Νέα

Οι πιο μισητές γυναικείες ατάκες !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Οι χειρότερες που συνάντησα εγώ και όχι γενικά :
Η πρώτη : "Μ' αγαπάς έστω λιγάκι; " (Με γκόμενα που έχω συναντήσει πριν δύο ώρες σε μπαρ και έχουμε πάει σπίτι και αρχίζει το μπαλαμούτι .......... και λίγο πριν μπούμε στο ψητό - για την ιστορία : Της είπα ότι την αγαπάω λιγάκι γιατί θα γαμούσα και λύκο με την όρεξη που είχα. Μου είπε να περιμένω τότε το άλλο ραντεβού. Την έστειλα στο διάολο και δεν πήδηξα).
Η δεύτερη : "Τι γαμήσι ήταν αυτό ρε...." (από γκόμενα που γνώρισα φαντάρος στην Θεσσαλονίκη αφού τελειώσαμε στο αυτοκίνητό της. Μετά άρχισε να μου λέει με πόσους έχει πάει και έφυγα γιατί ήμουν έτοιμος να την πληρώσω. Αμαρτία να έχει περάσει τη μισή Σταυρούπολη και να μην έχει πάρει δεκάρα).

"Μ'αγαπας;" ειχε δεν ειχε περασει ενα 24ωρο  :headbang: :headbang: :headbang:  :grin: :grin:
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
11
Like
1.233
Πόντοι
491
Σχετικα με τη πρωτη ατακα που την εχω ακουσει και εγω...της απαντησα...στο τελος θα μας πεις και μαλλιαδες...(εχω την τριχωπτωση μου)...ακομα πρεπει να γελαει!!!
"Πρώτη φορά νιώθω έτσι μαζί σου" (και με άλλους 100 πιο πριν)

"Ρούφα με" (ασχολίαστο)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Δεν ξέρω για ατάκες, αλλά δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απο το να ακούς την γκόμενα να μιλάει στο τηλ με την μάνα της...
 

~ioannis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
0
Ήμουν με γκόμενα σε πορνοξενοδοχείο, είχε να κάνει σεξ 2 μήνες και ήταν πολύ χαρμανιασμένη και μόλις άρχισα να την πηδάω πολύ δυνατά και γούσταρε, άρχισε να ψιλοφωνάζει. Και τότε κάνει το θεϊκό: Κλείνει το στόμα της μόνη της με την παλάμη της και μονολογεί στον εαυτό της: "Σταμάτα [Άννα], μη, θα μας ακούσουν!"

:idiot:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.719
Πόντοι
606
"αχ ναι...εκει εκει",οταν κεντραρεις στο σωστο σημειο  ;)

"αχ πιο σιγα ποναω"...τι να κανω βρε μωρο...εγω φταιω που τον εχω μεγαλο?? :dunno: :2funny:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Eγω εκνευριζομουν παντα με ολες (ανεξαιρετως) τις ατακες, που περιελαμβαναν τα "παιδια" απ 'τη δουλεια... Τις εβρισκα πολυ μικροαστικες και μιζερες!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει, αλλά εγώ είχα χαλαστεί πολύ όταν είχα οδηγήσει μια γκόμενα σε ξενοδοχείο μετά απο στενό καμάκι που κράτησε αρκετές εβδομάδες και μόλις αρχίσαμε να το κάνουμε μου έλεγε "γλύψε μου το μουνάκι, ο τάδε (ο προηγούμενος γκόμενος...) μου το έκανε συνέχεια και με τρέλαινε", την γυρνάω στο πλάι για να τις ρίξω και ένα μανίνι απο πίσω και μου λέει "αχ σιγά το κωλαράκι μου μην με πονέσεις, και ο τάδε πολύ του άρεσε να με παίρνει απο πίσω" το κάνουμε συνολικά 2 φορές (δεν μπορώ και παραπάνω βλέπεις...) και μου λέει "δεν θα το κάνουμε τρίτη φορά ? Ο τάδε με είχε κακομάθει και το κάναμε 3-4 φορές...."

Δεν της απάντησα σε καμία τέτοια ατάκα, αλλά δεν την ξανασυνάντησα και ποτέ.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ολες τελικα λενε τα ιδια λες και τις εχουν προγραμματισμενες.... με windows xp.... :2funny: :2funny:αυτο το "ειμαι μπερδεμενη" ειναι ολα τα λεφτα παντως...ακομη και απο γυναικα 40 χρονων το χω ακουσει...εχετε ακουσει κανενα αντρα να το λεει αυτο?προσωπικα ποτε..κατα τ αλλα εμεις οι αντρες ειμαστε ανωριμοι, μαλακες ...δεν υπαρχουν αντρες σημερα κλπ κλπ :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
"Θες να περάσουμε από το σπίτι να γνωρίσεις και τους δικούς μου?"  :badair:
 

undesirable

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
δλδ 27αρης;;;


μαλλον,εχεις την ιδια ηλικια,που ΝΟΜΙΖΕΙΣ,οτι ειναι η μπαιτ!
 

undesirable

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
η μπαιτ ειναι 27,οσο κ να χτυπιεσαι κατω! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon:


τωρα εσυ αμα εισαι 27...μαλλον γερασες γρηγορα! :o
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
η μπαιτ ειναι 27,οσο κ να χτυπιεσαι κατω! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon:


τωρα εσυ αμα εισαι 27...μαλλον γερασες γρηγορα! :o
Κλάψεεεε ρε λοκατζή! :2funny:
Αν σου έλεγε η μπάιτ να γνωρίσεις τους δικούς της δεν θα πήγαινες?
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ενα καλο Gps με Φωνητικες οδηγιες τελικα λεει περισσοτερες διαφορετικες προτασεις απο μια γυναικα... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom