Νέα

Πανούργες θείες, γυναίκες και πεθερές!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Γιατί τύπε μου δεν έχω δίκιο σε αυτά που λέω!! Καμαρωνε ο θείος του γαμπρού έξω από την εκκλησία και έλεγε με φωνή Τζουβελα που κάνει τον Βλάχο 'Εμεις τους πηραμε ένα πολυμιξερ Kenwood 700 ευρώ για να του φτιάχνει η νύφη του ανιψιού μου φαγια να δυναμώσει να την βάζει κάτω να της αλλάζει τον αδοξαστο", και η νύφη είχε τσιμπουκοσι μετά το γάμο τη μισή πόλη!! Στο μουνι της το μίξερ!!
Δεν στέλνει σε μένα το μίξερ να φτιάξω καλό μίγμα για μπιφτέκια ...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.722
Like
11.157
Πόντοι
3.556
Και επειδή μιλάμε για πανουργες πεθερές να αναφέρω ότι η δικιά μου η σκατοκαργιολα πεθερά μου στο γάμο μου πριν από πολλά χρόνια πρέπει να βούτηξε τουλάχιστον δέκα πακέτα με δώρα.Οταν ερχόταν στο σπίτι μου επίσκεψη είχε χόμπι να ψάχνει τα πάντα άνοιγε συρτάρια ντουλάπια τα πάντα όλα. Μία μέρα τα πείρα στο κρανίο και την έστειλα στο διάολο από τότε έχω χρόνια να τη δω και να με δει!!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Και επειδή μιλάμε για πανουργες πεθερές να αναφέρω ότι η δικιά μου η σκατοκαργιολα πεθερά μου στο γάμο μου πριν από πολλά χρόνια πρέπει να βούτηξε τουλάχιστον δέκα πακέτα με δώρα.Οταν ερχόταν στο σπίτι μου επίσκεψη είχε χόμπι να ψάχνει τα πάντα άνοιγε συρτάρια ντουλάπια τα πάντα όλα. Μία μέρα τα πείρα στο κρανίο και την έστειλα στο διάολο από τότε έχω χρόνια να τη δω και να με δει!!

Πώς την πάλεψες;

Και περίεργη και βουτηχτρα;

Μιλάμε για κατηγορία τσούχτρα πεθερά.

Παραμένεις παντρεμένος με την κόρη της;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.165
Πόντοι
5.355
εμενα π χ μου εχει τυχει πριν πολλα χρονια μια χωρισμενη ...να καθεται μαζι μου να διαβαζει την 9χρονη κορη της τελειως κυριλε και μετα οταν κοιμαται να την πηδαω στο διπλα δωματιο,να εχω αγχωθει μην ξυπνησει η μικρη και ερθει και εχουμε αβολες καταστασεις και αυτη να ειναι στην μουναρα της....μην ανησυχεις να μου λεει δεν ξυπναει η μικρη
Καλημέρα, μου έχει συμβεί παρόμοιο που ο γιος της κοιμόταν στο διπλανό δωμάτιο. Καθόλου βολική κατάσταση.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Καλημέρα, μου έχει συμβεί παρόμοιο που ο γιος της κοιμόταν στο διπλανό δωμάτιο. Καθόλου βολική κατάσταση.
Εμένα μου είχε τύχει με σ παιδιά αλλά δεν είχα πρόβλημα.

Ίσως επειδή το 28άρι νέτο έβγαζε πάνω μου όλη της την καύλα από τα 24 που την πήδηξε για τελευταία φορά ο πρώην άντρας της.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ωραια κυριακή ψηλά στο βουνό και αγναντεύω τον κόσμο όλο.
εχω ξαναγράψει αυτή την ιστορία.

Μικροπαντρεμένη στα 17-18 έκανε δυο παιδιά και πλέον ετών 30 είχε μαζέψει όλη την ψυχασθένεια πάνω της γιατι είχε μετανιώσει που δεσμεύτηκε τόσο νέα.
Ξανθιά, γαλανομάτα, κοντούλα μεν, σωματαρα δε.

Αυτή φτιαχνόταν με το να κινδυνεύει ο εραστής. Τον ήθελε στο συζυγικό κρεβάτι, να κάνει κασκαντεριές, ή δυνατόν να έρθει πρόσωπο με πρόσωπο με τον άντρα της, να δει ποιος θα σφάξει ποιόν. Αυτό την κάβλωνε απίστευτα και έκανε κατι γαμήσια ηρωικά.

Ο καημένος ο εραστής είχε γλυκαθεί απο το μουνί, και δεν αντιλαμβανόταν τον θανάσιμο κίνδυνο, έμπαινε στο σπίτι πρωινά, που ο άλλος δούλευε χαμαλίκι.

Την πρώτη φορά γλύτωσε ως εξής, άκουσε το αυτοκίνητο που πάρκαρε (είχε δυο πάρκινγκ σαν ψευτοπυλωτή) , πρόλαβε και βγήκε απο την είσοδο του διαμερίσματος και ανέβηκε προς τα πανω διαμερισματα για να μη διασταυρωθεί με τον κερατά.

Την δεύτερη φορά ο καλός Θεός των χαζών εραστών τον βοήθησε ακόμα πιο πολύ. Η λεγάμενη τον πήρε τηλέφωνο έλα ο δικός μου είναι στην δουλειά. Έλα όμως που η δουλειά ήταν στο δρόμο του εραστή και όπως περνούσε έκανε έλεγχο αν είναι το αυτοκίνητο παρκαρισμένο εκεί, και το αυτοκίνητο δεν ήταν. Οπότε πάει παρκάρει λίγο μακρύτερα στην πολυκατοικία της ακολασίας, και δεν ανέβηκε αλλά απλά κοίταζε τα συμβάντα. Σε κανα μισάωρο εμφανίζεται ο σύζυγος με ψώνια από το σουπερ μάρκετ.......

Εκεί η ιστορία τελειώνει.... Η λεγάμενη δεν έδινε πειστικές απαντήσεις γιατι δεν βρισκόταν στην εργασία του ο σύζυγος, γυάλιζε και λίγο το μάτι της..... και ο φίλος μας την γλύτωσε, αλλοίμονο στους νέους.... και επόμενους.....

Υπάρχουν κάποιες ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες ότι η λεγάμενη μετα από κανα εξάμηνο την κοπάνησε απο το σπιτι για να φυγει με καποιον για αλλού, αλλά ο άλλος κατάλαβε την ψυχασθενεια και την επέστρεψε πίσω εντός 14 ημερών ως μη ικανοιημένος απο την λειτουργια του προιόντος, μερικές αλλες πληροφοριες λένε για γερα κλωτσομπουνίδια του συζύγου με την κυρία, άλλοι λένε οτι ο σύζυγος έφυγε για εξωτερικό.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
12
Like
6.894
Πόντοι
2.646
Σήμερα έχω αληθινή ιστορία τρόμου φρίκης αγωνίας κα θριλερ. Πέρα για πέρα αληθινή. εκ των υστέρων η υπόθεση αυτή έχει ξαναγίνει επαγγελματικά από κύκλωμα δικηγόρων και ψυχολόγων (γυναικών) .

Γνωστός επαγγελματίας σωστός και ωραίος επιτυχημένος παντρεύεται.. Κάνουν και 2 παιδιά. Μόλις τα παιδιά φτάνουν στα 4-5, η γυναικα ζητά διαζύγιο. (Δεν γνωρίζω τους πραγματικούς λόγους διαζυγίου).
Ξέρω όμως τι τρομερό έκανε η γυναικα στον σύζυγο. Εκεί που γινόταν το δικαστήριο διαζυγίου, παρουσιαζεται μια παιδοψυχολογος και υποστηρίζει ότι υπάρχουν σοβαρές ενδείξεις σεξουαλικής κακοποιήσης των παιδιων απο τον άντρα!
Για τον άντρα η υποθεση παιρνει διαστάσεις θρίλερ αυτό το χτυπημα εκτός απο τηνψυχολογική διάσταση του θέματος διαλύει την υπόληψη του, στους συγγενείς του, στον επαγγελματικό περίγυρο.

Το διαζυγίο βγαίνει υπερ της γυναίκας, παίρνει τα παιδιά και εξαφανίζεται σε μακρινή περιοχή, ο αντρας χανει την επαφή με τα παιδιά, και διαλύεται η ζωή του και ψυχικά και επαγγελματικά με την ρετσινιά του παιδεραστή.

Η δικαίωση έρχεται αυτόν εδώ τον χρόνο όπου διαπιστώνεται" επαγγελματικό" κύκλωμα γυναικας παιδοψυχολόγου με δικηγόρους, όπου η συγκεκριμένη παιδοψυχολόγος, έχει εκδώσει πολλές πανομοιότυπες γνωματεύσεις σεξουαλικής κακοποίησης παιδιών από τον πατέρα τους!!!!!

Η ιστορία που σας γράφω είναι εντελώς πραγματική.
Πιθανον λέω πιθανόν δεν γνωρίζω κάθε υπόθεση αλλα και στην συγκεκριμένη ο λόγος διαζυγιου να ήταν η απιστία του άντρα, δική μου υπόθεση ίσως να υπήρχαν δεκάδες άλλοι λόγοι. Αλλά να τον βγάλει δικαστικά παιδεραστή σται ίδια του τα παιδιά, είναι απίστευτη τερατώδης εκδίκηση!
έχουν πέσει πολύ οι τιμές στα συμβόλαια και δεν υπάρχει δικαιολογία για να μην γίνει σε αυτήν την πατσαβούρα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
έχουν πέσει πολύ οι τιμές στα συμβόλαια και δεν υπάρχει δικαιολογία για να μην γίνει σε αυτήν την πατσαβούρα.
Σε λάθος φορουμ και λαθος νήμα απάντησες φίλε, δεν λεμε για αντικειμενικές εδώ αυτά είναι στο taxheaven. Εδώ μιλάμε υποκειμενικά.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
12
Like
6.894
Πόντοι
2.646
Σε λάθος φορουμ και λαθος νήμα απάντησες φίλε, δεν λεμε για αντικειμενικές εδώ αυτά είναι στο taxheaven. Εδώ μιλάμε υποκειμενικά.
Ναι Αγγελικούλα μου, ναι.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Ωραια κυριακή ψηλά στο βουνό και αγναντεύω τον κόσμο όλο.
εχω ξαναγράψει αυτή την ιστορία.

Μικροπαντρεμένη στα 17-18 έκανε δυο παιδιά και πλέον ετών 30 είχε μαζέψει όλη την ψυχασθένεια πάνω της γιατι είχε μετανιώσει που δεσμεύτηκε τόσο νέα.
Ξανθιά, γαλανομάτα, κοντούλα μεν, σωματαρα δε.

Αυτή φτιαχνόταν με το να κινδυνεύει ο εραστής. Τον ήθελε στο συζυγικό κρεβάτι, να κάνει κασκαντεριές, ή δυνατόν να έρθει πρόσωπο με πρόσωπο με τον άντρα της, να δει ποιος θα σφάξει ποιόν. Αυτό την κάβλωνε απίστευτα και έκανε κατι γαμήσια ηρωικά.

Ο καημένος ο εραστής είχε γλυκαθεί απο το μουνί, και δεν αντιλαμβανόταν τον θανάσιμο κίνδυνο, έμπαινε στο σπίτι πρωινά, που ο άλλος δούλευε χαμαλίκι.

Την πρώτη φορά γλύτωσε ως εξής, άκουσε το αυτοκίνητο που πάρκαρε (είχε δυο πάρκινγκ σαν ψευτοπυλωτή) , πρόλαβε και βγήκε απο την είσοδο του διαμερίσματος και ανέβηκε προς τα πανω διαμερισματα για να μη διασταυρωθεί με τον κερατά.

Την δεύτερη φορά ο καλός Θεός των χαζών εραστών τον βοήθησε ακόμα πιο πολύ. Η λεγάμενη τον πήρε τηλέφωνο έλα ο δικός μου είναι στην δουλειά. Έλα όμως που η δουλειά ήταν στο δρόμο του εραστή και όπως περνούσε έκανε έλεγχο αν είναι το αυτοκίνητο παρκαρισμένο εκεί, και το αυτοκίνητο δεν ήταν. Οπότε πάει παρκάρει λίγο μακρύτερα στην πολυκατοικία της ακολασίας, και δεν ανέβηκε αλλά απλά κοίταζε τα συμβάντα. Σε κανα μισάωρο εμφανίζεται ο σύζυγος με ψώνια από το σουπερ μάρκετ.......

Εκεί η ιστορία τελειώνει.... Η λεγάμενη δεν έδινε πειστικές απαντήσεις γιατι δεν βρισκόταν στην εργασία του ο σύζυγος, γυάλιζε και λίγο το μάτι της..... και ο φίλος μας την γλύτωσε, αλλοίμονο στους νέους.... και επόμενους.....

Υπάρχουν κάποιες ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες ότι η λεγάμενη μετα από κανα εξάμηνο την κοπάνησε απο το σπιτι για να φυγει με καποιον για αλλού, αλλά ο άλλος κατάλαβε την ψυχασθενεια και την επέστρεψε πίσω εντός 14 ημερών ως μη ικανοιημένος απο την λειτουργια του προιόντος, μερικές αλλες πληροφοριες λένε για γερα κλωτσομπουνίδια του συζύγου με την κυρία, άλλοι λένε οτι ο σύζυγος έφυγε για εξωτερικό.

Τι μου θύμησες…


Στα 22-23 μου πήδηξα μια γκόμενα που νταραβεροζόμασταν στο γυμνάσιο.

Τότε να πιάσουμε λίγο κώλο και λίγο μουνί ήταν σαν να της είχαμε πάρει την παρθενια κ ήμασταν και πολύ ικανοποιημένοι.

Η γκομενα περίμενε στο σπίτι της τον πρώην της που παίζει να ήταν κ νυν της. Ποτέ δεν κατάλαβα.

Ε γούσταρε να την πηδάω και να έχει την αγωνία εάν θα έρθει να μας «πιάσει» ο πρώην της στα πράσα.

Εκεί που της τον έχωνα καύλωνε περισσότερο ότι αυτή γαμιέται κ ο άλλος ίσως είναι στη πόρτα και περιμένει.


Δεν μου έχει ξανατύχει αλλά ήταν τόσο hot η γκόμενα και το γούσταρε τόσο που ακόμα κ τώρα μου σηκώνεται.
 
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
77
Like
549
Πόντοι
80
Δεκαετία 90'.

35αρα γειτόνισσα στα ΝΠ μένει χήρα με δύο μικρά παιδιά....Πάντα πίστη στον έγγαμο βίο της, νοικοκυρά και γενικά μετρήσιμο μουνι....Καστανα μαλλιά & μάτια, βυζί τριάρι και κωλαρακι κόλαση.... Αμέσως κατάλαβε ότι για να τα φέρει βόλτα θα πρέπει να ξεσκίσει στη δουλειά(δεν ήξερε βέβαια ότι δε θα ήταν μόνο στη δουλειά) Ξεκινάει και κάνει δουλειές του ποδαριού ή με μικρές συμβάσεις..Φυσικά όποιος μεσολαβούσε να τη "βοηθήσει" που ήξερε την ιστορία της, σκόπευε να την πηδηξει και μόνο....Ενα χρόνο μετά το θάνατο του μακαρίτη καταλαβαίνει ποσό σκληρή είναι η ζωή και αποφασίζει να αποκατασταθει για το καλό των παιδιων...Μπλέκει με έναν 55αρη διευθυντή μεγάλης κατασκευαστικής. Εργένη και πολύ περπατημένο...Αρχίσανε τα δώρα,οι έξοδοι σε ακριβά εστιατόρια και η μαντάμ νομίζει ότι βρήκε επιτέλους τον άρχοντα των παραμυθιών ή το μαλακά που θα τη συντηρεί. Αποφασίζει να του δωθεί και ερωτικός...Ο τύπος μεγάλη μαφία την πάει σιγά σιγά στην αρχή.Φευγουνε κρουαζιέρα το καλοκαίρι όταν τα παιδιά είναι κατασκήνωση....όπου και τη ξεκωλιάζει στο πούτσο....Επιστρέφουν και ο τύπος συνεχίζει να την πηγαίνει πιπα-κωλο σε ολα και εκείνη να το βουλώνει γιατί προβλέπει σε γάμο....Όταν πια εξαρτιόταν μόνο από αυτόν αρχίζει να καλεί φίλους του στο σπίτι της όταν τα παιδιά κοιμόντουσαν και να τη παρτουζαρουν όλοι μαζί...Μουγκα η κυρία.....Μετά από κανά δυο χρόνια και αφού η κωλοτρυπίδα της είχε γίνει σαν το τούνελ του μετρό που μόλις ξεκινούσε να κατασκευαστει...κατάφερε να της φάει και το σπίτι και να την έχει να καθαρίζει σκάλες στα γραφεία του με αντάλλαγμα να μένει στο σπίτι με τα παιδιά και να της πληρώνει φαι και ρευμα.Το εκανε μόνο για τα παιδιά όπως της ελεγε. Φυσικά οι παρτούζες δεν σταματησανε και τρεις-τέσσερις φορές τη βδομάδα το κωλαρακι της αναστέναζε. Επειδή μέναμε μεσοτοιχία, όταν τη σκίζανε και είχε ησυχία ακουγόταν τα βογκητα της, οι ομιλίες και τα γέλια από τους γαμιάδες. Μετά από λίγο καιρό και αφού μεγάλωσαν τα παιδιά μετακόμισε σε άλλη πολύ όπου ξαναπαντρεύτηκε κάποιον φουκαρά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Δεκαετία 90'.

35αρα γειτόνισσα στα ΝΠ μένει χήρα με δύο μικρά παιδιά....Πάντα πίστη στον έγγαμο βίο της, νοικοκυρά και γενικά μετρήσιμο μουνι....Καστανα μαλλιά & μάτια, βυζί τριάρι και κωλαρακι κόλαση.... Αμέσως κατάλαβε ότι για να τα φέρει βόλτα θα πρέπει να ξεσκίσει στη δουλειά(δεν ήξερε βέβαια ότι δε θα ήταν μόνο στη δουλειά) Ξεκινάει και κάνει δουλειές του ποδαριού ή με μικρές συμβάσεις..Φυσικά όποιος μεσολαβούσε να τη "βοηθήσει" που ήξερε την ιστορία της, σκόπευε να την πηδηξει και μόνο....Ενα χρόνο μετά το θάνατο του μακαρίτη καταλαβαίνει ποσό σκληρή είναι η ζωή και αποφασίζει να αποκατασταθει για το καλό των παιδιων...Μπλέκει με έναν 55αρη διευθυντή μεγάλης κατασκευαστικής. Εργένη και πολύ περπατημένο...Αρχίσανε τα δώρα,οι έξοδοι σε ακριβά εστιατόρια και η μαντάμ νομίζει ότι βρήκε επιτέλους τον άρχοντα των παραμυθιών ή το μαλακά που θα τη συντηρεί. Αποφασίζει να του δωθεί και ερωτικός...Ο τύπος μεγάλη μαφία την πάει σιγά σιγά στην αρχή.Φευγουνε κρουαζιέρα το καλοκαίρι όταν τα παιδιά είναι κατασκήνωση....όπου και τη ξεκωλιάζει στο πούτσο....Επιστρέφουν και ο τύπος συνεχίζει να την πηγαίνει πιπα-κωλο σε ολα και εκείνη να το βουλώνει γιατί προβλέπει σε γάμο....Όταν πια εξαρτιόταν μόνο από αυτόν αρχίζει να καλεί φίλους του στο σπίτι της όταν τα παιδιά κοιμόντουσαν και να τη παρτουζαρουν όλοι μαζί...Μουγκα η κυρία.....Μετά από κανά δυο χρόνια και αφού η κωλοτρυπίδα της είχε γίνει σαν το τούνελ του μετρό που μόλις ξεκινούσε να κατασκευαστει...κατάφερε να της φάει και το σπίτι και να την έχει να καθαρίζει σκάλες στα γραφεία του με αντάλλαγμα να μένει στο σπίτι με τα παιδιά και να της πληρώνει φαι και ρευμα.Το εκανε μόνο για τα παιδιά όπως της ελεγε. Φυσικά οι παρτούζες δεν σταματησανε και τρεις-τέσσερις φορές τη βδομάδα το κωλαρακι της αναστέναζε. Επειδή μέναμε μεσοτοιχία, όταν τη σκίζανε και είχε ησυχία ακουγόταν τα βογκητα της, οι ομιλίες και τα γέλια από τους γαμιάδες. Μετά από λίγο καιρό και αφού μεγάλωσαν τα παιδιά μετακόμισε σε άλλη πολύ όπου ξαναπαντρεύτηκε κάποιον φουκαρά.
Μια μέρα έρχεται κλαμένος ένας εξαθλιωμένος χωρικός στον Ναστραντίν*.
-Χότζα μ΄, έχω μεγάλο πρόβλημα. Ζούμε εγώ η γυναίκα μου και 5 παιδιά σε ένα δωμάτιο τόσο δα. Τι να κάνω;
Ο Ναστραντίν μετράει τον άθλιο με βαθύ βλέμμα και στρίβει μύστακα.
-Σκύλο έχεις;
-Ναι.
-Πού τον έχεις;
-Έξω στο βαρέλι.
-Πάρτονε κι αυτόν μέσα στο δωμάτιο να ζει μαζί σας.
-Μα Χότζα μ΄ εμείς δε χωράμε πού θα μπει κι ο σκύλος;
-Εγώ αυτό σού λέω, αν θες κάνε το κι έλα σε μια βδομάδα. Αν δεν κάνεις αυτό που σού λέω, μη ξανάρθεις σε μένα.
Φεύγει ο τύπος σε μαύρη συλλογή.

Σε μια βδομάδα να ΄τονε πάλι.
-Χότζα μ΄ δεν αντέχουμε με το σκύλο… δε μπορούμε να κοιμηθούμε κλπ. κλπ.
-Άλλα ζώα έχεις;
-Έχουμε μια κατσίκα…
-Ωραία βάλε και τη κατσίκα μέσα στο δωμάτιο.
-Μα χότζα μ΄…!
-Κάνε αυτό που σού λέω κι αν το κάνεις έλα σε μια βδομάδα.

Σε μια βδομάδα να ΄τονε πάλι σε μαύρο χάλι!
-Χότζα μ΄ θα τρελαθούμε δε μπορούμε άλλο!
-Γάιδαρο έχεις;
-Έχω.
-Βάλτονε μέσα κι αυτόν.
-Χότζα μ΄ λυπήσου μας!
-Αν θες να κάνεις αυτό που σου λέω να ξανάρθεις σε μια βδομάδα, αν δεν το κάνεις μη ξανάρθεις.

Σε μια βδομάδα να ΄τονε πάλι.
-Κότες έχεις;
-Έχω.
-Μέσα και οι κότες.
-Χότζα μ΄ δεν μπορούμε δε γίνεται αυτό!!!
-Κάνε ότι σου λέω και ξαναέλα σε μια βδομάδα.

Σε μια βδομάδα να ΄τονε πάλι σε κατάσταση παράκρουσης και απελπισίας…
-Χότζα μ΄ τι να κάνω τώρα;
-Τώρα βγάλε όλα τα ζωντανά έξω. Ο σκύλος στο βαρέλι, ο γάιδαρος στο παχνί, οι κατσίκες στο στάβλο, οι κότες στο κοτέτσι. Και σε μια βδομάδα ξαναέλα.


Σε μια βδομάδα έρχονται ο χωρικός με τη γυναίκα του περιχαρείς:
-Χότζα πολυχρονεμένε ο Αλλάχ να σε έχει καλά! Τώρα είμαστε μια χαρά!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
1. Ντάνος
-. Βαλαβάνη η έκπληξη
3. Πανάρας
4. Σπαλ
5. Ντάφυ
6. Χάντα

Μπορεί κάποιος να προσθέσει την Σοφιαννα στο poll;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom