Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Nα παμε ολοι μαζι απο το σαϊτ να γινει της ανωμαλιας!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

 
URL]]
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
αμε τι νομιζεις? τελος παντον δεν γραφω ξανα... οποιος θελει πρβε μονο
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τυπε καλα γαμησια....εγω παντως δεν σου απαντησα !
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Φίλε είσαι διπλά ανώμαλος, γιατί εκτός του ότι ψάχνεις τόσο καιρό για παρτούζα, θέλεις να την κάνεις και με αγνώστους.  :jerking:
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε είσαι διπλά ανώμαλος, γιατί εκτός του ότι ψάχνεις τόσο καιρό για παρτούζα, θέλεις να την κάνεις και με αγνώστους.  :jerking:
Με γνωστους μπορει να κομπλαρει ο ανθρωπος. Απο την αλλη με αγνωστο ειναι και το μυστηριο που μπορει να εξιταρει καποιον  :grin: για το τι θα συναντησει  :2funny:
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε είσαι διπλά ανώμαλος, γιατί εκτός του ότι ψάχνεις τόσο καιρό για παρτούζα, θέλεις να την κάνεις και με αγνώστους.  :jerking:
Οσο για το ανωμαλος που λες ολα ειναι σχετικα φιλε, ολοι εχουμε τις ανωμαλιες, τις προτιμισεις, τα φετιχ μας κτλ. σε αλλους μπορει να αρεσουν σε αλλους οχι, ο δικος μας εδω δεν μας πηρε με το ζορι για παρτουζα απλα ρωτησε, αφου γουσταρει τετοια φαση καλα κανει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οσο για το ανωμαλος που λες ολα ειναι σχετικα φιλε, ολοι εχουμε τις ανωμαλιες, τις προτιμισεις, τα φετιχ μας κτλ. σε αλλους μπορει να αρεσουν σε αλλους οχι, ο δικος μας εδω δεν μας πηρε με το ζορι για παρτουζα απλα ρωτησε, αφου γουσταρει τετοια φαση καλα κανει.

Σε βλεπω να κανονιζεις την εξοδο σου για σημερα στην φυλης παντως. 
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Σε βλεπω να κανονιζεις την εξοδο σου για σημερα στην φυλης παντως. 
Φιλε εδω και κατι χρονια μενω στο Βουκουρεστι (Ρουμανια), λιγο δυσκολο να κατεβω στην φυλης για εξοδο και παρτουζα αποψε δεν νομιζεις?  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φιλε εδω και κατι χρονια μενω στο Βουκουρεστι (Ρουμανια), λιγο δυσκολο να κατεβω στην φυλης για εξοδο και παρτουζα αποψε δεν νομιζεις?  :2funny:

Ναι αλλα αν ησουν εδω θα την ειχες εξασφαλισει ηδη... παω στοιχημα ο κωστακης σου χει στειλει πμ ή οχι ακομα?  :P
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Ναι αλλα αν ησουν εδω θα την ειχες εξασφαλισει ηδη... παω στοιχημα ο κωστακης σου χει στειλει πμ ή οχι ακομα?  :P
Οχι δεν εστειλε. Αν ειμουν εκει μετα απο τοσα κομματια που εχω φαει εδω περα σιγα μην καθομουν να ασχοληθω με τα δευτεροκλασατα της φυλης φιλε μου. Δεν θελω να το παιξω ουτε μαγκας ουτε δαγκας αλλα οταν την βγαζεις με φρεσκα ρουμανοπιπινια μετα η φυλης δεν σου λεει τιποτα, φυλης εχω παει 3-4 φορες οταν γυρνουσα απο αδειες οταν ειμουν φανταρος. Για χαβαλε με καλη παρεα ισως περνουσα μια βολτα, αλλα για σοβαρα γαμησια η φυλης δεν ειναι στο προγραμα μου  :grin:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
παιδια οποιος θελει να παμε να χυσουμε μαζι σε μβουρδελο οαρτουζα ας στιλει πριβε,να την καρφοσουμε δυνατα ειμαι 32 χρ,περιμενω πριβε οποιος θελει.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.836
Like
73.899
Πόντοι
12.756
Τόσες χιλιάδες επισκέπτες και μέλη  , ρε παιδιά ας πάει κάποιος με τον kostas27 για παρτούζα , να ησυχάσει λίγο το φόρουμ , γιατί έχει ποσταρει παντού και μας έχει βγάλει τα μάτια με την ορθογραφία του ...
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
ποσα κιλα μαλακας εισαι Nippe_lover78
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny:

ποσα κιλα μαλακας?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.836
Like
73.899
Πόντοι
12.756
δαιν κσαιρο , κατσαι να ζιγηστο αυριο το προι μετα το χαισιμο και θα σου πο ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom