Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
δλδ εσυ βλεπεις οτι οι ελληνιδες σαλιαριζουν και τα φτιαχνουν με πακιστανους?οχι γιατι εγω δε εχω δει ουτε μια καθε μερα που κυκλοφορω εξω,μαλλον τα ματια σου ονειρευονται πακιστανους,μαλλον τους θες και εσυ και ο βιτσιανομαλος και λετε οτι πανε οι ελληνιδες μαυτους για να νοιωσετε πως τους θελουν οι παντες ελεος με μερικους.

Εσύ ζεις στο δικό σου κόσμο!
Λόγω επαγγέλματος έχω μπει στα σπίτια τους και τους έχω δει με ωραίες Ελληνίδες που τις πηδάνε κανονικά χωρίς να τις πληρώνουν!
Χαρακτηριστικό των ηλιθίων είναι να πιστεύουν και να επαναλαμβάνουν ό,τι ακούν χωρίς να έχουν προσωπικές εμπειρίες του θέματος.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αααααααααααα πήγαμε στο Λονδίνο τώρα, έτσι; οι Έλληνες κλαρινογαμπροί που τις συνοδεύουν
είναι ιπποκόμοι ή σωφέρ όπου ροκανίζουν τον μισθό τους για να κυκλοφορούν αυτές τις μπουγάτσες. :2funny:
Κάποιοι γαμάνε και κάποιοι όχι όπως σου ανέλυσα αλλά επειδή τους θεωρούν δεδομένους τους κλάνουν
και ψάχνουν επιβήτορες. Να λοιπόν οι άγριοι πρωτόγονοι Πακιστανοί. :confused:
Τέλος, τα κρύα βράδυα του χειμώνα όπως και τις ζεστές νύχτες του καλοκαιριού που το στριγκάκι τους στάζει μέλι (βρε χαρά σ'αυτόν που μπαίνει) παθιάζονται και λαχταρούν όργια
και λυσσαλέα γαμήσια. Να λοιπόν πάλι οι Πακιστανοί.
Εμείς ότι μείνει θα φάμε...άλλαξαν οι εποχές φίλε μου.

:hi:
ναι καταλαβα τι λες,οτι κυκλοφορουν με τους φλωρους μοντερνομουσατους ελληνες αλλα με τους πακιστανους γαμιουνται,μονο που δε εχουν συμφερον να πανε με πακιστανους,και αφραγκοι ειναι και μικρο πεος εχουν και πολυ βρωμικοι,οι ελληνιδες ειναι ξενερωτος λαος,δε εχει τη τρελα των γυναικων απο τα βαλκανια οπως ρωσια ουκρανια που αυτες στο εξωτερικο μπορει να πηγαινουν αλλα οι ελληνιδες που ριχνουν 8000 χιλοπιτες στους ελληνες γιατι ολα τους βρωμανε και τους ξινιζουν και ξαθνικα δε θα ριχνουν στους πακι?εε οχι φιλε τα εχεις λαθος στο μυαλο σου,να εισαι καλα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εσύ ζεις στο δικό σου κόσμο!
Λόγω επαγγέλματος έχω μπει στα σπίτια τους και τους έχω δει με ωραίες Ελληνίδες που τις πηδάνε κανονικά χωρίς να τις πληρώνουν!
Χαρακτηριστικό των ηλιθίων είναι να πιστεύουν και να επαναλαμβάνουν ό,τι ακούν χωρίς να έχουν προσωπικές εμπειρίες του θέματος.
και τοτε γιατι ειναι ολο μονοι τους αντρες αντρες μαζι και με ελληνιδα ποτε?μαλλον φιλε ονειροβατεις σορρυ που θα στο πω αλλα βλεπεις παντου πακιστανους,θες να τους κανεις πλουσιους και γαμιαδες ελληνιδων,αμα βρε εξυπνε γαμαγαν ελληνιδες τσαμπα οπως λες δε θα πηγαιναν μεταξουργειο ο ενας μετα τον αλλον στη σειρα στα λεω γιατι τα εχω δει,μπαινουν ολοι σα απελπισμενοι στο μεταξουργειο να γαμησουν,ελληνιδες ξεχασε το να τους καθονται,πιο πιθανον βρισκω να βγαζουν λεφτα απο βρωμοδουλειες παρα να τους καθονται ελληνιδες,αυτο ξεχνα το.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δεν βρίσκονται στο μυαλό μου αλλά συμβαίνουν καθημερινά.
Καλό βράδυ.
εισαι καμμενος και εσυ και ο wolfman,πολυ πιθανον ομοφυλοφιλοι που διψατε για πακιστανους και μας παραμυθιαζετε ολους εδω οτι οι πακιστανοι ειναι πλουσιοι και πανε με ελληνιδες.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
και τοτε γιατι ειναι ολο μονοι τους αντρες αντρες μαζι και με ελληνιδα ποτε?μαλλον φιλε ονειροβατεις σορρυ που θα στο πω αλλα βλεπεις παντου πακιστανους,θες να τους κανεις πλουσιους και γαμιαδες ελληνιδων,αμα βρε εξυπνε γαμαγαν ελληνιδες τσαμπα οπως λες δε θα πηγαιναν μεταξουργειο ο ενας μετα τον αλλον στη σειρα στα λεω γιατι τα εχω δει,μπαινουν ολοι σα απελπισμενοι στο μεταξουργειο να γαμησουν,ελληνιδες ξεχασε το να τους καθονται,πιο πιθανον βρισκω να βγαζουν λεφτα απο βρωμοδουλειες παρα να τους καθονται ελληνιδες,αυτο ξεχνα το.
Ποιά Ελληνίδα που ψάχνει Έλληνα γαμπρό θα κυκλοφορεί έξω με Πακιστανό;
Από τις 500.000 νέων Πακιστανών στην Αθήνα οι 50.000 πάνε στο Μεταξουργείο να γαμήσουν, οι υπόλοιποι 450.000 πού πηγαίνουν;

Με τους αριθμούς έχεις μεγάλο πρόβλημα! Έχεις τελειώσει γυμνάσιο;

Το μορφωτικό σου επίπεδο είναι πολύ χαμηλό, όσο για το πνευματικό σε πουλάνε για καστανόχωμα και λες και ευχαριστώ!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ποιο θηλυκό στον πλανήτη δεν λαχταρά χρήματα περισσότερο από οτιδήποτε; άρα εκτός των πεντακάθαρων και βαρβάτων αραβικών ψωλών τους, έχουν το χρήμα που κυβερνά!
Μόνος σου το είπες!
:confused:
δε κυκλοφορουν εξω με γκομενες ομως ολο μονοι τους ειναι,αμα ειχαν λεφτα οι ελληνιδες δε θα ντρεπονταν να κυκλοφορησουν μαζι τους,και ειπα οτι πιθανον να κανουν βρωμοδουλιες και να εχουν λεφτα αλλα ελληνιδες αποκλιεται να εχουν,και παρεπιπτοντως εχω ενα σπιτι πιο περα απο μενα που μενουν πακιστανοι και ποτε οσα χρονια περναω δε τους εχω δει να φερουν μια γκομενα ελληνιδα οπως λετε και εσυ και ο wolfman.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ποιά Ελληνίδα που ψάχνει Έλληνα γαμπρό θα κυκλοφορεί έξω με Πακιστανό;
Από τις 500.000 νέων Πακιστανών στην Αθήνα οι 50.000 πάνε στο Μεταξουργείο να γαμήσουν, οι υπόλοιποι 450.000 πού πηγαίνουν;

Με τους αριθμούς έχεις μεγάλο πρόβλημα! Έχεις τελειώσει γυμνάσιο;
εσυ εισαι συγουρα αντρας?ή λυγουρευεσαι πακιστανους και ονειρευεσαι οτι πανε οι ελληνιδες μαζι τους?απαντησε μου τοτε πως γινεται οι ελληνες να τις βριζουν οτι δε τους καθονται και ειναι με τους πακιστανους χαλαρες και καθονται?ελα τωρα σοβαρεψου λιγο,χεστηκα δλδ με οποιον και να πηγαινουν τα ναυαγια οι ελληνιδες αλλα μη λεμε και τερατα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ο wolfman είναι σοβαρότατο μέλος με ξεκάθαρες, πάγιες και σοφές αντιλήψεις στον χώρο του αγοραίου έρωτα. Έχουμε μιλήσει σε π.μ και τον συγχαίρω. Μην κρίνεις από το άβαταρ του καθενός διότι αν έβαζα φασόλια και άροτρο δεν θα σήμαινε
κι ότι είμαι γεωργός. Ομιλούμε με επιχειρήματα. Από εκεί θα κρίνεις (αν βέβαια μπορείς). :confused:
ποια ειναι τα επιχειρημετα ρε φιλε?εδω οι ελληνιδες δε πανε με ελληνες και τις βριζουν ολη τη ωρα οι ελληνες που ειναι δυσκολες και θα ειναι ξαθνικα ευκολες στους πακιστανους?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αφού γαμιούνται μαζί τους πως να το κάνουμε;
στην τελική αφού τους προτιμούν, μπροστά τους είμαστε...

ntenekedes.gif


πάω για ύπνο...
καλα πηγαινε για υπνο και ονειρεψου πακιστανικη ψωλη και οτι προτεινεις στη κοπελα σου να τη γαμησει πακιστανος γιατι τετοιος θα εισαι εσυ και ο wolfman,παραδεξου το λες μαλακιες,καληνυχτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Περπατώντας την περασμένη Παρασκευή σε κεντρικό δρόμο της Αθήνας και κρατώντας ένα σουβλάκι στο χέρι άκουσα τη φωνή ενός έγχρωμου να τραγουδάει δυνατά ,«Κουνα την κωλαρα σου,κουνα την κωλαρα σου ,κου-να την κωλαρα σου»

Τραγουδούσε λοιπόν ο καζαβουμπου,χαμογελούσε και δυνάμωνε την φωνή όταν πέρναγαν γυναίκες δίπλα και με την εξαίρεση μιας που κοίταξε αλλου όλες χαμογελούσαν στον Οφορικουε

Ας πάει να το κάνει αυτό κάποιος φτωχος γλειφομουνιξ θα καλέσουν την φεμινιστική αστυνομία
 

dalaidama

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
181
Πόντοι
0
εδω καποιες Ελληνιδες

Οι φεμινιστριες ειναι αυτες που γουσταρουν λαθροπουτσα κυριως
Σκουζουν για πατριαρχεια αλλα γουσταρουν λαθρο και μουσουλμανους
Ουσιαστικα εχουν daddy issues που λενε και οι Αμερικανοι
Αν και γενικα ο Ελληνας εχει αποβλακωθει τελειως και ειδικα η νεα γενια,οτι ειναι στην μοδα το ακολουθουν κυριως για τα likes
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ακριβώς όπως τα έγραψες. Μανιασμένες και λυσσάρες για θηριώδη πύρινα αράπικα παλούκια, χοντρά σαν μπουκάλια μπύρας. Οι κωλοτρυπίδες τους έχουν κρεμάσει σαν χιλιοφορεμένες κάλτσες. Κι αυτό ψέμματα;

:hi:

βάση της εμπειρίας μου θα συμφωνήσω 100% μαζί σου και θα σου πω ότι οι Ελληνίδες κάθονται δύσκολα στους Έλληνες και στους ξένους ανοίγουν τα πόδια τους πανεύκολα χωρίς πολλά πολλά. Επίσης οι Ελληνίδες έχουν μια ροπή και έλξη στους μεσανατολίτες (Πακιστανούς, Αφγανούς, Ιρακινούς) αλλά ποτέ δεν κατάλαβα αυτόν τον ιδιαίτερο λόγο της προτίμησης τους σ' αυτούς και όχι πχ. σε Σκανιδαβούς, Άγγλους, Γάλλους κτλ.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
12 στις 10 κερατωνουν και μαλιστα πολυ χυδαια...οσες το παιζουν παρθενες και ηθικες ειναι χιλιες φορες χειροτερες.σε καμμια περιπτωση δεν θα μπορουσα να κερατωσω εγω ενω θα ετοιμαζομουν για γαμο σε 15 μερες..αυτες το κανουν χωρις οικτο και τυψεις και μαλιστα τρωνε και χυσια βαθια μεσα στη μουναρα τους...Δεν θελω να σας φοβισω αλλα οσοι εχετε παιδια καντε κ κανα τεστ dna καποια στιγμη με τα παιδια σας.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
12 στις 10 κερατωνουν και μαλιστα πολυ χυδαια...οσες το παιζουν παρθενες και ηθικες ειναι χιλιες φορες χειροτερες.σε καμμια περιπτωση δεν θα μπορουσα να κερατωσω εγω ενω θα ετοιμαζομουν για γαμο σε 15 μερες..αυτες το κανουν χωρις οικτο και τυψεις και μαλιστα τρωνε και χυσια βαθια μεσα στη μουναρα τους...Δεν θελω να σας φοβισω αλλα οσοι εχετε παιδια καντε κ κανα τεστ dna καποια στιγμη με τα παιδια σας.

έτσι ακριβώς ωμά και κυνικά αυτή είναι η αλήθεια, εύγε μύστη :hi:
 

dalaidama

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
181
Πόντοι
0
Δουλευω κυριως εκτος Ελλαδας και τα ξερω.
Μιλωντας με Σουηδους με ρωτησαν γιατι οι Ελληνιδες ειναι τοσο αγενεις.
Γενικα οι Ελληνιδες μπλεκουν με υποαναπτυκτους γιατι εχουν αυτη την νοοτροπια.
Και εντος Ελλαδας πλεον κανουν αυτα που παλια ντρεποντουσαν να τα κανουνε και τα κανανε στο εξωτερικο.

Ολες οι Ελληνιδες τα κανουν απλα Αγγλια κανει μπαμ γιατι εχει μεγαλη Ελληνικη κοινοτητα.
Εγω λυπαμαι πλεον την νεα γενια για να βρεις ενας νεος σημερα σοβαρη γυναικα θα πρεπει να παει να κανει ταμα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Δουλευω κυριως εκτος Ελλαδας και τα ξερω.
Μιλωντας με Σουηδους με ρωτησαν γιατι οι Ελληνιδες ειναι τοσο αγενεις.
Γενικα οι Ελληνιδες μπλεκουν με υποαναπτυκτους γιατι εχουν αυτη την νοοτροπια.
Και εντος Ελλαδας πλεον κανουν αυτα που παλια ντρεποντουσαν να τα κανουνε και τα κανανε στο εξωτερικο.

Ολες οι Ελληνιδες τα κανουν απλα Αγγλια κανει μπαμ γιατι εχει μεγαλη Ελληνικη κοινοτητα.
Εγω λυπαμαι πλεον την νεα γενια για να βρεις ενας νεος σημερα σοβαρη γυναικα θα πρεπει να παει να κανει ταμα

+1 :thumbsup:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.512
Like
11.523
Πόντοι
3.506
Επίσης οι Ελληνίδες έχουν μια ροπή και έλξη στους μεσανατολίτες (Πακιστανούς, Αφγανούς, Ιρακινούς) αλλά ποτέ δεν κατάλαβα αυτόν τον ιδιαίτερο λόγο της προτίμησης τους σ' αυτούς και όχι πχ. σε Σκανιδαβούς, Άγγλους, Γάλλους κτλ.
Tυνήσιους, Αλγερινούς και Μαροκινούς να δεις τύπε. Κουνια-μπέλα στις ψωλές τους κάνανε. Αυτά, 10ετία του 80 σε κεντροευρωπαϊκή χώρα που τις έζησα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες, σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου
Γυναίκα που είναι μόνο με έναν είναι ξενέρωτη και χαμηλού IQ.
Τις πιο τρελές γαμησάρες τις κάνουν οι περπατημένες και "άπιστες"
Τι πάει να πει άπιστες.
Εγώ θα τις ονόμαζα πικάντικες...
Για όποιον έχει στομάχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom