Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 847K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ehhmm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
280
Πέρασα 3 φορές δεν την βρήκα. Η μελαχρινή που κάθεται μετά τον μαρμαριδη αξίζει ;ζητάει 40 πίπα με καποτα και 60 με χωρίς
Εμένα μου είπε 50€ . Τεσπά σήμερα θα πάω να το πάρω ξενοδοχείο και θα ξαναγράψω για το πώς ήταν. Πάντως είναι καλό μουνι.
 

Ehhmm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
280
Τι ώρες βγαίνουν οι κοπέλες εκεί;
Αυτή εμένα είπε 10 με 10:30 . Ποιο πάνω γράφουν ακριβώς της ώρες νομίζω πιο έμπειρα άτομα από εμένα. Πχ τριγώνου φάση πάλι 10:30 , και άμα δεν έχει δουλειά μαζεύονται κατά της 2 από τι ξέρω .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Smak

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
778
Κριτικές
50
Like
5.924
Πόντοι
7.626
Αυτή εμένα είπε 10 με 10:30 . Ποιο πάνω γράφουν ακριβώς της ώρες νομίζω πιο έμπειρα άτομα από εμένα. Πχ τριγώνου φάση πάλι 10:30 , και άμα δεν έχει δουλειά μαζεύονται κατά της 2 από τι ξέρω .
Τρίγωνο από 2230 ως 2300 κάθονται μέσο όρο 0300 ανάλογα τη δουλειά και τον καιρό . Μπορεί να γινει 0230 μπορεί λίγο αργότερα
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
189
Like
630
Πόντοι
81
Λαιβ τώρα μελαχρινή με λευκή φούστα στο στενό δίπλα στον Μαρμαριδη
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
53
Like
40
Πόντοι
0
Μόνο μεσημεριανές ώρες βρίσκεται στό συγκεκριμένο σημείο?
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Ωραία κορμιά σε λάθος σημείο. Φοβάμαι θα γίνει τροχαίο ατύχημα και σοβαρό κάποια στιγμή
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
39
Πόντοι
0
Μόνο μεσημεριανές ώρες βρίσκεται στό συγκεκριμένο σημείο?
Υπάρχει μια μελαχρινή το μεσημέρι στο στενό του Μαρμαρίδη ναι. Έχω γράψει πιο πάνω. Τώρα βέβαια κάποιοι συναγωνιστές κάνουν λόγο και για μια μελαχρινή που πιατσάρει βράδι λίγο πιο κάτω, φαντάζομαι στο στενό του σχολείου; θα το διερευνήσω σε κάποια φάση, φαντάζομαι δεν θα είναι η ίδια
 

Ιουλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Κριτικές
7
Like
156
Πόντοι
280
Καλησπέρα συνάδελφοι!που έχουν εξαφανιστεί αυτές οι καυλιάρες που ήταν στη eurobank μετά το frangelico έχει επικοινωνία κάνεις;
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι!που έχουν εξαφανιστεί αυτές οι καυλιάρες που ήταν στη eurobank μετά το frangelico έχει επικοινωνία κάνεις;
Πλέον ανήκουν στην μεγάλη λίστα με τα χαμένα κορμιά. Η παραλιακή, όπως όλα τα σημεία της Αθήνας, έχει περιέλθει σε παρακμή
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
46
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν λίγο. Κατ΄ αρχάς, η οικονομία της παραλιακής κινείται μια χαρά, επί κοντά μία ώρα έκανα πάνω κάτω το Φλοίσβος - Ασκληπιείο και οι κοπέλες μία ήταν και μία δεν ήταν στο πόστο τους. Πήγα για να δω τη μαυρομάλλα που είναι στα σχολεία μετά τον Μαρμαρίδη, μιας και είχα καίρο να κάνω καταδρομική και τότε δεν πιάτσαρε. Η κοπέλα είναι με διαφορά το καλύτερο κομμάτι της παραλιακής. 40 πίπα - 50 σεξ. Ο λόγος που δεν δοκίμασα είναι ότι τελευταία δεν μου λείπει το σεξ όποτε δεν ήμουν και στις τρελές καύλες για να δώσω το έξτρα 10ρικο του συνηθισμένου 30 - 40, έτσι στη φάση μου θα το θεωρούσα λίγο περιττό έξοδο. Συν ότι με έπιασε το επαναστατικό μου ενάντια σε αυτήν την τιμολόγηση (για τους συναγωνιστές δουλεύω:cry:). Πάντως είναι αρκετά δυνατό και σίγουρα θα τιμηθεί στο μέλλον σε κάποια στιγμή καύλας. Η άλλη μου επαναστατική κίνηση ήταν να πάω στο μπάζο στο Ασκληπιείο και να ζητήσω πίπα με 20, όπου μου αρνήθηκε ευγενικά και μάλιστα στον πληθυντικό! Αυτή πραγματικά πρέπει να πάρει ένα μάθημα, ένα 20ρικο πρέπει να κοστίζει το μησιγά μαζί της, είναι αδιανόητο να ζητάει τα ίδια λεφτά με τις άλλες.
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
39
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν λίγο. Κατ΄ αρχάς, η οικονομία της παραλιακής κινείται μια χαρά, επί κοντά μία ώρα έκανα πάνω κάτω το Φλοίσβος - Ασκληπιείο και οι κοπέλες μία ήταν και μία δεν ήταν στο πόστο τους. Πήγα για να δω τη μαυρομάλλα που είναι στα σχολεία μετά τον Μαρμαρίδη, μιας και είχα καίρο να κάνω καταδρομική και τότε δεν πιάτσαρε. Η κοπέλα είναι με διαφορά το καλύτερο κομμάτι της παραλιακής. 40 πίπα - 50 σεξ. Ο λόγος που δεν δοκίμασα είναι ότι τελευταία δεν μου λείπει το σεξ όποτε δεν ήμουν και στις τρελές καύλες για να δώσω το έξτρα 10ρικο του συνηθισμένου 30 - 40, έτσι στη φάση μου θα το θεωρούσα λίγο περιττό έξοδο. Συν ότι με έπιασε το επαναστατικό μου ενάντια σε αυτήν την τιμολόγηση (για τους συναγωνιστές δουλεύω:cry:). Πάντως είναι αρκετά δυνατό και σίγουρα θα τιμηθεί στο μέλλον σε κάποια στιγμή καύλας. Η άλλη μου επαναστατική κίνηση ήταν να πάω στο μπάζο στο Ασκληπιείο και να ζητήσω πίπα με 20, όπου μου αρνήθηκε ευγενικά και μάλιστα στον πληθυντικό! Αυτή πραγματικά πρέπει να πάρει ένα μάθημα, ένα 20ρικο πρέπει να κοστίζει το μησιγά μαζί της, είναι αδιανόητο να ζητάει τα ίδια λεφτά με τις άλλες.
Που θα πάει θα την πετύχω και εγώ την μελαχρινή... Πάντως το Σκιπετάρ Θωρηκτό στο Μαρμαρίδη ακάθεχτη ζητάει 50€ :confused:
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
46
Πόντοι
0
Ολες εχουν αλλαξει την τιμη τους?
Εχει γινει 50αρικο?
Εγώ έχω άποψη από το 17' και μέτα, οι τιμές ίδιες με σήμερα, κάποιες 40ρικο κάποιες 50ρικο. Αν θυμάμαι καλά, στο ρεύμα Γλυφάδα - Φλοίσβος, από Γλυφάδα έως και Αμφιθέας είχαν το 50ρικο συμπεριλαμβανόμενων και κάποιων που πιάτσαραν στο ύψος της Αλίμου και κάποιων στη Eurobank πριν την Αμφιθέας. Από Αμφιθέας και μετά, δηλαδή Τρίγωνο - Coco Mat, Φλοίσβο αλλά και κάποιες διάσπαρτες, υπήρχε το 40αρι. Όπως και σήμερα, μέχρι την μαυρομάλλα στα σχολεία 50ρικο, μετά 40ρικο. Άρα Άλιμος και Γλυφάδα +10€ από το Παλαιό Φάληρο, μάλλον είναι άλλα τα δημοτικά τέλη:P
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
46
Πόντοι
0
Προσωπικά, και τα 40€ για 10'-15' στο αμάξι τα θεωρώ πολλά, όχι ότι τσιγκουνεύομαι να τα δώσω, άλλωστε η καύλα μου με οδηγεί συχνά εκεί. Άλλα θεωρώ ότι το σύνολο που παίρνεις, δηλαδή εμφάνιση - υπηρεσίες - χρόνος - αμάξι δεν είναι ούτε για 40€. Επίσης όπως και να το κάνουμε, η εμφάνιση πρέπει να είναι η βασική παράμετρος τιμολόγησης εφόσον με καμιά με αυτές τις συνθήκες δεν θα κάνεις το σούπερ γαμήσι. Συνεπώς δεν μπορεί το μπάζο στη Βούλα να ζητάει 40 ή δεν μπορεί η χοντρή στο Μαρμαρίδη να ζητάει 50, ενώ η μαυρομάλλα έχει κάθε πάτημα να ζητάει 50.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom