τις εχετε δει? δε ξερω και καλα τις περιοχες απο κει! καλαμακι μηπως?  απο κιφησο ερχομενος, αρκετα πριν τον μαρμαριδη! κτλβατε που λεω? δε τα εξηγω και τελεια! που λετε περασα χθες βραδυ και προχθες κατα τις 3 και ηταν εκει. μιλησα στη μια και μου πε 50 ευρωπουλα. δε τη πηρα αν και ηθελα πολυ.πολυ ωραια κοπελα με ωραιο σωμα!και πολυ συμπαθητικη μου φανηκε. 

Της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ΠΡΟΣ automatisths..ΠΙΑ SHELL  ΛΕΣ? ΣΤΗ ΠΑΛΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΚΑΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΡΟΧΑΝΤΕΡΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ,ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΝΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗ ΚΥΚΛΟΦΩΡΟΥΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΡΑΔΥ...ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
ρε παιδια δυο κοπελιτσες που ειναι σε μια σταση λεωφ. απεναντι απο το βενζιναδικο της σελ τις εχετε δει? δε ξερω και καλα τις περιοχες απο κει! καλαμακι μηπως?  απο κιφησο ερχομενος, αρκετα πριν τον μαρμαριδη! κτλβατε που λεω? δε τα εξηγω και τελεια! που λετε περασα χθες βραδυ και προχθες κατα τις 3 και ηταν εκει. μιλησα στη μια και μου πε 50 ευρωπουλα. δε τη πηρα αν και ηθελα πολυ.πολυ ωραια κοπελα με ωραιο σωμα!και πολυ συμπαθητικη μου φανηκε. 
Δικε μου εχουν περασει απεναντι πλεον στην Πειραιως και στην πρωην Πιτσα Χατ.
Επισης εχουν παει απο το Παραλιακή.......14.15 - 15.00 (γιατι ως γνωστον το 14:00 ειναι μεσημερι)
στο
Πουτανόπιατσες Αθήνας
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
ΠΡΟΣ automatisths..ΠΙΑ SHELL  ΛΕΣ? ΣΤΗ ΠΑΛΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΚΑΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΡΟΧΑΝΤΕΡΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ,ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ...

Ναί σίγουρα φοιτήτριες είναι...της Ανωτάτης Ψωλαρπαχτικής....
Δέ πάμε καλά μού φαίνεται..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom