Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.372
Κριτικές
35
Like
5.052
Πόντοι
2.266
Τοσο παλιο μελος φιλε ραπτορα και δεν εχεις ακουστα την Fanta?  :huh:
Τυπε μιλαω σοβαρα ασε τις φαντες και τις μαλακιες πραγματικα απο κει φαινετε οτι τρολαρεις με τις μπουρδες σου
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Τυπε μιλαω σοβαρα ασε τις φαντες και τις μαλακιες πραγματικα απο κει φαινετε οτι τρολαρεις με τις μπουρδες σου
Σε θεωρουσα και εξακολουθω να σε θεωρω απ τα πιο σοβαρα μελη του σαη..μην παρασυρεσε απ την λογικη του οχλου..οι φωτο ειναι αληθινοτατες.. ;)
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
ανοιξα την πορτα..ειναι και η τελευταια φωτο που ανεβαζω..ειστε εντελως καρουμπαλοι μερικοι..ειναι μεσα απο το δωματιο του οτελ..

 

Συνημμένα

  • tzenh 15.jpg
    tzenh 15.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 133

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.756
Like
6.223
Πόντοι
1.406
Εχει χαθει η εμπιστοσυνη τυπε Λοφερ στις μερες μας  :- Στο επομενο ρανδεβου βαλε την κοπελα να φωτογραφηθει κρατωντας μια φαντα για να κλεισεις στοματα  :grin: :grin:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Παιδες τελειωσα με το θρεντακι, δεν εχει νοημα..σορυ αν δεν σας αρεσαν οι φωτο..εδω δεν ξανανεβαζω τπτ..ειστε απαραδεκτοι! ευχαριστω οσους ψηφισαν υπερ μου..να ειστε ολοι καλα!  :hi:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

κουκλι το μωρο...

 

Συνημμένα

  • tzenh 14.jpg
    tzenh 14.jpg
    64,4 KB · Εμφανίσεις: 146
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Ωστε τρολαρω ε?  :jerking: :jerking: :jerking:

 

Συνημμένα

  • tzenh 20.jpg
    tzenh 20.jpg
    62,9 KB · Εμφανίσεις: 140
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
επειδη θελω ναμαι ειλικρινης οι φωτο ειναι προ 4μηνου ειναι ομως γνησιοτατες! ολες ηταν γνησιες... :rockon:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο στον Ιακωβο! δεν ανεβασε φιδια πραγμα που δειχνει ποσο εμπειρος κυνηγος φιδεμπορων ειναι!  διακρινει με την μια το ψευτικο απο το αληθινο θρεντ! ευγε Ιακωβε!  :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
πριν 2 μερες μιλησα με καινουργιο μωρο..μου εδωσε φεισμπουκ..κουκλι πραγματικο αμα το γνωρισω απο κοντα θα σας ενημερωσω..φωτο παντως δεν ανεβαζω πια..σειρα σας, αν εχετε καμμια μικρη ανεβαστε την να την δουμε!  :erection:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
επειδη εχω παει ακριβως 14 φορες τους τελευταιους μηνες στο οτελ Αττικη θα πω 2 λογια αν και εχω ανεβασει κριτικη..το επιλεγω για την ευγενεια και τον σεβασμο τρου προσωπικου, το δωρεαν παρκιγκ τα κομφορ που εχει μεσα κλπ.. τα μειονεκτηματα του ειναι οτι καμμια φορα εχει αναμονη ενω τα δωματια μεσα δεν εχουν παραθυρα και αναπτυσεται υγρασαι οταν κανουμε ντουσακι..ο αφυγραντηρας που εχει μεσα στο δωματιο βοηθαει παντως αρκετα..θα εξακολουθω να το επιλεγω γιατι ειναι το πιο καλτ οτελ ημιδιαμονης στην Αθηνα!  :rockon:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
στεναχωρεθηκα με  την κριτικη του φιλου mallias 20! Δυστυχως οι πιο πολλες επαγγελματιες ετσι ειναι..για αυτο και τις εβγαλα απο την ζωη μου!  :headbaning1:  :S :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
παντως επειδη σας αγαπαω μολις συναντησω το καινουργιο μωρο, θα σας την σερβιρω εδω! μου εδωσε φεισμπουκ ειναι καστανοξανθη και μολις 19 μαιων...λιγη υπομονη ,δεν θα σας ξεχασω!  :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Θα ηθελα να αναφερω εδω οτι ειναι μεγαλο παραμυθι αυτο που λενε οτι οι Ελληνιδες πηδιουνται για μια τυροπιτα! κατω απο 50 δεν παιρνει καμμια! μονο μια φορα εδωσα ακαποτη πιπα σε μια πιτσιρικα με 20 ευρω αλλα ομως αυτην την ειχα ηδη 4 μηνες..ειχε αναγκη ενα βραδυ και δεχτηκε με 20αρικο..ολες οι αλλες θελουν απο 50-80 ευρω δεν βαζουν ομως οριο χρονου!  :coolcondom:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
παντως επειδη σας αγαπαω μολις συναντησω το καινουργιο μωρο, θα σας την σερβιρω εδω! μου εδωσε φεισμπουκ ειναι καστανοξανθη και μολις 19 μαιων...λιγη υπομονη ,δεν θα σας ξεχασω!  :headbaning1: :headbaning1:

Οταν θα πας να την συναντησεις, στο δρομο τραβα και την φωτογραφια που σου ειπα με το Βατσερον Κοσταντιν ντουετο με το παγιονερι. :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom