Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 847K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
και για κλαματα που δεν ξερεις τί αστεράκια μπορεις να βρεις στις πιατσες..  :boobies: :boobies:

Έχεις κρατήσει κανά τηλέφωνο.. βοήθα τον πεινασμένο λαό ρε μονοφαγά!!!!!! Μέρεεεεεες κιόλας....  :coffee:
 

zell02

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
παιδεσ καλησπερα σημερα 23:10-23:15 περασα απο το γνωστο μεροσ σκουρτη ενα στενο ποιο πριν ηταν δυο γομενακια και τα δυο ξανθα το ενα παρα πολυ δυνατο  ηταν και ψηλη η αλλη βασικα μεγαλη αρκετα ηταν και μπαζο μετα 1 στενο επισεισ δυο κοπελεσ μελαχρινεσ και οι δυο και οι δυο υπεροχεσ μα καλα εχουν χωρισει απο πριν η ξαν8ιεσ απο εκει και η μελαχρινεσ μετα τινα  πει κανενα
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
παιδεσ καλησπερα σημερα 23:10-23:15 περασα απο το γνωστο μεροσ σκουρτη ενα στενο ποιο πριν ηταν δυο γομενακια και τα δυο ξανθα το ενα παρα πολυ δυνατο  ηταν και ψηλη η αλλη βασικα μεγαλη αρκετα ηταν και μπαζο μετα 1 στενο επισεισ δυο κοπελεσ μελαχρινεσ και οι δυο και οι δυο υπεροχεσ μα καλα εχουν χωρισει απο πριν η ξαν8ιεσ απο εκει και η μελαχρινεσ μετα τινα  πει κανενα
Έχω δεί και εγώ στο συγκεκριμένο σημείο επί της παραλιακής όμως 2-3 καλές,βραδινές ώρες αλλά δεν έχω σταματησει να ρωτήσω περισσότερες πληροφορίες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδεσ καλησπερα σημερα 23:10-23:15 περασα απο το γνωστο μεροσ σκουρτη ενα στενο ποιο πριν ηταν δυο γομενακια και τα δυο ξανθα το ενα παρα πολυ δυνατο  ηταν και ψηλη η αλλη βασικα μεγαλη αρκετα ηταν και μπαζο μετα 1 στενο επισεισ δυο κοπελεσ μελαχρινεσ και οι δυο και οι δυο υπεροχεσ μα καλα εχουν χωρισει απο πριν η ξαν8ιεσ απο εκει και η μελαχρινεσ μετα τινα  πει κανενα
φιλεκαλημερατίειναιαυταπουγραφειςειναιμηπωςσανσκριτικάήκρητικάμπερδευτήκαμεεντελως ???? :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ειναι σχεδον καθημερινα εκει;;περναω καθε βραδυ αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι.
για τι ωρες μιλαμε;;σημειο;;σε στενα μεσα;;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εχει πιατσα ρε εκει εδω και χρονια
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
εδω και πραπολα χρονια.... αλλ σπανια καλα θεματα
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
ειναι σχεδον καθημερινα εκει;;περναω καθε βραδυ αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι.
για τι ωρες μιλαμε;;σημειο;;σε στενα μεσα;;

Στο στενό του Νεφέλη συνήθως... Οδός φαν βάικ.. κάπως έτσι αν θυμάμαι καλά! Και ή θα σε πάνε σε ένα πάρκινγκ για αυτοκινητάτο ή στο νεφέλη! Εν τω μεταξύ όταν σε πάνε στο πάρκινγκ παίρνουν τηλέφωνο τον νταβά και και του λένε:  "έιμαι ΠΑΡΚΙΝΓΚ" και το κλείνει αμέσως!!! αχαχαχαχαχααα!!!

Και απορώ ρε πούστη μου δείχνω τόσο επικύνδινος???!!! :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο στενό του Νεφέλη συνήθως... Οδός φαν βάικ.. κάπως έτσι αν θυμάμαι καλά! Και ή θα σε πάνε σε ένα πάρκινγκ για αυτοκινητάτο ή στο νεφέλη! Εν τω μεταξύ όταν σε πάνε στο πάρκινγκ παίρνουν τηλέφωνο τον νταβά και και του λένε:   "έιμαι ΠΑΡΚΙΝΓΚ" και το κλείνει αμέσως!!! αχαχαχαχαχααα!!!

Και απορώ ρε πούστη μου δείχνω τόσο επικύνδινος???!!! :grin:
δεν παιρνουν απαραιτητα τον νταβατζέισον..

πας με μασκα ή απλός ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σωστά! παίρνουν και το προστατέσιον ή το γκομενέσιον!
ρε τζαζεμένε, ενα τηλεφωνημα στη φιλη τους αρκει..


μου θες να γινεις και νταβ με τετοια μυαλα. πού πα ρε καρακίτσο ??
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
ρε τζαζεμένε, ενα τηλεφωνημα στη φιλη τους αρκει..


μου θες να γινεις και νταβ με τετοια μυαλα. πού πα ρε καρακίτσο ??

Όχι όχι... είχε ησυχία και άκουσα οτί το "ΝΑΙ ΟΚ" ήταν βαρύ σαν απάντηση για να είναι φίλη της και γενικά γυναικία φωνή... Για τι βουλγάρα λέω την κοντούλα την ξανθιά με το τατοο... Τώρα και αυτό που λες παίζει αλλά δεν μου έχει τύχει..

Αλλά αν της φάνηκα εγώ επικύνδινος τότε γαμισε τα!!! Θα κατεβάσει στρατό για κανένανα πιο άργιο και αξύρισο? Εμπειριά μηδέν.. και είνια και του δρόμου πανάθεμά της! :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Όχι όχι... είχε ησυχία και άκουσα οτί το "ΝΑΙ ΟΚ" ήταν βαρύ σαν απάντηση για να είναι φίλη της και γενικά γυναικία φωνή... Για τι βουλγάρα λέω την κοντούλα την ξανθιά με το τατοο... Τώρα και αυτό που λες παίζει αλλά δεν μου έχει τύχει..

Αλλά αν της φάνηκα εγώ επικύνδινος τότε γαμισε τα!!! Θα κατεβάσει στρατό για κανένανα πιο άργιο και αξύρισο? Εμπειριά μηδέν.. και είνια και του δρόμου πανάθεμά της! :grin:
Καλά αν ήταν να κρίνουν από τις φάτσες μόνο...αν μπορούν να τις δούνε κι αυτές γιατί 2-3 εκεί είναι μονίμως ντίρλα! :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Προ ημερών, εντοπίσαμε θήλυ, κατά πάσα πιθανότητα εκδιδόμενο, στο Φάληρο, στη διασταύρωση Λ. Ποσειδώνος και Αγίου Αλεξάνδρου.
Κοντό, μελαχρινό, όχι προκλητικά ντυμένο, περί τα 40.
Επιβεβαιώνει κανείς τη διαπίστωση;
 

thomas38

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια περασα παρασκευη περιπου στις 11,30 και δεν ειδα τιποτα νεκρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom