Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Κυκλο δηλαδη? Πληροφορθες γενικα που να γυρισουμε που να βρουμε μουν.ια για παρτυ κλπ που μπορουμε να βρουμε
Iσχύει ότι και στην Ελλάδα,ότι premium content και υπηρεσίες δε παίρνεις ουρανοκατέβατος.
Στην Τσεχία η πορνεία είναι παράνομη,τα ντου της αστυνομίας καθόλου σπάνια
και γενικά οι εμπλεκόμενοι με αυτά τα κόλπα φυλάγονται.
Εγώ απλά κάποτε έμενα εκεί και έχτισα κάποιες σχέσεις εμπιστοσύνης.

Αυτό που μπορεί να κάνει ένας τουρίστας,αλλά με αρκετό ρίσκο να μην σκάσουν καλές γκόμενες,
είναι να επικοινωνήσει με κάποιο Privat και να παραγγείλει outcall κάποια κορίτσια.
Οι τιμές αναφέρονται και στα site των Privat.
Αυτό θα μπορούσε να λειτουργήσει καλά,αν είχες πάει ήδη μερικές φορές σε ένα Privat,
σε είχαν τσεκάρει και είχες τσεκάρει και εσύ μερικές κοπέλες ώστε να τις παραγγείλεις ονομαστικά.

Ενδεικτικές τιμές outcall
1 hour 2.500,- CZK (80,- EUR).
2 hours 4.500,- CZK (160,- EUR)
3 hours 5.500,- CZK (200,- EUR)
6 hours 10.000,- CZK (420,- EUR)
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
1 ωρα 80 ευρω ενω εδω ξεκινας απο 120 στις basic
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Να δώσω τα σέβη μου στον Βαλκανιο, γιατί ήταν όπως μου τα είπε. Βέβαια οι τιμές ήταν πολύ αλμυρές και δεν γευτηκαμε τσέχικο μουνί. Όταν είσαι παρέα 4-5 άτομα δεν συντονίζεσαι εύκολα ειδικά όταν οι άλλοι δεν έχουν σχέση με το "σπορ".

Σε ένα στριπτίζ της κακιάς ώρας πήγαμε, τόσο χάλια που ξέχασα το όνομα του. είναι κεντρικά Πράγα και απέναντι του το άλλο μαγαζί που κυκλοφορείς με μπουρνουζι. Μεγάλη ζημιά έκανε ο κοβιντ εκεί πέρα!
Αν δεν συντρέχει Corona λόγος,μην ακυρώσετε σε καμία περίπτωση.
Πηγαίνετε να περάσετε καλά.

Ένα θετικό είναι πως απουσία πολλών τουριστών,
ότι πουτανίδιο σας γυαλίσει θα μπορέσετε να το κλείσετε.

Γιατί σε άλλη περίπτωση και ειδικά ΣΚ,
αυτές που έχουν σουξέ και είναι καλές περιπτώσεις,
ήταν κλεισμένες για outcall 5-6 ώρες

Καλό βόλι
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Να δώσω τα σέβη μου στον Βαλκανιο, γιατί ήταν όπως μου τα είπε. Βέβαια οι τιμές ήταν πολύ αλμυρές και δεν γευτηκαμε τσέχικο μουνί. Όταν είσαι παρέα 4-5 άτομα δεν συντονίζεσαι εύκολα ειδικά όταν οι άλλοι δεν έχουν σχέση με το "σπορ".

Σε ένα στριπτίζ της κακιάς ώρας πήγαμε, τόσο χάλια που ξέχασα το όνομα του. είναι κεντρικά Πράγα και απέναντι του το άλλο μαγαζί που κυκλοφορείς με μπουρνουζι. Μεγάλη ζημιά έκανε ο κοβιντ εκεί πέρα!
Δηλαδή δεν κάνατε τίποτα;…
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Δηλαδή δεν κάνατε τίποτα;…
Όχι γιατί όπως είπα δεν ήμασταν οργανωμένοι,κ στο στριπ αυτό ζητούσαν τον ουρανό με τ άστρα για να έχουν στο ξενοδοχείο.
Ντάρλινγκ λέγοταν το θυμήθηκα και είναι προς αποφυγήν!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Όχι γιατί όπως είπα δεν ήμασταν οργανωμένοι,κ στο στριπ αυτό ζητούσαν τον ουρανό με τ άστρα για να έχουν στο ξενοδοχείο.
Ντάρλινγκ λέγοταν το θυμήθηκα και είναι προς αποφυγήν!
Αρχικά να΄σαι καλά για την ειλικρίνεια, στην Πράγα ακόμη και το πληρωμένο θέλει οργάνωση και προετοιμασία.

Η αλήθεια είναι ότι το να ψωνίσει κάποιος ειδικά από το Darling,
είναι από τις πιο ασύμφορες επιλογές..
Θεωρείται το μεγαλύτερο/καλύτερο strip στην Πράγα,
μάλιστα κάποιες στριπτητζούδες θεωρούν εαυτούς χορεύτριες/καλλιτέχνιδες..... και δεν ψωνίζονται.
Ήξερα μια που ήταν το πρώτο τους όνομα για μία περίοδο και απλά πήγαινε,χόρευε και τέλος..
Επίσης έβγαζε πάνω από το βασικό μισθό,σε μία νύχτα Παρασκευής ή Σαββάτου
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Όταν ήμουν φοιτητής Βαλκάνια 2002 έγινε φοιτητική εκδρομη Πράγα. Από μαλακια μου δεν πήγα. Κάτι παιδιά μου είχαν πει ότι πήγαινες σε μπαρ κ είχε κατάλογο με γυναίκες και διάλεγες ποια ήθελες κ ερχόταν με 100 ευρώ την ώρα και όλες τοπ. Ίσχυε ποτέ κάτι τέτοιο η μου πούλησαν παπα;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Να δώσω τα σέβη μου στον Βαλκανιο, γιατί ήταν όπως μου τα είπε. Βέβαια οι τιμές ήταν πολύ αλμυρές και δεν γευτηκαμε τσέχικο μουνί. Όταν είσαι παρέα 4-5 άτομα δεν συντονίζεσαι εύκολα ειδικά όταν οι άλλοι δεν έχουν σχέση με το "σπορ".

Σε ένα στριπτίζ της κακιάς ώρας πήγαμε, τόσο χάλια που ξέχασα το όνομα του. είναι κεντρικά Πράγα και απέναντι του το άλλο μαγαζί που κυκλοφορείς με μπουρνουζι. Μεγάλη ζημιά έκανε ο κοβιντ εκεί πέρα!

Πήγατε Πράγα και δε γαμήσατε ρε τύπε; :headbang:

Μετά όταν λεω ποτέ ταξίδι με ψωλαρία,έχω άδικο;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Όταν ήμουν φοιτητής Βαλκάνια 2002 έγινε φοιτητική εκδρομη Πράγα. Από μαλακια μου δεν πήγα. Κάτι παιδιά μου είχαν πει ότι πήγαινες σε μπαρ κ είχε κατάλογο με γυναίκες και διάλεγες ποια ήθελες κ ερχόταν με 100 ευρώ την ώρα και όλες τοπ. Ίσχυε ποτέ κάτι τέτοιο η μου πούλησαν παπα;
Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο,αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγατε Πράγα και δε γαμήσατε ρε τύπε; :headbang:

Μετά όταν λεω ποτέ ταξίδι με ψωλαρία,έχω άδικο;
Μια χαρά είναι η ψωλαρία που πάει στοχευμένα και οργανωμένα με προτεραιότητα το μουνί.

Απλά οι περισσότεροι Έλληνες πηγαίνουν Πράγα για ξενάγηση,μάσα,πιοτό,κ.λ.π. και από μουνιά το αφήνουν τελείως στην τύχη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Περιμένουνε να γσμισουνε το καλοκαίρι στη Πάρο τυπε????
Λες να χρειάζεται να λένε ότι είναι Ιταλοί για να γαμήσουν;
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Λ
Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο,αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μια χαρά είναι η ψωλαρία που πάει στοχευμένα και οργανωμένα με προτεραιότητα το μουνί.

Απλά οι περισσότεροι Έλληνες πηγαίνουν Πράγα για ξενάγηση,μάσα,πιοτό,κ.λ.π. και από μουνιά το αφήνουν τελείως στην τύχη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λες να χρειάζεται να λένε ότι είναι Ιταλοί για να γαμήσουν;
Ξέρω εγώ πιθανόν, Φου σαν Έλληνες ούτε Πράγα δε γαμανε.. Πράγα θέλει προσπάθεια για να Μην γαμησεις.. Ας πουν εοτι είναι Ιταλοί στα γκομενακια?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Λ

Ξέρω εγώ πιθανόν, Φου σαν Έλληνες ούτε Πράγα δε γαμανε.. Πράγα θέλει προσπάθεια για να Μην γαμησεις.. Ας πουν εοτι είναι Ιταλοί στα γκομενακια?
Εμπειρία από youtube και google maps...
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Ρε παιδιά, λιγάκι ώπα. Λέτε και λέτε αλλά μου φαίνεται δεν έχετε εικόνα τι επικρατεί τώρα με τον κόβιντ εκεί. Πολύ υποτονικά τα πράγματα και νυχτερινή ζωή μηδέν. Επίσης είπα ότι στην παρέα εγώ είμαι ο μόνος που ασχολείται με αγοραίο και ο μόνος που μιλούσε αγγλικά, δεν βοήθησε δλδ η όλη φάση.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ρε παιδιά, λιγάκι ώπα. Λέτε και λέτε αλλά μου φαίνεται δεν έχετε εικόνα τι επικρατεί τώρα με τον κόβιντ εκεί. Πολύ υποτονικά τα πράγματα και νυχτερινή ζωή μηδέν. Επίσης είπα ότι στην παρέα εγώ είμαι ο μόνος που ασχολείται με αγοραίο και ο μόνος που μιλούσε αγγλικά, δεν βοήθησε δλδ η όλη φάση.

Εντάξει ο κοβιντ ρε τύπε,αλλά όταν είσαι και με άτομα που δεν μιλάνε ούτε... αγγλικά,ε προφανώς δεν πάτε για καμακοκαταστάσεις
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Εντάξει ο κοβιντ ρε τύπε,αλλά όταν είσαι και με άτομα που δεν μιλάνε ούτε... αγγλικά,ε προφανώς δεν πάτε για καμακοκαταστάσεις
Ναι ούτε για πριβατ ψηνόταν πολύ η παρέα. Οπότε καταλαβαίνεις...
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
Γενικα ποια χωρα θα προτινατε αυτη τη στιγμη ως καλυτερη επιλογη για μπατσελορ παρτυ
Αν υπολογίσεις εισιτήρια διαμονή ραπιντ PLF ταλαιπωρία οικονομικότερο βγαίνει να γίνει εδώ σε μια σουίτα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Περί Πράγας μιας και πέρασα το ΠΣΚ εκεί

Οι περισσότεροι τουρίστες νομίζουν ότι οι Βιετναμέζοι είναι η πολυπληθέστερη κοινότητα μεταναστών στην Τσεχία.
Αλλά είναι οι Ουκρανοί/έζες οι περισσότεροι ξένοι στην Τσεχία.
Απλά ο τουρίστας τους περνάει για Τσέχους/ες.

Πέρα λοιπόν από την ιστορική αηδία απέναντι στο σιδηρούν παραπέτασμα και τον κομμουνισμό,
πέρα από την δυτικοποίηση,είναι και η φυσική παρουσία και οι δεσμοί με την κοινωνία
της κοινότητας αυτής,που καθιστά τον τσεχικό λαό και την ηγεσία 99,9% με το μέρος της Ουκρανίας.

Καμία σύμπτωση που το 2009 στήθηκε, χωρίς καν άδεια, άγαλμα του Taras Shevchenko στο Smíchov

Μεγάλο πλήγμα για τον πορνοτουρίστα,ότι Ρωσίδες τουρίστριες(αποτελούν το μεγαλύτερο μέρος των τουριστριών στην Πράγα) θα ξαναπατήσουν Τσεχία του Αγίου Πούτσου

Κατά τα άλλα,τα πιο χαλαρά μέτρα των δύο τελευταίων χρόνων και γενικά μικρός αριθμός τουριστών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom