Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Καλησπερα live τωρα ξεκωλο ξανθο μετα τα mc donalds στο ρευμα προς αθηνα
 

p1876r

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Νέο μέλος εδώ και ψάχνω πληροφορίες για κορασιδα στο ρεύμα προς Γλυφάδα ακριβώς μετά την έξοδο της Αλίμου. Έχει δοκιμάσει κανείς να μου πει αν αξίζει?
Έψαξα στις προηγούμενες σελίδες και δεν είδα να αναφέρεται πουθενά
 

unicron

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
11
Like
24
Πόντοι
0
Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να μου πει τιμές που παίζουν παραλιακή; για ξενοδοχεία όχι αμάξι. Επίσης αν όλες παίρνουν τα ίδια η άλλη τιμή έχουν σε άλλο σημείο της παραλιακής και τέτοια. Ευχαριστώ.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Θες αυτές που παίρνουν κάρτα η αυτές με τα μετρητά μόνο.....άλλες χρεώσεις οι μεν άλλες οι δε
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
40
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Νέο μέλος εδώ και ψάχνω πληροφορίες για κορασιδα στο ρεύμα προς Γλυφάδα ακριβώς μετά την έξοδο της Αλίμου. Έχει δοκιμάσει κανείς να μου πει αν αξίζει?
Έψαξα στις προηγούμενες σελίδες και δεν είδα να αναφέρεται πουθενά
Δεν έπαιζε κάτι εκεί στο παρελθόν. Ποιο ακριβώς είναι το σημείο της;
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
79
Like
97
Πόντοι
0
Δεν έπαιζε κάτι εκεί στο παρελθόν. Ποιο ακριβώς είναι το σημείο της;
Είναι σχετικά καινούργια, οι πιο πολλές δηλαδή, έχει γεμίσει η παραλιακή. Ένα βράδυ που τις μέτρησα είναι γύρω στις 8 αν θυμάμαι σωστα
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
40
Like
49
Πόντοι
0
Είναι σχετικά καινούργια, οι πιο πολλές δηλαδή, έχει γεμίσει η παραλιακή. Ένα βράδυ που τις μέτρησα είναι γύρω στις 8 αν θυμάμαι σωστα
Η προσωπική μου εμπειρία είναι ακριβώς αντίθετη. Απο Φλοίσβο εώς Αλίμου παίζουν λίγο πολύ οι ίδιες εδώ και χρόνια. Αν υπάρχει κάτι καινούργιο, θα ήταν αυτή μετά την Αλίμου, αν και δεν κατάλαβα που ακριβώς την πέτυχε ο συναγωνιστής.
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
79
Like
97
Πόντοι
0
Η προσωπική μου εμπειρία είναι ακριβώς αντίθετη. Απο Φλοίσβο εώς Αλίμου παίζουν λίγο πολύ οι ίδιες εδώ και χρόνια. Αν υπάρχει κάτι καινούργιο, θα ήταν αυτή μετά την Αλίμου, αν και δεν κατάλαβα που ακριβώς την πέτυχε ο συναγωνιστής.
Ότι παίζουν παίζουν συμφωνώ, αλλά τόσες πολλές μαζεμένες εγώ πρώτη χρόνια βλέπω
 

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0
Πριν 7-8 χρόνια να σου πω την αλήθεια ήμουν ακόμα ανήλικος. Ωστόσο η συγκεκριμένη δεν είναι πιτσιρικά, αν σε βοηθάει αυτό σαν πληροφορία
Στο ξενοδοχείο με την Αμάντα είναι μία ώρα ή μόνο μια φορά;
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
703
Κριτικές
3
Like
914
Πόντοι
366
Είναι σχετικά καινούργια, οι πιο πολλές δηλαδή, έχει γεμίσει η παραλιακή. Ένα βράδυ που τις μέτρησα είναι γύρω στις 8 αν θυμάμαι σωστα
Μπορεις να μας πεις σε ποια σημεια?
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
79
Like
97
Πόντοι
0
Μπορεις να μας πεις σε ποια σημεια?
Φίλε μου είναι πολλά τα σημεία και δεν είναι κάθε βράδυ συγκεκριμένα. Αν πάρεις την παραλιακή από τον Άλιμο μέχρι τον λαιμό βουλιαγμένης και πίσω μετά τις 12 το βράδυ θα τις δεις
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
703
Κριτικές
3
Like
914
Πόντοι
366
Φίλε μου είναι πολλά τα σημεία και δεν είναι κάθε βράδυ συγκεκριμένα. Αν πάρεις την παραλιακή από τον Άλιμο μέχρι τον λαιμό βουλιαγμένης και πίσω μετά τις 12 το βράδυ θα τις δεις
Θυμαμαι εξω απο την Eurobank ειχε δυο κοπελες αλλα τωρα τιποτα δεν τις βρισκω κανεις να δωσει τα φωτα του τα πιο σιγουρα σημεια?
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Τις προσλαβανε στην τράπεζα μετά από λίγο καιρό.... δουλειά πρωινή πλέον μόνο κάνουν....
Έτσι έμεινε το κατάστημα ανοιχτο, όλοι πήγαινουν να πάρουν μάτι τα μωρά
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
5
Like
2.174
Πόντοι
496
Θελω μια κοπελα να μου παρει πιπα και να τις τα ριξω στο προσωπο.. υπαρχει καμια?... φυσικα να κανει καλη πιπα οχι με δοντια!!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Υπάρχει...αλλα είναι παλιό χαρακτήρας και μαπα μαπα
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
Φίλε μου είναι πολλά τα σημεία και δεν είναι κάθε βράδυ συγκεκριμένα. Αν πάρεις την παραλιακή από τον Άλιμο μέχρι τον λαιμό βουλιαγμένης και πίσω μετά τις 12 το βράδυ θα τις δεις
Δεν ξέρω αν έτυχε κάποιο συγκεκριμένο βράδυ και ήταν πολλές, πάντως ο κανόνας νομίζω είναι νέκρα. Εγώ έχω άποψη μέχρι 6-7 χρόνια πίσω, από τότε που ξεκίνησα να περνάω απ την παραλιακή για πιάτσα και έχω να πω ότι σήμερα δεν υπάρχει τίποτα. Πριν μερικά χρόνια στο ρεύμα γλυφάδα φλοίσβος έβρισκες καμία 15αρια και στο αντίθετο άλλες 4-5. Επίσης πήγαινες και στην παραλιακή προς Νέο Φάληρο και έβρισκες άλλες 3-4. Αν πάει κάνεις και πίσω πίσω στο νήμα θα δει ότι όσο παλιότερα τόσο πιο ενεργή και η πιάτσα.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
703
Κριτικές
3
Like
914
Πόντοι
366
Τι ωρα βγαινουν συνηθως?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom