Νέα

Πακιστανοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Γιατί το λες αυτο, αφου στη νδ δεν ειναι λαθρολαγνοι σαν το συριζα,
Κατηργησαν το νομο παρασκευόπουλου, απελαυνουν αβέρτα,
Καθε μερα μαζευουν πολλους απ το κεντρο της αθήνας, γενικως η νδ διαφερει απο το συριζα,
Μπορει και να κανω λάθος

Ντάξει ρε παιδιά πώς κάνετε έτσι;
Αφού στη χώρα του έχουν άλλα ήθη κι έθιμα, μπερδεύτηκε το παιδί.
Νομική πλάνη λέγεται αυτό.
Όταν ήμουν στη νομική, αυτό ακριβώς το παράδειγμα μας είχαν κάνει, για αλλοδαπό που έρχεται από ξένη χώρα και νομίζει ότι το όριο ηλικίας είναι πιο χαμηλό γιατί στη χώρα του ήταν έτσι.
Και σύμφωνα με τους νομικούς αυτό συγχωρείται.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.101
Πόντοι
10.411

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ντάξει ρε παιδιά πώς κάνετε έτσι;
Αφού στη χώρα του έχουν άλλα ήθη κι έθιμα, μπερδεύτηκε το παιδί.
Νομική πλάνη λέγεται αυτό.
Όταν ήμουν στη νομική, αυτό ακριβώς το παράδειγμα μας είχαν κάνει, για αλλοδαπό που έρχεται από ξένη χώρα και νομίζει ότι το όριο ηλικίας είναι πιο χαμηλό γιατί στη χώρα του ήταν έτσι.
Και σύμφωνα με τους νομικούς αυτό συγχωρείται.
Την τελείωσες κιόλας τη σχολή; ?
Γιατί απορώ που λες στο τέλος ότι οι νομικοί συγχωρούν κάτι τέτοιο.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216

Αγία Μαρίνα: Πακιστανοί ξεγύμνωσαν 25χρονη που πήγε για μπάνιο - Μετέδιδαν live την επίθεση!​


:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595

Άλλος ένας Πακιστανός που δεν σεβάστηκε τίποτα.
εξο ωλη η ιμεδαπη
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Δίωξη για απλή συνέργεια σε παραβίαση προσωπικών δεδομένων
facebook sharing button

Στα «μαλακά» έπεσαν δύο από τους έξι Πακιστανούς που συνελήφθησαν από τις αστυνομικές αρχές μετά την καταγγελία μιας 25χρονης γυναίκας που δέχτηκε επίθεση σε παραλία της Αγίας Μαρίνας, στο Κορωπί.
Όπως κατήγγειλε η νεαρή γυναίκα, η οποία είχε πάει για μπάνιο με τον σύζυγό της :zombie: :zombie: ΠΑΚΙΣΤΑΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ :zombie::zombie: βρέθηκε για λίγα λεπτά μόνη της στο πάρκινγκ, όταν ξαφνικά εμφανίστηκαν έξι Πακιστανοί, την περικύκλωσαν και επιχείρησαν να τη βιάσουν. Δύο από αυτούς της έσκισαν τη μπλούζα και οι άλλοι τέσσερις βιντεοσκοπούσαν με τα κινητά τους την αποτρόπαια πράξη και την μετέδιδαν ζωντανά στο διαδίκτυο.
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
431
Κριτικές
1
Like
659
Πόντοι
81
Μάγκες τα ζώα τα πάκι είναι κολλητάρια των μογγόλων. Ο μόνος τρόπος για να απαλλαγούμε από δαύτα είναι να φέρουμε καμιά 50.000 Ινδούς φανατικούς ΣΙΧ οι οποίοι και φιλέλληνες είναι και μισούν θανάσιμα τα πάκι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Μάγκες τα ζώα τα πάκι είναι κολλητάρια των μογγόλων. Ο μόνος τρόπος για να απαλλαγούμε από δαύτα είναι να φέρουμε καμιά 50.000 Ινδούς φανατικούς ΣΙΧ οι οποίοι και φιλέλληνες είναι και μισούν θανάσιμα τα πάκι.
Η Ινδια ειναι χωρα με αξιολογη πολεμικη βιομηχανια που παραγει Τ/Θ , αεροπλανα, πλοια και πυραυλους καθε ειδους.Ελπιζω οι ιθυνοντες να τολμησουν...
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Μάγκες τα ζώα τα πάκι είναι κολλητάρια των μογγόλων. Ο μόνος τρόπος για να απαλλαγούμε από δαύτα είναι να φέρουμε καμιά 50.000 Ινδούς φανατικούς ΣΙΧ οι οποίοι και φιλέλληνες είναι και μισούν θανάσιμα τα πάκι.
ασε που λενε οτι οι πακιστανοι ειναι υποστηρικτες της θεας καλι την οποια μισουν οι ινδιοι ως τερας και διαβολο
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Μιας και μιλάμε για Πακιστανούς να σας πω ότι στα μπουρδέλα τουλάχιστον της Θεσσαλονίκης που ξέρω, πηγαίνουν κάποιοι Πακιστανοί και γαμάνε όλο το βράδυ. Και μάλιστα πληρώνουν και χοντρά. Εσείς τι έχετε να πείτε γι'αυτό;
Καλά κάνουν. Ο ελληνικός λαός παίρνει αυτό που του αξίζει.Απο την στιγμή που σε επαναλαμβανόμενες εκλογικές διαδικασίες συμφωνεί να τον γαμάνε πακιστανοί γιατί να έχουνε πρόβλημα όταν αυτό συμβαίνει;
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
Τους πακι να τους στείλουμε στο διάολο απο κεί πούρθανε,
μαζί σας.

Πείτε μου όμως
στο νησί ποιός θα τηγανιζει τις πατάτες στο φευγατο μαγαζι και έτσι?
το αυτοκίνητο ποιός θα το πλένει μέσα έξω €8 ? Πρωί, μεσημέρι, βράδυ, όποτε μου καβλώσει εμένα?

Τα ζαρζαβατικά ποιός θα τα μαζεύει?

Σιγουρα όχι ο Γερμανός..
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Τους πακι να τους στείλουμε στο διάολο απο κεί πούρθανε,
μαζί σας.

Πείτε μου όμως
στο νησί ποιός θα τηγανιζει τις πατάτες στο φευγατο μαγαζι και έτσι?
το αυτοκίνητο ποιός θα το πλένει μέσα έξω €8 ? Πρωί, μεσημέρι, βράδυ, όποτε μου καβλώσει εμένα?

Τα ζαρζαβατικά ποιός θα τα μαζεύει?

Σιγουρα όχι ο Γερμανός..
ξεχασες τα πιο σημαντικα αδερφε.την πρεζα,τα αφορολογητα τσιγαρα,την επιβολη σαριας στην ευρωπη,τους ομαδικους βιασμους
τις δημιουργιες γκετο, την ανομια και γενικοτερα ολα τα καλα αυτου του κοσμου θα τα ειχανε δει οι γραικυλοι δηθεν ελληνες
αν δεν ειχαν ερθει αυτα τα κακομοιρα ανθρωπακια απο τους εξωτικους προορισμους τους?ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ.
οποτε πες τους να πανε να πηδηχτουν οι παλιοφασιστες. :thumbsup:
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
ξεχασες τα πιο σημαντικα αδερφε.την πρεζα,τα αφορολογητα τσιγαρα,την επιβολη σαριας στην ευρωπη,τους ομαδικους βιασμους
τις δημιουργιες γκετο, την ανομια και γενικοτερα ολα τα καλα αυτου του κοσμου θα τα ειχανε δει οι γραικυλοι δηθεν ελληνες
αν δεν ειχαν ερθει αυτα τα κακομοιρα ανθρωπακια απο τους εξωτικους προορισμους τους?ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ.
οποτε πες τους να πανε να πηδηχτουν οι παλιοφασιστες. :thumbsup:
Και ποιος σου είπε οτι πρέπει να τα ανέχεσαι αυτά?
Μήπως γιατί κερδίζουν και ντόπιοι έτσι? Αυτοί είναι που το παίζουν και πατριώτες αμα λάχει.
ΤΙΠΟΤΑ δεν γίνεται αν δεν το θελουν κάποιοι. Και εννοώ οχι μένα και σένα.
Την ιδια στιγμή χρειάζεσαι χέρια. Και ο Βούλγαρος δεν έρχεται και ο αλβανός κάνει άλλες δουλειές. Το πακι τον χρειάζεσαι, ΑΛΛΑ πρέπει να κάνεις και τα κουμάντα σου.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
ρε κουκλε τα ανεχομαι δεν τα ανεχομαι συμβαινουν.πρωτον δεν αγιοποιω τον ελληνα ο οποιος ειναι ο πρωτος που θελει σκοτωμα.
δευτερον αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι οχι επειδη θελουμε ο καθενας την ανεση του τα χαιλικια του και το συμφερον του
ελατε ολοι εδω και ολα καλα.
πριν μου πεις για μεταναστες προσφυγες και ελληνικο στοιχειο να σου πω οτι δεν ειχε παιχτει μπαλα ετσι ακριβως.
δεν νομιζω στην αστορια να μην μπορει να περασει απο greek town αλλης εθνικοτητας ανθρωπος.
κανε μια βολτιτσα αν εισαι αθηνα σημερα απο ομονοια και γυρω γυρω.
θα μου πεις απο την αλλη αυτοι φταινε?
προφανως και οχι.
αυτοι ηρθανε σε μια χωρα που δεν ειχε καποιος μια κυβερνηση ισως το ψυχικο σθενος να τους υπενθυμισει οτι εδω ειναι ελλαδα
και οχι καρατσι η οπουδηποτε αλλου.
ο ελληνας γραικυλος φταιει και κανενας αλλος.
αν δεν ειμασταν εμεις παρτακηδες και πατατουλες που ειπες θα καναμε και αμαξια θα πλεναμε και τα λαχανικα και τα φρουτα μας
θα μαζευαμε αλλα..
ραγιας και μπουρδελο ο ελληνας οποτε καλα κανουν τα παλικαρια.αφου ξερουν να τηγανιζουν και να πλενουν οτι ωρα μας καβλωσει
εμας των ελληναραδων το αμαξι ας μας ριχνουν και εναν πουτσο.ουτως η αλλως αυτη ειναι και η φυσικη συνεχεια των πραγματων.
φιλικα παντα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Μάγκες τα ζώα τα πάκι είναι κολλητάρια των μογγόλων. Ο μόνος τρόπος για να απαλλαγούμε από δαύτα είναι να φέρουμε καμιά 50.000 Ινδούς φανατικούς ΣΙΧ οι οποίοι και φιλέλληνες είναι και μισούν θανάσιμα τα πάκι.
Μακάρι να φέρνουν μόνο Ινδούς για μετανάστες αντί τη Σάρα και Μάρα που φέρνουν τώρα. Είναι σα να συγκρίνεις διαμάντια με σκατά. Ο Ινδικός λαός είναι έτη φωτός μπροστά από οποιονδήποτε άλλον Αφροασιατικό λαό (πλην των Ιαπώνων)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom