Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Με τον αετό γουλφμαν σε κατατροπώσαμε με ατράνταχτα επιχειρήματα που ποτέ δεν μπόρεσες να αντικρούσεις. Οπότε τι να λέμε; τα ίδια; έχουμε κι άλλα επείγοντα περιστατικά σε νήματα.

:hi:
αχχαχα δε κατατρωποσατε κανεναν το μονο που καταφερατε με τα ηλιθια επιχειρηματα σας ειναι να αποδειξετε ποσο ομοφυλοφιλοι,μυσογυνιδες και πακιστανολαγνοι ειστε
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Πρεπει να το αποδεχτουμε. Οι Ελληνιδες δεν κανουν για σοβαρη σχεση.
. Αν θες ν ανοιξεις ενα σωστο σπιτικο ,με μια πιστη και αφοσιωμενη συζυγο θα παντρευτεις Ρουμανα ή Μολδαβη
συμφωνω...θα ελεγα και Αλβανιδα σε μικροτερο βαθμο.Τουλαχιστον οι Αλβανιδες ειναι πολυ νοικοκυρες και στα θεματα σπιτιου ειναι κορυφαιες και σκληραγωγημενες γυναικες..εχουν μια μικρη πονηραδα αλλα πιστευω ειναι λογω ενστικτου επιβιωσης.Σε αντιθεση με τις δικες μας που εχουν την πουτανια και το κουτσομπολιο τεχνη και δεν κοιταζουν ουτε να μαγειρεψουν στα παιδια τους...περιμενουν την πεθερα η τα ντελιβερυ..εχουν 30 ωρες το 24ωρο το μυαλο στη πουτσα
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.988
Πόντοι
201
παρεπιπτοντως εχω ενα σπιτι πιο περα απο μενα που μενουν πακιστανοι και ποτε οσα χρονια περναω δε τους εχω δει να φερουν μια γκομενα ελληνιδα οπως λετε και εσυ και ο wolfman.

Όλοι αυτοί ξεσκίζουν την νοικοκυρά που τους το νοικιάζει!
Παρόμοια περίπτωση υπάρχει και κοντά στο σπίτι μου.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Για να μην τους λένε "μαλακες" ...λες και αν παντρευτούν θα γίνουν ...γαμιαδες!:tooth:
Όχι και μαλάκες ρε τύπε,αυτό θεωρείται και φιλοφρόνηση:

1. Ανώμαλους
2. Γκέυ

Αυτές είναι οι επικεφαλίδες στα κουτσομπολιά,και μετά το εμπλουτίζουν το θέμα όπως κάνει το ChatGPT
 

dalaidama

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
181
Πόντοι
0
συμφωνω...θα ελεγα και Αλβανιδα σε μικροτερο βαθμο.Τουλαχιστον οι Αλβανιδες ειναι πολυ νοικοκυρες και στα θεματα σπιτιου ειναι κορυφαιες και σκληραγωγημενες γυναικες..εχουν μια μικρη πονηραδα αλλα πιστευω ειναι λογω ενστικτου επιβιωσης.Σε αντιθεση με τις δικες μας που εχουν την πουτανια και το κουτσομπολιο τεχνη και δεν κοιταζουν ουτε να μαγειρεψουν στα παιδια τους...περιμενουν την πεθερα η τα ντελιβερυ..εχουν 30 ωρες το 24ωρο το μυαλο στη πουτσα

δυστυχως απ ταξιδια μου στην Αλβανια να σου πω οτι δεν εμπιστευονται Αλβανους στο συνολο τους
Βγαζανε μια ζηλια η καπως μισος για την Ελλαδα.
Στην Αλβανια θα δεις στην τηλεοραση να λενε οτι αυτοι χτισανε τον Παρθενωνα και οτι ο Μεγας Αλεξανδρος ηταν Αλβανος οπως και ο σημερινος Ελληνας ειναι Ιλλυριος που αλλαξε γλωσσα.
Ειναι τοσο παραλογα πλεον αυτα που πιστευουν που ξεπερνανε τις βλακειες των Σκοπιανων.

Επισης συνεργαζονται στενα με την Τουρκια και δυστυχως ανεβαινει πολυ το μουσουλμανικο στοιχειο.

Δεν θελω να σκεφτομαι εθνικιστικα αλλα δεν μπορω να επιβραβευσω τετοιες πραξεις
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
δυστυχως απ ταξιδια μου στην Αλβανια να σου πω οτι δεν εμπιστευονται Αλβανους στο συνολο τους
Βγαζανε μια ζηλια η καπως μισος για την Ελλαδα.
Στην Αλβανια θα δεις στην τηλεοραση να λενε οτι αυτοι χτισανε τον Παρθενωνα και οτι ο Μεγας Αλεξανδρος ηταν Αλβανος οπως και ο σημερινος Ελληνας ειναι Ιλλυριος που αλλαξε γλωσσα.
Ειναι τοσο παραλογα πλεον αυτα που πιστευουν που ξεπερνανε τις βλακειες των Σκοπιανων.

Επισης συνεργαζονται στενα με την Τουρκια και δυστυχως ανεβαινει πολυ το μουσουλμανικο στοιχειο.

Δεν θελω να σκεφτομαι εθνικιστικα αλλα δεν μπορω να επιβραβευσω τετοιες πραξεις
Συγνωμη αλλα αν σκεφτομουν εθνικιστικα δεν θα χα γαμησει ποτε στη ζωη μου...θα ημουν παλι αφραγκος με καταθλιψη και αλκοολισμο με τη μονη διαφορα οτι θα ειχαν βγαλει καλους τα χερια μου...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Όλοι αυτοί ξεσκίζουν την νοικοκυρά που τους το νοικιάζει!
Παρόμοια περίπτωση υπάρχει και κοντά στο σπίτι μου.
ναι καλα ολο μονοι τους ειναι μπακουρια τους βλεπω εγω.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
δυστυχως απ ταξιδια μου στην Αλβανια να σου πω οτι δεν εμπιστευονται Αλβανους στο συνολο τους
Βγαζανε μια ζηλια η καπως μισος για την Ελλαδα.
Στην Αλβανια θα δεις στην τηλεοραση να λενε οτι αυτοι χτισανε τον Παρθενωνα και οτι ο Μεγας Αλεξανδρος ηταν Αλβανος οπως και ο σημερινος Ελληνας ειναι Ιλλυριος που αλλαξε γλωσσα.
Ειναι τοσο παραλογα πλεον αυτα που πιστευουν που ξεπερνανε τις βλακειες των Σκοπιανων.

Επισης συνεργαζονται στενα με την Τουρκια και δυστυχως ανεβαινει πολυ το μουσουλμανικο στοιχειο.

Δεν θελω να σκεφτομαι εθνικιστικα αλλα δεν μπορω να επιβραβευσω τετοιες πραξεις
Θα γυρίσουν την μπιφτέκα αν δουν το Τούρκο στα γόνατα.

Συγνωμη αλλα αν σκεφτομουν εθνικιστικα δεν θα χα γαμησει ποτε στη ζωη μου...θα ημουν παλι αφραγκος με καταθλιψη και αλκοολισμο με τη μονη διαφορα οτι θα ειχαν βγαλει καλους τα χερια μου...

Συμφωνώ.Τα καλύτερα γαμίσια θα έλεγα…
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.309
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Όλοι αυτοί ξεσκίζουν την νοικοκυρά που τους το νοικιάζει!
Παρόμοια περίπτωση υπάρχει και κοντά στο σπίτι μου.
Aν βλέπεται εντάξει....
Αν είναι καμμία μπάμπω που ζυγίζει διπλάσια κιλά από αυτούς τι γίνεται;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.309
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
συμφωνω...θα ελεγα και Αλβανιδα σε μικροτερο βαθμο.Τουλαχιστον οι Αλβανιδες ειναι πολυ νοικοκυρες και στα θεματα σπιτιου ειναι κορυφαιες και σκληραγωγημενες γυναικες..εχουν μια μικρη πονηραδα αλλα πιστευω ειναι λογω ενστικτου επιβιωσης.Σε αντιθεση με τις δικες μας που εχουν την πουτανια και το κουτσομπολιο τεχνη και δεν κοιταζουν ουτε να μαγειρεψουν στα παιδια τους...περιμενουν την πεθερα η τα ντελιβερυ..εχουν 30 ωρες το 24ωρο το μυαλο στη πουτσα
Αυτό ισχύει για μεγάλες πόλεις.
Σε μικρότερες πόλεις που λειτουργούν κοινωνικά σαν χωριά αυτά δεν υπάρχουν.Ποτε δεν είναι προτιμότερες οι ξένες από τις Ελληνίδες γιατί οι Ελληνίδες παρά την κουτοπονηρια τους ακομα μπορούν να κρατάνε σπίτι και δεν είναι τελείως άχρηστες και με το κινητό όλη μέρα στο χερι σαν τις "μεγαλοαστες".
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
20
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Αυτό ισχύει για μεγάλες πόλεις.
Σε μικρότερες πόλεις που λειτουργούν κοινωνικά σαν χωριά αυτά δεν υπάρχουν.Ποτε δεν είναι προτιμότερες οι ξένες από τις Ελληνίδες γιατί οι Ελληνίδες παρά την κουτοπονηρια τους ακομα μπορούν να κρατάνε σπίτι και δεν είναι τελείως άχρηστες και με το κινητό όλη μέρα στο χερι σαν τις "μεγαλοαστες".

και γραφουν και κατω καποιες μεσοκοπες: Πως μπαινει το εφε?. Βρε ουστ γριουλες, μου θελετε και τικ τοκ
Ολες οι κοφες εχουν κανει τικ τοκ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.157
Κριτικές
10
Like
6.138
Πόντοι
7.095
- Το κέρατο θα πέσει όταν τα 2 μέλη έχουν βαλτώσει σεξουαλικά και θέλουν μία έντονη εμπειρία. Κάποιοι προτιμούν αντί να το κάνουν αυτο στα κρυφά να πηγαίνουν στα σουίνγκερς και να το ζουν εκεί. Για αυτό και δε χωρίζουν αυτά τα ζευγάρια.
Καλά τα λες αδερφέ

Πώς χώρισα από ένα swinging​


Πώς χώρισα από ένα swinging - bourdela.com forum
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Νομιζω οτι το swinging ειναι οτι ποιο υγιες υπαρχει ...δυσκολα ομως γυναικα να θελει να περνας καλα...συνηθως κοιταζει την παρτη της και τον αντρα της προσπαθει να τον γεμισει ενοχες..Η φιλοσοφια του swinging μ αρεσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

dalaidama

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
181
Πόντοι
0
Συγνωμη αλλα αν σκεφτομουν εθνικιστικα δεν θα χα γαμησει ποτε στη ζωη μου...θα ημουν παλι αφραγκος με καταθλιψη και αλκοολισμο με τη μονη διαφορα οτι θα ειχαν βγαλει καλους τα χερια μου...

Δεν σκεφτομαι εθνικιστικα Τουρκαλες γαμαω συχνα.
Η διαφορα ειναι οτι με τους Τουρκους εχουμε διαφορες αλλα δεν ερχονται Ελλαδα να φανε εδω να πιουνε εδω να κανουν οικογενειες εδω και μετα να λενε διαφορα.
Αυτο το σεβομαι.

Δημοσκόπηση: Οι Αλβανοί θεωρούν ότι οι Έλληνες είναι ο λαός που κάνει τις περισσότερες διακρίσεις σε βάρος τους​


Αλλα ο αλλος να εχει φαει φαι απο εσενα και να τον βριζεις αυτο δεν το σεβομαι.

Οι Αλβανιδες για γαμησι οκ για σοβαρα που λες δεν. Ασε που σε πολλες μυριζει το στομα τους που σε ξενερωνει με την μια.

Το καλυτερο που εγινε με την κριση και τα μνημονια ειναι οτι φυγανε απ αυτους ενα 50%. Ειναι τα μεγαλυτερια φυδια, οπως φαγανε το Κοσοβο απ τους Σερβους θα τρωγανε περιοχες τις Ελλαδας με το να τις κατοικησουν.

Το 62,7% των Αλβανών θέλουν την "Μεγάλη Αλβανία"​



Κοντα 63% των Αλβανων δηλαδη θελει εδαφη της χωρας σου.
Τι ποσοστο Ελληνων αντιθετα θελει εδαφη της Αλβανιας? 5% και πολυ αν λεω.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
καλά κάνουν, αλλιώς δε βγαίνει ο λογαριασμός. Πως θα γαμάγαμε εμείς αν δεν ψάχνονταν;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Αλλο θεμα έχει το νήμα, φτάνει με τα άσχετα :confused:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Συμφωνω ότι πάρα πολλές Ελληνίδες είναι απιστες αλλά το ίδιο ισχύει και για πολλούς Έλληνες...

Γενικώς είναι όλα ένα κρεββάτι, έχω μάθει/ακούσει για πολλές περιπτώσεις γνωστών που η γυναίκα ή ο άντρας κερατωναν αβέρτα και μάλιστα από το στενό κύκλο οπότε δεν δίνω και πολλή σημασία πλέον στο τι λέει ο καθένας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom