Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Συμφωνω ότι πάρα πολλές Ελληνίδες είναι απιστες αλλά το ίδιο ισχύει και για πολλούς Έλληνες...

Γενικώς είναι όλα ένα κρεββάτι, έχω μάθει/ακούσει για πολλές περιπτώσεις γνωστών που η γυναίκα ή ο άντρας κερατωναν αβέρτα και μάλιστα από το στενό κύκλο οπότε δεν δίνω και πολλή σημασία πλέον στο τι λέει ο καθένας.

Η διαφορά είναι ότι ο άντρας σαν δεσμευμένος/παντρεμένος,έχει μεγαλύτερη πέραση.

Τους ίδιους άντρες αν ήταν μπακούρια,δε θα τους ήθελε καμία
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Η διαφορά είναι ότι ο άντρας σαν δεσμευμένος/παντρεμένος,έχει μεγαλύτερη πέραση.

Τους ίδιους άντρες αν ήταν μπακούρια,δε θα τους ήθελε καμία

Παντρεψου τοτε για να βρεις γκομενα!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Τώρα που κοιταω το θέμα, αν 8 στις 10 είναι άπιστες (άρα πηδιούνται με τον δικό τους ΚΑΙ με άλλους) γιατί στα άλλα νήματα τις λέτε αγάμητες και δύσκολες? :think:
Και γιατί ο sandman @Sub-Zero είναι αγάμητος????
Έεεεεεε???? :grin: :confused:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Η διαφορά είναι ότι ο άντρας σαν δεσμευμένος/παντρεμένος,έχει μεγαλύτερη πέραση.

Τους ίδιους άντρες αν ήταν μπακούρια,δε θα τους ήθελε καμία
Σχετικα είναι όλα,αν είσαι ωραίος τύπος γενικά θα έχεις πέραση πάντως...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
- Ακου το μαλάκα τον καφετζή απέναντι.
- Τι σου είπε πάλι;
- Ότι έχει γαμήσει όλες τις γυναίκες της πολυκατοικίας μας εκτός από μία.
- Ξέρω ποια θα λέει. Αυτή τη γεροντοκόρη από το δεύτερο που δε βλέπεται.
 

Ghinosarianos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αν κ το άρθρο είναι καλό δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι το 80% απατάει. Μάλλον θα έβγαλαν συμπεράσματα από ζευγάρια που έχουν ζητήσει βοήθεια από ειδικούς τα οποία αντιμετώπιζαν προβλήματα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δεν μπόρεσες να απαντήσεις πουθενά σε ότι κι αν σου είπαμε για τους τρομερούς Πακιστανούς! Το μόνο που μας λες συνέχεια είναι παπατζες για ομοφυλοφιλία και ότι πας στις πόρνες και σε λαχταρουν επειδή κάνουν αχ βαχ για να πάνε στον επόμενο. Δεν είσαι ο μόνος.
Μια ζωή στο δεκάλεπτο θα πηδας ότι σου φερουν οι τηγανοκέφαλοι Αλβανονταβατζήδες
και από υπηρεσιες μηδέν. Δεν έχεις το στυλ των Πακιστανών που τρυγούν τα πουτανάκια και τα ξεζουμίζουν. Στις κριτικές σου που διάβασα σε έχουν πάρει χαμπάρι ότι πας όλο στο ιδιο μπουρδελο. Παίζει να είσαι και αβανταδόρος εκτός από ζηλόφθονος. Ξύπνα και παίζε μπάλα σαν Πακιστανός.

:hi:
"Στις κριτικές σου που διάβασα σε έχουν πάρει χαμπάρι ότι πας όλο στο ιδιο μπουρδελο. Παίζει να είσαι και αβανταδόρος εκτός από ζηλόφθονος. Ξύπνα και παίζε μπάλα σαν Πακιστανός"τι εννοεις στο ιδιο μπουρδελο ?πες μου με αποδειξεις που ειδες το ιδιο μπουρδελο?και αβανταδορος δε ειμαι πελατης ειμαι μονο,και αρκετα με τους πακι ας ειναι οτι θελει δε με αφορα λεγε τα δικα σου εσυ να λεω εγω τα δικα μου,εμεα τη γνωμη δε μου αλλαζεις τελος αυτο το θεμα για τα πακια με κουρασες πολυ,ψωφαει η σουφρα σου για πακιστανικες ψωλες μαλλον για να τους συζητας συνεχεια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αυτά δυστυχώς βλέπω ως σχόλια. Καλά, από πάνω ήσουν κι απάντησες αμέσως; ο Θεός να σε βοηθήσει να βρεις την αλήθεια. Περιμένουμε τις απαντήσεις σου για τα επιχειρήματα περί Πακιστανών που σηκώσαμε σαν λάβαρο. Ζηλεύεις. Τι άλλο να πει κανείς; :hi:
αυτο το ειπε μονο ενας βλακας σα εσενα,εγω ουτε δουλευω σε μπουρδελο ουτε τιποτα πελατης ειμαι μονο,εν το μεταξυ απο τις 21 κριτικες για το φωκαιας 17β εχω γραψει μονο 2 φορες,φαντασου ποσο βλακας ειναι και εισαι για να συμφωνεις μαζι του στο σχολιο για το φωκαιας 17β,να ειχα γραψει 20 κριτικες για αυτο το μπουρδελο τοτε ναι να το ελεγε και εσυ και αυτος τωρα με 2 κριτικες δε μπορεις να πεις κατι ουτε αυτος ουτε εσυ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
οπου υπαρχει μισος υπαρχει και ερωτας
ρε τι μαλακιες λες και εσυ ελεος,εγω δε ειμαι πουστρακι μονο γκομενες θελω,δες ποσες κριτικες εχω κανει,πουστρακια ειναι η βιτσιανωμαλουλα και η wolfmanουλα που δε εχουν ουτε μια κριτικη και ειναι και πακιστανολαγνοι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δεν είπα ότι δουλεύεις σε μπουρδέλο αλλά ότι μπορεί να είσσι αβανταδόρος επειδή σε πήραν στο ψιλό. Η ουσία είναι ότι δεν βλέπω να μπορείς να αντικρούσεις τα επιχειρήματά μας για τους τρομερούς Πακιστανούς. 10 πράγματα σου είπαμε υπέρ και ούτε σε ένα δεν απάντησες. Πήγαινε διάβασε πάλι τι σου είπαμε και γράψε μας μια μίνι έκθεση καλογραμμένη και αναλυτική με επιχειρήματα έτσι ώστε να αξιολογηθεί η γνώμη σου και να σε πάρουμε στα σοβαρά. Ευχαριστώ.

:hi:
δε ειμαι αβανταδορος πελατης ειμαι που διψαω για γκομενες απλα εσυ και αυτος που ειπε κατι τετοιο ειστε παλιομπερδεψιαρηδες,οσο για αυτα που λες για τους πακιστανους ρωτησα χτες ελληνιδα 20 χρονων και της ειπα αυτα που μου ειπατε και λεει αυτα δε ισχιουν καν,καμια ελληνιδα δε παει με πακιστανο και οτι οι περισσοτεροι πακιστανοι ειναι βρωμιαρηδες αφραγκοι και ολοι εχουν μικρο πολυ το πολυ 12 εκ,ενταξει τωρα?ειδατε οτι λετε μαλακιες?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αχα! Σου είπε η εικοσάχρονη έτσι και το έχαψες. Δεν σου κάνει εντύπωση που σου είπε έτσι; πως έχει γνώμη; άρα νταραβερίζεται με Πακιστανούς!!! Προφανώς δεν θέλει να σε στενοχωρήσει και σε καλοπιάνει. Τελοσπάντων, όταν ετοιμάσεις την μίνι έκθεση φώναξε μας για αξιολόγηση. Τσάο.

:hi:
ΧΑΑΑΑΧΧΧΑ εισαι τρελος ρε,ακου μου το ειπε ετσι γιατι γκομενα θα τη πιασω φιλοι ειμαστε μονο,σε πληροφορω παλια ειχε πει της αρεσει ενα στιλ αντρων που εγω ειμαι καθετος με αυτο το στιλ παρολα αυτα το ειπε οτι τους γουσταρει οποτε λες μαλακιες
 

whiteman

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2017
Μηνύματα
464
Like
241
Πόντοι
1
παντρευτειτε Σλαβες. ειναι ψηλες. :D:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αχά! Φίλος με γυναικα δεν υπάρχει εκτός αν δεν βλέπεται
η γυναίκα. Άρα κάτι άλλο συμβαίνει. Ύποπτος λοιπόν. Άκυρες οι κριτικές. Ήδη πλήθος μελών σε κατάλαβαν. Απανωτά τα π.μ για το άτομό σου. Δεν θες να ξερεις τι μου λένε. Α...στην μίνι έκθεση που μας οφείλεις, γράψε μας και πως νιώθεις που τρως ξεπέτα σε 10 λεπτά.

Σε αφήνω στην παραζάλη σου.

:hi:
φτανει το τρολ μαγκα με κουρασες,απλα δε με βλεπει ερωτικα και δε τη βλεπω και ειμαστε μονο φιλοι και οσο για το10λεπτο δε τρωω μονο εγω ξεπετα αλλα και εσυ και οσοι πανε γιατι φολες πουτανες υπαρχουν δυστιχως,και δε με νοιαζει τι λενε για μενα χεστηκα και εκεινοι βλακες σα εσενα θα ειναι,με κουρασες σε επομενο μυνημα σου δε θα απαντησω αρκετα πια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Δεν μπόρεσες να απαντήσεις πουθενά σε ότι κι αν σου είπαμε για τους τρομερούς Πακιστανούς! Το μόνο που μας λες συνέχεια είναι παπατζες για ομοφυλοφιλία και ότι πας στις πόρνες και σε λαχταρουν επειδή κάνουν αχ βαχ για να πάνε στον επόμενο. Δεν είσαι ο μόνος.
Μια ζωή στο δεκάλεπτο θα πηδας ότι σου φερουν οι τηγανοκέφαλοι Αλβανονταβατζήδες
και από υπηρεσιες μηδέν. Δεν έχεις το στυλ των Πακιστανών που τρυγούν τα πουτανάκια και τα ξεζουμίζουν. Στις κριτικές σου που διάβασα σε έχουν πάρει χαμπάρι ότι πας όλο στο ιδιο μπουρδελο. Παίζει να είσαι και αβανταδόρος εκτός από ζηλόφθονος. Ξύπνα και παίζε μπάλα σαν Πακιστανός.

:hi:
Τόσο τρομεροί αυτοί οι Πάκι ?

Γι αυτό έχει τρελαθεί μαζί τους ο Πιξι ? :confused:

Πάντως τύπε οι Πάκι έχουν το καλύτερο after sales service ... σου χάλασε ή κλάταρε πάνω στη δουλειά ? Τον πετάς και παίρνεις άλλον
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
να γίνει νήμα ποια εθνικότητα έρχεται πρώτη σε προτιμήσεις στο Μετάξι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom