Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 569K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
θα απαντησει κανενας σ΄αυτο που ρωτησα? :idiot:
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδια μεσα στον ιουλιο θα παω πραγα για 6-7 μερες.εχει αναφερθει πιο πανω οτι ειναι πιο συμφερον οικονομικα να κλεισουμε ξενοδοχειο εκει,στο σταθμο του τρενου.ειναι πολυ πιο φθηνα αλλα θεωρητικα υπαρχει 1 ρισκο.τι λετε ? να κλεισω απο ιντερνετ πριν παω η` εκει?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
α κατι αλλο.χρειαζεται διαβατηριο η` απλα καινουργια ταυτοτητα?
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πραγα ζει κανεις η' δε ζει........?
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
1
Πόντοι
1
παιδια μεσα στον ιουλιο θα παω πραγα για 6-7 μερες.εχει αναφερθει πιο πανω οτι ειναι πιο συμφερον οικονομικα να κλεισουμε ξενοδοχειο εκει,στο σταθμο του τρενου.ειναι πολυ πιο φθηνα αλλα θεωρητικα υπαρχει 1 ρισκο.τι λετε ? να κλεισω απο ιντερνετ πριν παω η` εκει?

εκλεισα με πρακτορειο για να μαι ησυχος...

αν θα εισαι μετα τις 17 στειλε και pm...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εχεις δικιο...καλυτερα απο εδω.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ερωτηση κρισεως.απο εμπειρια σας ξερετε ποια περιοχη αξιζει και κατα συνεπεια ποια ξενοδοχεια ειναι καλα ωστε να ειμαστε κοντινα σε αποτασεις ``night clubs`` με τον τροπο που το σκεφτονται οι τσεχοι?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ερωτηση κρισεως.απο εμπειρια σας ξερετε ποια περιοχη αξιζει και κατα συνεπεια ποια ξενοδοχεια ειναι καλα ωστε να ειμαστε κοντινα σε αποτασεις ``night clubs`` με τον τροπο που το σκεφτονται οι τσεχοι?

E δ ώ θα βρεις τα night clubs όπως σωστά τα αποκάλεσες ,γιατί έτσι τα αποκαλούν οι Τσέχοι.
Γενικά Praha 1,2,3 ψάξε ξενοδοχεία
Oι αποστάσεις είναι σχετικά κοντινές.
Προσοχή στη ''κίτρινη φυλή'' - κλέβουν

πχ στο www.booking.com]www.booking.com[/url]
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σωστα...τον ειχα δει τον χαρτη οταν διαβαζα ολο το thread αλλα τον ειχα ξεχασει ο μλκς! οσο για τους ειμαι ενημερος.το site που λες το εχω δει.ειναι παρα πολυ καλο...thnx bro
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
...τους ταριφες εννοοω...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
απο ολο αυτο το χαρτη εγω τι πρεπει να κτλβ? γινεται κυριολεκτικα της πουτανας...εχετε ``δοκιμασει`` τπτ απο ολα αυτα? εννοω τανες η` κλαμπς?
 

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα φτηνο ξενοδοχειο στο Κεντρο για ενα ατομο ξερει κανεις?

Θελω να το κλεισω για 20 μερες περιπου μπορω να βρω καμια προσφορα στα 200 Euro?
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
1
Πόντοι
1
καταρχάς sorry για τα grekenglish αλλα οι τσέχικοι υπολογιστές δεν έχουν ελληνικά !!

πρώτη μέρα στο neon club όλα ok, να "φανταστειτε" ότι όπως κωλοβαράς μονος μου εδώ πέρα πήγα με διάθεση 2 και έφυγα με κέφια 10καιτο μαγαζί δεν ήταν κάτι το φοβερό

αλλα το ντεκόρ δεν έχει και τόση σημασία...

πέρασα απέξω και από το k5 από όπου και σας γράφω, και περιμένω να δω τι ακολουθεί...

[size=13pt]
edit:_Solitonios δοκίμασε αυτό για greeklish
[/size]
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
1
Πόντοι
1
ευχαριστώ τον mod για τη βοήθεια !!
δεύτερη μέρα στο sweet paradise πριν τις 8 όμως. (μετά τις 8 αυξάνονται και τα διαθέσιμα κορίτσια)

από κέφια ήμουν καλύτερα αλλα από γκόμενες η μονη που ήταν δυνατόν να διαλέξω ήταν η σουσάνα.

έκανα το λάθος να πάρω 45 λεπτά και αυτό αν και τυπικά σωστό εκνεύρισε κάπως την ίδια η οποια έγινε αρκετά snob στη συνεχεια και γενικώς μου προκάλεσε mplakout. συμπέρασμα μη πάτε στη σουζάνα εκτος και αν δε σας σταμάτa τίποτα....

φεύγοντας από το μαγαζί έφαγα και και μια καλή βροχή για επιδόρπιο ! (είχα πει με ήλιο)

το βραδυ στο darling για συνέλθω λίγο αλλα οι τιμές παραμένουν οι ίδιες και πάντα τσουχτερές

τρίτη και τελευταία μέρα σήμερα και ειλικρινά είμαι χώμα. τελικά η παρέα παίζει μεγάλο ρολο και επηρεάζει αρκετά.

και μια ερώτηση, στο darling αξίζει να κανεις κάτι η είναι σχετί απάτη ??
 

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Νικο εχει καμια βυζαρου στο Sweet Paradise?

Ποσο πληρωσες για πριν τις 8 που πηγες?
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
1
Πόντοι
1
μα καλά δεν έχεις δει καθόλου το hostel ??? με 200 ευρώ τι σεντόνια θα έχει και τι φαγητό καλύτερα να κοιμηθείς έξω...

βυζαρούδες ενισχυμένες όχι φυσικές ναι...

Κανενα φτηνο ξενοδοχειο στο Κεντρο για ενα ατομο ξερει κανεις?

Θελω να το κλεισω για 20 μερες περιπου μπορω να βρω καμια προσφορα στα 200 Euro?
 

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
μα καλά δεν έχεις δει καθόλου το hostel ??? με 200 ευρώ τι σεντόνια θα έχει και τι φαγητό καλύτερα να κοιμηθείς έξω...

βυζαρούδες ενισχυμένες όχι φυσικές ναι...

Και ποσα λες θα κανει για 20 μερες κανενα ξενοδοχειο?Προτεινε μου ενα φτηνο στο κεντρο.

Βυζαρουδες φυσικες ειχε δηλαδη καλο πραγμα?

Με συμφερει λες να παω σε ξενωνα?
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
1
Πόντοι
1
ειλικρινά έχω πάει πολλές φορες darling αλλα δε περίμενα να περάσω τόσο καλά.

ένα θα πω μονο, με έβαλε κάτω και με έλιωσε (monika)...

ευχαριστώ τον mod για τη βοήθεια !!
δεύτερη μέρα στο sweet paradise πριν τις 8 όμως. (μετά τις 8 αυξάνονται και τα διαθέσιμα κορίτσια)

από κέφια ήμουν καλύτερα αλλα από γκόμενες η μονη που ήταν δυνατόν να διαλέξω ήταν η σουσάνα.

έκανα το λάθος να πάρω 45 λεπτά και αυτό αν και τυπικά σωστό εκνεύρισε κάπως την ίδια η οποια έγινε αρκετά snob στη συνεχεια και γενικώς μου προκάλεσε mplakout. συμπέρασμα μη πάτε στη σουζάνα εκτος και αν δε σας σταμάτa τίποτα....

φεύγοντας από το μαγαζί έφαγα και και μια καλή βροχή για επιδόρπιο ! (είχα πει με ήλιο)

το βραδυ στο darling για συνέλθω λίγο αλλα οι τιμές παραμένουν οι ίδιες και πάντα τσουχτερές

τρίτη και τελευταία μέρα σήμερα και ειλικρινά είμαι χώμα. τελικά η παρέα παίζει μεγάλο ρολο και επηρεάζει αρκετά.

και μια ερώτηση, στο darling αξίζει να κανεις κάτι η είναι σχετί απάτη ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom