Νέα

Οι πιο μισητές γυναικείες ατάκες !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τι ειπε η τυπισα??
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ειχε πεσει μια φορα για υπνο ο (τοτε) φιλος μου και ξυπναει σε καποια φαση στις 5 το πρωι και με βλεπει να παιζω ησυχα ησυχα σε μια καρεκλιτσα και παραξενευτηκε! αφου τα σπαααει το γκοντ  :smitten: :smitten:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ειχε πεσει μια φορα για υπνο ο (τοτε) φιλος μου και ξυπναει σε καποια φαση στις 5 το πρωι και με βλεπει να παιζω ησυχα ησυχα σε μια καρεκλιτσα και παραξενευτηκε! αφου τα σπαααει το γκοντ  :smitten: :smitten:
:2funny: :cool2: :thumbsup:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
......στο  πρωτο  ετος  του  πανεπιστημιου  ειχα  γνωρισει  μια  νοστιμουλα  η  οποια  ομως  ειχε  ενα  εκνευριστικο  προγραμματισμο  για  ολη  την  ζωη  της......μου  ειχε  πει  μετα απο  2-3  ραντεβου  "δεν θελω να  χαζομεραω , με το  που  τελειωνω την σχολη  θελω  αμεσα  δουλεια  κι  ενα  παιδι  απο  σενα..."

....ευτυχως  ηταν  ειλικρινης  και  την  σεντραρα  νωρις....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
......στο   πρωτο  ετος   του  πανεπιστημιου   ειχα  γνωρισει   μια   νοστιμουλα  η  οποια  ομως  ειχε  ενα  εκνευριστικο  προγραμματισμο  για  ολη  την  ζωη  της......μου  ειχε  πει  μετα απο  2-3  ραντεβου  "δεν θελω να  χαζομεραω , με το  που  τελειωνω την σχολη  θελω  αμεσα  δουλεια  κι  ενα  παιδι  απο  σενα..."
:2funny: :2funny: :2funny: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
......στο   πρωτο  ετος   του  πανεπιστημιου   ειχα  γνωρισει   μια   νοστιμουλα  η  οποια  ομως  ειχε  ενα  εκνευριστικο  προγραμματισμο  για  ολη  την  ζωη  της......μου  ειχε  πει  μετα απο  2-3  ραντεβου  "δεν θελω να  χαζομεραω , με το  που  τελειωνω την σχολη  θελω  αμεσα  δουλεια  κι  ενα  παιδι  απο  σενα..."

....ευτυχως  ηταν  ειλικρινης  και  την  σεντραρα   νωρις....

μετα απο 2-3 ραντεβου, ηθελε να σε παντρευτει και να κανει τα παιδια σου???  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

πού σκατα τις βρισκετε??  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom