Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Η διαφορά είναι ότι ο άντρας σαν δεσμευμένος/παντρεμένος,έχει μεγαλύτερη πέραση.

Τους ίδιους άντρες αν ήταν μπακούρια,δε θα τους ήθελε καμία
Μύθος..εγω σα παντρεμένος δε βλέπω διάφορα με πριν.βεβαια δεν έχεις και την ευχέρεια να κινείσαι όταν είσαι παντρεμένος..
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Aν βλέπεται εντάξει....
Αν είναι καμμία μπάμπω που ζυγίζει διπλάσια κιλά από αυτούς τι γίνεται;
Η συγκεκριμένη είναι ηλικίας 50+ με ωραίο πρόσωπο και με πιασήματα. Είναι από αυτές που όλοι μας θα δίναμε 20 ευρώ για να την πηδήξουμε.
Γνωριζόμαστε στη γειτονιά από μικροί και αν δεν ήθελε γάμο μαζί μου θα την είχα γκόμενα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
Η συγκεκριμένη είναι ηλικίας 50+ με ωραίο πρόσωπο και με πιασήματα. Είναι από αυτές που όλοι μας θα δίναμε 20 ευρώ για να την πηδήξουμε.
Γνωριζόμαστε στη γειτονιά από μικροί και αν δεν ήθελε γάμο μαζί μου θα την είχα γκόμενα!
Συριζαια;.Την ξεπατωνουν Πακηδες επειδή τους γουστάρει;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
ρε τι μαλακιες λες και εσυ ελεος,εγω δε ειμαι πουστρακι μονο γκομενες θελω,δες ποσες κριτικες εχω κανει,πουστρακια ειναι η βιτσιανωμαλουλα και η wolfmanουλα που δε εχουν ουτε μια κριτικη και ειναι και πακιστανολαγνοι.

Είσαι 23 ετών και δεν έχεις γκόμενα να γαμήσεις; Σε αυτή την ηλικία μόνο τα μαλακισμένα και τα πουστράκια δεν βρίσκουν έξω γυναίκα να γαμήσουν! Εσύ τί είσαι από τα δύο;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
Η διαφορά είναι ότι ο άντρας σαν δεσμευμένος/παντρεμένος,έχει μεγαλύτερη πέραση.

Τους ίδιους άντρες αν ήταν μπακούρια,δε θα τους ήθελε καμία
Σωστά!
Πολλές είναι τόσο καργιολες ώστε θέλουν κάποιον που είναι με άλλην έτσι για τόνωση εγωισμού.Οχι επειδή τους άρεσε....ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι παντρεμένη χωρισμένη με κόρη παντρεμένη.
Δεν κάνω πολιτικές συζητήσεις μαζί της.
Αν δεν την πλησιάζει άλλος καλά κάνει από μια μεριά...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.151
Κριτικές
8
Like
32.336
Πόντοι
6.536
Δεν μπόρεσες να απαντήσεις πουθενά σε ότι κι αν σου είπαμε για τους τρομερούς Πακιστανούς! Το μόνο που μας λες συνέχεια είναι παπατζες για ομοφυλοφιλία και ότι πας στις πόρνες και σε λαχταρουν επειδή κάνουν αχ βαχ για να πάνε στον επόμενο. Δεν είσαι ο μόνος.
Μια ζωή στο δεκάλεπτο θα πηδας ότι σου φερουν οι τηγανοκέφαλοι Αλβανονταβατζήδες
και από υπηρεσιες μηδέν. Δεν έχεις το στυλ των Πακιστανών που τρυγούν τα πουτανάκια και τα ξεζουμίζουν. Στις κριτικές σου που διάβασα σε έχουν πάρει χαμπάρι ότι πας όλο στο ιδιο μπουρδελο. Παίζει να είσαι και αβανταδόρος εκτός από ζηλόφθονος. Ξύπνα και παίζε μπάλα σαν Πακιστανός.

:hi:
Σταμάτα,θα σε πάμε μέσα για ασέλγεια στον νεαρό αν συνεχίσεις....

:knuppel:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646
σιγά μην είναι 8 στις 10. 10 στις 10 είναι οι πατσαβούρες.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Από τις κριτικές δεν φαίνεται ο άνδρας. Οι Πακιστανοί δεν γράφουν καν κριτικές. Καλό βράδυ γιατί χάνω τα λόγια μου. :hi:
Τους μαλακες ,έρχονται μας κλέβουν τις δουλειές και τις γυναίκες ,είναι οι αγαπημένοι πελάτες των κοριτσιών ,και δεν συμβάλουν λίγο στο καλό της χώρας στην οποία ζουν

Οι μισοί επισκέπτες πακιστανια θα είναι ,να βλέπουν τις κριτικές τζάμπα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Είσαι 23 ετών και δεν έχεις γκόμενα να γαμήσεις; Σε αυτή την ηλικία μόνο τα μαλακισμένα και τα πουστράκια δεν βρίσκουν έξω γυναίκα να γαμήσουν! Εσύ τί είσαι από τα δύο;
μου φαινεται πως δε εχεις ιδεα πως ειναι οι ελληνιδες ειδικα αυτης της ηλικιας,οι ελληνιδες αυτης της ηλικιας θελουν καγκουροπουστες και μοντερνους κλαρινογαμπρους με μουσια εγω τετοια λουγκριτσα δε ειμαι,εγω ειμαι κλασσικος και γενικα στις γκομενες εξευγενισμενος(τζεντλεμαν),οι γκομενες αυτης της ηλικιας δε θελουν τετοιους αλλα θελουν τυπους με μαγκια κλανια και εξατμιση,το τυπο μου τον εκτιμανε οι 30αρες οι οποιες θελουν αρσενικους σαν εμενα και οχι λουγκρες σαν αυτους αλλα δε ειμαι 30 ειμαι 23,οταν παω 30 συγουρα θα βρω σοβαρες γυναικες να με θελουν τωρα σε αυτη τη ηλικια ειναι λογικο να μη βρισκω κατι διοτι ολες οι 20-25 θελουν τους μαλακες και τους φλωρους.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Σωστά!
Πολλές είναι τόσο καργιολες ώστε θέλουν κάποιον που είναι με άλλην έτσι για τόνωση εγωισμού.Οχι επειδή τους άρεσε....ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν δεν την πλησιάζει άλλος καλά κάνει από μια μεριά...

Η συγκεκριμένη δεν είχε ποτέ πρόβλημα να βρει ωραίο άντρα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Τους μαλακες ,έρχονται μας κλέβουν τις δουλειές και τις γυναίκες ,είναι οι αγαπημένοι πελάτες των κοριτσιών ,και δεν συμβάλουν λίγο στο καλό της χώρας στην οποία ζουν

Οι μισοί επισκέπτες πακιστανια θα είναι ,να βλέπουν τις κριτικές τζάμπα
Φίλε πέρα από την πλάκα ,επειδή κάθομαι και διαβάζω τόση ώρα χίλιες μπούρδες που γράφουν .
Η εξήγηση είναι μια .
Οι Ελληνίδες τρώνε τον παπά από πακια ,μαύρους και οτιδήποτε γιατί οι συγκεκριμένοι προκειμένου να γαμησουν έχουν την υπομονή για να πουλάνε έρωτα και αγάπη .
Ο νεοέλληνας πλέον δεν ξέρει τίποτα για αυτά ,μόνο τσόντα και κανένα ντικ πικ..
Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.
Είναι όπως η Ελλάδα του 90 ,οι χωριάτες πήγαιναν στις πουτανες στα μπαράκια ( Ρωσίδες ,αλβανίδες και λοιπές) και τις γυναίκες τους τις γαμουσαν οι τσομπανοι Αλβανοί πουλώντας φουμαρα ότι θα τις πάρουν από τον άντρα τους να ζήσουν τον έρωτα τους .
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
μου φαινεται πως δε εχεις ιδεα πως ειναι οι ελληνιδες ειδικα αυτης της ηλικιας,οι ελληνιδες αυτης της ηλικιας θελουν καγκουροπουστες και μοντερνους κλαρινογαμπρους με μουσια εγω τετοια λουγκριτσα δε ειμαι,εγω ειμαι κλασσικος και γενικα στις γκομενες εξευγενισμενος(τζεντλεμαν),οι γκομενες αυτης της ηλικιας δε θελουν τετοιους αλλα θελουν τυπους με μαγκια κλανια και εξατμιση,το τυπο μου τον εκτιμανε οι 30αρες οι οποιες θελουν αρσενικους σαν εμενα και οχι λουγκρες σαν αυτους αλλα δε ειμαι 30 ειμαι 23,οταν παω 30 συγουρα θα βρω σοβαρες γυναικες να με θελουν τωρα σε αυτη τη ηλικια ειναι λογικο να μη βρισκω κατι διοτι ολες οι 20-25 θελουν τους μαλακες και τους φλωρους.

Επειδή είσαι μικρός ακόμα και άβγαλτος, θα σε συμβούλευα ως πατέρας (είμαι ηλικίας 50+) να ακούς προσεκτικά και με σεβασμό τους άλλους και ειδικά τους μεγαλυτέρους σου για να μαθαίνεις από τη ζωή. Κρίνεις τους άλλους και βγάζεις συμπεράσματα χωρίς επαρκή στοιχεία. Με λίγα λόγια συμπεριφέρεσαι ως πολύξερος, κάτι που απωθεί τις γυναίκες περισσότερο ακόμα και από την κακή εμφάνιση ενός άντρα.

Μάθε να ζητάς και συγνώμη για την απρεπή συμπεριφορά σου απέναντι στους άλλους και να παραδέχεσαι τα λάθη που κάνεις!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Επειδή είσαι μικρός ακόμα και άβγαλτος, θα σε συμβούλευα ως πατέρας (είμαι ηλικίας 50+) να ακούς προσεκτικά και με σεβασμό τους άλλους και ειδικά τους μεγαλυτέρους σου για να μαθαίνεις από τη ζωή. Κρίνεις τους άλλους και βγάζεις συμπεράσματα χωρίς επαρκή στοιχεία. Με λίγα λόγια συμπεριφέρεσαι ως πολύξερος, κάτι που απωθεί τις γυναίκες περισσότερο ακόμα και από την κακή εμφάνιση ενός άντρα.

Μάθε να ζητάς και συγνώμη για την απρεπή συμπεριφορά σου απέναντι στους άλλους και να παραδέχεσαι τα λάθη που κάνεις!
καταρχιν δε ειμαι ασχημος απλα δε ειμαι ο μαλακας που θελουν οι καθυστερημενες της ηλικιας μου,και γιατι να ζητησω συγγνωμη,πες μου και θα δω αν πρεπει.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
καταρχιν δε ειμαι ασχημος απλα δε ειμαι ο μαλακας που θελουν οι καθυστερημενες της ηλικιας μου,και γιατι να ζητησω συγγνωμη,πες μου και θα δω αν πρεπει.

Μεταξύ άλλων, όταν δεν συμφωνείς σε κάτι με κάποιον τον βρίζεις χωρίς να σε έχει βρίσει αυτός!
Θα το έκανες αυτό αν ήσουν απέναντί μου και όχι άφαντος πίσω από ένα πληκτρολόγιο; Η συμπεριφορά σου δεν είναι καθόλου αντρική!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μεταξύ άλλων, όταν δεν συμφωνείς σε κάτι με κάποιον τον βρίζεις χωρίς να σε έχει βρίσει αυτός!
Θα το έκανες αυτό αν ήσουν απέναντί μου και όχι άφαντος πίσω από ένα πληκτρολόγιο; Η συμπεριφορά σου δεν είναι καθόλου αντρική!
δε σε εβρισα φιλε μου το μονο που ειπα ειναι οτι το να υποστηριζεις τοσο τα πακια μαλλον εισαι λιγο γκει δε ειπα κατι αλλο εναντιων σου,εγω μιλησα με ελληνιδα γιαυτα που μου ειπες για τα πακια και μου ειπε δε ισχιει τιποτα απολυτως ολα το ακριβως αντιθετο,δε εχω λογο να τσακωθω με κανεναν εδω αλλα μη λεμε και μαλακιες κριμα ειναι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
δε σε εβρισα φιλε μου το μονο που ειπα ειναι οτι το να υποστηριζεις τοσο τα πακια μαλλον ειναι λιγο γκει δε ειπα κατι αλλο εναντιων σου,εγω μιλησα με ελληνιδα γιαυτα που μου ειπες για τα πακια και μου ειπε δε ισχιει τιποτα απολυτως ολα το ακριβως αντιθετο,δε εχω λογο να τσακωθω με κανεναν εδω αλλα μη λεμε και μαλακιες κριμα ειναι.

Δεν έχω κανένα λόγο να υπερασπιστώ τους Αφροασιάτες, όμως η αλήθεια πρέπει να λέγεται όσο πικρή και αν είναι!
Μέχρι στιγμής έχεις διαβάσει δέκα απόψεις έμπειρων από τη ζωή αντρών τις οποίες εσύ απορρίπτεις επειδή κάποια φίλη σου τις απορρίπτει. Γιατί εμπιστεύεσαι περισσότερο αυτά που σου λέει μια γυναίκα από όσα σου λένε 10 άντρες; Εμείς δεν έχουμε να κερδίσουμε κάτι λέγοντάς σου ψέμματα ενώ μια γυναίκα δεν είναι ποτέ μαζί σου αν δεν κερδίζει κάτι ή έστω ελπίζει σε κάποιο κέρδος από την σχέση της μαζί σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δεν έχω κανένα λόγο να υπερασπιστώ τους Αφροασιάτες, όμως η αλήθεια πρέπει να λέγεται όσο πικρή και αν είναι!
Μέχρι στιγμής έχεις διαβάσει δέκα απόψεις έμπειρων από τη ζωή αντρών τις οποίες εσύ απορρίπτεις επειδή κάποια φίλη σου τις απορρίπτει. Γιατί εμπιστεύεσαι περισσότερο αυτά που σου λέει μια γυναίκα από όσα σου λένε 10 άντρες; Εμείς δεν έχουμε να κερδίσουμε κάτι λέγοντάς σου ψέμματα ενώ μια γυναίκα δεν είναι ποτέ μαζί σου αν δεν κερδίζει κάτι ή έστω ελπίζει σε κάποιο κέρδος από την σχέση της μαζί σου.
δε ειναι αυτη τετοια εχει καλα στοιχεια πανω της ειναι μια νεα κοπελα της εποχης,αμα γινοτουσαν αυτα που λες θα μου το ελεγε,αυτη ειναι μοντερνα ξερει πως λειτουργουν οι ελληνιδες,ξερει οτι οι ελληνιδες ειναι σαβουρες αλλα δε θα πανε και με πακια γιατι δε ειναι τοσο απελπισμενες,τα πακια λεει εχουν βρωμια,μικρα πεη,αφραγκια οποτε μια γυναικα δε εχει λογο να παει μαζι τους ετσι μου ειπε η κοπελα,μιλαμε για μια πανεξυπνη κοπελα που ξερει τα παντα απο τη ζωη.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
23xρονε συναγωνιστή δε σε κατηγορώ για τις προτιμήσεις, σου εύχομαι αντίθετα να βρεις μία 30αρα όπως τη θες. Και πιστεύω ότι θα βρεις αρκεί να προσπαθείς προς αυτή την κατεύθυνση. Να θυμάσαι όμως ότι είτε για μεγαλύτερη, είτε για συνομήλικη, είτε για μικρότερη ισχύει το "όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος" για αυτό φρόντισε να γνωρίζεις γυναίκες γενικά και ποτέ δεν ξέρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom