Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
εχω παει αρκετες φορες Βολο και μαρεσει πολυ..απολαυσα τσιπουρακι και παστουλα φουρνου και γενικα μ αρεσει η ζωη εκει..ευχαριστω για τις ευχες φιλε..

ειχα γκομενα παλια απο τον βολο, οταν μιλουσα στο τηλ μαζι της εβαζε ανοιχτη ακροαση να ακουει και η αδερφη της η μικροτερη εγω σαν γατος που ειμαι την ψιλαστηκα ηθελε να με τεσταρει τοτε

η αδερφη της η μικροτερη ενας μουναρος μιλαμε ολα τα λεφτα
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
ο Βόλος είναι πολύ ωραία πόλη και ασφαλώς καλύτερα από την Αθήνα .......
αν αποφασίσεις να συζήσεις με μια γυναίκα προσπάθησε να μην εξαρτάσαι από αυτή ........
και αν αποφασίσεις να συζήσεις με μια γυναίκα να ξέρεις θα αραιώσουν πολύ οι βίζιτες .......
γιατί θα το πάρει είδηση και θα σου κάνει τη ζωή πατίνι
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Λοιπον αναλυτικα..σε 2,5 μηνες εβγαλα 3 φοιτητριες αυτες που ανεβασα..ολες παιρνουν απο 50 εως 70 ευρω..παραμονη σοτ δωματιο πανω απο 2 ωρες..καναμε τα παντα και ακαποτα παρακαλω..το θρεντ αληθινοτατο οχι φιδια αλλωστε οι εμπειροι αναγνωρισαν το οτελ..αν εχετε καμμια φοιτητριουλα ανεβαστε την εδω τυποι..
στείλε κανένα τηλ να κανονίσω καμία εκδρομή μάν με κάτι φίλους έχει κ τσίπουρο σπέσιαλ στο Βόλο  :happy: :happy:
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Που τις βρίσκεις φίλε;; δίνεις τηλ τους??
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Παντως με το πιτσιρικι αρχιζω νχω προβλημα..μου ζητα να διωξω απ το σπιτι την δικια μου και ναρθει αυτη για κανονικη σχεση..το γουσταρω το μικρο στο σεξ πιο πολυ απο την δικια μου και θελω να το βοηθησω αλλα ομως δυσκολο..ειμαι σε διλλημα τυποι!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
κανε πρόταση να μείνετε και οι τρεις μαζι μια στις διακόσιες πιανει
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τηλεφωνα δεν μπορω να δωσω..παρτε ομως μερικες φωτο ακομα...

 

Συνημμένα

  • mpoumpou10.jpg
    mpoumpou10.jpg
    208,2 KB · Εμφανίσεις: 155
  • mpoumpou11.jpg
    mpoumpou11.jpg
    185,8 KB · Εμφανίσεις: 102
  • mpoumpou12.jpg
    mpoumpou12.jpg
    200,2 KB · Εμφανίσεις: 130
  • mpoumpou14.jpg
    mpoumpou14.jpg
    166,5 KB · Εμφανίσεις: 99

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
βιζιτες κανει αλλα εχει προβλημα με το αλκοολ και ολα τα φραγκα της τα τρωει στο ποτο
Πες της να μπει στο Τιντερ και στο Luxy. Υπάρχουν πολλοί χορηγοί πλέον που στέλνουν λεφτά για αεροπορικά, βιζες, ενοίκια κλπ. Αρκεί βέβαια πρώτα να πηδήξουν. Άλλη πάλι λύση το τσατουρμπειτ ή το σκαιπ σεξ τσατ χωρίς να φαίνεται η φάτσα της. Ας βγει και στο κλαρί για Ντουμπάι. Εκεί πληρώνουν αδρά.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Στο γουαπ λογκ υπάρχουν όντως αματουρια από τότε που είχε πρωτοβγει η εφαρμογή. Επίσης υπάρχουν και αυτές που δεν ζητανε λεφτά. Υπάρχουν όμως όπως και σε όλα τα δωρεάν πολλά φεικ προφίλ και απατεώνες καθώς και γκέι. Υπομονή και ψάξιμο θέλει. Ο λοουφερ απ' ότι κατάλαβα έχει χρήμα να πετάξει. Εγώ δεν έχω. Έχω πετύχει αματουρια σχεδόν παντού, Ελληνίδες και ξενες. Αγγελία αν βάλετε σε σεξοσαιτ θα έχετε αρκετές που θα ανταποκριθουν. Ο λόγος είναι ένας. Θέλουν σχεδον όλες οι εμφανίσιμες ρούχα, παπούτσια, κινητά, όλα επώνυμα, ταξίδια. Οι γονείς πλέον δίνουν λεφτά με το σταγονόμετρο στις φοιτήτριες και σε αυτές που πάνε για δουλειά μόνο στις μεγαλουπόλεις. Αυτό ξεκίνησε από τοτε που άρχισε να έρχεται η μόδα του σουγκαρ νταντι στην Ελλάδα που κράτησε βέβαια για λίγο. Τώρα με το ινσταγκραμ που βλέπουν οι γκόμενες τις μοντέλες και τις διάσημες να ποζάρουν κώλους και βυζιά έχουν απελευθερωθεί. Κάθονται μόνο σε πολύ εμφανίσιμους η επιτυχημένους επιχειρηματίες και διάσημους ή κάνουν σαν δεύτερη δουλειά ή μοναδική την βίζιτα.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.390
Πόντοι
6.955
Με ποιο λεκτικο προσεγγίζουμε ενα προφίλ για να ερευνήσουμε εαν εκδίδεται?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Σήμερα μιλούσα με μία από λαξι που επισκέφθηκε το προφίλ μου κι από εκεί δεδομένου ότι φαινόταν το πλήρες όνομα της την βρήκα και στο φεισμπουκ. Η γκομενα με ελληνική καταγωγή, διαμένουσα στην Μελβούρνη. Το σώμα της γαμάτο, το πρόσωπο της όμορφο. 24 ετών. Ψάχνει σουγκαρ νταντι. Το ξέβρασε μετά από λίγη ώρα συζήτησης. Στην αρχή  με δουλευε και έλεγε οτι δεν είναι σίγουρη τι ψαχνει στο λαξι. Της λέω έμπα Τιντερ. Μου λέει είναι μόνο για σεξ. Της λέω λάθος κάνεις .Ξέρω γκομενες που έχουν βρει χορηγούς και αυτές μένουν στην Αφρική. Εγώ λέει είμαι από Ελλάδα δεν είμαι Αφρικανα και είναι δικό μου θέμα το πώς θα βρω κάποιον. Εκεί είπα να την αρχίσω στα καντήλια αλλά κρατήθηκα. Μετά μου λέει ότι θέλει να πάει Ντουμπάι. Λέω εκεί αν θέλεις να πας να ξέρεις ότι οι Άραβες έχουν κάποιοι τρέλα βίτσια και επικίνδυνα. Μου λέει δεν θέλω να γνωρίσω Άραβες και πως ξέρεις εσύ ότι αυτοί είναι ανώμαλοι. Της λέω έχω τις πληροφορίες μου. Έχω της λέω κι έναν συγγενή εκει. Κάπου εκεί κόπηκε η συζήτηση με το πουτανακι που έλεγε ότι μιλούσε Ελληνικά αλλά όταν της έγραφα Ελληνικά απαντούσε στα Αγγλικά.
Πάντως η τύπισσα είναι για σκισιμο και μετά να την κάνεις με ελαφρά γιατί δείχνει ανώριμη και χαζή.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Με ποιο λεκτικο προσεγγίζουμε ενα προφίλ για να ερευνήσουμε εαν εκδίδεται?
Αυτές που είναι αματουρια απαντάνε σε όλους σχεδόν. Απλά όταν την ρωτάς τι ψάχνεις εδώ θα στο ξεφουρνησει μόνη της και θα σου πει αν θέλει σεξ επί πληρωμής ή όχι. Οι χοντρές δεν ζητάνε λεφτά. Είναι ικανές να στείλουν και φωτό δικές τους γυμνές. Η μία μου έλεγε περίμενε να πάω στο μπάνιο να βγάλω και ξαναέρχομαι. Χύνω λέει ποτάμια κι από μπρος κι από πίσω. Χοντρή χωρίς λεφτά από βόρεια Ελλάδα. Θα ερχόταν Αθήνα μετά από κάποιους μήνες. Χάθηκε η επικοινωνία μας συντομα γιατί κι εγώ δεν καιγομουν να πάω στην πόλη της.
Επίσης υπήρχε 18χρονη που έκανε σεξ με χρήματα για να είναι σε θέση να δίνει στον γκομενο της λεφτά για ναρκωτικά. Της έλεγα μακριά από τα ναρκωτικά. Θα μπλέξεις σε περιπέτειες και μπορεί να έχεις άσχημη κατάληξη. Και φυσικά κι αυτή δεν την συνάντησα. Θέλει πολύ προσοχή αυτές που γνωρίζετε μέσα από αυτά τα σάιτ. Είτε αματουρια είτε κανονικές. Όπως έχει ειπωθεί πολλές έχουν διαφορά θέματα ψυχολογικά αλλά και απαιτήσεις τρελές ως προς το οικονομικό κομμάτι.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.390
Πόντοι
6.955
Δημιούργησα κι εγώ προφίλ στο γοαπλογκ......θείτσες έχει και μαθήτριες. Μάλιστα μια θεία μου έστειλε μνμ. Μήπως μας δουλεύουν?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Δημιούργησα κι εγώ προφίλ στο γοαπλογκ......θείτσες έχει και μαθήτριες. Μάλιστα μια θεία μου έστειλε μνμ. Μήπως μας δουλεύουν?
Τις θειτσες τις ειδες, τι μαθητριες επισης! Οι φοιτητριες πως και σου ξεφυγανε?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Αυτές που είναι αματουρια απαντάνε σε όλους σχεδόν. Απλά όταν την ρωτάς τι ψάχνεις εδώ θα στο ξεφουρνησει μόνη της και θα σου πει αν θέλει σεξ επί πληρωμής ή όχι. Οι χοντρές δεν ζητάνε λεφτά. Είναι ικανές να στείλουν και φωτό δικές τους γυμνές. Η μία μου έλεγε περίμενε να πάω στο μπάνιο να βγάλω και ξαναέρχομαι. Χύνω λέει ποτάμια κι από μπρος κι από πίσω. Χοντρή χωρίς λεφτά από βόρεια Ελλάδα. Θα ερχόταν Αθήνα μετά από κάποιους μήνες. Χάθηκε η επικοινωνία μας συντομα γιατί κι εγώ δεν καιγομουν να πάω στην πόλη της.
Επίσης υπήρχε 18χρονη που έκανε σεξ με χρήματα για να είναι σε θέση να δίνει στον γκομενο της λεφτά για ναρκωτικά. Της έλεγα μακριά από τα ναρκωτικά. Θα μπλέξεις σε περιπέτειες και μπορεί να έχεις άσχημη κατάληξη. Και φυσικά κι αυτή δεν την συνάντησα. Θέλει πολύ προσοχή αυτές που γνωρίζετε μέσα από αυτά τα σάιτ. Είτε αματουρια είτε κανονικές. Όπως έχει ειπωθεί πολλές έχουν διαφορά θέματα ψυχολογικά αλλά και απαιτήσεις τρελές ως προς το οικονομικό κομμάτι.
Απαιτησεις οικονομικες δεν εχουν ιδιαιτερα υψηλες..καθε αλλο θα ελεγα ειναι ολιγαρκεις..Και γενικα τα κοριτσια που εχω γνωρισει ωε τωρα ηταν ολα πολυ καλα..ειχα αψογη συμπεριφορα ηταν ευγενικες κανενα προβλημα δεν αντιμετωπισα.. ;)
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Μολις γραφτηκα. Στα σεττινγς για να βλεπεις μικρες βαλε το  search εκτος ηλικιας σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom