Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Παντος πολλες που σε βλεπουν σου ζητανε να γινεις μελος vip.  Ειναι παγιδα για να πληρωνεις;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
ρε σεις μην τις βγαζετε ετσι χύμα στη σεντρα....[size=20pt]ας αναλαβει καποιος μοντ[/size] (να σβήσει το επίμαχο ποστ)
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Παντος πολλες που σε βλεπουν σου ζητανε να γινεις μελος vip.  Ειναι παγιδα για να πληρωνεις;
Μην πληρωνεις δεν χρειαζεται..εγω εφτιαξα προφιλ εβαλα τηλεφωνο φατσα μοστρα και περιμενω να καλεσουν αυτες..δεν τις κυνηγαω..παντως τωρα λογω γιορτων δεν εχει τπτ..λειπουν στα χωρια τους.. :orchestra:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Επειδη ασχολουμαι 5 χρονια με τετοιες γκομενες σας λεω οτι η πιο καλη εποχη να βρειτε ειναι αρχες Σεπτεμβρη μεχρι μεσα Οκτωβρη, και κατα δευτερο λογο απο τις 15 Γεναρη και μετα..
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Μηπως χρειαζεται να αλλαξω προφιλ... θα περιμενω μερικες μερες. Για το τηλεφονο μαλλον θα παω Ομονια να παρω ενα...
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Καλημεριζω τυποι πρεπει να βγω..σε λιγες μερες εχω νεο ραντεβου..θα εχουμε νεο υλικο εδω!  :happy: :happy: :headbaning1: :headbaning1:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
Μηπως χρειαζεται να αλλαξω προφιλ... θα περιμενω μερικες μερες. Για το τηλεφονο μαλλον θα παω Ομονια να παρω ενα...
παρε και καμια κουτα καποτες....δε θα σταματησεις να τον χωνεις
 

giorgosly

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις μην τις βγαζετε ετσι χύμα στη σεντρα....[size=20pt]ας αναλαβει καποιος μοντ[/size] (να σβήσει το επίμαχο ποστ)
το κακο που ειναι?βοηθιουντε και τα μελη και οι κοπελες.το προφιλ ειναι δημοσιο και δεν δημοσιευσα καποιο προσωπικο της στοιχειο οπως τηλεφωνο.

υ.γ. προς οσους εχουν στειλει προσωπικο μηνυμα δεν μπορω να απαντησω επειδη δεν εχω το συγκεκριμενο αριθμο ποστς.σας ενημερωνω απο εδω οτι δεν εχω το τηλεφωνο της κοπελας.δεν εχω βρεθει μαζι της.μονο συζητηση εχω κανει.στειλτε της οτι ενδιαφερεστε και κανονιστε τα μαζι της.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Εχει παρει κανεις τιποτα απο κει μεσα..? εκτος το loafer που ανοιξε το θρεντ.
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Παντως υπαρχει ενα σοβαρο προβλημα τυποι..η δικια μου με πιεζει να μετοικισουμε στον Βολο(ειναι βολιωτισσα) για να βρω εκει λεει δουλεια..ο πατερας της ειναι δημοτικος συμβουλος στον συνδυασμο του Μπεου και λεει οτι εχει γνωστους για να βρω δουλεια σε ιδιωτικο τομεα ομως, ο Μπεος δεν κανει ρουσφετια..ουτε το παιδι του δεν θαβαζε απο το παραθυρο..το κακο ειναι αν φυγω απο Αθηνα αντε να βρεις βιζιτακια εκει στην επαρχια..ασε που ευκολα μπορει να σε δει κανα ματι εκει!  :headbang: :headbang: :headbang:

ΝΑΙ Ο ΒΟΛΟΣ ΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Της αρεσε να τις τρωει -παντα στα πλαισια παιχνιδιου- με το πλακε μαστιγιο που βλεπεις δεξια οπως κοιτας την φωτο..

Επρεπε να την απαγαγεις και να την παντρευτεις οσο προλαβαινες!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
το κακο που ειναι?βοηθιουντε και τα μελη και οι κοπελες.το προφιλ ειναι δημοσιο και δεν δημοσιευσα καποιο προσωπικο της στοιχειο οπως τηλεφωνο.

υ.γ. προς οσους εχουν στειλει προσωπικο μηνυμα δεν μπορω να απαντησω επειδη δεν εχω το συγκεκριμενο αριθμο ποστς.σας ενημερωνω απο εδω οτι δεν εχω το τηλεφωνο της κοπελας.δεν εχω βρεθει μαζι της.μονο συζητηση εχω κανει.στειλτε της οτι ενδιαφερεστε και κανονιστε τα μαζι της.
Κακό δεν υπάρχει εως οτου κινηθει νομικα το "θιγομενο" προσωπο εναντιον του σαιτ. (Αυτο ειναι το νομικο μερος, γιατι υπαρχει και το ηθικο κομματι -αλλα αυτο ειναι αλλο ζητημα, το αφηνουμε, εφοσον ειμαστε σε σαητ αναζητησης της "χρυσης" πουτανας...)

Και για να στο κανω πιο λιανο, για να το καταλαβεις: Αν ποσταρω ενα λινκ, με φωτο της αδερφης σου, της φιλης σου, της θειας σου -whatever-, και πω δημοσια οτι κανει βιζιτες για ταδε ποσο κτλ, θα υπαρχει προβλημα λες ή ου;  

γκεγκε τωρα;   :)
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά το waplog είναι αποδοτικό δηλαδή? Επίσης δεν ζητάει λεφτά?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
Παιδιά το waplog είναι αποδοτικό δηλαδή? Επίσης δεν ζητάει λεφτά?
φρι ειναι τυπε, δε ζηταει τιποτα, μια απλη εγγραφη μονο...

εγω το βαρεθηκα και το παρατησα....οι περισσοτερες δεν απαντανε καν...και με οσες συνομιλησα μου έπρηξαν τα ουμπαλα...ανουσιο μπλαμπλα...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom