Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fantasy938

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Οποιος κάνει μαγκιά στις γκόμενες πέφτει σύρμα και έρχεται από το πίσω στενό αυτοκίνητο που επιβαίνουν δύο αλλοδαποί για τσαμπουκά.

Αυτο πως το διαπιστωσες, φιλε? Και με ποιον τροπο πεφτει το συρμα?
Κατα τ' αλλα τελεια η αναφορα!!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Για να μπουν τα πραγματα σε μια σειρά και για να μην μποτιλιάρετε το δεξί ρεύμα της παραλιακής κάθε βράδυ που πάω σπίτι μου οι πιάτσες έχουν ως εξής:
Ξεκινώντας από την πλατεία της Γλυφαδας στον Αγιο Κων/νο (μεγάλη η χάρη του) με κατεύθυνση προς Αθήνα και έως την Λεωφόρο Αλίμου ,στο δεξί ρεύμα της Ποσειδώνος υπάρχουν 6-7 κοπέλες Αλβανίδες και Βουλγάρες.
Εως το ξενοδοχείο που βρίσκεται στο ύψος του γκολφ θα συναντήσετε 2 ή 3 εκ των οποίων η μιά με τα γυαλιά η Μαρία η Βουλγάρα είναι 165 μετριο σώμα αλλά αξίζει η πίπα της.
Οι τιμές σε όλες είναι 30-40 στο αμάξι ή 70 μισή ώρα ξενοδοχείο ή 150 μία ωρα (πέφτει έως 100-120)
Η κοπελίτσα που βρίσκεται μπροστά στο ξενοδοχείο μια ξανθιά με καρέ μαλί και λεπτά πόδια είναι Αλβανή και από service τίποτα.
Συνεχίζοντας προς την Αλίμου υπάρχει άλλη μια δεξία μετα την καντίνα του Everest που είναι αι η πιο εμφανίσιμη απ'όσες έχετε δει έως εκείνη την στιγμή απλά είναι δύσκολο να σταματήσετε.
Λίγο πιο πάνω και στη γωνία πριν το 3Χ και το Φρατζέλικο είναι μια ξανθιά με μίνι και βυζάρες επίσης Αλβανή που το μόνο που αξίζει τα 100 το μισάωρο που ζητάει είναι άντε τα βυζιά της γιατί κατά τα άλλα είναι για γέλια και χαβαλέ.
Μετά την Αλίμου με κατεύθυνση προς Φάληρο και πάντα δεξιά λωρίδα (μην βγει κανείς μλκς αριστερά και κόψει ξαφνικά δεξιά την πούτσισε), κάτω από τα έπιπλα του καταστήματος Μαρμαρίδης και για τα επόμενα δύο στενά υπάρχουν 3 ανά γωνία εκ των οποίων μια milf.
Οποιος κάνει μαγκιά στις γκόμενες πέφτει σύρμα και έρχεται από το πίσω στενό αυτοκίνητο που επιβαίνουν δύο αλλοδαποί για τσαμπουκά.
Ολα αυτά ξεκινούν να διαδραματίζονται από τις 22.00-22.30 έως τις 3.00-4.00 το πρωί.
Παρασκευές και Σάββατα αν είστε τυχεροί υπάρχει το καλύτερο κατά την γνώμη μου τεμάχιο απέναντι από το Φρατζέλικο μετά το Ostria στην κάθοδο προς γλυφάδα (δηλαδή στο αντίθετο ρεύμα από τις υπόλοιπες).
...και να ανάβετε και κανένα αλάρμ μάγκες πριν σταματάτε γιατί κανένα βράδυ θα πέσω πάνω σε κανέναν σας και θα'χουμε άλλα...

χα!σ επιασα!
αυτη που αναφερεις μετα το ξενοδοχειο ειναι ΠΡΙΝ το Εβερεστ!! :grin: :grin: :grin: ;)
επισης ξέχασες μια μετα τα Hot Dog και το περιπτερο του αεροδρομιου (πανω στο πεζοδρομιο στα σκοταδια οπου στανταρ θα μας τρακαρεις αλλα ο απο πισω πληρωνει  :2funny:) μαλλον ειναι νεα αφιξη !
η μελαχρινη στη γωνια του σχολειου μετα το Μαρμαριδη μετα τις 3 παει Σολωνος χαμηλα..

ΥΓ Παρακαλειται ο Μαρμαριδης να μας δωσει κανα φραγκο για τη διαφημιση
κατα τα αλλα  :rockon: :rockon:
 

Lakisglukoulis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα,

εχτές το απόγευμα και ενω γύριζα απο το μπάνιο, γύρω στις 17:00 πρέπει να ήταν, και ενώ ήμουν στην μηχανή, χτύπησε το κινητό μου, και σταματάω κατά τύχη περίπυο μπροστά στην στάση που είναι στο πεζοφάναρο μπροστά στου Μαρμαρίδη.
Ενώ μιλούσα στο τηλέφωνο, είδα γκομενάκι ξανθό πολύ όμορφο μπορώ να πώ, με τζίν σόρτσάκι και γόβες να κάνει βόλτα απο την στάση μέχρι το τέλος του πεζοδρομίου στο στενό, να στέκεται και ξανά πάλι πίσω, λές και έκανε πασαρέλα, και επειδή μιλούσα κάμποση ώρα, είδα να σταματάει ένα αυτοκίνητο, κ μετά απο ολιγόλεπτη συζήτηση, την φόρτωσε.
Σήμερα που θα ξαναπεράσω απο εκεί, θα το τσεκάρω πάλι, δεν νομίζω να ήταν τυχαία το γκομενακι εκεί. είχε δουλειά μάλλον  :fuck2:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα,

εχτές το απόγευμα και ενω γύριζα απο το μπάνιο, γύρω στις 17:00 πρέπει να ήταν, και ενώ ήμουν στην μηχανή, χτύπησε το κινητό μου, και σταματάω κατά τύχη περίπυο μπροστά στην στάση που είναι στο πεζοφάναρο μπροστά στου Μαρμαρίδη.
Ενώ μιλούσα στο τηλέφωνο, είδα γκομενάκι ξανθό πολύ όμορφο μπορώ να πώ, με τζίν σόρτσάκι και γόβες να κάνει βόλτα απο την στάση μέχρι το τέλος του πεζοδρομίου στο στενό, να στέκεται και ξανά πάλι πίσω, λές και έκανε πασαρέλα, και επειδή μιλούσα κάμποση ώρα, είδα να σταματάει ένα αυτοκίνητο, κ μετά απο ολιγόλεπτη συζήτηση, την φόρτωσε.
Σήμερα που θα ξαναπεράσω απο εκεί, θα το τσεκάρω πάλι, δεν νομίζω να ήταν τυχαία το γκομενακι εκεί. είχε δουλειά μάλλον  :fuck2:
Εσυ τι λες, για καστανα πηγε ???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Για να μπουν τα πραγματα σε μια σειρά και για να μην μποτιλιάρετε το δεξί ρεύμα της παραλιακής κάθε βράδυ που πάω σπίτι μου οι πιάτσες έχουν ως εξής:
Ξεκινώντας από την πλατεία της Γλυφαδας στον Αγιο Κων/νο (μεγάλη η χάρη του) με κατεύθυνση προς Αθήνα και έως την Λεωφόρο Αλίμου ,στο δεξί ρεύμα της Ποσειδώνος υπάρχουν 6-7 κοπέλες Αλβανίδες και Βουλγάρες.
Εως το ξενοδοχείο που βρίσκεται στο ύψος του γκολφ θα συναντήσετε 2 ή 3 εκ των οποίων η μιά με τα γυαλιά η Μαρία η Βουλγάρα είναι 165 μετριο σώμα αλλά αξίζει η πίπα της.
Οι τιμές σε όλες είναι 30-40 στο αμάξι ή 70 μισή ώρα ξενοδοχείο ή 150 μία ωρα (πέφτει έως 100-120)
Η κοπελίτσα που βρίσκεται μπροστά στο ξενοδοχείο μια ξανθιά με καρέ μαλί και λεπτά πόδια είναι Αλβανή και από service τίποτα.
Συνεχίζοντας προς την Αλίμου υπάρχει άλλη μια δεξία μετα την καντίνα του Everest που είναι αι η πιο εμφανίσιμη απ'όσες έχετε δει έως εκείνη την στιγμή απλά είναι δύσκολο να σταματήσετε.
Λίγο πιο πάνω και στη γωνία πριν το 3Χ και το Φρατζέλικο είναι μια ξανθιά με μίνι και βυζάρες επίσης Αλβανή που το μόνο που αξίζει τα 100 το μισάωρο που ζητάει είναι άντε τα βυζιά της γιατί κατά τα άλλα είναι για γέλια και χαβαλέ.
Μετά την Αλίμου με κατεύθυνση προς Φάληρο και πάντα δεξιά λωρίδα (μην βγει κανείς μλκς αριστερά και κόψει ξαφνικά δεξιά την πούτσισε), κάτω από τα έπιπλα του καταστήματος Μαρμαρίδης και για τα επόμενα δύο στενά υπάρχουν 3 ανά γωνία εκ των οποίων μια milf.
Οποιος κάνει μαγκιά στις γκόμενες πέφτει σύρμα και έρχεται από το πίσω στενό αυτοκίνητο που επιβαίνουν δύο αλλοδαποί για τσαμπουκά.
Ολα αυτά ξεκινούν να διαδραματίζονται από τις 22.00-22.30 έως τις 3.00-4.00 το πρωί.
Παρασκευές και Σάββατα αν είστε τυχεροί υπάρχει το καλύτερο κατά την γνώμη μου τεμάχιο απέναντι από το Φρατζέλικο μετά το Ostria στην κάθοδο προς γλυφάδα (δηλαδή στο αντίθετο ρεύμα από τις υπόλοιπες).
...και να ανάβετε και κανένα αλάρμ μάγκες πριν σταματάτε γιατί κανένα βράδυ θα πέσω πάνω σε κανέναν σας και θα'χουμε άλλα...

ρε συ δικε μου ... gps 1981

 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
σημερα κατα τις 00.30 πετυχα στο υψος του παλιου αεροδρομιου πολυ καυλιαρικο μελαχρινο νεαρο μακρια μαλλια και piercing στο προσωπο. αυτα ειναι τα καλα νεα.. τα κακα ειναι οτι ηθελε 50 για μεσ στο αμαξι και 40 για πιπα. δε λεω, καλο το μωρο αλλα μου φανηκαν πολλα για το δρομο κι ετσι εφυγα.. δε δεχτηκε κανενα παζαρι..  κατα τα αλλα πιο κατω, οπως τα ξερουμε..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
χτες το βράδυ έπαθα πλάκα με την πιάτσα στην παραλιακή στο ύψος του Π. Φαλήρου... το κακό ήταν πως είχα πρόσωπο μαζί μου και δεν μπορούσα να κάνω παιχνίδι.Είχε πολύ καλά κομμάτια πάντως...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Καλημερα,

εχτές το απόγευμα και ενω γύριζα απο το μπάνιο, γύρω στις 17:00 πρέπει να ήταν, και ενώ ήμουν στην μηχανή, χτύπησε το κινητό μου, και σταματάω κατά τύχη περίπυο μπροστά στην στάση που είναι στο πεζοφάναρο μπροστά στου Μαρμαρίδη.
Ενώ μιλούσα στο τηλέφωνο, είδα γκομενάκι ξανθό πολύ όμορφο μπορώ να πώ, με τζίν σόρτσάκι και γόβες να κάνει βόλτα απο την στάση μέχρι το τέλος του πεζοδρομίου στο στενό, να στέκεται και ξανά πάλι πίσω, λές και έκανε πασαρέλα, και επειδή μιλούσα κάμποση ώρα, είδα να σταματάει ένα αυτοκίνητο, κ μετά απο ολιγόλεπτη συζήτηση, την φόρτωσε.
Σήμερα που θα ξαναπεράσω απο εκεί, θα το τσεκάρω πάλι, δεν νομίζω να ήταν τυχαία το γκομενακι εκεί. είχε δουλειά μάλλον  :fuck2:


Ευτυχώς συνάδελφε που κάνεις αυτήν την αναφορά γιατί σήμερα συμβούλεψα φίλο να τσεκάρει κατά τις 18:00 το σημείο :rolleyes: :think:.Ελπίζω να μην τον έστειλα αδιάβαστο :o :sunglasses: :2funny: :2funny:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Παραλιακή μεσημέρι, από τις 15:00 μέχρι και τις 16:30 που έτυχε να περάσω δύο φορές, είναι ένα ξανθό,καλό κορμί και εντυπωσιακό από μακριά.Απο κοντά η φάτσα δείχνει αλβανία η βουλγαρία. 70 + ξενοδοχείο. Αυτοκίνητο δεν κάνει γιατί είναι μέρα όπως καταλαβαίνετε. Λόγω της ώρας ζήτησα κινητό για να κανόνιζα κανά βραδάκι....αλλά δεν το δίνει.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Παραλιακή μεσημέρι, από τις 15:00 μέχρι και τις 16:30 που έτυχε να περάσω δύο φορές, είναι ένα ξανθό,καλό κορμί και εντυπωσιακό από μακριά.Απο κοντά η φάτσα δείχνει αλβανία η βουλγαρία. 70 + ξενοδοχείο. Αυτοκίνητο δεν κάνει γιατί είναι μέρα όπως καταλαβαίνετε. Λόγω της ώρας ζήτησα κινητό για να κανόνιζα κανά βραδάκι....αλλά δεν το δίνει. Ξέχασα να αναφέρω ότι είναι μετά τον Μαρμαρίδη με ρεύμα προς Αθήνα.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
off topic αλλα....μην κανει κανεις το λαθος να ψωνισει απο μαρμαριδη...θα καει η γουνα του ,οπως και η δικη μου!! περσινο σαλονι και καθομε στο πατωμα!! και ειχα και χαρα που το πηρα και φθηνα!!! δεν εχει τιποτα ελληνικο...ολα κινεζικα και τουρκικα ειναι!!
 

mixalis...ath...

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτοκίνητο δεν κάνει γιατί είναι μέρα όπως καταλαβαίνετε..

αν το εκανες μερα μεσημερη ρε παλικαρι μου θα εισουν μεγαλος μαγκας και σε αρκετα site πιστευω το βραδυ....εχασες την ευκαιρια να γινεις γνωστος μεγαλε.... :grin: :grin: :grin:
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Νότια Ιταλία πριν καμιά δεκαετία πηδιόντουσαν μέρα μεσημέρι στα αυτοκίνητα αφού είχαν βάλει εφημερίδες στα παράθυρα
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Νότια Ιταλία πριν καμιά δεκαετία πηδιόντουσαν μέρα μεσημέρι στα αυτοκίνητα αφού είχαν βάλει εφημερίδες στα παράθυρα

Υπάρχει σχετικός νόμος στην Ιταλία που απαγορεύει το σεξ στο αμάξι σε δημόσιο χώρο, εκτός αν έχεις καλύψει τα τζάμια με κουρτίνες, εφημερίδες, πουτσομουνότριχες, ότι βρεθεί πρώτο...

:2funny:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Πέρασα πριν μια ώρα από το παλιό αεροδρόμιο και είδα μια μελαχρινή νταρντάνα σούπερ... ρε μήπως είναι τρανς???
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
όχι την είδα τελευταία στιγμή και δεν πρόλαβα να σταματήσω
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Αυτο πως το διαπιστωσες, φιλε? Και με ποιον τροπο πεφτει το συρμα?
Κατα τ' αλλα τελεια η αναφορα!!
πραματικά ακριβέστατηηαναφορά...τσέκαρα τα τεμάχια χτες ΄βράδυ και μου άρεσε η ξανθιά στη γωνία πριν από 3χ, αλλά μίλαγε με 2 τυπάδες σε ένα μηχανάκι...πέτυχα κ την άλλη που λέει ο φίλος δίπλα στο μαρμαρίδη...πολύ αδύνατο μου φάνηκε...το σερβις της ξανθιάς είναι καλό??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom