Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 569K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Φιλε Νεαρχε...Καθαρα απο περιεργεια σε ρωταω...Εχεις παει Ταυλανδη?


Πολύ καλή ερώτηση. Και καθόλου αδιάκριτη.
Ταϊλάνδη ούτε έχω πάει ποτέ, ούτε είχα σκεφτεί ποτέ να πάω πριν ανοίξει αυτό το σάιτ.
Διαβάζοντας όμως το θρεντ του F16 σιγά-σιγά άρχισα να την εκτιμώ πολύ ως προορισμό.

Η αλήθεια είναι ότι τώρα θα ήθελα να πάω.
Υπάρχουν όμως κάποια αντικειμενικά προβλήματα για αυτό το ταξίδι.
Πρώτον, δεν διαθέτω πολύ χρόνο. Ένα ολόκληρο μήνα με τίποτα δε μπορώ να τον βρω. Αλλά και όταν έχω 10-15 μέρες ελεύθερες, μία φορά το χρόνο δηλαδή, μου είναι πολύ δύσκολο να εξαφανιστώ μόνος μου κάπου, για λόγους που δεν θέλω να αναφέρω.
Δεύτερον, εγώ συνήθως προσπαθώ να συνδυάσω τα ταξίδια με δουλειά. Και στην Ταϊλάνδη δεν έχουμε καμία σχέση σαν εταιρία, κατά συνέπεια δεν βρίσκω δικαιολογία για να πάω.
Τρίτον, θα με πάρουν χαμπάρι. Μη το υποτιμάς αυτό. Αν ταξιδέψω μόνος μου στη Ταϊλάνδη χωρίς συναδέλφους ή γυναίκα μαζί μου, θα με πάρουν χαμπάρι ότι ταξιδεύω για σεξ. Και αυτό εμένα θα μου κοστίσει.

Αυτές λοιπόν είναι οι σημαντικότερες αιτίες για τις οποίες δεν έχω πάει και δεν τη βλέπω να πηγαίνω. Σε αυτό το σκηνικό να προσθέσεις ότι θα μου άρεσε από τη μία να πάω, αλλά δε τρελαίνομαι κιόλας. Αν τρελαινόμουν, θα έβρισκα μια λύση.

Παρόλα αυτά χαίρομαι τα ταξίδια σας και τις όμορφες περιγραφές σας από την εξωτική Ταϊλάνδη. Τελικά, αυτό που έχει σημασία είναι να είσαι με καλή γυναικεία συντροφιά. Ο καθένας βρίσκει αυτό που του ταιριάζει καλύτερα.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κριμα που ειναι ετσι οι συνθηκες και δε μπορεις να συνδιασεις ενα ταξιδι εκει..
Ειμαι σιγουρος οτι αν καποια στιγμη καταφερνες να πας,θα εντυπωσιαζοσουνα..
Γιατι οτι και να εχεις διαβασει,καμμια περιγραφη δε μπορει να αποδωσει τη πραγματικοτητα σε ολο της το μεγαλειο..
Και επειδη απο οσο εχω καταλαβει απο το τροπο γραφης σου,εισαι πανω απο ολα ΚΥΡΙΟΣ και εκλεκτικος που του αρεσει η καλη και ποιοτικη διασκεδαση,χωρις "τσιγκουνιες",αν ειχες και καποιον να σε καθοδηγησει εκει,θα ανακαλυπτες ενα νεο παραδεισο...
Γιατι η Ταυλανδη ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ μια χωρα με φτηνο σεξ...Και ΔΕΝ ειναι ολες οι Ταυλανδες ιδιες και ΦΤΗΝΕΣ...
Υπαρχουν κι εκει ωραια μωρα που ξεχωριζουν...Αλλα σε πολλαπλασιες τιμες...
Και ΥΠΕΡΟΧΑ μερη να επισκεφτεις...
Και κλεινοντας,γιατι δε να θελω να απασχολω το τοπικ της Πραγας με ασχετα πραγματα..Μπορει οι Ταυλανδες να ΥΣΤΕΡΟΥΝ σε ομορφια...να μην υπαρχουν (κατα κανονα),ψηλες και βυζαρουδες...Αλλα ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ που κανουν ειναι μοναδικο σε ολο το κοσμο,λογω κυριως σωματοτυπου...Και ΚΑΜΜΙΑ Yanna,Pavlina κλπ..δε προκειται ΠΟΤΕ στη ζωη της να το προσφερει...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Και να συμπληρωσω,πως χαιρομαι που στο forum του bourdela,υπαρχουν και ατομα σα και εσενα που "προσεγγιζουν" το σεξ και γενικα τις απολαυσεις της ζωης,με τετοιο τροπο..
Σου ευχομαι πολλα-πολλα ταξιδια και πολλες-πολλες νυχτες σα τη νυχτα με τη Yanna. :rockon:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Θέλω να μοιραστώ μαζί σας ένα βιντεάκι απο ένα αγγελούδι Τσέχα που βρήκα πρόσφατα σερφάροντας..για να βλέπουμε τι χάνουμε κολλημένοι σ αυτή τη χώρα.. Σόρρυ για το οφ τόπικ

Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/186834759/2.rar.html[/code[/URL]]

77mb password: tsexa




[/quote]

Το είδα το βιντεάκι μόλις τώρα.

Το κορίτσι είναι αξιαγάπητο. 
Δεν είναι μόνο η άψογη ομορφιά της. Εκπέμπει μια γλυκάδα σε κάθε της λέξη, σε κάθε της βλέμα.
 

Επισκέπτης
Το είδα το βιντεάκι μόλις τώρα.

Το κορίτσι είναι αξιαγάπητο.
Δεν είναι μόνο η άψογη ομορφιά της. Εκπέμπει μια γλυκάδα σε κάθε της λέξη, σε κάθε της βλέμα.

Ναι είναι πολύ γλύκα...ειδικά εκεί που λέει ότι δεν έχει κάνει a-level και το φυλάει για τον άντρα της.. για να είναι τουλάχιστον 50% παρθένα  :grin:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/186834759/2.rar.html[/code[/URL]]

77mb password: tsexa
[/quote]

Εντάξει, έκλεισε, τη παντρεύομαι.

Το βιντεάκι το είδα 5-6 φορές και πλέον την αγαπάω και αυτήν.


Κάτι έχω πάθει παιδιά με τις γυναίκες, αρχίζω και τις θέλω παθολογικά.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Kαταρχας φιλε Nearxos να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω αλλα και ενα μεγαλο μπραβο για τις περιγραφες σου οσο αφορα την Πραγα αλλα και τις πληροφοριες σου για τα κοριτσια της.

Τετοιες περιγραφες απο ανθρωπους σαν και εσενα μετρανε και λενε πολλα....

Μπορει να μην γνωριζομαστε προσωπικα,ισως καποια στιγμη στην Πραγα συμπεσει και βρεθουμε..αλλα διαβαζοντας σε μεσα σε αυτο το site σε εχω εκτιμησει πολυ σαν ανθρωπο...

Και παλι Μπραβο που εισαι τετοιος ανθρωπος και που ξερεις να δινεις πληροφοριες σε φιλους μην ξεχνοντας να αναφερεις συνεχεια την ομορφια αυτης της πολης και των ανθρωπων της.

Αυριο το πρωι πεταω με την czech airlines για τον αγαπημενο μου προορισμο..για την αγαπημενη μου Τσεχια και την πολυαγαπημενη μου Πραγα..

Δυστηχως πλεον εγω δεν μπορω να μεταφερω στους φιλους και πολλα πραγματα γυρω απο τον ερωτικο τομεα αυτης της πολης καθως δεν τον πολυεπισκεπτομαι πλεον..
Εδω και αρκετους μηνες,εχω βρει το αλλο μου μισο σε μια τσεχα που ειχα γνωρισει σε ενα απο τα ταξιδια που εκανα,σε ενα εστιατοριο της Πραγας..

Πλεον η ζωη μας ειναι κοινη και εχουμε βρει τον τροπο να εκμηδενισουμε την αποσταση...οποτε οπως καταλαβαινετε,πλεον δεν εχω την ανεση να κινουμαι στα ερωτικα μονοπατια αυτης της πολης..οχι οτι δεν το κανω..απλα οχι πλεον με διαθεση εξερευνισης..απλα αν μου την εχει δωσει,κανω μια βολτα απο γνωστα και περπατημενα μαγαζια μονο και μονο για την μυρωδια..

Τα λεμε ξανα συντομα παιδες...ειμαι πραγματικα ευτυχισμενος που την πραγα την επισκεπτοντε ανθρωποι σαν τον Nearxos..

Να ειστε καλα ολοι...τα λεμε συντομα με οτι νεοτερο..ελπιζω να μπορω να σας ενημερωσω και για καποιο ερωτικο μονοπατι...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Kαταρχας φιλε Nearxos να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω αλλα και ενα μεγαλο μπραβο για τις περιγραφες σου οσο αφορα την Πραγα αλλα και τις πληροφοριες σου για τα κοριτσια της.

Τετοιες περιγραφες απο ανθρωπους σαν και εσενα μετρανε και λενε πολλα....

Μπορει να μην γνωριζομαστε προσωπικα,ισως καποια στιγμη στην Πραγα συμπεσει και βρεθουμε..αλλα διαβαζοντας σε μεσα σε αυτο το site σε εχω εκτιμησει πολυ σαν ανθρωπο...

Και παλι Μπραβο που εισαι τετοιος ανθρωπος και που ξερεις να δινεις πληροφοριες σε φιλους μην ξεχνοντας να αναφερεις συνεχεια την ομορφια αυτης της πολης και των ανθρωπων της.

Αυριο το πρωι πεταω με την czech airlines για τον αγαπημενο μου προορισμο..για την αγαπημενη μου Τσεχια και την πολυαγαπημενη μου Πραγα..

Δυστηχως πλεον εγω δεν μπορω να μεταφερω στους φιλους και πολλα πραγματα γυρω απο τον ερωτικο τομεα αυτης της πολης καθως δεν τον πολυεπισκεπτομαι πλεον..
Εδω και αρκετους μηνες,εχω βρει το αλλο μου μισο σε μια τσεχα που ειχα γνωρισει σε ενα απο τα ταξιδια που εκανα,σε ενα εστιατοριο της Πραγας..

Πλεον η ζωη μας ειναι κοινη και εχουμε βρει τον τροπο να εκμηδενισουμε την αποσταση...οποτε οπως καταλαβαινετε,πλεον δεν εχω την ανεση να κινουμαι στα ερωτικα μονοπατια αυτης της πολης..οχι οτι δεν το κανω..απλα οχι πλεον με διαθεση εξερευνισης..απλα αν μου την εχει δωσει,κανω μια βολτα απο γνωστα και περπατημενα μαγαζια μονο και μονο για την μυρωδια..

Τα λεμε ξανα συντομα παιδες...ειμαι πραγματικα ευτυχισμενος που την πραγα την επισκεπτοντε ανθρωποι σαν τον Nearxos..

Να ειστε καλα ολοι...τα λεμε συντομα με οτι νεοτερο..ελπιζω να μπορω να σας ενημερωσω και για καποιο ερωτικο μονοπατι...
εισαι ωραιος! μακαρι κ εγω να εβρισκα κατι τετοιο... >:(
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Kαταρχας φιλε Nearxos να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω …



Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου, όσους με ευχαριστούνε.

Και όλοι μαζί ας ευχαριστήσουμε τα κορίτσια.
Ευχαριστούμε που υπάρχετε κορίτσια.
 

Επισκέπτης
Kαταρχας φιλε Nearxos να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω αλλα και ενα μεγαλο μπραβο για τις περιγραφες σου οσο αφορα την Πραγα αλλα και τις πληροφοριες σου για τα κοριτσια της.

Τετοιες περιγραφες απο ανθρωπους σαν και εσενα μετρανε και λενε πολλα....

Μπορει να μην γνωριζομαστε προσωπικα,ισως καποια στιγμη στην Πραγα συμπεσει και βρεθουμε..αλλα διαβαζοντας σε μεσα σε αυτο το site σε εχω εκτιμησει πολυ σαν ανθρωπο...

Και παλι Μπραβο που εισαι τετοιος ανθρωπος και που ξερεις να δινεις πληροφοριες σε φιλους μην ξεχνοντας να αναφερεις συνεχεια την ομορφια αυτης της πολης και των ανθρωπων της.

Αυριο το πρωι πεταω με την czech airlines για τον αγαπημενο μου προορισμο..για την αγαπημενη μου Τσεχια και την πολυαγαπημενη μου Πραγα..

Δυστηχως πλεον εγω δεν μπορω να μεταφερω στους φιλους και πολλα πραγματα γυρω απο τον ερωτικο τομεα αυτης της πολης καθως δεν τον πολυεπισκεπτομαι πλεον..
Εδω και αρκετους μηνες,εχω βρει το αλλο μου μισο σε μια τσεχα που ειχα γνωρισει σε ενα απο τα ταξιδια που εκανα,σε ενα εστιατοριο της Πραγας..

Πλεον η ζωη μας ειναι κοινη και εχουμε βρει τον τροπο να εκμηδενισουμε την αποσταση...οποτε οπως καταλαβαινετε,πλεον δεν εχω την ανεση να κινουμαι στα ερωτικα μονοπατια αυτης της πολης..οχι οτι δεν το κανω..απλα οχι πλεον με διαθεση εξερευνισης..απλα αν μου την εχει δωσει,κανω μια βολτα απο γνωστα και περπατημενα μαγαζια μονο και μονο για την μυρωδια..

Τα λεμε ξανα συντομα παιδες...ειμαι πραγματικα ευτυχισμενος που την πραγα την επισκεπτοντε ανθρωποι σαν τον Nearxos..

Να ειστε καλα ολοι...τα λεμε συντομα με οτι νεοτερο..ελπιζω να μπορω να σας ενημερωσω και για καποιο ερωτικο μονοπατι...

Φίλε μπορείς να μας πεις δυο λόγια για τη Τσέχα για το πως είναι στη σχέση; Σε ρωτάω επειδή πιστεύω αρκετοι ενδιαφερόμαστε για σχέσεις με κοπέλες από ανατολική ευρώπη και είναι χρήσιμο να ακούς εμπειρίες από άλλους συναγωνιστές.. είστε καιρό μαζί; Σκέφτεσαι να τη φέρεις Ελλάδα;  Προσωπικά δεν την έχω ψάξει πολύ με Τσέχες αλλά με Ρωσίδες κυρίως..είχα γραφτεί κάποτε σε ένα τσέχικο σαιτ γνωριμίών χωρίς να καταφέρω να κάνω κάποια γνωριμία..
 

Επισκέπτης
Kαλησπέρα. Θα βρεθώ και εγώ συν γυναιξί και τέκνοις στην Πράγα για μερικές ημέρες. Ως γνήσιος μπουρδελιάρης ίσως να μπορώ να "λακίσω" για καμμία ωρίτσα εντός του κέντρου της πόλεως... Θα ήθελα από κάποιον φίλο γνώστη της περιοχής να μου δώσει - αν υπάρχει - έναν βιτρινοπερίπατο - ή κάτι καλύτερο εντός του κέντρου... Zητώ συγνώμη εάν υπάρχει αυτό ήδη γραμμένο μέσα στο thread...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Kαλησπέρα. Θα βρεθώ και εγώ συν γυναιξί και τέκνοις στην Πράγα για μερικές ημέρες. Ως γνήσιος μπουρδελιάρης ίσως να μπορώ να "λακίσω" για καμμία ωρίτσα εντός του κέντρου της πόλεως... Θα ήθελα από κάποιον φίλο γνώστη της περιοχής να μου δώσει - αν υπάρχει - έναν βιτρινοπερίπατο - ή κάτι καλύτερο εντός του κέντρου... Zητώ συγνώμη εάν υπάρχει αυτό ήδη γραμμένο μέσα στο thread...

Φιλε 1991, μετα γυναικως και τεκνου δεν μπορης να κανης πολλα. Δεν υπαρχει τιποτα που να μπορης να χτηπησης στο κεντρο για μια ωριτσα. Μερικα Club σαν το Νεμο ειναι μονο για να βλεπης και θα σου παρουν τα λεφτα.

Κοιταξε εδω [URL unfurl="true"]http://mapy.sex.cz/?lng=2για[/URL] μερικα μαγαζια. Αν θελης ομως να πας μετα γυναικος και τεκνου, θα σου συνιστουσα τον δρομο Parizska απο την κεντρικη πλατεια. Εχει ολα τα καλα μαγαζια της Πραγας.
 

sjohn

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα. Θα βρεθώ και εγώ συν γυναιξί και τέκνοις στην Πράγα για μερικές ημέρες. Ως γνήσιος μπουρδελιάρης ίσως να μπορώ να "λακίσω" για καμμία ωρίτσα εντός του κέντρου της πόλεως... Θα ήθελα από κάποιον φίλο γνώστη της περιοχής να μου δώσει - αν υπάρχει - έναν βιτρινοπερίπατο - ή κάτι καλύτερο εντός του κέντρου... Zητώ συγνώμη εάν υπάρχει αυτό ήδη γραμμένο μέσα στο thread...


Λοιπον επειδη γυρισα προχθες απο Πραγα,θα συνιστουσα το Κ5 ,οπου δουλευει και ενα παλικαρι Θεσσαλονικιος θα σου δωσει πληροφοριες ποια ειναι πιο σεξουλιαρα κτλ.Για το κεντρο το Ατλας ή Go Go cabaret και μακρια απο Νταρλινγκ.
Παντως η Πραγα ειναι πολυ ωραια , με ωραια ατμοσφαιρα ,αλλη φαση. καλα να περασεις.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Λοιπον επειδη γυρισα προχθες απο Πραγα,θα συνιστουσα το Κ5 ,οπου δουλευει και ενα παλικαρι Θεσσαλονικιος θα σου δωσει πληροφοριες ποια ειναι πιο σεξουλιαρα κτλ.Για το κεντρο το Ατλας ή Go Go cabaret και μακρια απο Νταρλινγκ.
Παντως η Πραγα ειναι πολυ ωραια , με ωραια ατμοσφαιρα ,αλλη φαση. καλα να περασεις.

:thumbsup: :thumbsup:


Τα έχω ξαναπεί για το Στέλιο τον Θεσ/νικιο στο K5

Την επόμενη φορά ζήτα το Στέλιο,εμένα δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ όταν μου προτείνει  ;)
 

sjohn

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα. Θα βρεθώ και εγώ συν γυναιξί και τέκνοις στην Πράγα για μερικές ημέρες. Ως γνήσιος μπουρδελιάρης ίσως να μπορώ να "λακίσω" για καμμία ωρίτσα εντός του κέντρου της πόλεως... Θα ήθελα από κάποιον φίλο γνώστη της περιοχής να μου δώσει - αν υπάρχει - έναν βιτρινοπερίπατο - ή κάτι καλύτερο εντός του κέντρου... Zητώ συγνώμη εάν υπάρχει αυτό ήδη γραμμένο μέσα στο thread...

Τωρα για τα υπολοιπα , παιζει η κεντρικη πλατεια Vaclavske , η πλατεια με το ρολοι Staromestske ,οι οδοι Na Pricope , Rytirska η γεφυρα Charles bridge.Αλλα οπως ειπα και πριν ειναι πολυ ωραια γενικα
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
sjohn,  στο gogo cabaret ποιά πήρες ;
 

sjohn

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είχα προειδοποιήσει.
Το Darling  είναι για πολύ έμπειρους παίχτες ..

Φιλε Νεαρχε το ειχα διαβασει,αλλα πηγα γιατι μου αρεσουν τα επικυνδυνα μονοπατια, αλλα δε λεει αν και εχει τα καλυτερα κορμια μεσα δε με αρεσε καθολου πολυ ζαλαδα.Το Κ5 μου αρεσε πιο πολυ λογω ατμοσφαιρας καιτο οτι οι κοπελες δεν σε ενοχλουν.
Παντως για να κλεισω ηταν η πρωτη μου φορα, δεν εντυπωσιαστηκα απο τον ερωτικο τομεα, ισως λογω επαγγελματος(ειμαι ναυτικος)εχω μαθει διαφορετικα, οσο απο το μερος γενικα. Και  τελευταιο πρεπει να πας Ταυλανδη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom