Νέα

Οι σαρανταπεντάρηδες του μπου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Α, ειναι τα "παιδια" μας αυτα..?  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
τα εχω αραιωσει πολυ φιλε τα μπου..  αλλα οσα παιρνουνε.. what is your point..?

Τυπε ο νηματοθετης δεχεται μονο 45αρηδες που γαμανε σε μπουρδελα με 50 ευρω και γραφουν κριτικες....ετσι ξεκινησε βεβαια αλλα οταν ειδε οτι δεν παταει πουστης αρχισε τις εκπτωσεις και τις διευκολυνσεις μπας και τον παρει κανενας στα σοβαρα. :S :S :S

 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Τυπε ο νηματοθετης δεχεται μονο 45αρηδες που γαμανε σε μπουρδελα με 50 ευρω και γραφουν κριτικες....ετσι ξεκινησε βεβαια αλλα οταν ειδε οτι δεν παταει πουστης αρχισε τις εκπτωσεις και τις διευκολυνσεις μπας και τον παρει κανενας στα σοβαρα. :S :S :S



α βλεπω εχετε αρχισει τις "φιλοφρονησεις"..  :grin: :grin:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Ε ναι, αλλα με χουμορ παντα.. γιατι το χαρντ ροκ βλαπτει την ψυχικη μας νιρβανα..  :grin:
 

Επισκέπτης
Ε ναι, αλλα με χουμορ παντα.. γιατι το χαρντ ροκ βλαπτει την ψυχικη μας νιρβανα..  :grin:

Και μιας που είπες για ροκ  :headbaning2: ήμουν 15, όποιος ήταν τυχερός και είχε βίντεο το είχε γράψει και μαλακιζόταν όποτε ήθελε με τις βυζάρες. Φαντάσου ότι ήταν δύσκολο να νοικιάσεις και τσόντες τότε στα video club. Εκπληκτικοί, ωραίοι φυσικοί βύζοι, δεν υπάρχουν τέτοιοι στην εποχή μας  :babycry:

 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Οκ, αφου λύσαμε τα του καταστατικου, παμε στην αντζεντα σιγα σιγα.. !  :afro:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Και μιας που είπες για ροκ  :headbaning2: ήμουν 15, όποιος ήταν τυχερός και είχε βίντεο το είχε γράψει και μαλακιζόταν όποτε ήθελε με τις βυζάρες. Φαντάσου ότι ήταν δύσκολο να νοικιάσεις και τσόντες τότε στα video club. Εκπληκτικοί, ωραίοι φυσικοί βύζοι, δεν υπάρχουν τέτοιοι στην εποχή μας  :babycry:




Ασε.., εγω θυμαμαι που μονο καμια γερμανικη τσοντα (περιοδικο) αν μας επεφτε στα χερια καναμε "πασχα" χαχααααααααα
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Ετσι !  :grin:
 

Συνημμένα

  • angelika-hefner-02.jpg
    angelika-hefner-02.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 24
  • (m=eaf8Ggaaaa)(mh=mIYeTI8bQlBWQgko)8.jpg
    (m=eaf8Ggaaaa)(mh=mIYeTI8bQlBWQgko)8.jpg
    19,2 KB · Εμφανίσεις: 26

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Πολυ ενδιαφερον εξελιχτηκε το νημα.γεματο ζωντανια και εμπειριες :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Ποιο ειναι το νοημα του θρεντ?
:undecided:
Τη μία ρωτάει σε ψωλ (poll) τι δουλειά κ(λ)άνουμε, την άλλη πόσο ύψος έχουμε, τώρα αν ρωτήσει πόσο την έχουμε δεν ξέρω, καλά www.bourdela.com/forum/index.php?topic=214375.0]τούτο θρεντ[/url] δε θα μπορούσε να συγκοληθεί?
Όχι ότι με νοιάζει πλέον, αλλά προς τους Admins απευθύνομαι.....

Έχει μαζέψει πολλούς ενδιαφέροντες ανθρώπους με master συην ειρωνεία
Καλά εσύ άνθρωπέ μου έχεις αλλού master, τι να σου πω τράβα ψήφισε ΚΚΕ καλύτερα να ησυχάσουμε........
Θα τρίζουν τα κόκκαλα του Ζέρβα.......
 

Επισκέπτης
Τη μία ρωτάει σε ψωλ (poll) τι δουλειά κ(λ)άνουμε, την άλλη πόσο ύψος έχουμε, τώρα αν ρωτήσει πόσο την έχουμε δεν ξέρω, καλά www.bourdela.com/forum/index.php?topic=214375.0]τούτο θρεντ[/url] δε θα μπορούσε να συγκοληθεί?
Όχι ότι με νοιάζει πλέον, αλλά προς τους Admins απευθύνομαι.....
Καλά εσύ άνθρωπέ μου έχεις αλλού master, τι να σου πω τράβα ψήφισε ΚΚΕ καλύτερα να ησυχάσουμε........
Θα τρίζουν τα κόκκαλα του Ζέρβα.......

Με τιμά που θυμάστε μερικά από τα νήματα που έχω δημιουργήσει κατά καιρούς. Σχετικά με τις πολιτικές μου πεποιθήσεις, να σας πληροφορήσω κύριε Ντουντάρα ότι ανήκω περισσότερο στην κεντροδεξιά, με δυστυχώς μοναδικό εκπρόσωπο της στη χώρα την Νέα Δημοκρατία. Αλήθεια από πού κρίνατε ότι μπορεί να είμαι αριστερός; Έχετε την ίδια διαίσθηση και στα στοιχήματα - που απότι κατάλαβα είναι και το αντικείμενο εργασίας σας;

Το δε χιούμορ σας με το "ψωλ" (αντί για poll) και το τί δουλειά κ(λ)άνουμε, είναι εξαιρετικό, γέλασα με την καρδιά μου  :jerking:
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ πάντως για τον πληθυντικό :grin: ε τι να γίνει έχω και μνήμη ελέφαντα και θυμάμαι κάμποσα, από εκεί και πέρα δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο και δεν είναι και της αρεσκείας μου να χαλώ θέματα, άσχετα αν με ενοχλεί πολιτικώς η χαλαρή σου στάση. Τώρα το έχουμε ρίξει στο ΧΧΧ, αλλά θα περνάω και καμμιά βόλτα στα πολιτικά, γιατί το 49 έγινε μισή δουλειά ;)
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ πάντως για τον πληθυντικό :grin: ε τι να γίνει έχω και μνήμη ελέφαντα και θυμάμαι κάμποσα, από εκεί και πέρα δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο και δεν είναι και της αρεσκείας μου να χαλώ θέματα, άσχετα αν με ενοχλεί πολιτικώς η χαλαρή σου στάση. Τώρα το έχουμε ρίξει στο ΧΧΧ, αλλά θα περνάω και καμμιά βόλτα στα πολιτικά, γιατί το 49 έγινε μισή δουλειά ;)

Πάντως εγώ ξεκίνησα το συγκεκριμένο νήμα χωρίς κακή πρόθεση με σκοπό να εκφραζόμαστε εδώ οι μεγαλύτεροι άνθρωποι που επισκεπτόμαστε το site
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom