Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Όχι μόνο σου απέδειξα ότι οι Ελληνίδες ξεσκίζονται με Πακιστανούς αλλά είναι γνωστό ότι κι οι πόρνες
τους έχουν σε υπόληψη λόγω ψωλάρας και χρημάτων από τις δουλειές που κάνουν.
Σε προτρέπω και σε προκαλώ να κατέβεις Φυλής και να σταθείς για καμιά ωρίτσα έξω από τα σπίτια
να παρατηρήσεις πόσοι από τους Πακιστανούς που θα μπαίνουν, θα βγαίνουν αμέσως. Αρκετοί θα βρουν την σχετική αποδοχή ειδικά όταν το πορδελάκι θα είναι άδειο από Έλληνες. Έπειτα κάνε μια βόλτα στις καφετέριες της πλατείας Βικτωρίας όπου πολλές πόρνες περνούν όταν σχολάνε και χαιρετούν με γλυκά φιλιά τους Πακιστανούς γαμιάδες τους, φεύγοντας αγκαλιά για ξέσκισμα. Αλλά αυτοί είστε...να τα λέτε όπως σας βολεύει!

:hi:
απλα εισαι ομοφυλοφιλος και εσυ και ο wolfman και θελετε να κρυψετε και οι 2 τη αγαπη σας για τους πακιστανους,οτι και καλα τους θελουν ολες και ολοι για να νοιωσετε εσεις καλα στο οτι η προτιμηση που εχετε αυτη ειναι φυσιολογικη,οι πακιστανοι μονο ψωλαρα δε εχουν,εχουν 12 εκ το πολυ,και επισης χυνουν αμεσως,οι πουτανες τους θελουν γιατι ειναι ευκολοι πελατες οχι γιατι τους γουσταρουν σα αντρες,τι να γουσταρουν τη βρωμα τους?η το μικρο πουλι τους?μπροστα μου σε μπουρδελο στο μεταξουργειο ελεγε πουτανα δε τους μπορω τους πακι,ειναι ασχημοι αλλα ειναι ευκολοι πελατες,χυνουν αμεσως και δε κανω πολλα,οσο για τις ελληνιδες ουτε που τους πλησιαζουν να τους πουν ενα γεια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
βάση της εμπειρίας μου θα συμφωνήσω 100% μαζί σου και θα σου πω ότι οι Ελληνίδες κάθονται δύσκολα στους Έλληνες και στους ξένους ανοίγουν τα πόδια τους πανεύκολα χωρίς πολλά πολλά. Επίσης οι Ελληνίδες έχουν μια ροπή και έλξη στους μεσανατολίτες (Πακιστανούς, Αφγανούς, Ιρακινούς) αλλά ποτέ δεν κατάλαβα αυτόν τον ιδιαίτερο λόγο της προτίμησης τους σ' αυτούς και όχι πχ. σε Σκανιδαβούς, Άγγλους, Γάλλους κτλ.
αμα συμφωνεις με βιτσιανωμαλο και wolfman μαλλον εισαι και εσυ ομοφυλοφιλος σα και κεινους και λυσας και εσυ για αραπικες ψωλες γιατι οι ελληνιδες ουτε που πανε με δαυτους γιατι ειναι αφραγκοι και βρωμεροι,μαλλον για να κρυψετε τη πουστια σας βαζετε οτι ολοι και ολες πανε με αυτους τους σκουρους.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δουλευω κυριως εκτος Ελλαδας και τα ξερω.
Μιλωντας με Σουηδους με ρωτησαν γιατι οι Ελληνιδες ειναι τοσο αγενεις.
Γενικα οι Ελληνιδες μπλεκουν με υποαναπτυκτους γιατι εχουν αυτη την νοοτροπια.
Και εντος Ελλαδας πλεον κανουν αυτα που παλια ντρεποντουσαν να τα κανουνε και τα κανανε στο εξωτερικο.

Ολες οι Ελληνιδες τα κανουν απλα Αγγλια κανει μπαμ γιατι εχει μεγαλη Ελληνικη κοινοτητα.
Εγω λυπαμαι πλεον την νεα γενια για να βρεις ενας νεος σημερα σοβαρη γυναικα θα πρεπει να παει να κανει ταμα
θα συμφωνησω στο οτι σοβαρη γυναικα δε βρισκεις πλεον αλλα θα διαφωνησω οτι και εσυ λες οτι οι ελληνιδες πανε με πακιστανομαυρους οπως λενε οι ομοφυλοφιλοι και μισογυνιδες wolfman και βιτσιανωμαλος,να δεχτω οτι οι ελληνιδες πανε με κακης ποιοτητας ελληνες οπως μαλακομουσατους μοντερνους ή καγκουρομαλακες,αλλα με πακιστανομαυρους ουτε που τους πλησιαζουν γιατι δε εχουν λεφτα και ειναι βρωμεροι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ασφαλώς δεν γνωρίζεις ότι οι πόρνες ως επαγγελματίες λένε έτσι στους Έλληνες περί Πακιστανών ώστε να νιώθουν άρχοντες. Εσύ τι θα έκανες στην θέση τους; :think: αρκετές πόρνες προετοιμάζονται με τα συνεχόμενα γλυφομούνια και γλυφοκώλια των Ελλήνων στα μπουρδέλα και μόλις σχολάνε, ανυπομονούν να γευτούν ακάποτα τους ψωλαράδες Πακιστανούς με τα μπόλικα χρήματα από τις πονηρές δουλειές που κάνουν (το θηλυκό λατρεύει την ισχύ) και να τραντάξουν τα ροδαλά μουνιά τους. Έχεις δει ποτέ Πακιστανό να δυσανασχετεί σε μπουρδέλο; διαρκώς χαμογελούν. Δεν σου κάνει εντύπωση αυτό βρε αδιάβαστε; στις πλατείες γιατί πίνουν καφέ μαζί τους κι όχι με εμας; οι Πακιστανοί επίσης βρίσκονται σε εξαιρετική φυσική κατάσταση και ενώ νομίζεις ότι είναι 20 ετών, μπορεί να είναι 30 ή 40 ενώ πολλοί με το μουστάκι ερεθίζουν τις πόρνες στο γαμήσι ως αρσενικά. Ρώτα και μάθε. Κοίτα και διαπίστωσε. Αλλά δεν πας να δεις γιατί χαλιέσαι και προτιμάς να ζεις σε αυταπάτες.

:hi:
εσυ ζεις σε αυταπατες διοτι εισαι γκει και θα ηθελες πολυ να σε γαμησει πακιστανος και κανεις ολοκληρα σεναρια οτι και οι ελληνιδες αλλα και οι πορνες τους θελουν,επειδη δε μιλας σε καναν που δε ξερει απο πουτανες,εχει τυχει στο μεταξουργειο να περιμενω πακιστανο στο χωρο υποδοχης οπου ηταν δωματιο και μετα απο αυτον ημουν εγω να γαμησω τη πορνη,λοιπον μπηκε μεσα στο δωματιο και τελειωσε σε 5 ακριβως λεπτα μετρημενα με το ρολοι,στα 5 λεπτα η πουτανα εξω,τι σημαινει αυτο?οτι την εχουν μικρη και χυνουν γρηγορα δε κρατανε στο γαμησι,και πρωτου πεις ετυχε σε εναν πακιστανο,σε οσα μπουρδελα εχω μπει,παντα οταν περιμενα πακιστανους για να μπω μετα εγω να γαμησω τη πουτανα παντα το πολυ 5 λεπτα εκαναν,οποτε καρφωθηκες,τη ξερεις τη παροιμια θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δε τη αφηνει?αυτο ισχιει για σενα θελει ο γκει να κρυφτει και η χαρα δε το αφηνει,η λατρεια σου για να τον φας απο πακιστανο δε μπορει να κρυφτει,και λες τα πιο ακυρα επιχειρηματα για να πεισεις και εσυ τον εαυτο σου οτι επειδη τους θελουν ολες(και οι πουτανες και οι ελληνιδες μεγαλο παραμυθι) ειμαι και εγω φυσιολογικος που τους θελω,εμ ελα που δε εισαι,ουτε οι πουτανες τους θελουν ουτε οι ελληνιδες μονο εσυ τους θες και κατι αλλοι ομοφυλοφιλοι σα εσενα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
βάση της εμπειρίας μου θα συμφωνήσω 100% μαζί σου και θα σου πω ότι οι Ελληνίδες κάθονται δύσκολα στους Έλληνες και στους ξένους ανοίγουν τα πόδια τους πανεύκολα χωρίς πολλά πολλά. Επίσης οι Ελληνίδες έχουν μια ροπή και έλξη στους μεσανατολίτες (Πακιστανούς, Αφγανούς, Ιρακινούς) αλλά ποτέ δεν κατάλαβα αυτόν τον ιδιαίτερο λόγο της προτίμησης τους σ' αυτούς και όχι πχ. σε Σκανιδαβούς, Άγγλους, Γάλλους κτλ.

Βασικά θέλουν Έλληνες που να μοιάζουν εμφανισιακά σε μεσανατολιτες.Λογικά φταίει το οθωμανικο dna που έχουνε

Γενικά είναι παράδοξο,όσο μας ελκύουν εμας οι ξανθιες ανοιχτόχρωμες ευρωπαίες ή ανατολικές,τόσο αυτές τις ελκύουν σκούροι,μεσόγειοι,ισπανοειδή,τουρκοειδή,τέτοιοι.Λες κι έχουμε άλλο dna εμεις.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Τι να κάνουμε τώρα παντρευτηκαμε....όταν το κάναμε δεν υπήρχε το σάιτ και εάν υπήρχε δεν ήταν τόσο γνωστό....δεν πειράζει εάν πάει και με άλλον ....φτάνει να το θέλει .... χαχαχα
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Τι να κάνουμε τώρα παντρευτηκαμε....όταν το κάναμε δεν υπήρχε το σάιτ και εάν υπήρχε δεν ήταν τόσο γνωστό....δεν πειράζει εάν πάει και με άλλον ....φτάνει να το θέλει .... χαχαχα

Εισαι large τυπος!
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Βρίσκεσαι σε ψυχολογικό λαβύρινθο και πλάνη. Πολλοί Πακιστανοί (μην κοιτάς μόνο 1 στους 100 που πρωτοέρχονται στην χώρα διότι σε λίγες μέρες γίνονται άρχοντες) όταν κάθονται 5 λεπτά, πετούν ένα ψωροδεκαρικο η ψωροεικοσαρικο για να κλείσουν ραντεβού με την ησυχία τους με τις πόρνες επιδεικνύοντας τα κάλλη τους. Σιγά μην καταδεχθούν οι αραβικοί λαοί που έχουν 10 μουνια ο καθένας (μήπως δεν είναι έτσι; ) να γαμήσει στο μπουρδέλο. Πάει αλλού με την πόρνη και την γλεντάει. Γι αυτό και στο Facebook κρύβουν τους φίλους τους οι πόρνες. Για να μην βλέπουν ατομα σαν εσένα τους Πακιστανούς και τρελαίνονται.

:hi:
λες μαλακιες χαχα,αντε κοιταξου σε κανα γιατρο γιατι λες μπαρουφες χαχα,οι καλοι γαμιαδες δε κανουν 5 λεπτα δωματιο και η πουτανα εξω μετα χαχα,τι πανε αλλου ρε και δε καταδεχονται τα μπουρδελα?ολη η αραποπακιστανιλα μεταξουργειο συχναζει και κανει και παρτι που γαμαει εκει,μα απο ολα αυτα που εχεις πει δε ισχιει ουτε ενα ομως,μα ουτε ενα,να ξερουμε και τι λεμε αντε τσαο με κουρασες δε θα μιλαω τωρα για τα πακια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Είχα χρέος να μεταλαμπαδεύσω την αλήθεια η οποία όπως φαίνεται δεν σου αρέσει. :hi:
η αληθεια ειναι οτι θες πακιστανους να σε γαμησουν και δε το ξερεις,και μας τους κανεις πια θεους,αη πηγαινε μαζι τους μπας και χαλαρωσεις λιγο.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Πρεπει να το αποδεχτουμε. Οι Ελληνιδες δεν κανουν για σοβαρη σχεση.
. Αν θες ν ανοιξεις ενα σωστο σπιτικο ,με μια πιστη και αφοσιωμενη συζυγο θα παντρευτεις Ρουμανα ή Μολδαβη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
Ωραία να τσακωθούμε τώρα και για τους Πακιστανούς.

- Όσοι κάνουν μεροκάματα, δηλαδή αλλάζουν 10-15 δουλειές το χρόνο, είναι από νοοτροπια και προσόντα ό,τι πάρεις ένα τάλιρο. Οι σοβαροί μετανάστες είναι αυτοί που μαζεύουν λεφτά για να κάνουν δική τους δουλειά και να νοικοκυρευτούν.

- Οι Ελληνίδες έχουν φαντασίωση να κάνουν κάτι με έναν εξωτικό. Πρώτοι στις φαντασιώσεις τους οι Νοτιοαμερικάνοι και Ισπανοί. Μετά Αφρικανοί και Ινδοπικαστανοί. Για σοβαρή σχέση και γάμο θέλουν Έλληνα.

- Το κέρατο θα πέσει όταν τα 2 μέλη έχουν βαλτώσει σεξουαλικά και θέλουν μία έντονη εμπειρία. Κάποιοι προτιμούν αντί να το κάνουν αυτο στα κρυφά να πηγαίνουν στα σουίνγκερς και να το ζουν εκεί. Για αυτό και δε χωρίζουν αυτά τα ζευγάρια.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Πρεπει να το αποδεχτουμε. Οι Ελληνιδες δεν κανουν για σοβαρη σχεση.
. Αν θες ν ανοιξεις ενα σωστο σπιτικο ,με μια πιστη και αφοσιωμενη συζυγο θα παντρευτεις Ρουμανα ή Μολδαβη

Και θα εχεις bonus και τις καλες πιπες!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πρεπει να το αποδεχτουμε. Οι Ελληνιδες δεν κανουν για σοβαρη σχεση.
. Αν θες ν ανοιξεις ενα σωστο σπιτικο ,με μια πιστη και αφοσιωμενη συζυγο θα παντρευτεις Ρουμανα ή Μολδαβη
συμφωνω φιλε οι ελληνιδες δε κανουν οχι για σχεση ουτε για ξεπετα,γιατι και για ξεπετα πανε μονο με καναν πορτοφολα και μαλακα μαλακομοντερνο,μιλαω για αυτες που ειναι στη ηλικια μου ειμαι 20-25,οι 35 ειναι πιο νορμαλ τουλαχιστον θελουν αντρες αρσενικους και οχι τσουτσεκια φλωροκαγκουρομουσατους οπως οι ηλιθιες οι μικρες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ζηλεύεις που οι Πακιστανοί ξεσκίζουν τα στοματομουνοκωλομέρια των ντόπιων κοριτσιών και των πορνών με μαστοριά
και τέχνη.

:confused:
αχαχαχ το ακουσαμε και αυτο μπρο εγω ειμαι αντρακλας 1.81 και σωμα θηριωδη και ειμαι σκυλος στο γαμησι οι πουτανες καυλωνουν με τη παρτη μου διαβασε καμια κριτικη μου να δεις τι σουπερ περναω και περνανε μαζι μου οι ιεροδουλες και μετα θα πεις οτι ζηλευω τους πακιστανους που ειναι κοντοι λεπτοι σα τσιλιβιθρες και μικροψωληδες το πολυ 12 εκ,αντε γιατι σα πολλα ειπες κουκλιτσα μου βιτσιανωμαλουλα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Από τις κριτικές δεν φαίνεται ο άνδρας. Οι Πακιστανοί δεν γράφουν καν κριτικές. Καλό βράδυ γιατί χάνω τα λόγια μου. :hi:
χαχαχα δε εχεις τι να πεις,δε γραφουν κριτικες γιατι δε εχουν τι να πουνε,τι να πουνε οτι τελειωνουν στα 2 λεπτα?η οτι τον εχουν 12?που οσες φορες εχω παει στα μπουρδελα παντα μεχρι 5 λεπτο ηταν μεσα τα πακια η πουτανα κατευθειαν εβγαινε,εγω ξερω οσοι εχουν τι να πουνε γραφουν κριτικες,που ειναι οι δικες σου?αντι να καυλωνεις και να μιλας ολο για τα πακια για γραψε καμια κριτικη βρε κοπελιτσα μου,βεβαια θα γραψεις για τραβελια πουτανες εφοσον εισαι πακιστανολαγνος και γκειουλακος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom