Νέα

Οι πιο μισητές γυναικείες ατάκες !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Θελω να μεινω για ΛΙΓΟ ΜΟΝΗ μου να σκεφτω  καποια πραγματα

ο,τι και καλα αυτο δεν το λεν και οι άντρες....
και μαλιστα θεωρουν οτι κατα καποιο τρόπο  πρέπει να βαλει ο αλλος τη ζωη του στο pause μεχρι να σκεφτει....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ο,τι και καλα αυτο δεν το λεν και οι άντρες....
και μαλιστα θεωρουν οτι κατα καποιο τρόπο  πρέπει να βαλει ο αλλος τη ζωη του στο pause μεχρι να σκεφτει....

έλα, γίνεσαι άδικη, δεν το λένε ακριβώς διότι οι άνδρες δεν είναι του λόγου...
απλώς βουλιάζουν στον καναπέ παίζοντας προ/GH/GTA/katamari 24/7 και υποτίθεται ότι σκέφτονται  :2funny: :2funny: :2funny:

πάντως μόνοι τους μένουν  :rolleyes: :rolleyes:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
έλα, γίνεσαι άδικη, δεν το λένε ακριβώς διότι οι άνδρες δεν είναι του λόγου...
απλώς βουλιάζουν στον καναπέ παίζοντας προ/GH/GTA/katamari 24/7 και υποτίθεται ότι σκέφτονται  :2funny: :2funny: :2funny:

πάντως μόνοι τους μένουν  :rolleyes: :rolleyes:


εγω μαλλον μπλεκω με ατομα του λογου γιατι το εχω ακουσει πολλακις
βασικα δεν μου χει πει και κανεις "θελω να χωρισουμε", νετα σκετα και αντρικια
συνηθως "θελω να σκεφτω" μου λενε...

οχι λαθος, ενας πριν 10 χρόνια που ειχαμε βγει μονο 3-4 φορες μου ειπε ξεκαθαρα, οτι γυρισε στην πρωη του και οτι δεν θα συνεχισει μαζι μου και κολλησα με την παρτη του 2 μηνες!!!
και συχνα τον σκεφτομαι  για να πω την αληθεια. Ο τρόπος που σε χωριζει ο αλλος ειναι καθοριστικος για τις αναμνησεις που αφηνει.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
έλα, γίνεσαι άδικη, δεν το λένε ακριβώς διότι οι άνδρες δεν είναι του λόγου...
απλώς βουλιάζουν στον καναπέ παίζοντας προ/GH/GTA/katamari 24/7 και υποτίθεται ότι σκέφτονται  :2funny: :2funny: :2funny:

πάντως μόνοι τους μένουν  :rolleyes: :rolleyes:
Ξεχασες της ατελιωτες ωρες PES SOCCER  με ξυδια και συναφη απο αντρες που πραγματικα θελουν να μεινουν μονοι
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ξεχασες της ατελιωτες ωρες PES SOCCER  με ξυδια και συναφη απο αντρες που πραγματικα θελουν να μεινουν μονοι

αυτοί οι άντρες χωρίζουν πραγματικά, δεν αρχίζουν τις passive-aggressive μαλακίες τύπου "δε θέλω να τη βλέπω αλλά δεν έχω και τα αρχίδια να χωρίσω οπότε βρίσκω τρόπο να μην ξεβολευτώ αλλά και να μην έχουμε πολλά-πολλά"  :sunglasses:

το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες, αλλά νομίζω οι άντρες το κάνουν λίγο πιο... πώς να το πω... ε μπαμ κάνει ρε παιδί μου, καμία λεπτότητα  :2funny: :2funny: :2funny:

edit: το PES είναι το προ  :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
<<θελω να μιλησουμε>>
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αυτή ναι, ναιιιι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
αυτοί οι άντρες χωρίζουν πραγματικά, δεν αρχίζουν τις passive-aggressive μαλακίες τύπου "δε θέλω να τη βλέπω αλλά δεν έχω και τα αρχίδια να χωρίσω οπότε βρίσκω τρόπο να μην ξεβολευτώ αλλά και να μην έχουμε πολλά-πολλά"  :sunglasses:

το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες, αλλά νομίζω οι άντρες το κάνουν λίγο πιο... πώς να το πω... ε μπαμ κάνει ρε παιδί μου, καμία λεπτότητα  :2funny: :2funny: :2funny:

edit: το PES είναι το προ  :grin:
Ναι το pro εχτες βρεθηκα σε μια τετοια συναντηση.
 

Επισκέπτης
τις ιδιες μαλακιες λεμε ολοι...
οτι εχω πει σε καποιους, μου το εχουν πει κι εμενα καποιοι αλλοι  :dancing:
 

Επισκέπτης
Ξεχασες της ατελιωτες ωρες PES SOCCER  με ξυδια και συναφη απο αντρες που πραγματικα θελουν να μεινουν μονοι

Αυτο κανω κι εγω, εδω και περιπου ενα χρονο.
Χωρις να ακουω "κι αλλο θα παιξετε?", "κι αλλη μπυρα θα πιεις?" "δε σταματατε να παμε να ξαπλωσουμε".
Φερνω οποιους γουσταρω σπιτι μου, πινω οσο αντεχω και κοιμαμε οτι ωρα θελω, χωρις να μου γκρινιαζει καμια. Και το κυριοτερο, γαμω και δερνω στο Pro, οσο ειχα την αλλη σπιτι ολο τον επινα, αφου δε με αφηνε να συγκεντρωθω στο αθλημα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Φερνω οποιους γουσταρω σπιτι μου, πινω οσο αντεχω και κοιμαμε οτι ωρα θελω, χωρις να μου γκρινιαζει καμια. Και το κυριοτερο, γαμω και δερνω στο Pro, οσο ειχα την αλλη σπιτι ολο τον επινα, αφου δε με αφηνε να συγκεντρωθω στο αθλημα.

:thumbsup:

Κι άμα βαρεθήτε, κάνετε κι ένα διάλλειμα καλώντας κανένα cg ;) :grin:

Ε ρε εργένικη ζωή !!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Αυτο κανω κι εγω, εδω και περιπου ενα χρονο.
Χωρις να ακουω "κι αλλο θα παιξετε?", "κι αλλη μπυρα θα πιεις?" "δε σταματατε να παμε να ξαπλωσουμε".
Φερνω οποιους γουσταρω σπιτι μου, πινω οσο αντεχω και κοιμαμε οτι ωρα θελω, χωρις να μου γκρινιαζει καμια. Και το κυριοτερο, γαμω και δερνω στο Pro, οσο ειχα την αλλη σπιτι ολο τον επινα, αφου δε με αφηνε να συγκεντρωθω στο αθλημα.
η καλυτερη λυση σε αυτο ειναι να εχεις 2 τηλεορασεις. δεν μπορει να παιζει ο αλλος ολη την ωρα το χαζοπρο! θελω κι εγω να παιιιξω god of war  :rockon: :rockon: :rockon:
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
Αυτο κανω κι εγω, εδω και περιπου ενα χρονο.
Χωρις να ακουω "κι αλλο θα παιξετε?", "κι αλλη μπυρα θα πιεις?" "δε σταματατε να παμε να ξαπλωσουμε".
Φερνω οποιους γουσταρω σπιτι μου, πινω οσο αντεχω και κοιμαμε οτι ωρα θελω, χωρις να μου γκρινιαζει καμια. Και το κυριοτερο, γαμω και δερνω στο Pro, οσο ειχα την αλλη σπιτι ολο τον επινα, αφου δε με αφηνε να συγκεντρωθω στο αθλημα.

ε σιγα μην τα παραλεμε.εμενα δε μου εχει σταθει εμποδιο σε κατι τετοιο μια γκομενα.υπαρχουν μερες που την βλεπεις αλλες που δεν την βλεπεις.οταν δεν την βλεπεις μπορεις να κανεις οτι θελεις.
:thumbsup:

Κι άμα βαρεθήτε, κάνετε κι ένα διάλλειμα καλώντας κανένα cg ;) :grin:

Ε ρε εργένικη ζωή !!! :rockon:

και αν δεν εχεις λεφτα?χειρονακτικη εργασια?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ε σιγα μην τα παραλεμε.εμενα δε μου εχει σταθει εμποδιο σε κατι τετοιο μια γκομενα.υπαρχουν μερες που την βλεπεις αλλες που δεν την βλεπεις.οταν δεν την βλεπεις μπορεις να κανεις οτι θελεις.

Η συγκατοίκηση είναι το μεγάλο πρόβλημα  :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Η σχέση μας περνάει κρίση. Κάτι πρέπει να κάνουμε.
Απ: Ναι. Θες να βγούμε έξω να πιούμε ένα καφέ όπως παλιά?
Απ.: Εχει τα μυστικά της Εδεμ.
Απ: Καλά μωρό. Εχω να κάνω μια επίθεση στο τράβιαν
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Η σχέση μας περνάει κρίση. Κάτι πρέπει να κάνουμε.
Απ: Ναι. Θες να βγούμε έξω να πιούμε ένα καφέ όπως παλιά?
Απ.: Εχει τα μυστικά της Εδεμ.
Απ: Καλά μωρό. Εχω να κάνω μια επίθεση στο τράβιαν

άι λαβ γιου και μόνο που το πρότεινες (εσένα και οποιονδήποτε άλλον)  :rockon: :rockon: :rockon:

κατά τα άλλα, χουέλκαμ του τιχουάνα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
χτεσινη απο αυτες που ποτε δεν ξερεις τι να απαντησεις χωρις να την σκυλοβρισεις και μονο που το λεει

"θα παω μια βολτα με τους φιλους μου"
"εμενα γιατι δε με καλεσες?"
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom