Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.445
Like
7.023
Πόντοι
1.056
Οι εκτός εισαγωγικών , γαμάνε. Οι εντός .... γαμάνε τη χούφτα τους.

Κάπως έτσι.... Απλά οι εκτός είναι μετρημένοι στα δάχτυλα -τουλάχιστον στο Ελλαδιστάν για το οποίο μιλάμε - οι εντός πάλι...είναι το μισό φορουμ....:rockon::rockon::rockon::rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Κάπως έτσι.... Απλά οι εκτός είναι μετρημένοι στα δάχτυλα -τουλάχιστον στο Ελλαδιστάν για το οποίο μιλάμε - οι εντός πάλι...είναι το μισό φορουμ....:rockon::rockon::rockon::rockon:


Είχα γράψει παλιά , ότι ήξερα εργάτη , προφανώς δεν ήταν .... λεφτάς .... ο οποίος γαμούσε περισσότερο από πολλούς κατόχους πόρσε που γνωρίζω.
Απλά το είχε το άτομο και είχε δουλέψει σε δημόσιες σχέσεις. Και βέβαια ποτέ δεν πήγαινε σε νυχτερινά μαγαζιά που ήταν άγνωστος,
όπως κάνουν άπειροι ηλίθιοι που ξοδεύουν τσάμπα χρήμα , χρόνο και προσπάθεια , χωρίς πιθανότητες επιτυχίας.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.445
Like
7.023
Πόντοι
1.056
Είχα γράψει παλιά , ότι ήξερα εργάτη , προφανώς δεν ήταν .... λεφτάς .... ο οποίος γαμούσε περισσότερο από πολλούς κατόχους πόρσε που γνωρίζω.
Απλά το είχε το άτομο και είχε δουλέψει σε δημόσιες σχέσεις. Και βέβαια ποτέ δεν πήγαινε σε νυχτερινά μαγαζιά που ήταν άγνωστος,
όπως κάνουν άπειροι ηλίθιοι που ξοδεύουν τσάμπα χρήμα , χρόνο και προσπάθεια , χωρίς πιθανότητες επιτυχίας.

Προσωπικά , το βρίσκω τραγικό οτι παίζει τόση κλάψα εκ μέρους κάποιων (αρκετών) αντρών στην εποχή που είναι πιο εύκολο από ποτέ να γαμήσεις. Είναι αδιανόητο να θες να γαμήσεις και να μη βρεις. Οκ, αν δεν έχεις το πακέτο δε θα γαμήσεις το 9ρι ή το 8ρι αλλά έστω το 6ρι ή το 5ρι θα το γαμήσεις. Και σχετικά εύκολα εως πολύ εύκολα.

Από εκει και πέρα , ναι , υπάρχουν στρατηγικές που αυξάνουν την επιτυχία όπως αυτή που περιγράφεις. Αλλοι το χουν εμφυτο , άλλοι μαθαίνουν με την εμπειρία. Αλλά σε κάθε περίπτωση μετά απο μια ηλικία δεν υπάρχει δικαιολογία ρε φιλε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Προσωπικά , το βρίσκω τραγικό οτι παίζει τόση κλάψα εκ μέρους κάποιων (αρκετών) αντρών στην εποχή που είναι πιο εύκολο από ποτέ να γαμήσεις. Είναι αδιανόητο να θες να γαμήσεις και να μη βρεις.
Σήμερα, συμφωνώ ότι είναι λιγότερο δύσκολο , από παλιά. Πιστεύω ακράδαντα, ότι η χειρότερη εποχή , ήταν η δική μας νιότη, όσων είμαστε late 40s.
Και πιο πριν και τώρα, είναι ευκολότερα από τότε. Αλλά σε γενικές γραμμές, θεωρώ την ελλάδα , δύσκολη χώρα , σε σχέση με τον πολιτισμένο δυτικό κόσμο (δεν θα συγκρίνω με μέση ανατολή και ισλαμικές χώρες).

Πριν 20+++ .... είχα πάει καλοκαίρι για καμάκι σε κυκλαδονήσι ...... χαλάστηκα απίστευτα και έφυγα άρον άρον .
72 ώρες μετά, ήμουν στην ίμπιζα. Απίστευτα ευκολότερο , απίστευτα περισσότερες γκόμενες, απίστευτα καλύτερες γκόμενες, καθόλου ανταγωνισμός και σπασαρχίδι από εγχώριους κατσικογάμηδες . Και το βασικότερο ; Το κόστος ανά μέρα, δεν ήταν μεγαλύτερο , αν εξαιρέσεις το ότι η μετάβαση εκεί κόστισε λίγο παραπάνω, λόγω απόστασης.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.905
Κριτικές
2
Like
21.043
Πόντοι
6.236
Το ίδιο συμβαίνει και με εσάς, λίγες γυναίκες είναι πραγματικά θηλυκά, σε όλα υπάρχει ισορροπία άλλωστε !

αγαπη μου δεν ειμαι γυναικα χεχε λογω του σωματοτυπου μου πολλα στρειτ με μπερδευουν κ γι αυτο επισης πανε κ μαζι μου χι χι
Ουπς! Γράψε λάθος!
Gene Oops GIF by Norauto
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
αγαπη μου δεν ειμαι γυναικα χεχε λογω του σωματοτυπου μου πολλα στρειτ με μπερδευουν κ γι αυτο επισης πανε κ μαζι μου χι χι
Φαίνεται από την φωτογραφία της πλάτης που έχεις ..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
αγαπη μου δεν ειμαι γυναικα χεχε λογω του σωματοτυπου μου πολλα στρειτ με μπερδευουν κ γι αυτο επισης πανε κ μαζι μου χι χι
Να τους ενημερώνεις .. δωστους μια ευκαιρία..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.905
Κριτικές
2
Like
21.043
Πόντοι
6.236
Να τους ενημερώνεις .. δωστους μια ευκαιρία..
Το λέει και το άρθρο 5Α του Συντάγματος : ο καθένας έχει δικαίωμα στην πληροφόρηση!

Βζζζζζζζβββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Το λέει και το άρθρο 5Α του Συντάγματος : ο καθένας έχει δικαίωμα στην πληροφόρηση!

Βζζζζζζζβββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
Έτσι.. οι άλλοι ούτε βλέπουν απ' την γκ@βλ@ και τους παραπλανά..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Η καύλα ουμπεραλες, φίλε μου!
Θέλει πολύ προσοχή στην εποχή μας.. εύκολα μπορεί να μπερδευτεί κάνεις και να περάσει μια τρανς ή τραβεστί για ορίτζιναλ γυναίκα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η καύλα ουμπεραλες, φίλε μου!
Καύλα ουμπεραλες τι είναι? Μοντέλο της φολκσβαγκεν?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Προσωπικά , το βρίσκω τραγικό οτι παίζει τόση κλάψα εκ μέρους κάποιων (αρκετών) αντρών στην εποχή που είναι πιο εύκολο από ποτέ να γαμήσεις. Είναι αδιανόητο να θες να γαμήσεις και να μη βρεις. Οκ, αν δεν έχεις το πακέτο δε θα γαμήσεις το 9ρι ή το 8ρι αλλά έστω το 6ρι ή το 5ρι θα το γαμήσεις. Και σχετικά εύκολα εως πολύ εύκολα.

Καθόλου εύκολα δεν είναι.

Και το 6αρι και το 5αρι,και το 4αρι και το 3αρι,με τα κωλοσοσιαλ έχουν στρατιές υποψήφιων γαμιάδων.Πέρα απ'τους αγάμητους φίλους/γνωστούς/συναδέλφους/συμφοιτητές τους,που κι αυτοί θέλουν να τις γαμήσουν.

Εύκολο είναι μόνο για όσους κάνουν επαγγέλματα-μουνομαγνήτη ή έχουν τίποτα σουπερ προφιλ στα σόσιαλ.Για όλους τους άλλους,καθόλου εύκολα δεν είναι.Όλοι αυτοί είναι αναγκασμένοι να χωθούν σε παρέες για να βρουν ακόμα και το 5αρι-6αρι.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Καθόλου εύκολα δεν είναι.

Και το 6αρι και το 5αρι,και το 4αρι και το 3αρι,με τα κωλοσοσιαλ έχουν στρατιές υποψήφιων γαμιάδων.Πέρα απ'τους αγάμητους φίλους/γνωστούς/συναδέλφους/συμφοιτητές τους,που κι αυτοί θέλουν να τις γαμήσουν.

Εύκολο είναι μόνο για όσους κάνουν επαγγέλματα-μουνομαγνήτη ή έχουν τίποτα σουπερ προφιλ στα σόσιαλ.Για όλους τους άλλους,καθόλου εύκολα δεν είναι.Όλοι αυτοί είναι αναγκασμένοι να χωθούν σε παρέες για να βρουν ακόμα και το 5αρι-6αρι.
Η δική μου άποψη: καλύτερα να μην κάνει κάποιος σεξ παρά να κάνει σεξ με κοπέλες που δε γουστάρει πολύ..( τα so called 5αρια, 4αρια κλπ..)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ίσως αλλά δεν πολυκυκλοφόρησε :confused:
Είναι σεμνό και κυριλέ..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Η δική μου άποψη: καλύτερα να μην κάνει κάποιος σεξ παρά να κάνει σεξ με κοπέλες που δε γουστάρει πολύ..( τα so called 5αρια, 4αρια κλπ..)

Αν είναι κι αυτός 4αρι-5αρι,ας πάει

Αλλά αν είναι 7αρι-8αρι και πάει μ'αυτές...και τον σέρνουν κιόλας...σκατά στα μούτρα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom