Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.298
Κριτικές
62
Like
44.955
Πόντοι
9.297
Φίλε πέρα από την πλάκα ,επειδή κάθομαι και διαβάζω τόση ώρα χίλιες μπούρδες που γράφουν .
Η εξήγηση είναι μια .
Οι Ελληνίδες τρώνε τον παπά από πακια ,μαύρους και οτιδήποτε γιατί οι συγκεκριμένοι προκειμένου να γαμησουν έχουν την υπομονή για να πουλάνε έρωτα και αγάπη .
Ο νεοέλληνας πλέον δεν ξέρει τίποτα για αυτά ,μόνο τσόντα και κανένα ντικ πικ..
Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.
Είναι όπως η Ελλάδα του 90 ,οι χωριάτες πήγαιναν στις πουτανες στα μπαράκια ( Ρωσίδες ,αλβανίδες και λοιπές) και τις γυναίκες τους τις γαμουσαν οι τσομπανοι Αλβανοί πουλώντας φουμαρα ότι θα τις πάρουν από τον άντρα τους να ζήσουν τον έρωτα τους .
Άρα είμαστε ισοπαλία με τους Αλβανούς...Χ από ημίχρονο!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
ετσι μου ειπε η κοπελα,μιλαμε για μια πανεξυπνη κοπελα που ξερει τα παντα απο τη ζωη.

Δεν αμφιβάλλω ότι αυτή ξέρει τα ʽπάνταʽ από τη ζωή ενώ εσύ ακόμα γνωρίζεις ελάχιστα!
Ἐχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να σου λέει ψέματα επειδή θέλει να δημιουργήσει κάποια σχέση μαζί σου διαφορετική από αυτή που έχετε τώρα;
Καμιά Ελληνίδα δεν θα σου πει αυτά που σου λέμε εμείς διότι θα βγάλει κακό όνομα στον κύκλο της.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δεν αμφιβάλλω ότι αυτή ξέρει τα ʽπάνταʽ από τη ζωή ενώ εσύ ακόμα γνωρίζεις ελάχιστα!
Ἐχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να σου λέει ψέματα επειδή θέλει να δημιουργήσει κάποια σχέση μαζί σου διαφορετική από αυτή που έχετε τώρα;
Καμιά Ελληνίδα δεν θα σου πει αυτά που σου λέμε εμείς διότι θα βγάλει κακό όνομα στον κύκλο της.
δε με βλεπει ερωτικα ουτε τη βλεπω φιλοι ειμαστε απλα οποτε δε παιζει αυτο που λες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
23xρονε συναγωνιστή δε σε κατηγορώ για τις προτιμήσεις, σου εύχομαι αντίθετα να βρεις μία 30αρα όπως τη θες. Και πιστεύω ότι θα βρεις αρκεί να προσπαθείς προς αυτή την κατεύθυνση. Να θυμάσαι όμως ότι είτε για μεγαλύτερη, είτε για συνομήλικη, είτε για μικρότερη ισχύει το "όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος" για αυτό φρόντισε να γνωρίζεις γυναίκες γενικά και ποτέ δεν ξέρεις.
φιλε μου ειμαι 23 οι γκομενες σε αυτη τη ηλικια ειναι αχρηστες ακουσε με,ειναι αγενης ειρωνικες και θελουν φλωρους,εγω ειμαι εξευγενισμενος,τζεντλεμαν,κλασσικος στο στιλ εναλακτικος οχι φλωρος καταλαβαινεις λοιπον γιατι προς το παρον δυσκολευομαι,ειμαι συγουρος αμα παω 30 θα εχω προτασεις γιατι οι γυναικες στα 30 ειναι κλασσατες και θελουν αντρες αρσενικους σα και μενα και οχι φλωρους που θελουν οι μικρες οι βρωμιαρες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
φιλε μου ειμαι 23 οι γκομενες σε αυτη τη ηλικια ειναι αχρηστες ακουσε με,ειναι αγενης ειρωνικες και θελουν φλωρους,εγω ειμαι εξευγενισμενος,τζεντλεμαν,κλασσικος στο στιλ εναλακτικος οχι φλωρος καταλαβαινεις λοιπον γιατι προς το παρον δυσκολευομαι,ειμαι συγουρος αμα παω 30 θα εχω προτασεις γιατι οι γυναικες στα 30 ειναι κλασσατες και θελουν αντρες αρσενικους σα και μενα και οχι φλωρους που θελουν οι μικρες οι βρωμιαρες
Οι συνομήλικές σου θέλουν άντρες μεγαλύτερους από σένα διότι δεν τις καυλώνεις σαν άντρας! Τους φλώρους τους θέλουν για να τις συνοδεύουν έξω στα μπαρ όπου ψαρεύουν άλλα ψάρια μεγαλύτερα από τους γαύρους.

Εσύ τί ψάρι νομίζεις ότι είσαι;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Οι συνομήλικές σου θέλουν άντρες μεγαλύτερους από σένα διότι δεν τις καυλώνεις σαν άντρας! Τους φλώρους τους θέλουν για να τις συνοδεύουν έξω στα μπαρ όπου ψαρεύουν άλλα ψάρια μεγαλύτερα από τους γαύρους.

Εσύ τί ψάρι νομίζεις ότι είσαι;
ρε φιλε δε ξερεις τη γεννια μου γιαυτο μη μιλας,οι συνομιλικες μου πανε με αδερφες κλαρινογαμπρους με μουσια και φλωροκαγκουρες και οχι με αρσενικα απλα και εναλακτικα σα εμενα,το στιλ μου το θελουν οι 30αρες και οχι οι 20-25,οι 20-25 θελουν φλωρους.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
ρε φιλε δε ξερεις τη γεννια μου γιαυτο μη μιλας,οι συνομιλικες μου πανε με αδερφες κλαρινογαμπρους με μουσια και φλωροκαγκουρες και οχι με αρσενικα απλα και εναλακτικα σα εμενα,το στιλ μου το θελουν οι 30αρες και οχι οι 20-25,οι 20-25 θελουν φλωρους.

Αφού είσαι νέος και ωραίος όπως λες, τί είναι αυτό που σε εμποδίζει να γαμάς εμφανίσημες 30άρες εκτός μπουρδέλων;
Εγώ στην ηλικίας σου (αλλά και τώρα που είμαι 50+) πάντα εύρισκα να γαμήσω έξω γυναίκες ηλικίας 25-40. Δεν σου περνά από το μυαλό σου ότι κάτι φταίει στη συμπεριφορά σου;
Αλήθεια, πιστεύεις ότι οι ωραίες γυναίκες την βρίσκουν πραγματικά με αυτούς που λες;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Μην ξεχνάς ότι ʽαλλού τα κακαρίσματα κι αλλού γεννούν οι κότεςʽ !!!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αφού είσαι νέος και ωραίος όπως λες, τί είναι αυτό που σε εμποδίζει να γαμάς εμφανίσημες 30άρες εκτός μπουρδέλων;
Εγώ στην ηλικίας σου (αλλά και τώρα που είμαι 50+) πάντα εύρισκα να γαμήσω έξω γυναίκες ηλικίας 25-40. Δεν σου περνά από το μυαλό σου ότι κάτι φταίει στη συμπεριφορά σου;
Αλήθεια, πιστεύεις ότι οι ωραίες γυναίκες την βρίσκουν πραγματικά με αυτούς που λες;
βασικα παλια εκανα καποιες προσπαθειες αλλα δε ειχαν αποτελεσμα και ετσι δε το προσπαθω πια και παω σε μπουρδελα,δε εκανα βεβαια προσπαθειες σε 30αρες εκτος απο μια 35αρα οπου και καναμε κατι,οι αλλες ολες ηταν συνομιλικες μου,ρε wolfman οι 30αρες δε θα πανε με 23αρη,οι 30αρες ειπαμε θελουν αντρες σα εμενα στο στιλ αλλα οχι μικρους θελουν στη ηλικια τους και ναι θεωρω οτι οι συνομιλικες μου πανε με τους ντιντιδες που λεω,οι 30αρες πανε μονο σα εμενα στο στιλ,εγω σκεψου η μονη που εχω κανει κατι εκτος μπουρδελων ηταν μια 35αρα φασωθηκαμε σε ραντεβου,δε προχωρησε παρακατω γιατι αυτη ηταν απο τις γκομενες που ολοκληρωνε μονο με εκεινους που το φυσαγαν και λιγο,με συνομιλικη μου δε εχω κανει τιποτα μονο με μια μπανικη κατα τη γνωμη μου 35αρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
βασικα παλια εκανα καποιες προσπαθειες αλλα δε ειχαν αποτελεσμα και ετσι δε το προσπαθω πια και παω σε μπουρδελα,δε εκανα βεβαια προσπαθειες σε 30αρες αλλα μονο σε συνομιλικες μου,ρε wolfman οι 30αρες δε θα πανε με 23αρη,οι 30αρες ειπαμε θελουν αντρες σα εμενα στο στιλ αλλα οχι μικρους θελουν στη ηλικια τους και ναι θεωρω οτι οι συνομιλικες μου πανε με τους ντιντιδες που λεω,οι 30αρες πανε μονο σα εμενα στο στιλ.
Καιρός είναι λοιπόν να προσπαθείς έξω και με τις ηλικίες 25-40. Εν προκειμένω, θα σε συμβούλευα να μην προσπαθείς με γυναίκες που δεν σου αρέσουν εμφανισιακά, ούτε να τις βλέπεις ή να τους τηλεφωνείς περισσότερο από 2 φορές την εβδομάδα! Αν το δοκιμάσεις με 5 γυναίκες που σου αρέσουν, το αργότερο σε 2 μήνες θα έχεις γαμήσει τουλάχιστον 2 από αυτές!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Καιρός είναι λοιπόν να προσπαθείς έξω και με τις ηλικίες 25-40. Εν προκειμένω, θα σε συμβούλευα να μην προσπαθείς με γυναίκες που δεν σου αρέσουν εμφανισιακά, ούτε να τις βλέπεις ή να τους τηλεφωνείς περισσότερο από 2 φορές την εβδομάδα! Αν το δοκιμάσεις με 5 γυναίκες που σου αρέσουν, το αργότερο σε 2 μήνες θα έχεις γαμήσει τουλάχιστον 2 από αυτές!
τι να σου πω ισως εχεις ενα δικιο αλλα οχι με συνομιλικες μου να παω σε μεγαλυτερες δλδ 27-30 χρονων οχι 20-25(αυτες θελουν φλωρουμπες τελειωμενες)
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Το θέμα είναι να σου αρέσουν, δηλαδή να σε καυλώνουν σαν γυναίκες! Ποτέ μην προσπαθείς να μάθεις την ηλικία μιας γυναίκας!
Σε μια 30άρα πες της ότι δεν πιστεύεις ότι είναι μεγαλύτερη από 24 ετών και σε λίγες μέρες θα την έχεις πηδήξει!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Δωρεάν μαθήματα σου κάνω! Τυχερός είσαι!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.949
Πόντοι
7.865
Μάγκες.... Εγώ χώρισα τον Νοέμβριο του 1988, λίγους μήνες μετά την γέννηση του γιού μου. ΜΙλάτε για ελλεϊνίδες κάποιοι και πως όλα ξεκίνησαν σήμερα....Λάθος.Η μαλακία στον εγκέφαλο ξεκίνησε κάπου το '80 με τις περίεργες αμερικλανιές.Η καθυστερημένη Ελλάδα ήθελε να γίνει απο την μια μέρα στην άλλη "ηθικά" προηγμένη σαν άλλες χώρες της Δύσης και κλασικά έγιναν ακρότητες.Ο νεοπλουτισμός κάποιων, ενέτεινε την βλαχιά τους και πέρασαν ότι σκουπίδι είχαν και στις επόμενες γενιές.Αν κάποτε είχαν βογγήξει τα κοτέτσια με τα κέρατα που έπεφταν, πλέον δεν μπορεί να μετρηθεί η κατάσταση αυτή.Ολες κάποια στιγμή θα απιστήσουν,είτε σε δεσμό,είτε σε αρραβώνα,είτε σε γάμο.Όλη μέρα με τα κινητά στα χέρια και τις τηλεοράσεις στο background να προστάζουν πως θα είσαι ακομα μεγαλύτερη πουτάνα,αλλά και χωρίς κάποιο πνευματικό επίπεδο απο τις γυναίκες και τσουπ,πάρτα τα πουτανίστικα.Ανοικοκύρευτες,αμόρφωτες,χωρις τρόπους και μονο με δικαιώματα και απαιτήσεις.Αυτές είναι οι Ελλεινίδες του σήμερα.Και μάλιστα βρίσκουν και τα κάνουν.Θα μου πείς έξω είναι καλύτερα τα πράγματα;Ναι,είναι.Ξεπέρασαν τις μαλακίες αυτές και πάνε αλλού.Τα ποσοστά διαζυγίων πέφτουν σε δυτικές χώρες και μάλιστα σε εκείνες που έχει επανέλθει η λογική και ένας σχετικός συντηριτισμός,σε σχέση με τα αίσχη του παρελθόντος.Εδώ ακομα βρισκόμαστε σε μια κατάσταση που πρέπει να είναι η πλέον ακραία,καθώς δεν ξέρουμε τελικά τι ζουμε και τι βλέπουμε.Είναι π.χ. δικαίωμά σου να είσαι ανεξάρτητη και να κάνεις τις επιλογές σου,αλλά απαιτείς να στα χώνει ο άλλος γιατί "τα λεφτά του άντρα φαίνονται σπίτι" και αν κάποιος απλά βαρεθεί να τον εξευτελίζουν ή να τον εκμεταλλεύονται,ο ίδιος ο νόμος τον γαμάει,γιατί πλέον έχουμε "ισότητα".
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
78
Like
7.472
Πόντοι
17.436
βασικα παλια εκανα καποιες προσπαθειες αλλα δε ειχαν αποτελεσμα και ετσι δε το προσπαθω πια και παω σε μπουρδελα,δε εκανα βεβαια προσπαθειες σε 30αρες εκτος απο μια 35αρα οπου και καναμε κατι,οι αλλες ολες ηταν συνομιλικες μου,ρε wolfman οι 30αρες δε θα πανε με 23αρη,οι 30αρες ειπαμε θελουν αντρες σα εμενα στο στιλ αλλα οχι μικρους θελουν στη ηλικια τους και ναι θεωρω οτι οι συνομιλικες μου πανε με τους ντιντιδες που λεω,οι 30αρες πανε μονο σα εμενα στο στιλ,εγω σκεψου η μονη που εχω κανει κατι εκτος μπουρδελων ηταν μια 35αρα φασωθηκαμε σε ραντεβου,δε προχωρησε παρακατω γιατι αυτη ηταν απο τις γκομενες που ολοκληρωνε μονο με εκεινους που το φυσαγαν και λιγο,με συνομιλικη μου δε εχω κανει τιποτα μονο με μια μπανικη κατα τη γνωμη μου 35αρα.

έξω κάνουν κρα οι γκόμενες για ένα καλό πήδημα μην κοιτάς που εμείς είμαστε κολλημένοι με τις πουτάνες
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Η μαλακία στον εγκέφαλο ξεκίνησε κάπου το '80 με τις περίεργες αμερικλανιές.
οπως εγραψα και χθες η Ελλαδα ειναι μια καρικατουρα της Αμερικης προηγουμενων δεκαετιων...καπιταλισμος λεγεται και απο εκει ξεκιναει η ριζα του κακου...οτι γινοταν στην Αμερικη απο αρχες της 70 γινεται με χρονοκαθυστερηση κ στα υπολοιπα αντιγραφα των Αμερικλανων
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
βασικα παλια εκανα καποιες προσπαθειες αλλα δε ειχαν αποτελεσμα και ετσι δε το προσπαθω πια και παω σε μπουρδελα,δε εκανα βεβαια προσπαθειες σε 30αρες εκτος απο μια 35αρα οπου και καναμε κατι,οι αλλες ολες ηταν συνομιλικες μου,ρε wolfman οι 30αρες δε θα πανε με 23αρη,οι 30αρες ειπαμε θελουν αντρες σα εμενα στο στιλ αλλα οχι μικρους θελουν στη ηλικια τους και ναι θεωρω οτι οι συνομιλικες μου πανε με τους ντιντιδες που λεω,οι 30αρες πανε μονο σα εμενα στο στιλ,εγω σκεψου η μονη που εχω κανει κατι εκτος μπουρδελων ηταν μια 35αρα φασωθηκαμε σε ραντεβου,δε προχωρησε παρακατω γιατι αυτη ηταν απο τις γκομενες που ολοκληρωνε μονο με εκεινους που το φυσαγαν και λιγο,με συνομιλικη μου δε εχω κανει τιποτα μονο με μια μπανικη κατα τη γνωμη μου 35αρα.
ΤΙ εννοείς να το φυσάνε και λίγο? Τι απαιτήσεις οικονομικές έχει μία 30+ από έναν άντρα 25-30?

Φίλτατε, λυπάμαι που θα στο πω, αλλά, για τις γυναίκες ας πούμε από 33 και πάνω σε ηλικία, έναν κάτω των 30 τον έχουν για εύκολο σεξ και εύκολο χειρισμό. Οι απαιτήσεις του νεαρού πάνω στο σεξ δεν είναι και υψηλού επιπέδου και γενικά οι απαιτήσεις είναι λίγες. Επίσης, πολύ εύκολα καψουρεύεσαι μία 35αρα εάν είσαι ποιο μικρός. Το αντίθετο, δηλαδη εκείνη να σε καψουρευτεί, ας πούμε ότι είναι ποιο ελεγχόμενο.

Όμως, μην απατάσαι. Με την πρώτη ευκαιρία, εάν σκάσει μύτη αρσενικό 35+ στην ζωή της με σωστά πράγματα, εκεί θα πάει.

Π
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Καιρός είναι λοιπόν να προσπαθείς έξω και με τις ηλικίες 25-40. Εν προκειμένω, θα σε συμβούλευα να μην προσπαθείς με γυναίκες που δεν σου αρέσουν εμφανισιακά, ούτε να τις βλέπεις ή να τους τηλεφωνείς περισσότερο από 2 φορές την εβδομάδα! Αν το δοκιμάσεις με 5 γυναίκες που σου αρέσουν, το αργότερο σε 2 μήνες θα έχεις γαμήσει τουλάχιστον 2 από αυτές!

Έξω τί να κάνει ρε τύπε,ασχολείται καμία με άγνωστο;

Με άγνωστη,μόνο αν σου μιλήσει πρώτη αυτή μπορεί να γίνει κάτι.

Και εννοείται μόνο αν ζεις Αθήνα,έχεις ελπίδα να κάνεις κάτι έξω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
έξω κάνουν κρα οι γκόμενες για ένα καλό πήδημα μην κοιτάς που εμείς είμαστε κολλημένοι με τις πουτάνες

Να κάνουν κρα αλλά να'ναι κολλημένες στο κινητό 24/7,δεν κολλάει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom