Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φοιτικη βιζιτοθυελα ενεσκηψε και δεν μπορω να τα βγαλω περα..θα ανεβασω εδω καποιες φωτο γιατι στο γυμνες λεει απο κοπελες και γυναικες μας και γω φιδεμπορας δεν ειμαι..φοιτιτριες ειναι που τις εδωσα χαρτζηλικι..ειναι απιστευτο που με 50 ευρω απολαμβανω τετοια πανεμορφα πιπινια!
καλημερα συναγωνιστες εχουμε καμια πληροφορια για το μωρο που σπουδαζει αν ειναι ακομα διθεσημη τροπο επικοινωνιας?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Χτες βγηκα με μια μικρη..πηγαμε για φαγητο λεωφορο Παρνηθος..καταληξαμε σε ενα πολυ ωραιο οτελ που λεγεται belle vue!  ειχε δωρεαν παρκιγκ και μονο 20 ευρω για 5 ωρες! βρισκεται πανω στην λεωφορο παρνηθος και ειναι vfm!  :rockon: :rockon:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
παρτε ενα δειγμα απο την χτεσινη γκομενα 

 

Συνημμένα

  • kouklitsa 003.JPG
    kouklitsa 003.JPG
    41,4 KB · Εμφανίσεις: 269
  • kouklitsa.jpg
    kouklitsa.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 233
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Τυποι να αναφερω εδω οτι απο χτες ετεθη σε ισχυ ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ (ΒΙΖΙΤΟ) ΘΥΕΛΛΗΣ! να ειστε προετοιμασμενοι γιατι ερχονται επικινδυνα κ@υλωτικα φαινομενα! Πεμπτη και Κυριακη της τρεχοντος εβδομαδας εχω 2 ραντεβου με 2 καινουργιες! θα ενημερωσω!  :rockon:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
Eπικίνδυνο μέρος εδώ.Δεν είναι να σε δαγκώσει κανένα φίδι!Πάω σε πιο ασφαλές thread!
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Χτες βγηκα με μια μικρη..πηγαμε για φαγητο λεωφορο Παρνηθος..καταληξαμε σε ενα πολυ ωραιο οτελ που λεγεται belle vue!  ειχε δωρεαν παρκιγκ και μονο 20 ευρω για 5 ωρες! βρισκεται πανω στην λεωφορο παρνηθος και ειναι vfm!  :rockon: :rockon:

τυπε ελπιζω η πλεροφορια για το χοτελι να ειναι πιο ρεαλιστικη απο τα υπολοιπα που πηρε το ματι μου στο θρεντ, γιατι ψηθηκα να παω την μωρακλα μου  :orchestra:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυπε ελπιζω η πλεροφορια για το χοτελι να ειναι πιο ρεαλιστικη απο τα υπολοιπα που πηρε το ματι μου στο θρεντ, γιατι ψηθηκα να παω την μωρακλα μου  :orchestra:
φιλε σελφι καλημερα..το οτελ ειναι και γμ! 4 ωρες με 20 ευρω και μια ωρα δωρο! παρκιγκ απλετο και ταβερνες διπλα να την ταρατσωσεις..πεντακαθαρο χωρις καθολου αναμονη και φυσικα καβατζα ιδανικη..μπαινεις μεσα στην αυλη του οτελ οπου ειναι και το παρκιγκ και δεν σε βλεπει ουδεις! δες  το εδω
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
φιλε σελφι καλημερα..το οτελ ειναι και γμ! 4 ωρες με 20 ευρω και μια ωρα δωρο! παρκιγκ απλετο και ταβερνες διπλα να την ταρατσωσεις..πεντακαθαρο χωρις καθολου αναμονη και φυσικα καβατζα ιδανικη..μπαινεις μεσα στην αυλη του οτελ οπου ειναι και το παρκιγκ και δεν σε βλεπει ουδεις! δες  το εδω

είστε ένας σωστός Κύριος
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Καλά ρε, πλήρωνετε γκομενες μέσα σε οικονομική κρίση 50-80€ και καμαρωνετε ;
Και σιγά τις μουναρες.

Όταν μπαίνει το χρήμα, χάνεται το συναίσθημα.
Αυτό το Θερντ για τις φοιτήτριες το θεωρείτε και πρωτότυπο ;
Αυτές κανουν το καλύτερο γαμησι γιατί είναι σε ηλικία που θέλουν να μάθουν.
Προσωπικά, έχω παει με μουναρες, όχι σαν αυτές στις φωτογραφιες.

Αν θέλετε φοιτήτριες υπαρχουν τσαμπα λύσεις να γαματε αβερτα.
Το θέμα είναι να κινηστε σωστά σε κυκλο.
Που να δείτε άκρες σε μοναστήρια.
Ημαρτον, ο αγοραιος ερωτας με φοιτήτριες!!!

Άντε γειά χουβαρδά, γελανε μαζί σου τα πανεπιστήμια που πληρώνεις κιόλας. 
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Καλά ρε, πλήρωνετε γκομενες μέσα σε οικονομική κρίση 50-80€ και καμαρωνετε ;
Και σιγά τις μουναρες.
Αν θέλετε φοιτήτριες υπαρχουν τσαμπα λύσεις να γαματε αβερτα.
Το θέμα είναι να κινηστε σωστά σε κυκλο.
Που να δείτε άκρες σε μοναστήρια.
Ημαρτον, ο αγοραιος ερωτας με φοιτήτριες!!!

τύπε έχεις άκρες για γκωνλικόν με μοναχούς;
http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/708x320/public/efraim-708.jpg?itok=_TffhwX9[/img[/URL]]
μερακλής  :S
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Loafer πως τις βρίσκεις; Εγώ 2 που βρήκα ήταν μέσω tinder
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
για μας τους γερους....να γλειψουμε κανενα κοκαλακι εχει???????????

καυλιαριδες....για δωστε σε pmονοματα και διευθησεις.....τωρα που θα παρουμε και την συνταξη να ριξουμε κανενα καλο!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ.....ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!!!!!!!!!
 

BlackS2K

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
loafer μπορείς να μου απαντήσεις στα ερωτήματα μου?

Που είναι όλα αυτά που λέτε? Μπήκα και εγώ στο Waplog :P  στις επιλογές βάζουμε Ραντεβού? Μίλησα με μερικές,είναι νωρίς ακόμα,μόλις προχτές έκανα την εγγραφή.Μιλάω με 2 αυτή την στιγμή αλλά δεν μου είπε τπτ για χρήματα ούτε τπτ για συνάντηση Mια μαύρη και μία με εσώρουχα,Μιλήσαμε λίγο και προς στο τέλος  ξεκίνησε την κουβέντα πως τάχα χρειάζεται χρήμα να πάει στην θεία  της και δεν έχει χρήμα, λέει είναι από Θεσσαλονίκη αλλά γράφει Άγιο όρος,Εγώ όμως μένω στην Αθήνα :P. Mερικές φωτογραφίες δεν δείχνουν να είναι οι δικές τους στα προφίλ τους,πάντως κάποια φαίνονται και ψεύτικα και οι περισσότερες μπαζάκια η πολύ μεγάλες σε ηλικία θείες με επιλογή για γάμο -φιλία-ελάχιστες νεαρές με ραντεβού. 2 μου έκαναν πρόταση φιλίας από μόνες τους ,αλλά στις φωτός τους φαίνονται να μην είναι δικές τους.Θα δείξει.Προσοχή θέλει. Έχω βάλει το πραγματικό μου προφίλ.
είμαι 28 ετών κ μου βγάζουν τις μεγάλες LOL.

Τι γράφεις στα μηνύματα?  λες έτσι απλά να γίνεις χορηγός τους και αυτές σου απαντάνε αναλόγως?


Μούφα μου μυρίζει,Μπορεί και να διαγράψω τον λογαριασμό στο Waplog,για 4η μέρα μέλος και τπτ δεν είδα :P Τα Εscort Girls είναι τόσο ακριβά..σίγουρα πράγματα,Δεν θα με χάλαγε και αυτή η φάση με βιζίτα των 100ευρώ για 4 ώρες καλό deal.. Είναι μία καλή επιλογή  πέρα  των τα κλασικών μπουρδέλων ,δεν μου αρέσει να περιμένω στην αναμονή δίπλα σε άγνωστους και να περιμένω σειρά.
 

BlackS2K

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
update news. Mία ακόμα καινούργια...19Χρονη. Μου ζήτησε Κάποια κάρτα,δεν κατάλαβα όμως τι κάρτα θέλει αυτή μου είπε συγκεκριμένα.

"Καλησπέρα,ευχαριστώ για την αποδοχή φιλίας.εσύ είσαι? από που είσαι?
2018-03-30 23:47:32
Ni*****
ευχαριστώ! ναι εγώ είμαι
2018-03-30 23:51:03
Ni*****
με μια καρτουλα στέλνω ό,τι θες
2018-03-30 23:51:06
A*****
τι εννοείς με μία καρτούλα ?
2018-03-30 23:52:05
Α******
Θέλεις να γίνω χορηγός σου,συνάντηση σε ξενοδοχείο?
2018-03-30 23:53:08
Ni*****
αν στείλεις κάρτα κανονίζουμε"  

και αυτό ήταν Όλο,μετά δεν μου απαντά αν δεν της στείλω κάρτα...τι γίνεται ρε πστη μου με αυτό το Waplog.
 

Επισκέπτης
Καρτα απεριοριστων διαδρομων μαλλον λεει τυπε...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
update news. Mία ακόμα καινούργια...19Χρονη. Μου ζήτησε Κάποια κάρτα,δεν κατάλαβα όμως τι κάρτα θέλει αυτή μου είπε συγκεκριμένα.

"Καλησπέρα,ευχαριστώ για την αποδοχή φιλίας.εσύ είσαι? από που είσαι?
2018-03-30 23:47:32
Ni*****
ευχαριστώ! ναι εγώ είμαι
2018-03-30 23:51:03
Ni*****
με μια καρτουλα στέλνω ό,τι θες
2018-03-30 23:51:06
A*****
τι εννοείς με μία καρτούλα ?
2018-03-30 23:52:05
Α******
Θέλεις να γίνω χορηγός σου,συνάντηση σε ξενοδοχείο?
2018-03-30 23:53:08
Ni*****
αν στείλεις κάρτα κανονίζουμε" 

και αυτό ήταν Όλο,μετά δεν μου απαντά αν δεν της στείλω κάρτα...τι γίνεται ρε πστη μου με αυτό το Waplog.
Τύπε μου χάνεις τον χρόνο σου με το wap log. Μπες στις γνωστές Ντέιτιν εφαρμογές και πετα την αυτή. Αν θες να γίνεις χορηγός μπορείς να πετύχεις στο Jaumo που έχει λιγότερα ψεύτικα προφίλ. Απλά μην περιμένεις να έχει κάθε μέρα σουγκαρ μπειμπιζ. Θέλει χρονο, υπομονή και διάθεση για ψάξιμο. Γράψε και στο προφίλ σου ακριβώς τι ζητας.
Μακριά από την απατεώνα με τις κάρτες που ζητάνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom