Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
...αυτο το συμπερανες απο τα μυνηματα τους μονο?....
Υ.Γ.εμεις δεν θελουμε τα μελη αυτα.αλλα τις γκομενες,να πηδηξουμε... :grin:
Από τα πμ και τα μηνύματα στο φόρουμ. Ο ένας ζητούσε μια κάρτα πει σειφ για να στείλει φωτό. Προσοχή στις απατεώνες. Τον έναν τον έχετε μπαναρει ήδη νομίζω.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Η ημερομηνια ειναι 4 Φεβρουαριου του 2018. Ημερα Κυριακη και η ωρα ειναι 3.50μ.μ.Ειμαι αραγμενος εξω απο τον σταθμο μετρο Ηλιουπολης, μεσα στο πανακριβο Audi A5 του πατερα μου το οποιο δανειστηκα γιατι το δικο μου αμαξι ειναι παμπαλαιο και τοχα συνεργειο..Περιμενω ενα καινουργιο πιπινι που γνωρισα πριν λιγες μερες μεσω μιας γνωστης εφαρμογης..Το ραντεβου ηταν για τις 4 και η ωρα πλεον εχει παει 4.10 και η μικρη δεν εχει ακομα εμφανιστει! Με εχει πιασει τετοια νευρικοτητα που καθε τρεις και λιγο κοιταω την ωρα στο πανακριβο και ολοχρυσο Vacheron Costantin ρολοι μου! Εχω ανεβασμενα τα φιμε τζαμια του Audi  και ακουω την αγαπημενη μου μουσικη στο  4φωνικο Pioneer για να μειωθει ο εκνευρισμος απο το στησιμο. Κατα τις 4.20 κτυπα το  iphone 7 κινητο μου, κοιταζω στην υπερ-υψηλης αναλυσης οθονη του (FHD), και βλεπω το αριθμο της μικρης, το σηκωνω και ακουω την γυναικεια σχεδον νιαουριστικη φωνη του πιπινιου! Ελα εφτασα που εισαι? Της εξηγω που ειμαι και μετα απο λιγο βλεπω ενα πανεμορφο πιπινι με μινι φουστα και γοβες να ερχεται προς το μερος μου! Πω πω ρε φουστη λεω! Τι νινακι ειναι αυτο!! Πλησιαζει στο αμαξι ριχνει μια ματια μεσα, κατεβαζω τα ηλεκτρικα φιμε τζαμια και της λεω..εισαι η ταδε? Ναι μου λεει εσυ εισαι ο ταδε? Απανταω καταφατικα και η μικρη τραβα το πομολο και ανοιγει την βαρια πορτα του Αουντι και μπαινει μεσα! Αφου καθησε στο πανακριβο δερματινο και θερμαινομενο καθισμα, μου λεει…συγγνωμην που αργησα αλλα ξερεις το μετρο ειχε καθυστερηση και αλλα τετοια κουφα..Δεν πειραζει μωρο μου της λεω συμβαινουν αυτα! Λεω παμε οτελ? Μου λεει σε πειραζει να παμε πρωτα για ενα καφε? Την πηγα Γλυφαδα στο Living, ετσι για να την εντυπωσιασω και λιγο, και εκει κατσαμε περιπου 1 ωρα..Εκει μεταξυ των αλλων με ρωταγε τι δουλεια κανω και εχω τοσο ακριβο αμαξι κλπ..Αφου λοιπον ειπαμε πολλα και διαφορα ξεκιναμε για να παμε οτελ..Αποφασισα να την παω στο Μιραντα που ηταν εκει κοντα και ειχα διαβασει καλες κριτικες απο τους συναγωνιστες…Αφου φτασαμε οτελ παρκαρω και μπαινουμε μεσα..Η ευγενεστατη και νεαρη ρεσεψιονιστ μας δινει το κλειδι του δωματιου στον πρωτο οροφο, μπαινουμε μεσα αναβουμε τα φωτα με την καρτουλα και βλεπουμε ενα σχετικα μικρο αλλα περιποιημενο δωματιο..(τα υπολοιπα για το οτελ στην κριτικη που θα ανεβασω)..Να μην μακρυγορω ζητησα απο την μικρη να την βγαλω μερικες φωτο και αυτη ευχαριστως δεχτηκε( θα τις δειτε στα επομενα ποστ). Αφου την εβγαλα μερικες φωτο, γδυθηκα και γω και ξαπλωσα διπλα της..αρχισαμε αγκαλιες και φιλια παθιασμενα, γινοτανε πραγματικη παλη στο κρεββατι! Σε καποια στιγμη η μικρη σηκωνεται και παιρνει το λουτσο μου στο στομα της αρχιζοντας ενα παθιασμενο τσιμπουκι που τα ειδα ολα! Μιλαμε τυποι τρεμανε τα ποδια μου απο καυλα! Σε καποια φαση δεν κρατηθηκα και φωναζοντας σαν Ινδιανος απο καυλα και ηδονη, της τα πεταξα στο στομα, κρατωντας συγχρονως το κεφαλι της για να μην μπορει να τ αποφυγει! (παρα λιγο να το πνιξω το μικρο). Αφου πηγε στο μπανιο και πλυθηκε καθησαμε και μιλησαμε λιγο και μετα ειδαμε τσοντα στην τεραστια τηλεοραση που διεθετε το δωματιο του οτελ! Μετα απο κανα μισαωρο ημουν παλι ετοιμος για μαχη! Αφου της εκανα ενα παθιασμενο γλειφομουνι που τα ειδε ολα το μικρο, την εβαλα ιεραποστολικα και την πηδουσα απο το νινακι της..της τον εχωνα βαθια και βιαια με αποτελεσμα το μικρο να φωνασκει! Σε καποια φαση την βαζω στα 4 και στοχευω την νεανικη κ@λοτρυπιδα της!  Αχ, σιγα απο κει μωρο μου θα πονεσω, λεει το πιπινι! Της λεω μισο λεπτο..σηκωνομαι παιρνω την αλοιφη και απλωνω αρκετη στην σουφριδα της! Κανω κανα 2 προσπαθειες και στην τριτη νιωθω το π@@τσοκεφαλο μου να βυθιζεται στην σουφρα της! Ενα μακροσυρτο αααααααχχχχχχχ! Ακουστηκε απο το στοματακι της μικρης! Σε λιγο αρχισα να την ξεσκιζω με δυναμη και οι φωνες της και οι τσιριδες της ακουστηκαν εως την Γλυφαδα! Μωρο μου σιγααα ποναω, με σκιζεις, με σκιζεις μωρο μου, ααχχχχ, και αλλα τετοια! Μετα απο περιπου 15 λεπτα ξεσκισμα λυτρωθηκα απο την καυλα ( και αυτη απο τον πονο)  αδειαζοντας το σπερμα μου στο κ@λαντερο της! (οπως εχωξαναπει δεν βαζω ποτε καποτα με τις μικρες).   Μετα καναμε μπανιο, ντυθηκαμε, και φυγαμε απο το οτελ..Την αφησα στην σταση του μετρο και χαιρετηθηκαμε..Απο τοτε την εχω δει αλλες δυο φορες, και μαλλον θα συνεχισουμε για καιρο! Το κοστος για καθε ραντεβου χωρις χρονικους περιορισμους και πληρες προγραμμα ανερχεται στα 60 ευρω! (+23 το οτελ).  Το κοριτσακι ειναι VFM χωρις αμφιβολια! Ακολουθουν ΦΩΤΟ..να ειστε ολοι καλα και να το ριχνετε εξω γιατι η ζωη ειναι μικρη, και ειδικα τα νιατα  φευγουν γρηγορα..

 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
:wanker:

 

Συνημμένα

  • n1.jpg
    n1.jpg
    70,3 KB · Εμφανίσεις: 154
  • n2.jpg
    n2.jpg
    49,3 KB · Εμφανίσεις: 139

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Ποσο παει δεν ειπες
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
Tύπε νηματοθέτα εγώ πάλι γιατί νομίζω ότι οι πιο πολλοί εδώ μέσα γράφουν στα φρύδια τους τις γλαφυρές σου περιγραφές?Και στο κάτω κάτω γιατί τις εξιστορείς?Τι εξυπηρετεί?Βοηθάς κανένα να τις πηδήξει ή προφανώς είσαι μοναχοφάης?Την βρίσκεις να λες σε άλλους πως τα πέρασες?Που ίσως και να μην πέρασες?
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Η ημερομηνια ειναι 4 Φεβρουαριου του 2018. Ημερα Κυριακη και η ωρα ειναι 3.50μ.μ.Ειμαι αραγμενος εξω απο τον σταθμο μετρο Ηλιουπολης, μεσα στο πανακριβο Audi A5 του πατερα μου το οποιο δανειστηκα γιατι το δικο μου αμαξι ειναι παμπαλαιο


τυπε καλή ελλεϊνίδα είσαι και του λόγου σου  :S :S :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Tύπε νηματοθέτα εγώ πάλι γιατί νομίζω ότι οι πιο πολλοί εδώ μέσα γράφουν στα φρύδια τους τις γλαφυρές σου περιγραφές?Και στο κάτω κάτω γιατί τις εξιστορείς?Τι εξυπηρετεί?Βοηθάς κανένα να τις πηδήξει ή προφανώς είσαι μοναχοφάης?Την βρίσκεις να λες σε άλλους πως τα πέρασες?Που ίσως και να μην πέρασες?
Φιλαρακο οσους δεν τους ενδιαφερει το θρεντακι, πανε αλλου! εχει πολλα και πολυ ωραιοτερα θρεντακια το μπου δεν κραταει κανεις κανενα εδω με το ζορι!
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Για οσους τους ενδιαφερουν οι στατιστικες μου πηρε ακριβως 1,5 μηνα να βρω αλλο μωρο..υπομονη και επιμονη θελει
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Τυποι ανεβασα ψηφοφορια..οποιος θελει ας ψηφισει να ξερουμε ππου βαδιζουμε.. :hi:
 

Διας_1987

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η ημερομηνια ειναι 4 Φεβρουαριου του 2018. Ημερα Κυριακη και η ωρα ειναι 3.50μ.μ.Ειμαι αραγμενος εξω απο τον σταθμο μετρο Ηλιουπολης, μεσα στο πανακριβο Audi A5 του πατερα μου το οποιο δανειστηκα γιατι το δικο μου αμαξι ειναι παμπαλαιο και τοχα συνεργειο..

ενα τηλεφωνο απο το μωρακι αν παιζει σε κανα πμ και θα εισαι αρχοντας
 

Επισκέπτης
Για οσους τους ενδιαφερουν οι στατιστικες μου πηρε ακριβως 1,5 μηνα να βρω αλλο μωρο..υπομονη και επιμονη θελει
Τυπε σου πηρε 1.5 μηνα για να πεισεις μια πουτανα να της δωσεις λεφτα...οσο για τη μικρη σιγουρα θα μεινει καιρο μαζι σου.Που θα βρει τετοιο κοροιδο ξανα;
 

Επισκέπτης
Α επισης η ημερομηνια ειναι 4/2 και εσυ θυμηθηκες να ανεβασεις την ιστορια,ακομα κλαιω με το πανακριβο Α5 του μπαμπα,στις 08/03 προφανως γιατι οι φωτογραφιες που βρηκες τωρα στο ιντερνετ γραφανε πανω ημερομηνια.
 

almazer

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Μεγάλη μουφα το θέμα.
Ούτε ένα λινκ δεν έχω ανεβάσει ο τύπος από τα προφίλ που δήθεν έχει βρει.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.372
Κριτικές
35
Like
5.052
Πόντοι
2.266
Ιακοβεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Συνημμένα

  • 1339212.jpg
    1339212.jpg
    101,6 KB · Εμφανίσεις: 57

Επισκέπτης
Είναι σε ελεύθερη πτώση το σαι τύπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom