Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 858K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Captainpap

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες για ενημερώστε για αυτή στον μαρμαριδη είναι πάνω στην κεντρικό η στο από πίσω στενό ; Γιατί δεν την έχω πετύχει όσο φορές την έχω ψάξει.
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Ρε σεις μας τα χετε πρήξει που ειναξ η μία και που είναι η αλλη
Το δεδομένο να έχουν πάει με πελάτη καμμια ώρα στο ξενοδοχείο ας πουμε δεν σας περνάει από το νου?
Επίσης άμα σας γυαλίζει καμμια σταματήστε ρωτήστε ψωνίσετε
Οκ αν φορά είστε με πρόσωπο ή κάτι κάθε βράδυ τα κορίτσια εκεί είναι περάστε κάντε καμμια βόλτα φάτε κάνα χοτ ντογκ ξαναπέρασε και θα τις δείτε
Βλέπουν 200 άτομα μια κοπέλα το λενε και το ξαναλένε κι εσείς εκεί "είναι εκεί?"
Άμα θέλετε κάποια πάτε και ψωνίζετε μην κάνετε εργασθοθεραπεια
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Τα λες πολύ ωραία τύπος.....είσαι της δουλειάς???ήσουν παλιά παντρεμένος με κοπέλα μήπως
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
436
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίδες για ενημερώστε για αυτή στον μαρμαριδη είναι πάνω στην κεντρικό η στο από πίσω στενό ; Γιατί δεν την έχω πετύχει όσο φορές την έχω ψάξει.
Για μέσα στο στενό, μεσημεριανή, έχουμε μιλήσει με συναγωνιστή λίγα σχόλια πιο πάνω. Αξίζει
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
795
Κριτικές
50
Like
6.110
Πόντοι
7.626
Απόψε στο τρίγωνο ήταν μόνο μία κ ήταν τούμπανο. Μέχρι να κάνω αναστροφή πήγε να… εργαστεί. Ξέρει κάποιος ποιά απ όλες ήταν; Το έχω άχτι το τρίγωνο…
Επίσης αν κάποιος γνωρίζει αν θα ξαναρθεί ποτέ η μοντελέ κορμί αλβανίδα στο Φλοίσβο (ρεύμα προς Πειραιά). Ας μου στείλει πμ. κ τον ευχαριστώ προκαταβολικά. Την έχω χάσει κ αυτή…
Αν μου πεις μαλλί και σωματότυπο ίσως καταλάβω ποια ήταν να σε βοηθήσω . Τη βικτωρια ποσό καιρό έχεις να τη δεις στο Φλοίσβο ; Περνάς συχνά ;
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.103
Πόντοι
1.346
Παιδες ολες αυτες τις βλεπετε παντα εκει?Ετυχε να της δειτε και σε αλλα σημεια εντος Αθηνων?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
436
Πόντοι
21
Αν μου πεις μαλλί και σωματότυπο ίσως καταλάβω ποια ήταν να σε βοηθήσω . Τη βικτωρια ποσό καιρό έχεις να τη δεις στο Φλοίσβο ; Περνάς συχνά ;
Κανονική ωραία σιλουέτα, χωρίς υπερβολικές καμπύλες. Για μένα σούπερ σκαρί.. μελαχρινή είναι με μαλλί ίσιο μέχρι τον ώμο (όχι πιο κοντό, ούτε κάτω απο τον ώμο) ελπίζω να βοήθησα με τη περιγραφή μου. Φοβερό σώμα. Κρίμα τότε που δε τη ξαναπέτυχα γιατί εκείνη τη στιγμή ήταν μόνη κ θα την έκανα στανταράκι. Οταν είναι μαζεμένες όλες κανα 2 μοιάζουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδες ολες αυτες τις βλεπετε παντα εκει?Ετυχε να της δειτε και σε αλλα σημεια εντος Αθηνων?
Οποτε περνάω εκεί είναι. Βραδινές ώρες ε... συνεπώς κάθε βράδυ εκεί - θα τις πετύχεις
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
795
Κριτικές
50
Like
6.110
Πόντοι
7.626
Κανονική ωραία σιλουέτα, χωρίς υπερβολικές καμπύλες. Για μένα σούπερ σκαρί.. μελαχρινή είναι με μαλλί ίσιο μέχρι τον ώμο (όχι πιο κοντό, ούτε κάτω απο τον ώμο) ελπίζω να βοήθησα με τη περιγραφή μου. Φοβερό σώμα. Κρίμα τότε που δε τη ξαναπέτυχα γιατί εκείνη τη στιγμή ήταν μόνη κ θα την έκανα στανταράκι. Οταν είναι μαζεμένες όλες κανα 2 μοιάζουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οποτε περνάω εκεί είναι. Βραδινές ώρες ε... συνεπώς κάθε βράδυ εκεί - θα τις πετύχεις
Μελαχρινή αν είναι μέτρια σε ύψος αδύνατη πολύ είναι η Χριστίνα . Αν μιλάμε για αυτή δε αξίζει κάτι ιδιαίτερο πέρα από πολύ όμορφη εμφάνιση . Στο σεξ είναι με το ρολόι στο χέρι . Ενώ η πίπα πχ είναι δέκα λεπτά Τριαντα ευρώ η Χριστίνα από το Πέμπτο λεπτό σε αγχώνει λέγοντας σου τελείωνε και τελείωνε . Σε αντίθεση με τις άλλες που κάποιες φορές θα κάτσουν και παραπάνω . Για ότι θες για παραλιακη τρίγωνο η Φλοίσβο στείλε p.m
 

donp4679

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
71
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
280
Καλησπέρα παίδες για ενημερώστε για αυτή στον μαρμαριδη είναι πάνω στην κεντρικό η στο από πίσω στενό ; Γιατί δεν την έχω πετύχει όσο φορές την έχω ψάξει.
εξω απο το μαγαζι ειναι στα σκαλια ή στην γωνια του πεζοδρομιου, σκεφτομαι να παω αλλα δεν θελω να δωσω 50 και να τα κλαιω.. ακομα το σκεφτομαι
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
436
Πόντοι
21
Μελαχρινή αν είναι μέτρια σε ύψος αδύνατη πολύ είναι η Χριστίνα . Αν μιλάμε για αυτή δε αξίζει κάτι ιδιαίτερο πέρα από πολύ όμορφη εμφάνιση . Στο σεξ είναι με το ρολόι στο χέρι . Ενώ η πίπα πχ είναι δέκα λεπτά Τριαντα ευρώ η Χριστίνα από το Πέμπτο λεπτό σε αγχώνει λέγοντας σου τελείωνε και τελείωνε . Σε αντίθεση με τις άλλες που κάποιες φορές θα κάτσουν και παραπάνω . Για ότι θες για παραλιακη τρίγωνο η Φλοίσβο στείλε p.m
Ωραίος ο φίλος. Πω τι είπες τώρα…
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
Έχω με την ξανθιά που είναι μαζί με την γριά , καλό πιπονι , πολύ χαχαχουχα βέβαια αλλά της το κόβεις , εγώ θα έβαζα Καποτά για πίπα μαζί της , είχε κάτι στα δόντια της προάλλες οπότε αναγκαστικά. 120/Ω ξενοδοχείο.
Πλαδαρό κορμί εμένα δεν μου άρεσε. Δεν μπήκα καν στον κόπο να μπω μέσα της ήθελα απλά να τελειώσω και να φύγω ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι τιμές έχουν για ξενοδοχείο οι 4 κορασίδες ! ? Ξέρεις ! ? Έχω σταμπαρι μια άλλα δεν έχω σταματήσει ακόμα
Δεν ξέρω φίλε μου!!

Παντός το μωρό σημερα κατά τη μια την νύχτα που πέρασα στον Μαραμαριδη ήταν μεs την καύλα. Ντύσιμο έτοιμη για δεξίωση λευκό φόρεμα με άνοιγμα εμπρος και μαύρα ψηλοτάκουνα!!
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
125
Πόντοι
1
Χτες είδα για πρώτη φορά και μια κοπελιά να κάνει πιάτσα στη στάση πριν το τρίγωνο. Ξέρουμε τι παίζει
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
125
Πόντοι
1
Επίσης παίζει καμια το απόγευμα? Αυτή στον Μαρμαριδη ισως
 

Mutunus Tutunus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2023
Μηνύματα
88
Κριτικές
10
Like
796
Πόντοι
310
Μια βοήθεια για που ακριβώς είναι οι κοπέλες στο Φλοίσβο. Τις άλλες τις έχω εντοπίσει αλλά αυτές... δεν έχω καταφερεί. Ευχαριστώ
 

Ozymandiias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
280
Μια βοήθεια για που ακριβώς είναι οι κοπέλες στο Φλοίσβο. Τις άλλες τις έχω εντοπίσει αλλά αυτές... δεν έχω καταφερεί. Ευχαριστώ
Στο τρίγωνο λέμε ? Δίπλα από το νεκροταφείο? Όπως κατέβεις στο δεξί σου χέρι είναι το νεκροταφείο. Στα 100 μέτρα έχει ένα τρίγωνο εκεί είναι ( ακριβώς δίπλα από το φανάρι)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom