Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Να πω ότι διαφωνώ με τις βαθμολογίες.. όλα αυτά είναι υποκειμενικά..
η ουσία είναι ότι το να κάνεις σεξ με γυναίκες που δε σου αρέσουν είναι λίγο βάρβαρο..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Να πω ότι διαφωνώ με τις βαθμολογίες.. όλα αυτά είναι υποκειμενικά..
η ουσία είναι ότι το να κάνεις σεξ με γυναίκες που δε σου αρέσουν είναι λίγο βάρβαρο..
Ωστόσο όταν είμαστε νέοι , έχουμε ηλίθια γούστα.
Προσωπικά μετανιώνω για όσες με παρακάλαγαν νέο να τις γαμήσω και τις έκλασα βάρβαρα.
Με τα τωρινά μυαλά , θα τους έκανα το κωλάντερο κοκορέτσι .
Αν δεν είναι μπάζο και παρακαλάει , είναι μαλακία να μην τη γαμήσεις, επειδή έχεις φάει κόλλημα με άλλη ξεκωλιάρα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Ωστόσο όταν είμαστε νέοι , έχουμε ηλίθια γούστα.
Προσωπικά μετανιώνω για όσες με παρακάλαγαν νέο να τις γαμήσω και τις έκλασα βάρβαρα.
Με τα τωρινά μυαλά , θα τους έκανα το κωλάντερο κοκορέτσι .
Αν δεν είναι μπάζο και παρακαλάει , είναι μαλακία να μην τη γαμήσεις, επειδή έχεις φάει κόλλημα με άλλη ξεκωλιάρα.
Εντάξει αν παρακαλάει, κάνε το καλό! Τι ψυχή θα παραδώσουμε?
( Εμένα δε με παρακάλεσε ποτέ καμιά, γιατί έχω μια τάση να αποφεύγω όσες δε γουστάρω ή να κάνω σαφές ότι τις βλέπω σαν φίλες, ώστε να τους κόβεται ο βήχας γρήγορα..)
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Εντάξει αν παρακαλάει, κάνε το καλό! Τι ψυχή θα παραδώσουμε?
( Εμένα δε με παρακάλεσε ποτέ καμιά, γιατί έχω μια τάση να αποφεύγω όσες δε γουστάρω ή να κάνω σαφές ότι τις βλέπω σαν φίλες, ώστε να τους κόβεται ο βήχας γρήγορα..)
Αναφέρομαι σε σχολικές , φοιτητικές εποχές. Ειλικρινά το μετανιώνω. Έκλασα 6αρια που παρακάλαγαν . Άσε που γίναν εχθροί μου για πάντα.
Αν τις γαμούσα θα λέγαν καλά λόγια τώρα . Λένε ότι ήμουν άκαρδος και καθίκης.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.445
Like
7.023
Πόντοι
1.056
Καθόλου εύκολα δεν είναι.

Και το 6αρι και το 5αρι,και το 4αρι και το 3αρι,με τα κωλοσοσιαλ έχουν στρατιές υποψήφιων γαμιάδων.Πέρα απ'τους αγάμητους φίλους/γνωστούς/συναδέλφους/συμφοιτητές τους,που κι αυτοί θέλουν να τις γαμήσουν.

Εύκολο είναι μόνο για όσους κάνουν επαγγέλματα-μουνομαγνήτη ή έχουν τίποτα σουπερ προφιλ στα σόσιαλ.Για όλους τους άλλους,καθόλου εύκολα δεν είναι.Όλοι αυτοί είναι αναγκασμένοι να χωθούν σε παρέες για να βρουν ακόμα και το 5αρι-6αρι.

Υπερβάλεις λίγο. Η συντριπτική πλειοψηφία όσων καυλαντίζουν στα σοσιαλ δε γαμάνε. Είναι είτε εντελώς weirdo καληνυχτάκηδες και λοιπά νέρντουλα που δεν ξέρουν ούτε να μιλήσουν είτε τρομπερμεν που στελνουν μηνυματα "ποτε θα ρθεις να σε γαμησω" . Ολοι αυτοί είναι off για το 99% των γυναικών, δεν είναι ανταγωνιστές. Ναι, έχουν πολλούς που θέλουν να τις γαμήσουν αλλά ελάχιστους -εως κανέναν!!!- που να πληροί έστω τα στοιχειώδη κριτήρια. Η συντριπτική πλειονότητα των γυναικών -και σου μιλάω εμπειρικά γι'αυτό , οχι θεωρία- είναι έτοιμη να πάει με οποιονδήποτε δεν είναι εντελώς μαλάκας . Έχει δηλαδή στοιχειώδεις επικοινωνιακές δεξιότητες , στοιχειώδη σοβαρότητα , στοιχειώδη αυτοεκτίμηση και στοιχειώδη εμφάνιση.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Η συντριπτική πλειονότητα των γυναικών -και σου μιλάω εμπειρικά γι'αυτό , οχι θεωρία- είναι έτοιμη να πάει με οποιονδήποτε δεν είναι εντελώς μαλάκας . Έχει δηλαδή στοιχειώδεις επικοινωνιακές δεξιότητες , στοιχειώδη σοβαρότητα , στοιχειώδη αυτοεκτίμηση και στοιχειώδη εμφάνιση.
Πλέον δεν νομίζω . Αυτό που άλλαξε ριζικά, είναι ότι δεν γουστάρουν εύκολα διαφορά ηλικίας. Με 45ρηδες, δεν θα πάει 25αρα, αν δεν συντρέχουν "ειδικοί λόγοι" .
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.445
Like
7.023
Πόντοι
1.056
Πλέον δεν νομίζω . Αυτό που άλλαξε ριζικά, είναι ότι δεν γουστάρουν εύκολα διαφορά ηλικίας. Με 45ρηδες, δεν θα πάει 25αρα, αν δεν συντρέχουν "ειδικοί λόγοι" .
Γιατί , πότε ακριβώς γουσταραν οι 25ρες μεσήλικες και δε το θυμάμαι εγώ ; Εξαιρέσεις ήταν πάντα , ποτέ δεν ήταν ο κανόνας.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Αναφέρομαι σε σχολικές , φοιτητικές εποχές. Ειλικρινά το μετανιώνω. Έκλασα 6αρια που παρακάλαγαν . Άσε που γίναν εχθροί μου για πάντα.
Αν τις γαμούσα θα λέγαν καλά λόγια τώρα . Λένε ότι ήμουν άκαρδος και καθίκης.
Στα π@π@ρι@ σου..καλά έκανες και δε τις πηδήξες τις κ@ριολες.. χαχαχαχ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Γιατί , πότε ακριβώς γουσταραν οι 25ρες μεσήλικες και δε το θυμάμαι εγώ ; Εξαιρέσεις ήταν πάντα , ποτέ δεν ήταν ο κανόνας.
Όταν εμείς ήμασταν 20ρηδες έπαιζε συχνά. Τώρα μάλλον αδιανόητο είναι . Δεν είπα ότι ήταν ο κανόνας.Αλλά δεν ήταν τόσο σπάνιο όσο τώρα.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.909
Κριτικές
2
Like
21.051
Πόντοι
6.236
( Εμένα δε με παρακάλεσε ποτέ καμιά, γιατί έχω μια τάση να αποφεύγω όσες δε γουστάρω ή να κάνω σαφές ότι τις βλέπω σαν φίλες, ώστε να τους κόβεται ο βήχας γρήγορα..)
Φίλε μου!!
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.445
Like
7.023
Πόντοι
1.056
Όταν εμείς ήμασταν 20ρηδες έπαιζε συχνά. Τώρα μάλλον αδιανόητο είναι . Δεν είπα ότι ήταν ο κανόνας.Αλλά δεν ήταν τόσο σπάνιο όσο τώρα.

Αδιανόητο δεν είναι αν έχεις το κατάλληλο πόστο. Μαγαζάτορες και τέτοιοι σκυλογαμάνε . Το ίδιο γινόταν και τότε. Δε θυμάμαι καμία πιτσιρίκα να γαμιέται με δημόσιο υπάλληλο.

Αν έχει αλλάξει κάτι από τότε , είναι οτι οι μιλφάρες γαμιούνται πολύ πιο ανοιχτά και ακομπλεξάριστα με πιτσιρικάδες. Αυτό , όντως δεν υπήρχε σε τόσο εκτεταμένο βαθμό στην εποχή μας.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Αδιανόητο δεν είναι αν έχεις το κατάλληλο πόστο. Μαγαζάτορες και τέτοιοι σκυλογαμάνε . Το ίδιο γινόταν και τότε. Δε θυμάμαι καμία πιτσιρίκα να γαμιέται με δημόσιο υπάλληλο.
Μέσα είσαι . Για μαγαζάτορες λέω. Σφαγή γινόταν τότε. Τώρα , λιγότερο .
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.445
Like
7.023
Πόντοι
1.056
Μέσα είσαι . Για μαγαζάτορες λέω. Σφαγή γινόταν τότε. Τώρα , λιγότερο .

Κοίτα, έχουν αλλάξει τα πρότυπα , πρέπει να το αποδεχτούμε. Τότε το καυλωτικό πρότυπο για τις γυναίκες ήταν ο επιτυχημένος άντρας με εξουσία και χρήμα. Τώρα παίζει πιο πολύ το φαινεσθαι , το αλτερνατιβ , το εναλλακτικό και γενικώς όλες αυτές οι μαλακίες που προβάλλουν τα σοσιαλ. Οποτε λογικό να εχει αλλαξει η ισορροπία. Παρ' ολα αυτά ο μαγαζάτορας που ξέρει να χειριστεί τη θέση του και να το παίξει , θα γαμήσει και τώρα. Λιγότερο , περισσότερο δεν έχει σημασία.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.909
Κριτικές
2
Like
21.051
Πόντοι
6.236
Άσε τα σάπια... Μοίρασε γνώση στο λαό!
Η θρησκεία είναι το όπιο του λαού, όχι η γνώση! χαχα

Τέλος πάντων, όσο πιο πολλά μαθαίνω, τόσο πιο πολύ καταλαβαίνω πόσο λίγα ξέρω.:upsidedown:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom