Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μήπως είσαι Πακιστανός;

Αν ήσουν Έλληνας θα ήξερες ότι αυτά που λες για τους υπόλοιπους 900.000 δεν ισχύουν!
τι να σου πω ρε φιλε,δε θα μαλωσουμε κιολας,τωρα που το σκεφτομαι εχεις και μια λογικη,γιατι λιγοι πακιστανοι βλεπεις να δουλευουν ειτε σε βεντζιναδικο,ειτε οπουδηποτε,δε τους παιρνουν και πολυ ευκολα γιατι ειναι αλοδαποι και δε τους εμπιστευονται(τους πακι δε τους θελουν και δε τους εμπιστευονται οι ελληνες για να τους παρουν στις δουλειες ευκολα) αλλα αφου οι περισσοτεροι δε δουλευουν πως ζουν?απο παρανομες δραστηριοτητες ειναι η απαντηση ισως να εχεις και ενα δικιο,αλλα και παλι αμα οι περισσοτεροι κανουν παρανομες δρατηριοτητες και εχουν λεφτα τοτε γιατι δε εχουν γκομενες και τους βλεπεις ολο μονους και επισης αφου εχουν λεφτα γιατι πανε στο 10αρικο και οχι στουντιο και call girl?οι αραβες που κανουν παρανομες δραστηριοτητες και εχουν λεφτα τους βλεπεις με γκομενες στο γκαζι και βουλιαγμενη και πανε με ακριβες πουτανες οχι με πουτανες του 10ευρου.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
964
Like
4.027
Πόντοι
446

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
τι να σου πω ρε φιλε,δε θα μαλωσουμε κιολας,τωρα που το σκεφτομαι εχεις και μια λογικη,γιατι λιγοι πακιστανοι βλεπεις να δουλευουν ειτε σε βεντζιναδικο,ειτε οπουδηποτε,δε τους παιρνουν και πολυ ευκολα γιατι ειναι αλοδαποι και δε τους εμπιστευονται(τους πακι δε τους θελουν και δε τους εμπιστευονται οι ελληνες για να τους παρουν στις δουλειες ευκολα) αλλα αφου οι περισσοτεροι δε δουλευουν πως ζουν?απο παρανομες δραστηριοτητες ειναι η απαντηση ισως να εχεις και ενα δικιο,αλλα και παλι αμα οι περισσοτεροι κανουν παρανομες δρατηριοτητες και εχουν λεφτα τοτε γιατι δε εχουν γκομενες και τους βλεπεις ολο μονους και επισης αφου εχουν λεφτα γιατι πανε στο 10αρικο και οχι στουντιο και call girl?οι αραβες που κανουν παρανομες δραστηριοτητες και εχουν λεφτα τους βλεπεις με γκομενες στο γκαζι και βουλιαγμενη και πανε με ακριβες πουτανες οχι με πουτανες του 10ευρου.

Οι περισσότεροι Πακιστανοί που ζουν από παράνομες δραστηριότητες στην Ελλάδα μοιράζονται τα κέρδη μεταξύ τους σαν καλοί Μαφιόζοι, δηλαδή πότε πληρώνει ο ένας και πότε ο άλλος για φαγητό και ενοίκιο. Ό,τι περισσεύει το στέλνουν στις οικογένειές τους στο Πακιστάν, όπου με 10 ευρώ τρέφεται καλά ολόκληρη η οικογένεια για ένα Σαββατοκύριακο! Αυτοί που βγάζουν πολλά λεφτά από πωλήσεις κλοπημαίων και ναρκωτικών όπου πηγαίνουν δηλώνουν Άραβες με λεφτά από εμπορικές επιχειρήσεις εισαγωγών-εξαγωγών κ.α για να μην κινούν υποψίες. Κυκλοφορούν καλοντυμένοι και συνοδεία cg. Ποιός Έλληνας γνωρίζει καλά Αραβικά για να τους καταλάβει; Οι περισσότεροι Πακιστανοί γνωρίζουν καλά Αγγλικά εξάλλου.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Οι περισσότεροι Πακιστανοί που ζουν από παράνομες δραστηριότητες στην Ελλάδα μοιράζονται τα κέρδη μεταξύ τους σαν καλοί Μαφιόζοι, δηλαδή πότε πληρώνει ο ένας και πότε ο άλλος για φαγητό και ενοίκιο. Ό,τι περισσεύει το στέλνουν στις οικογένειές τους στο Πακιστάν, όπου με 10 ευρώ τρέφεται καλά ολόκληρη η οικογένεια για ένα Σαββατοκύριακο! Αυτοί που βγάζουν πολλά λεφτά από πωλήσεις κλοπημαίων και ναρκωτικών όπου πηγαίνουν δηλώνουν Άραβες με λεφτά από εμπορικές επιχειρήσεις εισαγωγών-εξαγωγών κ.α για να μην κινούν υποψίες. Κυκλοφορούν καλοντυμένοι και συνοδεία cg. Ποιός Έλληνας γνωρίζει καλά Αραβικά για να τους καταλάβει; Οι περισσότεροι Πακιστανοί γνωρίζουν καλά Αγγλικά εξάλλου.
τι να σου πω μπορει οντως οι περισσοτεροι που ειναι στη ελλαδα να μη δουλευουν και να ασχολουνται με παρανομες δραστηριοτητες και να πλουτιζουν ετσι,γιατι η αληθεια ειναι ελαχιστους βλεπω να δουλευουν οχι πολλους,ενα 20 τοις εκατο στη αθηνα που μενω το 80 πως ζεις δε εχεις αδικο.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Οι περισσότεροι Πακιστανοί που ζουν από παράνομες δραστηριότητες στην Ελλάδα μοιράζονται τα κέρδη μεταξύ τους σαν καλοί Μαφιόζοι, δηλαδή πότε πληρώνει ο ένας και πότε ο άλλος για φαγητό και ενοίκιο. Ό,τι περισσεύει το στέλνουν στις οικογένειές τους στο Πακιστάν, όπου με 10 ευρώ τρέφεται καλά ολόκληρη η οικογένεια για ένα Σαββατοκύριακο! Αυτοί που βγάζουν πολλά λεφτά από πωλήσεις κλοπημαίων και ναρκωτικών όπου πηγαίνουν δηλώνουν Άραβες με λεφτά από εμπορικές επιχειρήσεις εισαγωγών-εξαγωγών κ.α για να μην κινούν υποψίες. Κυκλοφορούν καλοντυμένοι και συνοδεία cg. Ποιός Έλληνας γνωρίζει καλά Αραβικά για να τους καταλάβει; Οι περισσότεροι Πακιστανοί γνωρίζουν καλά Αγγλικά εξάλλου.
Ρε παλίκαρε τι γράφεις ? Οι Πακι δεν ξέρουν γρι αραβικά ούτε έχουν τον αραβικό αέρα ότι και να δηλώσουν, συν ότι τα αγγλικά τους είναι ο θεός να τα κάνει στην κάλυτερη.

Αυτά που λες περνάνε σε τίποτα Έλληνες που έχουν να κατέβουν από τα Άγραφα 20 χρόνια
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
Ρε παλίκαρε τι γράφεις ? Οι Πακι δεν ξέρουν γρι αραβικά ούτε έχουν τον αραβικό αέρα ότι και να δηλώσουν, συν ότι τα αγγλικά τους είναι ο θεός να τα κάνει στην κάλυτερη.

Αυτά που λες περνάνε σε τίποτα Έλληνες που έχουν να κατέβουν από τα Άγραφα 20 χρόνια

Εσύ ξέρεις Αραβικά για να ξεχωρίσεις τους Πακιστανούς από τους Άραβες; Επίσης, τα Αγγλικά είναι δεύτερη γλώσσα για τους Πακιστανούς, όπως και για τους Ινδούς.

Εγώ με δεκάδες Πακιστανούς κάνω business επί 30 χρόνια λόγω επαγγέλματος (γνωρίζω και τις οικογένειές τους), εσύ πόσο καλά τους γνωρίζεις;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εσύ ξέρεις Αραβικά για να ξεχωρίσεις τους Πακιστανούς από τους Άραβες; Επίσης, τα Αγγλικά είναι δεύτερη γλώσσα για τους Πακιστανούς, όπως και για τους Ινδούς.

Εγώ με δεκάδες Πακιστανούς κάνω business επί 30 χρόνια λόγω επαγγέλματος (γνωρίζω και τις οικογένειές τους), εσύ πόσο καλά τους γνωρίζεις;
καλα και εγω μπορω να σου πω τωρα οτι ειμαι παραγωγος μουσικης διεθνους επιπεδου και ξερω τη jlo,το θεμα ειναι τι ισχιει στη πραγματικοτητα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Εσύ ξέρεις Αραβικά για να ξεχωρίσεις τους Πακιστανούς από τους Άραβες; Επίσης, τα Αγγλικά είναι δεύτερη γλώσσα για τους Πακιστανούς, όπως και για τους Ινδούς.

Εγώ με δεκάδες Πακιστανούς κάνω business επί 30 χρόνια λόγω επαγγέλματος (γνωρίζω και τις οικογένειές τους), εσύ πόσο καλά τους γνωρίζεις;

Ναι τους ξεχωρίζω μια χαρά, επιμένεις χωρίς να ξέρεις. Σου ξαναλέω πως οι Πακι δεν ξέρουν Αραβικά, τελεία και παύλα.

Εσύ με τους Πακι που κάνεις μπίζνες, θα ναι μέσα από το Πικαντίλι και με προφορά Βασίλισσας Ελισάβετ.

Όλοι οι υπόλοιποι όταν ακούν Πάκι να μιλάει αγγλικά πέφτουν κάτω από τα γέλια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ναι τους ξεχωρίζω μια χαρά, επιμένεις χωρίς να ξέρεις. Σου ξαναλέω πως οι Πακι δεν ξέρουν Αραβικά, τελεία και παύλα.

Εσύ με τους Πακι που κάνεις μπίζνες, θα ναι μέσα από το Πικαντίλι και με προφορά Βασίλισσας Ελισάβετ.

Όλοι οι υπόλοιποι όταν ακούν Πάκι να μιλάει αγγλικά πέφτουν κάτω από τα γέλια.
αυτο μονο μωρε,εδω λεει πως οι πακι εχουν λεφτα γιατι κανουν βρωμοδουλειες,και τους βλεπεις μεταξουργειο με 10 ευρω αντι call girl και παντα μονοι τους χωρις γκομενα,που οσοι εχουν λεφτα εχουν γκομενες,το χρημα τραβαει,εγω πιστευω πως το 80 τοις εκατο ειναι στο δρομο και πλενει τζαμια και σε χωραφια και ενα 10 μονο το εχουν παρει σε επιχειρησεις οπως βεντζιναδικο,πωλητες σε μαγαζια,γιατι ως γνωστον οι ελληνες δε τους θελουν τους πακιστανους δε τους εμπιστευονται,και ενα αλλο 10 κανει παρανομιες,τωρα ο wolfman ας λεει οτι θελει.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
καλα και εγω μπορω να σου πω τωρα οτι ειμαι παραγωγος μουσικης διεθνους επιπεδου και ξερω τη jlo,το θεμα ειναι τι ισχιει στη πραγματικοτητα.

Αυτά που γράφω ισχύουν στην πραγματικότητα διότι προέρχονται από τις προσωπικές μου εμπειρίες και όχι από δημοσιογράφους που γράφουν ό,τι τους πουν τα πολιτικά κόμματα που υπηρετούν, με το αζημίωτο φυσικά!

Μην πιστεύεις τα παπαγαλάκια! Έχει γεμίσει η Ελλάδα από χαζούς που επαναλαμβάνουν ό,τι βλέπουν στην τηλεόραση ή ακούν στο ραδιόφωνο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Επίσης οι Πακιστανοί έχουν πολύ πιο γερά παλαμάρια
και ξεσκίζουν τις δικές μας με μαστοριά και τέχνη.
Πολλές Ελληνίδες γαμιούνται με με Πακιστανούς
επειδή δεν βρίσκουν εύκολα Νιγηριανούς για να γευτούν
το άλλο χρώμα ψωλής ως απωθημένο. :confused:
Σε αυτό παίζει μέγιστο ρόλο η τακτική της αγάπης προς το "καημένο" ως γενική έννοια που πρεσβεύει ή γλίτσα της νέας τάξης πραγμάτων. Όπου "καημένοι" θεωρούνται οι Πακιστανοί που παίρνουν 5-6 επιδόματα ο καθένας:2funny: δηλαδή σε μια τριμελή ή τετραμελή οικογένειάς (τους), γίνεται της πουτάνας.
Τέλο στα σόσιαλ μετράει πολύ το λάικ της ευαισθησίας
κι άρα οι γυναίκες για να το παίξουν ευαίσθητες, ασχολούνται με τέτοια θέματα. Οι Πακιστανοί όμως λόγω μουσουλμανισμού,
έχουν άλλη νοοτροπία και στο τέλος τις σακατεύουν στο ξύλο.

(εκ του Συντάγματος δεν είμαστε υποχρεωμένοι να βοηθήσουμε)

:rockon:
με ολο το σεβασμο εισαι και ευγενεστατος που μου ειπες να μαι καλα αλλα πεφτεις εξω,οι ελληνιδες δε πανε με τους ελληνες,θα πανε με τους πακιστανους που βρωμανε μπιχλα και τον εχουν και 12 εκ το πολυ?οι ελληνιδες ειναι μια φαρα σαπια,που οχι με νιγηριανους και πακιστανους δε παει αλλα ουτε με ελληνες.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
αυτο μονο μωρε,εδω λεει πως οι πακι εχουν λεφτα γιατι κανουν βρωμοδουλειες,και τους βλεπεις μεταξουργειο με 10 ευρω αντι call girl και παντα μονοι τους χωρις γκομενα,που οσοι εχουν λεφτα εχουν γκομενες,το χρημα τραβαει,εγω πιστευω πως το 80 τοις εκατο ειναι στο δρομο και πλενει τζαμια και σε χωραφια και ενα 10 μονο το εχουν παρει σε επιχειρησεις οπως βεντζιναδικο,πωλητες σε μαγαζια,γιατι ως γνωστον οι ελληνες δε τους θελουν τους πακιστανους δε τους εμπιστευονται,και ενα αλλο 10 κανει παρανομιες,τωρα ο wolfman ας λεει οτι θελει.
Δεν ξέρω σε τι ποσοστό απασχολούνται και που. Αυτό που ξέρω είναι πως δεν κάνουν δουλειά με ευθύνη, άρα μπορούν να κάνουν και δευ΄τερη έστω και part time, συν ότι ούτε ασφαλισμένοι είναι, ούτε εφορία πλερώνουν, οπότε στην πράξη κάνουν κάτι παράνομο. Μιλάμε για την πλειοψηφεία τους, προσφανώς μέσα στο χαμό θα υπάρχουν και κάποιοι τυπικοί.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
με ολο το σεβασμο εισαι και ευγενεστατος που μου ειπες να μαι καλα αλλα πεφτεις εξω,οι ελληνιδες δε πανε με τους ελληνες,θα πανε με τους πακιστανους που βρωμανε μπιχλα και τον εχουν και 12 εκ το πολυ?οι ελληνιδες ειναι μια φαρα σαπια,που οχι με νιγηριανους και πακιστανους δε παει αλλα ουτε με ελληνες.
Αυτό που λέει ο ανώμαλος με τα βίτσια, επιβεβαιώνεται από όποιον Έλληνα έχει κάνει φοιτητής Αγγλία και δει Λονδίνο.

Ελλαδιστάν σίγουρα συμβαίνει, αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
με ολο το σεβασμο εισαι και ευγενεστατος που μου ειπες να μαι καλα αλλα πεφτεις εξω,οι ελληνιδες δε πανε με τους ελληνες,θα πανε με τους πακιστανους που βρωμανε μπιχλα και τον εχουν και 12 εκ το πολυ?οι ελληνιδες ειναι μια φαρα σαπια,που οχι με νιγηριανους και πακιστανους δε παει αλλα ουτε με ελληνες.

Άλλο τί φαντάζεσαι και άλλο τί συμβαίνει στην πραγματικότητα!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
Επίσης οι Πακιστανοί έχουν πολύ πιο γερά παλαμάρια
και ξεσκίζουν τις δικές μας με μαστοριά και τέχνη.
Πολλές Ελληνίδες γαμιούνται με με Πακιστανούς
επειδή δεν βρίσκουν εύκολα Νιγηριανούς για να γευτούν
το άλλο χρώμα ψωλής ως απωθημένο. :confused:
Σε αυτό παίζει μέγιστο ρόλο η τακτική της αγάπης προς το "καημένο" ως γενική έννοια που πρεσβεύει ή γλίτσα της νέας τάξης πραγμάτων. Όπου "καημένοι" θεωρούνται οι Πακιστανοί που παίρνουν 5-6 επιδόματα ο καθένας:2funny: δηλαδή σε μια τριμελή ή τετραμελή οικογένειάς (τους), γίνεται της πουτάνας.
Τέλο στα σόσιαλ μετράει πολύ το λάικ της ευαισθησίας
κι άρα οι γυναίκες για να το παίξουν ευαίσθητες, ασχολούνται με τέτοια θέματα. Οι Πακιστανοί όμως λόγω μουσουλμανισμού,
έχουν άλλη νοοτροπία και στο τέλος τις σακατεύουν στο ξύλο.

(εκ του Συντάγματος δεν είμαστε υποχρεωμένοι να βοηθήσουμε)

:rockon:

Η πραγματικότητα είναι ακριβώς όπως την περιγράφεις!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αυτό που λέει ο ανώμαλος με τα βίτσια, επιβεβαιώνεται από όποιον Έλληνα έχει κάνει φοιτητής Αγγλία και δει Λονδίνο.

Ελλαδιστάν σίγουρα συμβαίνει, αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό.
και εγω αυτο πιστευω,οι ελληνιδες δε πανε καλα καλα με τους ελληνες θα πανε τωρα με πακιστανοαφρικανους?ολοι οι ελληνες λενε οι ελληνιδες ειναι σαπιες που δε πανε με εμας ειναι δυνατον να πανε με πακιστανοαφρικανους ενω δε πανε με ελληνες οχι σου λεω,αν μιλαμε για αγγλιδες τοτε ναι αυτες πανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η πραγματικότητα είναι ακριβώς όπως την περιγράφεις!
ουτε καν ειναι ετσι οπως τη περιγραφει,η πραγματικοτητα ετσι οπως ακριβως τη περιγραφει ειναι στη αγγλια και γερμανια εδω οχι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Και πως γαμιούνται τότε φίλτατε; :2funny:
εγώ όσες ξέρω, ή θα έχω γαμήσει κάποιες ή θα έχουν γαμηθεί από άλλους που θα γνωρίζω την περίπτωση
ή θα τις δω χεράκι χεράκι με αλλοδαπούς να σαλιαρίζουν (κυρίως με Πακιστανούς). Επίσης οι ψωλές των Πακιστανών και γενικώς των μουσουλμάνων εκτός από βαρβάτες (οι πόρνες τους λένε εσκεμμένα μικροτσούτσουνους για να χαίρονται οι Έλληνες) είναι σαν σφυρί λόγω περιτομής όπου ο αέρας
κοπανάει το πουτσοκέφαλο και γίνονται θεόσκληρες.
Ως αποτέλεσμα αργούν υπερβολικά να χύσουν και είναι περιζήτητοι και γι'αυτό. Χρησιμοποιούν κι ένα ειδικό έλαιο αμυγδάλου που προκαλεί υπερβολική θέρμανση και διαστολή του πέους λειτουργώντας ως φυσικό βιάγκρα. Τώρα πια γνωρίζεις την αλήθεια!

:hi:
η αληθεια αυτη ισχιει στο λονδινο οχι εδω,και ποσες ελληνιδες εχεις δει να σαλιαριζουν με πακιστανους οχι γιατι θ αμας τρελανεις,εγω οσες ελληνιδες βλεπω ή μονες θα ειναι ή με κατι φλωρομουσατους ελληνες αλλα πακιστανους οχι,οι πακιστανοι εν το μεταξυ το εχουν το πολυ 12 εκ ολες οι πουτανες τους θελουν ως πελατες γιατι χυνουν γρηγορα και εχουν μικρη ψωλη και δε πονανε στο γαμησι,ουτε να ειχες πιει 8 μπουκαλια κρασι δε θα εκανες τοσο λαθος διαπιστωσεις γι ατους πακιστανους και τις ελληνιδες χαχα
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
ισχιει αυτο που λεω αν θες το πιστευεις

Να πιστέψω αυτά που βλέπω με τα μάτια μου και ακούω με τα αυτιά μου επί 30 χρόνια καθημερινά ή να πιστέψω αυτά που ισχυρίζεσαι εσύ και προέρχονται από δημοσιογράφους που χρυσοπληρώνονται για ό,τι γράφουν και από ηλίθια παπαγαλάκια που ψηφίζουν Κούλη, Αλέξη, Νίκο ή Δημήτρη που τα τρώνε όλοι μαζί; (όπως έλεγε και ο Πάγκαλος που του ξέφυγε η αλήθεια σε μια κρίση ειλικρίνειας)
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Να πιστέψω αυτά που βλέπω με τα μάτια μου και ακούω με τα αυτιά μου επί 30 χρόνια καθημερινά ή να πιστέψω αυτά που ισχυρίζεσαι εσύ και προέρχονται από δημοσιογράφους που χρυσοπληρώνονται για ό,τι γράφουν και από ηλίθια παπαγαλάκια που ψηφίζουν Κούλη, Αλέξη, Νίκο ή Δημήτρη που τα τρώνε όλοι μαζί; (όπως έλεγε και ο Πάγκαλος που του ξέφυγε η αλήθεια σε μια κρίση ειλικρίνειας)
δλδ εσυ βλεπεις οτι οι ελληνιδες σαλιαριζουν και τα φτιαχνουν με πακιστανους?οχι γιατι εγω δε εχω δει ουτε μια καθε μερα που κυκλοφορω εξω,μαλλον τα ματια σου ονειρευονται πακιστανους,μαλλον τους θες και εσυ και ο βιτσιανομαλος και λετε οτι πανε οι ελληνιδες μαυτους για να νοιωσετε πως τους θελουν οι παντες ελεος με μερικους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom