Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ποιος είναι άλφα μύστη με τι κρητιρια....με τα δικά σου με τα δικά μου με τα γούστα που είσαι χουν οι γκόμενες ....να ξέρεις εάν έχεις αυτοπεποίθηση είσαι άλφα αυτό μετρά... τίποτα άλλο ....δεν υπάρχει ωραίος άντρας αλλά έξυπνος άντρας
αλφα αρσενικο ειναι το αρσενικο που δε παει με τη μαζα δλδ δε ειναι μαλακομοντερνος με τατουαζ μουσια και αλητεια,ειναι ο κλασσικος χαμηλων τονων τζεντλεμαν με οχι πολυ αυτοπεποιθηση.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Το σωστό είναι Σ.Κ.Υ.Ψ.Ε (Σεσημασμένοι Κωλόφαρδοι, Υποτακτικοί, Ψυχωτικοί Έλληνες)
ΤΟ ΣΩΣΤΟ ειναι κακιασμενες αδερφες που βγαζουν χολη στις εμπειριες των αλλων γιατι ειναι ναυαγια και δεν μπορουν να σταυρωσουν γκομενα .Αδερφες ..το ξαναγραφω για να το χορτασετε
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.909
Κριτικές
2
Like
21.055
Πόντοι
6.236

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.909
Κριτικές
2
Like
21.055
Πόντοι
6.236
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ε όχι ρε φίλε. Και αυτός πού το ξέρει; Τις ρώτησε;
εε ναι ρε αδερφε και ο wolfman και ο βιτσιανωμαλος λεγαν μονο με τους πακιστανους τη βρισκουν οι πουτανες και με ελληνα ποτε γιατι λενε οι ιεροδουλες οτι οι ελληνες ειναι μικροψωληδες και ξενερωτοι εραστες και οτι αυτο το ακουσε ο βιτσιανωμαλος και θελουν μονο τους πακιστανους και οτι οι πουτανες κανουν παρεα μετα τη δουλεια μαζι τους μονο.
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
20
μονο στον υπνο σου τα εχεις δει αυτα ελλαδα δε συμβαινουν αυτα,οκ πορνες μπορει γιατι αυτες εδω πανε με οποιον να ναι λογω δουλειας στο πακιστανο θα κολωσουν να κανουν παρεα?αλλα ελληνιδες ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ δε πανε ουτε για αστειο με πακιστανο και αραπη και επειδη καθε μερα ειμαι εξω δε εχω δει μια φορα ελληνιδα παρεα με πακιστανο και αραπη,μαλλον εχεις παραισθησεις δε εξηγειται αλλιως,μαλλον μιλας για σουηδια και οχι για ελλαδα
@oreos23 ρε μην ασχολεισαι αλλο με τον βιτσιανωμαλο, δεν ξερει τι λεει. Μας τα επρηξε με τις πακιστανικες ψωλες, ενω το μεσο ελληνικο μεγεθος ειναι μεγαλυτερο απο το μεσο πακιστανικο. Μονο κατι ναυαγια και κατι τελειωμενες εναλλακτικες θα πανε μαζι τους, που βλεπουν πως θα μεινουν στο ραφι ή ηταν ψωλες ανεκαθεν, οπως μια 50αρα γεροντοκορη στη Γλυφαδα που μπρος τα ματια μου αγορασε καλτσες σε ξυπολητο πακιστανι παραμονη Χριστουγεννων και τον τραβολογουσε να τον κερασει καφε η απελπισμενη! Και οσον αφορα τις πουτανες, δε νομιζω να νοιαζει καποιον νορμαλ που εχει σκοπο να γαμαει κατα κυριο λογο τζαμπα Ελληνιδες, αν οι πουτανες θελουν να κουρνιαζουν σε πακιστανικες αγκαλιες χαχαχαχα. Στα αρχιδια μας κυριολεκτικα. Επισης, σαφως και υπαρχουν και καποιες υπερμουναρες που γαμιουνται με μαυρους, αλλα ειναι ΛΙΓΕΣ(βλεπε τελειωμενες εναλλακτικες πιο πανω), γιατι οι περισσοτερες ελληνιδες υπερμουναρες ειναι ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΕΣ! Ξερω μια τετοια, και επειδη ετυχε να τη γαμαω και εγω ενα φεγγαρι, εμαθα πως οι περισσοτεροι μαυροι γαμιαδες της με τα 25ποντα ειχαν και στυτικα προβληματα. Και τωρα στην ουσια του νηματος! Παραθετω καποιες ερωτησεις που αποτελουν τροφη για σκεψη:
1) Αν οκτω στις δεκα ελληνιδες ειναι απιστες, γιατι οι περισσοτεροι λετε οτι δε γαματε?
2) Αν ισχυει οτι η πλειοψηφια δε γαμαει, γιατι εγω και μια πολυ μεγαλη μεριδα αρσενικων(διαφορων ηλικιων) που ξερω σε γειτονια, δουλεια, πανεπιστημιο και στα σογια γαμανε ελευθερες και δεσμευμενες ανεξαρτητα απο την εμφανιση και το πορτοφολι?
3) Χρειαζεται οντως να εισαι στο κυκλο μια Ελληνιδας για να σου κατσει ή μπορει να εισαι οντως ακυρος, αλλα να παιζεις δυνατο παιχνιδι?
4) Μηπως οι περισσοτεροι εδω μεσα ειστε λιγο wannabe cucks σαν τον @paixnidi_30 και βλεπετε πολυ, μα παρα πολυ bbc οπως ο @Βιτσιανώμαλος και θελετε να ρουφηξετε πακιστανικη πουτσα?
5) Μηπως αυτοι που πληρουν τα κριτηρια της ερωτησης 4 να πανε να δουλεψουν και σε κανα μπουρδελο, να αρπαξουν και κανα φραγκο για τις πακιστανικες πουτσες που γουσταρουν, γιατι ως γνωστον οι εποχες ειναι δυσκολες ? Ετσι, αδειαστε μας τη γωνια αχαχα.
6) Μηπως εμεις οι νεοι 18-35 γαμαμε περισσοτερο και μετα παπαλα γενικα? Μη μου πειτε ναι εδω, δεν θα το αντεξω!
7) Μηπως η αληθεια ποναει τοσο για καποιους, που μονο η διαστρεβλωση της με παραμυθια της χαλιμας περι πακιστανων μπορει να απαλυνει επιτυχως τον πονο της αγαμιας?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
@oreos23 ρε μην ασχολεισαι αλλο με τον βιτσιανωμαλο, δεν ξερει τι λεει. Μας τα επρηξε με τις πακιστανικες ψωλες, ενω το μεσο ελληνικο μεγεθος ειναι μεγαλυτερο απο το μεσο πακιστανικο. Μονο κατι ναυαγια και κατι τελειωμενες εναλλακτικες θα πανε μαζι τους, που βλεπουν πως θα μεινουν στο ραφι ή ηταν ψωλες ανεκαθεν, οπως μια 50αρα γεροντοκορη στη Γλυφαδα που μπρος τα ματια μου αγορασε καλτσες σε ξυπολητο πακιστανι παραμονη Χριστουγεννων και τον τραβολογουσε να τον κερασει καφε η απελπισμενη! Και οσον αφορα τις πουτανες, δε νομιζω να νοιαζει καποιον νορμαλ που εχει σκοπο να γαμαει κατα κυριο λογο τζαμπα Ελληνιδες, αν οι πουτανες θελουν να κουρνιαζουν σε πακιστανικες αγκαλιες χαχαχαχα. Στα αρχιδια μας κυριολεκτικα. Επισης, σαφως και υπαρχουν και καποιες υπερμουναρες που γαμιουνται με μαυρους, αλλα ειναι ΛΙΓΕΣ(βλεπε τελειωμενες εναλλακτικες πιο πανω), γιατι οι περισσοτερες ελληνιδες υπερμουναρες ειναι ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΕΣ! Ξερω μια τετοια, και επειδη ετυχε να τη γαμαω και εγω ενα φεγγαρι, εμαθα πως οι περισσοτεροι μαυροι γαμιαδες της με τα 25ποντα ειχαν και στυτικα προβληματα. Και τωρα στην ουσια του νηματος! Παραθετω καποιες ερωτησεις που αποτελουν τροφη για σκεψη:
1) Αν οκτω στις δεκα ελληνιδες ειναι απιστες, γιατι οι περισσοτεροι λετε οτι δε γαματε?
2) Αν ισχυει οτι η πλειοψηφια δε γαμαει, γιατι εγω και μια πολυ μεγαλη μεριδα αρσενικων(διαφορων ηλικιων) που ξερω σε γειτονια, δουλεια, πανεπιστημιο και στα σογια γαμανε ελευθερες και δεσμευμενες ανεξαρτητα απο την εμφανιση και το πορτοφολι?
3) Χρειαζεται οντως να εισαι στο κυκλο μια Ελληνιδας για να σου κατσει ή μπορει να εισαι οντως ακυρος, αλλα να παιζεις δυνατο παιχνιδι?
4) Μηπως οι περισσοτεροι εδω μεσα ειστε λιγο wannabe cucks σαν τον @paixnidi_30 και βλεπετε πολυ, μα παρα πολυ bbc οπως ο @Βιτσιανώμαλος και θελετε να ρουφηξετε πακιστανικη πουτσα?
5) Μηπως αυτοι που πληρουν τα κριτηρια της ερωτησης 4 να πανε να δουλεψουν και σε κανα μπουρδελο, να αρπαξουν και κανα φραγκο για τις πακιστανικες πουτσες που γουσταρουν, γιατι ως γνωστον οι εποχες ειναι δυσκολες ? Ετσι, αδειαστε μας τη γωνια αχαχα.
6) Μηπως εμεις οι νεοι 18-35 γαμαμε περισσοτερο και μετα παπαλα γενικα? Μη μου πειτε ναι εδω, δεν θα το αντεξω!
7) Μηπως η αληθεια ποναει τοσο για καποιους, που μονο η διαστρεβλωση της με παραμυθια της χαλιμας περι πακιστανων μπορει να απαλυνει επιτυχως τον πονο της αγαμιας?
τα λες σωστα αδερφε μονο κατι τελειωμενες θα πανε μαζι με πακιστανους και μαυρους κατι 50αρες ναυαγια που δε τις πλησιαζει κανεις,συμφωνω σε ολα οσα λες η βιτσιανωμαλουλα και wolfμανουλα θελουν πολυ πακιστανους και μαυρους και γιαυτο προσπαθουν να μας παραμυθιασουν και εμας εδω οτι και πουτανες και ελληνιδες πανε μαζι τους,οι πουτανες πανε μονο λογω επαγγελματος και μετα βριζουν απο μεσα τους και οι ελληνιδες ουτε γεια να πουνε μονο κατι τελειωμενες οπως ειπες,συμφωνω σε ολα πλην στο οτι μια μεγαλη μεριδα αντρων γαμαει ελληνιδες,τις ελληνιδες τις γαμαει ενα 20 τοις εκατο μονο και το 80 δε εχει τη παραμικρη εμπειρια απο ελληνιδα,οι ελληνιδες καθονται στους ελαχιστους,η μονη διαφωνια μας αλλα κατα τα αλλα συμφωνω σχεδον σε ολα φιλε ξανθε πουτσαρα.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
η βιτσιανωμαλουλα και wolfμανουλα θελουν πολυ πακιστανους και μαυρους .

Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια! Εγώ στην ηλικία σου είχα γκόμενα Αγγλίδα call girl που έπαιρνε 150 λίρες την ώρα για να γαμηθεί με κάποιον ενώ εσύ ακόμα πληρώνεις για να γλύψεις τα βρωμοπόδαρα μιας πουτάνας και υπερηφανεύεσαι για αυτό που κάνεις!

Φαίνεσαι από μακριά πόσο άντρας είσαι και για αυτό καμιά γυναίκα δεν σου κάθεται χωρίς να την ακριβοπληρώσεις!
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
20
Δύσμοιρε αναγνώστη, κάποιοι πλανεμένοι, απογοητευμένοι και σίγουρα απελπισμένοι, προσπαθούν
να μας φιμώσουν με δόλιους τρόπους κατηγορώντας μας ότι τον παίρνουμε. Γνωστή τακτική στρεψοδικίας μιας που οι αλήθειες μας, ηχούν σαν ατσάλινες καμπάνες στα αυτιά τους. Οι τρομεροί Πακιστανοί
οι ανυπέρβλητοι αράπηδες κι οι ασυγκράτητοι Αλβανοί, ξεσκίζουν τις Ελληνίδες μικρές και μεγάλες
εδώ και χρόνια όπως και τις πόρνες που βαρέθηκαν τους γυμνοσάλιαγκες Έλληνες. :confused:
Αν δεν είναι έτσι, γιατί δεν γαμούν όλοι οι Έλληνες αβέρτα και έχουν γίνει μέλη στο μπου
ανοίγοντας 1500 διαφορετικά θέματα :2funny: με την ίδια κατάληξη θλίψης και κλαψομουνίασης;
μην αργείς! Γίνε φίλος με τις 3 παραπάνω κατηγορίες και όλο και κάποιο κοκαλάκι Ελληνίδας θα σου πετάξουν να μασουλήσεις. Αλλιώς κάτσε κι αυνανίσου στην οθόνη σου, ψάξε να βρεις τι φταίει σε 5 δισεκατομμύρια σελίδες θεμάτων αμπελοφιλοσοφίας ή συνέχισε να κάνεις τον καληνυχτάκια σαν μπαγλαμάς.
Οι πσραπάνω γίγαντες με τα θηριώδη παλαμάρια τους και την ισχύ των μαύρων χρημάτων από ανάλογες δουλειές, γοητεύουν τις ανώμαλες κι εγκεφαλικά νεκρές Ελληνίδες, τις δέρνουν κιόλας κάτι που αυτές γουστάρουν πολύ ενώ με μαστοριά και τέχνη ξετυλίγουν σαν κάλτσες τα κωλάντερα τους όσο εσένα
σου λένε όχι ακόμα και στο φιλί. Άντρες με άλφα κεφαλαίο!

:hi:
Ναι ειναι τοσο αντρες οι πακιστανοι, που με το παραμικρο παραπτωμα ριχνουν οξυ στο προσωπο σε ανυπερασπιστες γυναικες.
Επισης οταν ερχονται εδω ζουν καμμια 10αρια μαζι και καθε εβδομαδα ενας απο αυτους εναλλαξ, βαζει παντοφλες, ποδια, και
κανει την χαρωπη νοικοκυρα, μετα το βραδυ τον καλιμπραρουν οι υπολοιποι 9 !!!

Ξαναλεω, λοιπον, η αληθεια ποναει τοσο για καποιους, που μονο η διαστρεβλωση της με παραμυθια της χαλιμας περι πακιστανων μπορει να απαλυνει επιτυχως τον πονο της αγαμιας!!!

Και οσον αφορα τους Αλβανους αχαχαχα, εγω ξερω πως οταν παω στο εξοχικο του παππου μου, πηδαω την γειτονισσα Αλβανη μιλφιτσα που ερχεται και σιδερωνει και πηδαω και την κορη της που ειναι ενα πιπινοτσουλακι, ενω ο αντρας της μπεκρουλιαζει στο καφενειο και ο μικρος αδερφος της κορης παιζει βιντεοπαιχνιδια ενω του γαμαει την αδερφη ολο το χωριο, οπως την γυναικα του @Manwlakhs !

Τωρα τι μου λες εσυ, δεν ξερω, μαλλον ζεις σε αλλη χωρα!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Οι αληθινοί άντρες γαμάνε παντού ενώ οι φλώροι κρατάνε το φανάρι και κλαψουρίζουν ή πληρώνουν αδρά για να γλύψουν τις πατούσες μιας πουτάνας!
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
20
Έκανες την πάπια περί του ότι δεν γαμάνε οι Έλληνες αλλά ανοίγουν θέματα στο μπου κτλ. :2funny:

Όσον αφορά το οξύ που λες σιγά μην γυρίζουν όλοι αυτοί οι ημίθεοι της ηδονής

(μαζί με τις άλλες δύο κατηγορίες ημίθεων που λαχταρούν οι Ελληνίδες κάμπιες) με μπουκάλια οξύ.

Το πολύ πολύ να γίνει κανείς από αυτούς πλούσιος όπως η Παλιοσπύρου :confused: που εκμεταλλεύεται
την ευαισθησία του κόσμου. Επίσης αν υπάρχουν αδερφές μεταξύ τους, αυτό ισχύει για όλους τους λαούς
και τέλος σιγά μην πηδάς μάνα και κόρη, οπότε αντί για ρισπέκτ πάρε αυτή την φωτογραφία.

0760c826d27edec94c5a1ac964b55192.jpg


:2funny:
Πηδαω μανα και κορη(να σου δωσω και ινστα να χυσεις)! Ειμαι στα ντουζενια μου, αυτο ελειπε να μην το κανω τωρα!
Δεν εχω αναγκη κανενα ρισπεκτ!
Στο μπου ειμαι καθαρα για ψυχαγωγικους λογους, αλλα και για λογους που αφορουν το σεξ! Επισης μου αρεσει να διαβαζω κριτικες για τα call girls!
Οι Ελληνες γαμανε, απλα δε γαμανε ολοι! Ποτε δε γαμανε ολοι! Και οσοι ανοιγουν θρεντακια στο μπου, δεν παει να πει πως ειναι αγαμητοι!
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
20
Αν και είσαι ύποπτος που δεν απάντησες στις ερωτήσεις μου, εμένα όντως μου φαίνεται περίεργο να έχουν γίνει μέλη η μισή Ελλάδα και να υπάρχουν 1500 θέματα περί των σάπιων Ελληνίδων. :confused: Σαφώς και δεν είναι αγάμητοι όλοι αλλά η κλάψα υφίσταται. Μια κριτική έγραψες και σε αυτή δεν ήρθε ποτέ η πουτάνα. :confused:
Αν ήταν κάποιος από τις τρεις παραπάνω κατηγορίες, το γρσφείο θα είχε στείλει σαμπάνια και λουλούδια
για συγνώμη. Τα λέμε άλλη στιγμή. Συμβιβάσου με την αλ΄ήθεια.
Οι Πακιστανοί, οι αράπηδες κι οι Αλβανοί γαμάνε κάργα.
Έχουν αυτό το κάτι που λέει η Γαρμπή!

:hi:
Η κριτικη ηταν για ενα γραφειο που δεν με εξυπηρετησε ως οφειλε! Το ιδιο γραφειο προσφερθηκε να δωσει τζαμπα αναλ, cim/cif και μπουκαλι κρασι! Απαντησα σε ολες τις ερωτησεις σου, και εθεσα και ερωτησεις που η μιζερη υπαρξη σου αδυνατει οχι μονο να απαντησει, αλλα και να συλλαβει! Για τα 3 call girl που εχω φαει, δεν εχω και σκοπο να γραφω κριτικη, υπαρχουν αλλοι που γραφουν και ενημερωνουν τους ενδιαφερομενους! Ανθρωποι που καθε βδομαδα πανε 2 και 3 ραντεβου. Ισως, κιολας, να ηταν περα απο τη σφαιρα της φαντασιας σου τα 2ωρα μου με τα cg, οπως και το αδιστακτο καυλι που ριχνω στην αλβανικη οικογενεια στο εξοχικο του παππου μου!
Εγω ζω στην αληθεια, ειμαι η Αληθεια! Εσυ δεν εισαι τιποτα παραπανω, αλλα και τιποτα λιγοτερο απο μια αλλοπαρμενη λουλου που ονειρευεται αλλοδαπες λουλουδες να σε κανονιζουν! Εισαι ο ορισμος της ντροπης, σε καμια περιπτωση δεν ανηκεις στην αγελη των Ελληνων γαμιαδων! Δεν νομιζω να βγαλω, ακρη μαζι σου, οπως και ο @oreos23! Ετυχε να πηδηξουν 5 πακιστανοι και αλβανοι 10 ναυαγια και τελιωμενες που σιγουρα δεν θα κοιταγε ενας αντρας αξιας, και σας επιασε φρενιτιδα!

Τι να πω, μαλλον τα ιδια θα λενε και οι αντιστοιχοι ξενοι βιτσιανωμαλοι, για εμας του Ελληνες γαμιαδες που κανονιζουμε τα καλοκαιρια τη μιση Υφηλιο!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Έλληνας εραστής...

rel1070_0.jpg



Λίγο αργότερα η ίδια με τον αράπη...

011243c51a65718f18e681138f426625.30.jpg


:2funny:
θα θελες αγαμητη λουλου,οι ελληνιδες ουτε καλημερα σε αυτους τους ασχημους(πακιστανους και αφρικανους) δε λενε,μαλλον θα ηθελες πολυ να ησουν αυτη η κοπελα αλλα δε εισαι και σε εχει φαει η υστερια πακιστανοαφρικανολαγνε
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Οι αληθινοί άντρες γαμάνε παντού ενώ οι φλώροι κρατάνε το φανάρι και κλαψουρίζουν ή πληρώνουν αδρά για να γλύψουν τις πατούσες μιας πουτάνας!
φλωρος εισαι εσυ που εισαι ενας πακιστανοαφρικανολαγνος και εσυ και η βιτσιανωμαλουλα,εγω θελω γυναικες μονο τουλαχιστον,εσεις θελετε αντρες μονο και ειστε αγαμητες λουλουδες απο πακιστανικα καυλια και υστεριαζετε αλλα οι υπολοιποι τι σας φταινε να τους πριζετε με τις βλακειες σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια! Εγώ στην ηλικία σου είχα γκόμενα Αγγλίδα call girl που έπαιρνε 150 λίρες την ώρα για να γαμηθεί με κάποιον ενώ εσύ ακόμα πληρώνεις για να γλύψεις τα βρωμοπόδαρα μιας πουτάνας και υπερηφανεύεσαι για αυτό που κάνεις!

Φαίνεσαι από μακριά πόσο άντρας είσαι και για αυτό καμιά γυναίκα δεν σου κάθεται χωρίς να την ακριβοπληρώσεις!
οπως το ειπες αγγλιδα πουτανα πολυτελειας γιατι γκομενα κανονικη στον εξω κοσμο ουτε που σε εχει πλησιασει ποτε,εγω τουλαχιστον ειμαι μερακλης γλυφω πατουσες γυναικας μονο,εσυ που θες να γλυψεις αντρικες πατουσες πακιστανου ή αφρικανου εισαι 10 φορες πιο φλωρος απο μενα,εγω τουλαχιστον ειμαι αντρας και θελω γυναικες μονο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
684
Κριτικές
1
Like
1.313
Πόντοι
206
Καταρχήν οι λευκές γυναίκες που πηγαίνουν με μαύρους όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά και σε οποιαδήποτε άλλη χώρα λευκών εξορίζονται από την λευκή φυλή ισόβια. Δεύτερον οι Αλβανοί πηγαίνουν με Ελληνίδες που έχουν πάει με αράπηδες γιατί δεν έχουν καθόλου λεφτά να δίνουν σε κοινές γυναίκες και το έχουν μια ζωή απωθημένο να μπουν στο στριπτιζάδικο και να πηδήξουν μια θεογκόμενα Ρωσίδα, ψηλή και με πρόσωπο κούκλας. Τρίτον οι Πακιστανοί δεν έχουν λεφτά για να φέρουν Πακιστανές στην Ελλάδα από το Πακιστάν και βολεύονται με Ελληνίδες που έχουν πάει με μαύρους και δεν τις θέλει κανένας, γιατί τους κοστίζει το δεκάρικο στο μπουρδέλο της κακιάς ταραχής στο Μεταξουργείο που πηδάνε μόνο πέντε λεπτά με το ρολόι. Πόσο κρίμα, πόση δυστυχία να πλουτίζουν οι ψυχίατροι από γυναίκες σοβαρά καταθλιπτικές που έχουν εκτροχιαστεί οι ζωές τους για πάντα! Ειλικρινά! Από το μένος των αντρών δεν γλιτώνει τίποτα σε αυτήν την ζωή, εγώ αυτό βλέπω... Υπάρχουν όμως και Ελληνίδες που είναι καλοί άνθρωποι, καλές κοπέλες και τους αξίζει και μια πολύ καλή τύχη στην ζωή....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom