Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
οπως το ειπες αγγλιδα πουτανα πολυτελειας γιατι γκομενα κανονικη στον εξω κοσμο ουτε που σε εχει πλησιασει ποτε,εγω τουλαχιστον ειμαι μερακλης γλυφω πατουσες γυναικας μονο,εσυ που θες να γλυψεις αντρικες πατουσες πακιστανου ή αφρικανου εισαι 10 φορες πιο φλωρος απο μενα,εγω τουλαχιστον ειμαι αντρας και θελω γυναικες μονο.
τυπε κλωνε το μπαν που εφαγες στο προηγουμενο προφιλ μαλλον σου αφησε κουσουρι.
να το κοιταξεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.300
Κριτικές
62
Like
44.957
Πόντοι
9.297
Τύπε , εμένα με ρωτάνε αν είμαι σέρβος, ρώσος ή πολωνός ... να ανησυχώ λες ; Όταν λέω ... έλληνας γελάνε και δεν με πιστεύουν .
Κολακευτικό είναι...και σε εμένα τα ίδια ρωτάνε γιατί δεν είμαι κοντος ,ηλιοκαμενος με μούσια και τατουάζ και γενικά δεν έχω την παρακμιακή εικόνα της πλεμπας.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.759
Κριτικές
3
Like
9.663
Πόντοι
1.336
Σταμάτα! Έχω να φάω τρολάρισμα αύριο από μια ψυχή...
Μπα; Γυρνάμε τα νήματα και παριστάνουμε τον δάσκαλο τώρα; Αντί να μελετήσεις σκληρά πετάς ατάκες τριγύρω; Υπασπιστή Ωρίωνα θα σε εξετάσω σε όλα τα μαθήματα και να δω τι βαθμό θα πάρεις. Φιγουρατζή
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.064
Πόντοι
6.236
Μπα; Γυρνάμε τα νήματα και παριστάνουμε τον δάσκαλο τώρα; Αντί να μελετήσεις σκληρά πετάς ατάκες τριγύρω; Υπασπιστή Ωρίωνα θα σε εξετάσω σε όλα τα μαθήματα και να δω τι βαθμό θα πάρεις. Φιγουρατζή
Ωχ, θα με εξετάσετε; :think: Και του το έλεγα ότι θα βρω τον μπελά μου...την τελευταία φορά που εξετάστηκα, στην Β' Δημοτικού, πήρα Γ'.
Γίνεται να μην εξεταστώ γραπτώς τουλάχιστον, γιατί έχω δυσλεξία ή έστω να έχω ανοιχτά τα βιβλία;

βζζζζζζβζζζζβζζζβζζζβζζζβζζβζβζβζ
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.759
Κριτικές
3
Like
9.663
Πόντοι
1.336
Ωχ, θα με εξετάσετε; :think: Και του το έλεγα ότι θα βρω τον μπελά μου...την τελευταία φορά που εξετάστηκα, στην Β' Δημοτικού, πήρα Γ'.
Γίνεται να μην εξεταστώ γραπτώς τουλάχιστον, γιατί έχω δυσλεξία ή έστω να έχω ανοιχτά τα βιβλία;

βζζζζζζβζζζζβζζζβζζζβζζζβζζβζβζβζ
Θα εξεταστείς προφορικώς και σωματικώς προκειμένου να διαπιστωθεί η πνευματική και φυσική σου κατάσταση και κοίταξε να προετοιμαστείς καλά γιατί θα εξεταστείς σύντομα.

Όπως έλεγε και μια παλαιά σοφή ρήση, πρέπει να στρώσεις κωλο αν θες να φας ψάρι
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506

Βιτσιανώμαλε μαλλον λαχταρας πουτσα μαυριδερη,δεν εξηγειτε αλλιως.​

πες τα χρισοστομε ολοι το λενε πια ελεος με τον γκει,μαλλον βριζει τους ελληνες γιατι δε τον γαμανε του ριχνουν ολοι χ,μονο τα πακια και οι αφρικανοι τον γαμανε και γιαυτο θελει μονο αυτους και οχι τους ελληνες.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Σήμερα, συμφωνώ ότι είναι λιγότερο δύσκολο , από παλιά. Πιστεύω ακράδαντα, ότι η χειρότερη εποχή , ήταν η δική μας νιότη, όσων είμαστε late 40s.
Και πιο πριν και τώρα, είναι ευκολότερα από τότε. Αλλά σε γενικές γραμμές, θεωρώ την ελλάδα , δύσκολη χώρα , σε σχέση με τον πολιτισμένο δυτικό κόσμο (δεν θα συγκρίνω με μέση ανατολή και ισλαμικές χώρες).

Πριν 20+++ .... είχα πάει καλοκαίρι για καμάκι σε κυκλαδονήσι ...... χαλάστηκα απίστευτα και έφυγα άρον άρον .
72 ώρες μετά, ήμουν στην ίμπιζα. Απίστευτα ευκολότερο , απίστευτα περισσότερες γκόμενες, απίστευτα καλύτερες γκόμενες, καθόλου ανταγωνισμός και σπασαρχίδι από εγχώριους κατσικογάμηδες . Και το βασικότερο ; Το κόστος ανά μέρα, δεν ήταν μεγαλύτερο , αν εξαιρέσεις το ότι η μετάβαση εκεί κόστισε λίγο παραπάνω, λόγω απόστασης.
Πριν 20++++χρόνια με φίλο είχα πάει διακοπές Σαντορίνη....7 μέρες ....γαμισαμε και οι δυο πιτσιρίκες ....και εμείς γύρω στα 30....γνωρίσαμε άλλες δύο της γαμισαμε στην Αθήνα ...και επειδή δεν προλαβαίναμε απορρίψαμε δύο μιλφαρες ....πάντα το νόμισμα έχει δύο όψης ...και τύχη....γιατί δεν λέω ότι είμαστε σούπερ γκόμενοι ... φυσιολογικοί για εκείνη την εποχή και καθαροί πάνω από όλα...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πριν 20++++χρόνια με φίλο είχα πάει διακοπές Σαντορίνη....7 μέρες ....γαμισαμε και οι δυο πιτσιρίκες ....και εμείς γύρω στα 30....γνωρίσαμε άλλες δύο της γαμισαμε στην Αθήνα ...και επειδή δεν προλαβαίναμε απορρίψαμε δύο μιλφαρες ....πάντα το νόμισμα έχει δύο όψης ...και τύχη....γιατί δεν λέω ότι είμαστε σούπερ γκόμενοι ... φυσιολογικοί για εκείνη την εποχή και καθαροί πάνω από όλα...
αυτο το οτι ειστε ολοι εδω στο μπου και λετε οτι γαματε με ξεπερναει αμα βρε τυποι ειχατε ζωη με γκομενες εξω θα μπαινατε εστω και για λιγο εδω?οχι με τιποτα,δλδ μη λεμε μαλακιες ολοι να το παιζουμε γαμηκουλες,οσοι ειναι στο μπου ειναι γιατι δε γαμανε ελληνιδες ξεκαθαρο αυτο,μονο σε καμια πουτανα πανε.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
αυτο το οτι ειστε ολοι εδω στο μπου και λετε οτι γαματε με ξεπερναει αμα βρε τυποι ειχατε ζωη με γκομενες εξω θα μπαινατε εστω και για λιγο εδω?οχι με τιποτα,δλδ μη λεμε μαλακιες ολοι να το παιζουμε γαμηκουλες,οσοι ειναι στο μπου ειναι γιατι δε γαμανε ελληνιδες ξεκαθαρο αυτο,μονο σε καμια πουτανα πανε.
Είσαι αστείος τίποτα άλλο είσαι μωρό ακόμα....με ξέρεις εμένα τι ρόλο βαράω ...τι έχω κάνει στα τόσα χρόνια ....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Και μην μου απαντήσεις γιατί δεν με ξέρεις ούτε τι έχω κάνει ....ειρθες να μας την πεις....πόσο χρονών είσαι 10
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Είσαι αστείος τίποτα άλλο είσαι μωρό ακόμα....με ξέρεις εμένα τι ρόλο βαράω ...τι έχω κάνει στα τόσα χρόνια ....
Έλα μωρ μαλάκα κι εσύ παρεξηγείσαι ... τι να χεις κάνει τόσα χρόνια συνταξιούχος ?

Άντε το πολύ πολύ να γαμούσες

Δεν ανακάλυψες και την πενικιλίνη :confused:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Είσαι αστείος τίποτα άλλο είσαι μωρό ακόμα....με ξέρεις εμένα τι ρόλο βαράω ...τι έχω κάνει στα τόσα χρόνια ....
εσυ μπορει οντως να εχεις κανει γιατι εισαι 50 και παλια δε υπηρχε το μπου αλλα καποιοι που ειναι 18-35 και ειναι εδω ειναι γιατι πολυ απλα δε εχουν αγγιξει χερι γυναικας στη κανονικη ζωη,μονο με ιεροδουλες να εχουν παει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και μην μου απαντήσεις γιατί δεν με ξέρεις ούτε τι έχω κάνει ....ειρθες να μας την πεις....πόσο χρονών είσαι 10
23 ειμαι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
εσυ μπορει οντως να εχεις κανει γιατι εισαι 50 και παλια δε υπηρχε το μπου αλλα καποιοι που ειναι 18-35 και ειναι εδω ειναι γιατι πολυ απλα δε εχουν αγγιξει χερι γυναικας στη κανονικη ζωη,μονο με ιεροδουλες να εχουν παει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


23 ειμαι
Μύστη σε εμένα απάντησες όμως άρα ήταν προσωπική απάντηση για αυτό και εγώ απάντησα ....εάν έβαζες ένα απλό σχόλιο δεν θα σου απαντούσα .... είμαστε οκ τώρα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Έλα μωρ μαλάκα κι εσύ παρεξηγείσαι ... τι να χεις κάνει τόσα χρόνια συνταξιούχος ?

Άντε το πολύ πολύ να γαμούσες

Δεν ανακάλυψες και την πενικιλίνη :confused:
Που ξέρεις ? Μπορεί να ειμουν πειραματόζωο για το βιαγκρα Χάχαχα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μύστη σε εμένα απάντησες όμως άρα ήταν προσωπική απάντηση για αυτό και εγώ απάντησα ....εάν έβαζες ένα απλό σχόλιο δεν θα σου απαντούσα .... είμαστε οκ τώρα
ενταξει σορρυ τοτε εσυ εχεις πιθανοτητες να γαμουσες γιατι στα 30 σου δε υπηρχε το μπου,αλλα ξαναλεω οσοι ειναι 18-35 και ειναι εδω συγουρα δε εχουν γαμησει εκτος πληρωμης
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Και δεν μοιάζουν τα ποστ από τους μύστες ....αλλά απάντησε ο φίλος σε κάτι που είπα για το παρελθόν ....και τώρα ποια δεν λέω παραμύθια ....ποιο παλιά ποιο μικρός ίσως να τα φούσκωνα τα πράγματα χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αποκλείεται ... το ριχτάρι θα ήταν μπλε :tooth:
Καλό πολύ καλό ....ααααα και παιδιά ...ΑΕΚ .... Ολυμπιακός....3-0
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
πάντως στις τρεις τελευταίες σελίδες έχει γαμηθεί ο μισός γαλαξίας, ηρεμήστε λίγο αδέρφια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom