Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
πάντως στις τρεις τελευταίες σελίδες έχει γαμηθεί ο μισός γαλαξίας, ηρεμήστε λίγο αδέρφια
στις κοπελιτσες wolfμανουλα και βιτσιανωμαλουλα να τα πεις που λισαξαν πια οι λουλουδες για τα πακια και τα αφρικανια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Και μην μου απαντήσεις γιατί δεν με ξέρεις ούτε τι έχω κάνει ....ειρθες να μας την πεις....πόσο χρονών είσαι 10
ρε μπρο δε με νοιαζει ας γαμας,εγω ετσι και αλλιως προτιμω τα μπουρδελα γιατι τα μπουρδελα εχουν μια αλητεια ενω αμα κανεις σχεση ας πουμε θα βλεπεις μεχρι και οι γριουλες και οι γεροι στο δρομο να λενε κοιτα τι γλυκο ζευγαρακι ενω αν πηγαινεις στα μπουρδελα καμια γρια και γερος δε θα ειναι υπερ,αμα ειναι να κανω σχεση και να με συμπαθουν ακομα και οι γριουλες και οι γεροι αστο,καλυτερα τα μπουρδελα που εχουν αυτη τη αλητεια,αυτο το οτι καποιος δε συμβιβαζεται με σχεσεις και παπαριες που λενε και οι γεροι ακομα μετα αχ τι γλυκο ζευγαρακι(ξενερα ελεος) θελω κατι πιο μαγκικο,δε ειναι μονο αυτος ο λογος βεβαια ενας αλλος λόγος ειναι οτι δε εχω υπομονη να κανω φλερτ και να περιμενω το αποτελεσμα και αμα τυχει και θελει να το κανουμε θα το κανουμε αλλιως οχι,εγω ειμαι 23 και εχω καθημερινες καυλες και θελω γρηγορο σεξ οποτε τα μπουρδελα για μενα και για πολλους αλλους που δε εχουν υπομονη για φλερτ ειναι μονοδρομος.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
αυτο το οτι ειστε ολοι εδω στο μπου και λετε οτι γαματε με ξεπερναει αμα βρε τυποι ειχατε ζωη με γκομενες εξω θα μπαινατε εστω και για λιγο εδω?οχι με τιποτα,δλδ μη λεμε μαλακιες ολοι να το παιζουμε γαμηκουλες,οσοι ειναι στο μπου ειναι γιατι δε γαμανε ελληνιδες ξεκαθαρο αυτο,μονο σε καμια πουτανα πανε.
μαλλον υποτιμας τα μελη του bou...και το χειροτερο ειναι οτι εκφερεις γνωμη για ανθρωπους που δεν ξερεις παρα μονο απο ενα προφιλ εδω...κοιταξε το αυτο κ διορθωσε το.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
μαλλον υποτιμας τα μελη του bou...και το χειροτερο ειναι οτι εκφερεις γνωμη για ανθρωπους που δεν ξερεις παρα μονο απο ενα προφιλ εδω...κοιταξε το αυτο κ διορθωσε το.
μου αρκει που οι ανθρωποι 18-35 γιατι γιαυτους ισχιει οχι για τους 50αρηδες(διοτι πριν 20 χρονια που οι 50αρηδες ηταν 30 δε υπηρχε το μπου αρα μπορει και να γαμαγαν),οσοι νεοι λοιπον εχουν λογαριασμο εδω αντι να εχουν γκομενες εξω(γιατι δε εχουν γκομενες συγουρο αυτο),αν ειχαν δε θα μπαιναν εδω,τα λεω αυτα με αποδειξεις ειχα γνωστους απο εδω που μιλαγαμε και βρηκα γκομενα και μετα δε μπαιναν καν εδω,ετσι ειναι αμα εχεις γκομενες δε μπαινεις να καυλαντισεις με τους μαπες του μπου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
ρε μπρο δε με νοιαζει ας γαμας,εγω ετσι και αλλιως προτιμω τα μπουρδελα γιατι τα μπουρδελα εχουν μια αλητεια ενω αμα κανεις σχεση ας πουμε θα βλεπεις μεχρι και οι γριουλες και οι γεροι στο δρομο να λενε κοιτα τι γλυκο ζευγαρακι ενω αν πηγαινεις στα μπουρδελα καμια γρια και γερος δε θα ειναι υπερ,αμα ειναι να κανω σχεση και να με συμπαθουν ακομα και οι γριουλες και οι γεροι αστο,καλυτερα τα μπουρδελα που εχουν αυτη τη αλητεια,αυτο το οτι καποιος δε συμβιβαζεται με σχεσεις και παπαριες που λενε και οι γεροι ακομα μετα αχ τι γλυκο ζευγαρακι(ξενερα ελεος) θελω κατι πιο μαγκικο,δε ειναι μονο αυτος ο λογος βεβαια ενας αλλος λόγος ειναι οτι δε εχω υπομονη να κανω φλερτ και να περιμενω το αποτελεσμα και αμα τυχει και θελει να το κανουμε θα το κανουμε αλλιως οχι,εγω ειμαι 23 και εχω καθημερινες καυλες και θελω γρηγορο σεξ οποτε τα μπουρδελα για μενα και για πολλους αλλους που δε εχουν υπομονη για φλερτ ειναι μονοδρομος.

Κάποτε είχα έναν φίλο που ήταν πάνω κάτω σαν εσένα.Αυτός βέβαια την έβγαζε με μαλακία,μπουρδέλα ζήτημα να πήγε 2-3 φορές.Όσο δεν έβρισκε γκόμενα,τις απαξίωνε όλες.Βέβαια,έβλεπε έξω γκόμενες και το μάτι του γυάλιζε.Ε κάποια στιγμή βρήκε μια,και ο τύπος έγινε ο ορισμός του σχεσάκια.Μετά χαθήκαμε,αλλά έμαθα ότι ήταν μ'αυτήν πολλά χρόνια.Τώρα δεν ξέρω τι κάνει.Κι εσένα κάπως έτσι σε βλέπω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Κάποτε είχα έναν φίλο που ήταν πάνω κάτω σαν εσένα.Αυτός βέβαια την έβγαζε με μαλακία,μπουρδέλα ζήτημα να πήγε 2-3 φορές.Όσο δεν έβρισκε γκόμενα,τις απαξίωνε όλες.Βέβαια,έβλεπε έξω γκόμενες και το μάτι του γυάλιζε.Ε κάποια στιγμή βρήκε μια,και ο τύπος έγινε ο ορισμός του σχεσάκια.Μετά χαθήκαμε,αλλά έμαθα ότι ήταν μ'αυτήν πολλά χρόνια.Τώρα δεν ξέρω τι κάνει.Κι εσένα κάπως έτσι σε βλέπω.
τι συγκρινεις αυτος εχει παει 2-3 φορες σε μπουρδελα,εγω εχω παει καμια 50αρια συνολο,αυτος τις απαξιωνε χωρις να εχει καπου το συγουρο γαμησι,εγω εχω το συγουρο γαμησι και το γαμησι που ειναι μαγκια γιατι αλλο να πηγαινεις στα μπουρδελα σα μαγκας και αλλο να εισαι με μια εκει περα και να σε βλεπουν μεχρι και τα γεροντια και να λενε αχ τι γλυκο ζευγαρι(ξενερα στο φουλ),θελω κατι πιο μαγκικο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
ρε μπρο δε με νοιαζει ας γαμας,εγω ετσι και αλλιως προτιμω τα μπουρδελα γιατι τα μπουρδελα εχουν μια αλητεια ενω αμα κανεις σχεση ας πουμε θα βλεπεις μεχρι και οι γριουλες και οι γεροι στο δρομο να λενε κοιτα τι γλυκο ζευγαρακι ενω αν πηγαινεις στα μπουρδελα καμια γρια και γερος δε θα ειναι υπερ,αμα ειναι να κανω σχεση και να με συμπαθουν ακομα και οι γριουλες και οι γεροι αστο,καλυτερα τα μπουρδελα που εχουν αυτη τη αλητεια,αυτο το οτι καποιος δε συμβιβαζεται με σχεσεις και παπαριες που λενε και οι γεροι ακομα μετα αχ τι γλυκο ζευγαρακι(ξενερα ελεος) θελω κατι πιο μαγκικο,δε ειναι μονο αυτος ο λογος βεβαια ενας αλλος λόγος ειναι οτι δε εχω υπομονη να κανω φλερτ και να περιμενω το αποτελεσμα και αμα τυχει και θελει να το κανουμε θα το κανουμε αλλιως οχι,εγω ειμαι 23 και εχω καθημερινες καυλες και θελω γρηγορο σεξ οποτε τα μπουρδελα για μενα και για πολλους αλλους που δε εχουν υπομονη για φλερτ ειναι μονοδρομος.
Και γιατί δεν βρίσκεις κανά δυο γκόμενες ωραίες να γλυτώσεις τα μπουρδέλα...εκφυλες γκόμενες που να θέλουν σεξ....εμείς πως βρίσκουμε συνεχώς και πολλές είναι και μικρές
 

Kaimenoulis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
39
Πόντοι
0
Και γιατί δεν βρίσκεις κανά δυο γκόμενες ωραίες να γλυτώσεις τα μπουρδέλα...εκφυλες γκόμενες που να θέλουν σεξ....εμείς πως βρίσκουμε συνεχώς και πολλές είναι και μικρές
που τις βρισκεις ρε μυστη? και να μην ειναι μπαζα? ινστα? μαγαζια?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
που τις βρισκεις ρε μυστη? και να μην ειναι μπαζα? ινστα? μαγαζια?
Δεν έχω ούτε φβ ούτε ινσταγκραμ....σε μαγαζιά φυσικά όπως τον παλιό καλό καιρό....αυτό δεν θα αλλάξει ποτέ φτάνει να ξέρεις τι θα πεις που θα το πεις και πότε ...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Και ο μύστης που με ρώτησε είδα λίγο τα μυνήματα του νέος μύστης είναι ...και είναι από Θεσσαλονίκη....εκεί φίλε ακόμα ποιο εύκολα τα πράγματα....όλες οι φοιτήτριες μαζεμένες.....και κοντά οι Σέρρες το Κιλκίς και η Βέροια....έχουν ιστορικό αυτές οι πόλεις....φτάνει να το κυνηγάς το θέμα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Και γιατί δεν βρίσκεις κανά δυο γκόμενες ωραίες να γλυτώσεις τα μπουρδέλα...εκφυλες γκόμενες που να θέλουν σεξ....εμείς πως βρίσκουμε συνεχώς και πολλές είναι και μικρές
Όταν λες μικρές τι ηλικίες εννοείς; Επίσης για τι εμφάνιση μιλάμε; Τέλος, σε τι περιβάλλον γίνεται το κονε για να υπάρχει ένα ηλικιακό miss match 20+ years? Το μαγαζιά αόριστα δε λέει κάτι.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Όταν λες μικρές τι ηλικίες εννοείς; Επίσης για τι εμφάνιση μιλάμε; Τέλος, σε τι περιβάλλον γίνεται το κονε για να υπάρχει ένα ηλικιακό miss match 20+ years?
Μικρές από 20 και πάνω και με εμφάνιση πολύ πολύ καληστα αλλά δεν υπάρχει απάντηση που ρωτάς
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Μικρές από 20 και πάνω και με εμφάνιση πολύ πολύ καληστα αλλά δεν υπάρχει απάντηση που ρωτάς
Έκανα επεξεργασία για τα μαγαζιά. Τι στυλ μαγαζιά, περιοχές κλπ. Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Δηλαδή μπαρ κ παιχνίδια με τα μάτια; Βουρ μίλημα στην κατάλληλη στιγμή; Με τι σύνθεση παίζεις; Δίδυμο; Τι στόχους χτυπάς; Δεν είναι απλό το θέμα να πετάς ένα ότι έχεις επιτυχίες κ τέλειωσε.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Έκανα επεξεργασία για τα μαγαζιά. Τι στυλ μαγαζιά, περιοχές κλπ. Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Δηλαδή μπαρ κ παιχνίδια με τα μάτια; Βουρ μίλημα στην κατάλληλη στιγμή; Με τι σύνθεση παίζεις; Δίδυμο; Τι στόχους χτυπάς; Δεν είναι απλό το θέμα να πετάς ένα ότι έχεις επιτυχίες κ τέλειωσε.
Φίλε μύστη ναι μπαρ πάντα με έναν φίλο μαζί όχι παραπάνω...τώρα δεν μπορώ να εξηγήσω με λόγια χωρίς να με ξέρεις εμπειρία 25-30 χρόνια δεν γίνονται αυτά ....και εγώ σιγά σιγά έμαθα ....με τα χρόνια έχεις πόθο πολύ εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σου ....ένα σχόλιο έκανα ...αλλά δεν μπορώ να δώσω παραπάνω πληροφορίες από εδώ όχι ότι είναι μυστικό...δεν γίνεται ....όλα στην πράξη..όχι θεωρία
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Με κάτι χαλβάδες που έχουν μπλέξει τι περιμένεις. Ζα κανονικά, χαραμίζουν και την ζωή της γυναίκας τους και την δική τους... ξυπνάτε ρεεεεε
 

Kaimenoulis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
39
Πόντοι
0
Και ο μύστης που με ρώτησε είδα λίγο τα μυνήματα του νέος μύστης είναι ...και είναι από Θεσσαλονίκη....εκεί φίλε ακόμα ποιο εύκολα τα πράγματα....όλες οι φοιτήτριες μαζεμένες.....και κοντά οι Σέρρες το Κιλκίς και η Βέροια....έχουν ιστορικό αυτές οι πόλεις....φτάνει να το κυνηγάς το θέμα
για θεσσαλονικη το κακο ειναι οτι εχει πολυ ντιβιλικι. σε σημειο ενοχλητικο. Εγω γενικα σε κλαμπ μπαρ και τετοια δεν πηγαινω. Τωρα που θα ξαναπηγαινω πανεπιστημιο γιατι το ειχα παρατησει λογω δουλειας καιρο θα δω τι θα γινει εκει. Απο αθηνα εχεις εμπηρειες? η απο εξωτερικο, αν ναι πως θα συνεκρινες φιλε μυστη?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
για θεσσαλονικη το κακο ειναι οτι εχει πολυ ντιβιλικι. σε σημειο ενοχλητικο. Εγω γενικα σε κλαμπ μπαρ και τετοια δεν πηγαινω. Τωρα που θα ξαναπηγαινω πανεπιστημιο γιατι το ειχα παρατησει λογω δουλειας καιρο θα δω τι θα γινει εκει. Απο αθηνα εχεις εμπηρειες? η απο εξωτερικο, αν ναι πως θα συνεκρινες φιλε μυστη?
Από Αθήνα και από Θεσσαλονίκη από Κύπρο...από Αργεντινή....από νέα Υόρκη...εάν δεν πηγαίνεις σε μπαράκια πως θα κάνεις παιχνίδι λάιβ ....στην ταβέρνα ....αν και εκεί γίνεται....τώρα στο χέρι σου είναι όλα ....οι γυναίκες έξω είναι και περιμένουν ποτισμα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Φίλε μύστη ναι μπαρ πάντα με έναν φίλο μαζί όχι παραπάνω...τώρα δεν μπορώ να εξηγήσω με λόγια χωρίς να με ξέρεις εμπειρία 25-30 χρόνια δεν γίνονται αυτά ....και εγώ σιγά σιγά έμαθα ....με τα χρόνια έχεις πόθο πολύ εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σου ....ένα σχόλιο έκανα ...αλλά δεν μπορώ να δώσω παραπάνω πληροφορίες από εδώ όχι ότι είναι μυστικό...δεν γίνεται ....όλα στην πράξη..όχι θεωρία
Φίλε ξέρεις γιατί στο λέω; Επειδή περίπου ανάλογη εμπειρία έχω κ εγώ αλλά έχω απογοητευτεί από την ανταπόκριση. Βλέπω δυσκολίες στα miss match. Στην Ελλάδα τουλάχιστον. Συν ότι τα μικρά είναι κολλημένα στο κινητό. Εκτός αν πηγαίνω τόσο πολύ πια στα λάθος μέρη. Υγ: πολύ σωστό να παίζεις δίδυμο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Φίλε ξέρεις γιατί στο λέω; Επειδή περίπου ανάλογη εμπειρία έχω κ εγώ αλλά έχω απογοητευτεί από την ανταπόκριση. Βλέπω δυσκολίες στα miss match. Στην Ελλάδα τουλάχιστον. Συν ότι τα μικρά είναι κολλημένα στο κινητό. Εκτός αν πηγαίνει τόσο πολύ πια στα λάθος μέρη. Υγ: πολύ σωστό να παίζεις δίδυμο.
Δηλαδή τι νομίζεις ότι εγώ θα βγω σήμερα το βράδι με έναν φίλο και θα γνωρίσω αμέσως γκόμενα .....εεεε....δεν είναι έτσι ....θέλει χρόνο όρεξη αντοχή και περιπέτεια....και μετά τις πρώτες επιτυχίες έρχεται αμέσως η αυτοπεποίθηση....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom