Νέα

Οι πιο μισητές γυναικείες ατάκες !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πιο καλα να ψαξουμε να βρουμε τις πιο γλυκες ατακες γιατι οι πιο μισητες ειναι οχι μονο οι περισσοτερες αλλα το συνηθες λεξιλογιο των γυναικων στις μακροχρονιες σχεσεις!!! :) :)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πιο καλα να ψαξουμε να βρουμε τις πιο γλυκες ατακες γιατι οι πιο μισητες ειναι οχι μονο οι περισσοτερες αλλα το συνηθες λεξιλογιο των γυναικων στις μακροχρονιες σχεσεις!!! :) :)
                                                                                                                      Καποιος γνωστος μου με ρωτησε να δωσω τον ορισμο,τι ειναι γυναικα? Με ρομαντικοτητα του απαντησα συντομως οτι γυναικα ειναι ενα θεσπεσιο και υπεροχο πλασμα που ομορφαινει την ζωη μας.Και αυτος μου απαντησε συντομα οτι γυναικα ειναι ολο το αχρηστο πραγμα γυρω απο το μουνι!!!! :) :)Παραθετω και ανδρικες ατακες.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
σωστος ο γερογατος! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon:


ειναι απαραιτητο,να γνωρισεις τους δικους της;;; δεν καταλαβαινω! :think:

που ξέρεις ρε ???? μορεί η μαμα να είναι αξιογάμητη μιλφ... (ίσως και περισσότερο από την κόρη)...

γιαυτό η απάντηση πρέπει να είναι "καλά ας γνωρίσω την μαμά σου"
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Οι πιο μισητές, για τους άντρες, γυναικείες ατάκες...

γι'αυτό η απάντηση πρέπει να είναι...

Νομίζω θα έχει μεγαλύτερη πλάκα να βάζουμε κ τις πιθανές απαντήσεις μας στις ατάκες τους... για να είμαστε ετοιμόλογοι! ;) :grin:
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
οταν ειχα γνωρισει μια γκομενα η οποια ηθελε να παμε δηθεν για σοβαρο σκοπο,μου χε φτασει η πουτσα στο λαιμο μετα απο απανωτα χαμουρεματα και δαχτυλα σε καθε τρυπα που εβρισκα,την ρωταω μωρο μου ποτε υπολογιζεις να το κανουμε και μου απανταει κατσε να περασουν 2μηνες να σε γνωρισω καλυτερα.κρατηθηκα να μην βαλω τα γελια και της λεω συγνωμη αλλα δεν μπορουμε να συνεχισουμε γιατι θελω να ειμαι τιμιος απεναντι σου,σ αυτο το διαστημα σιγουρα θα εχω γαμηθει με αλλη.μετα απο 2 μερες τη γαμησα και μου το ζητησε και μονη της.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οταν ειχα γνωρισει μια γκομενα η οποια ηθελε να παμε δηθεν για σοβαρο σκοπο,μου χε φτασει η πουτσα στο λαιμο μετα απο απανωτα χαμουρεματα και δαχτυλα σε καθε τρυπα που εβρισκα,την ρωταω μωρο μου ποτε υπολογιζεις να το κανουμε και μου απανταει κατσε να περασουν 2μηνες να σε γνωρισω καλυτερα.κρατηθηκα να μην βαλω τα γελια και της λεω συγνωμη αλλα δεν μπορουμε να συνεχισουμε γιατι θελω να ειμαι τιμιος απεναντι σου,σ αυτο το διαστημα σιγουρα θα εχω γαμηθει με αλλη.μετα απο 2 μερες τη γαμησα και μου το ζητησε και μονη της.
                                                                                                                            "Η γυναικα ειναι για τον ανδρα οτι αυτος την εκανε"...  Μπαλζακ :) :)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
πρόσφατη ατάκα από άγνωστη

"δεν είμαι σαν αυτές που ξέρεις"

:think: :think: :think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
έλα ντε...από που ξέρει

(εξαιρώ την περίπτωση να είναι αναγνώστης εδώ  :grin: )

έκανα μεταβολή και έφυγα, δεν βρήκα τι να απαντήσω

φοβήθηκα το τρίτο της μάτι μάλλον

 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
φίλη προγαμιαίων ετών ψάχνει ώμο να ακουμπήσει αφού την έστειλε ο 1ος- 2ος- 3ος γκόμενος, στηρίζεται μια δυο τρεις, αφήνει δάκρυα κορομηλένια...
σε κάποια φάση θέλει και λίγο σάλτσα ρομάντικα να επιβεβαιώσει ότι
είναι αρεστή, γέρνει βλεφαριάζει, γατουλιάζει λίγο με κούνημα ουράς,
νιώθω αδρεναλίνη των όρχεων να πλησιάζει στο λίμιτ-άπ, οπότε απλώνω κι
εγώ πλοκάμι.
...Τρώω λογοκρισία/ πόρτα/ στοπ/ κιγκλίδωμα κλπ, κι ατάκα μετά τα φρένα/ χειρόφρενα/ αερόφρενα που πάτησε:
''Νομίζω ότι αυτό ήταν μια δοκιμασία της φιλίας μας που δε μου βγαίνει, αλλά θα το ξεπεράσουμε έτσι;''
Μα τί να ξεπεράσει κανείς ρε ξόρκι; Για να ξεπεράσει κανείς κάτι πρέπει να συμπορευτεί πρώτα,  ή να γκαζώσει να το φτάσει και αφού το εξαπωθήσει το ρημάδι να το ξεπεράσει. Ντεν γκαταλαμπαίνος μανδάμ, συνεχίζοντας:
Κύττα, φιλία φιλία, αλλά σε ξεμπροστιάζω, αμα με έχεις εύκολη λύση για να ανέβεις ψυχομπουρδελικά θέλω κι εγώ το αντίστοιχο, μα-μου-σου...τον έφαγε ψυχραίμισε και μετά ζητούσε δοκιμασίες και άθλους Ηρακλέως.

Βέβαια το έχω ακούσει αυτό το μαλακιστηρένιο: ''Σε βλέπω μόνο σα φίλο'' κι απαντάω κι εγώ κλισαριστά ως: ''Ξέρεις τι ωραία γκολ μπαίνουν στα φιλικά;''

Εν κατακλείδι: Πόσο Γκαριόλες (ναι ΓΚΑΑΑΑΑ-ριόλες) είναι μερικές; Να ανέβουνε στα κάτω τους έχοντας σε δεκανίκι, αλλά στο τζαμπέ, χωρίς αντάλλαγμα, να σε κάνουνε λίγο ταγάρι και μετά αρριβεντέρλα αμίγκο μιο.
Μόνο Φάπεργουέρ στις γκαριόλεν.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
πρόσφατη ατάκα από άγνωστη

"δεν είμαι σαν αυτές που ξέρεις"

:think: :think: :think:

Αμα σε γαμήσω θα σου πω... (αν έχεις καμιά διαφορά... γιατί όπως είπε και ο Μέγας κυνικός φιλόσοφος Διογένης, Λυχνίας σβησθείσης, πάσα γυνή ομοία...) :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom