Νέα

Οι πιο μισητές γυναικείες ατάκες !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ατακα απολυτης ξενερας,αφου εχει κανει παιχνιδι μαζι σου η γκομενα κ πας να κανεις κινηση "ξερεις σε βλεπω σαν φιλο'

υ.γ. ρε παιδια τι παιζει με τις σαλονικιες,γαμιουνται με ολους εκτος απο σαλονικιους?
ας μου λυσει καποιος την απορια
 

Bordelomastoras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
H κορυφαια ατακα που σιγουρα οι περισσοτεροι εχουμε ακουσει ειναι: "Μωρο μου θελω να χωρισουμε αλλα να μεινουμε φιλοι!"

Τη γαμας μετα ή οχι?

Εγω πάλι που θα ηθελα να μου το πουν αυτο το χαζο περι φιλιας γιατι σχεδόν όλες οι πρωην, αφου με πουν τουλαχιστον καθηκι και μου πεταξουν οτι συμπραγκαλο βρουν, δε θελουν να με ξαναδουν μπροστα τους. Μηπως κανω κατι λαθος?

Οχι τιποτα αλλο αλλα ετσι δεν μπορω να τις πασαρω και σε κανα φιλο...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Οι χειρότερες που συνάντησα εγώ και όχι γενικά :
Η πρώτη : "Μ' αγαπάς έστω λιγάκι; " (Με γκόμενα που έχω συναντήσει πριν δύο ώρες σε μπαρ και έχουμε πάει σπίτι και αρχίζει το μπαλαμούτι .......... και λίγο πριν μπούμε στο ψητό - για την ιστορία : Της είπα ότι την αγαπάω λιγάκι γιατί θα γαμούσα και λύκο με την όρεξη που είχα. Μου είπε να περιμένω τότε το άλλο ραντεβού. Την έστειλα στο διάολο και δεν πήδηξα).
Η δεύτερη : "Τι γαμήσι ήταν αυτό ρε...." (από γκόμενα που γνώρισα φαντάρος στην Θεσσαλονίκη αφού τελειώσαμε στο αυτοκίνητό της. Μετά άρχισε να μου λέει με πόσους έχει πάει και έφυγα γιατί ήμουν έτοιμος να την πληρώσω. Αμαρτία να έχει περάσει τη μισή Σταυρούπολη και να μην έχει πάρει δεκάρα). συνάδερφε αυτή η τύπισσα αν την πλήρωνες θα σου έδινε και ρέστα... ;) :cheesy: :grin:
[/quo
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
"Μ'αγαπάς λιγακι?" :'(
"Όχι αλλά αν είναι να νοιώσεις καλύτερα, μπορώ να στο πώ!"  :rolleyes:

ατακα απολυτης ξενερας,αφου εχει κανει παιχνιδι μαζι σου η γκομενα κ πας να κανεις κινηση "ξερεις σε βλεπω σαν φιλο'

υ.γ. ρε παιδια τι παιζει με τις σαλονικιες,γαμιουνται με ολους εκτος απο σαλονικιους?
ας μου λυσει καποιος την απορια



Ξέρετε την διαφορά μεταξύ πουτάνας και καριόλας??? :)

Η πουτάνα πάει με όλους!!










Η καριόλα πάει με όλους ... εκτός από σένα !  :dancing:
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
'Αυτόν τον καιρό είμαι λίγο μπερδεμένη. Θέλω λίγο χρόνο'  :rolleyes:

Ασχολίαστο  :)
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Προσπαθώ μέρες να το ανεβάσω στα Downloads αλλά  :jerking:
το βρηκα στο μαγικό διαδίκτυο (βάλτε το full screen)

ΜΑΓΚΕΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟ

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΑ COSMO GIRLS KAI ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ

"ΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ ΑΝΤΡΕΣ???"

 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
πολύ καλό βιντεάκι :thumbsup:.... ;) μιλάει η εικόνα μόνη της  :tickedoff:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
αν στο πει αυτο? μαλλον δεν τη ξαναγαμας..

Εμένα συνήθως όταν μου το πούνε, εξελλίσεται η φάση στην ξεπέτα όταν λασπώνουν τα πράγματα. Ναι, ναι φίλοι καρδιακοί, αλλά μόλις τις πιάσουν οι καύλες σκάνε κάτι τηλέφωνα για επισκέψεις και πέφτει ξεγυρισμένη φιλική πούτσα.

Δηλαδή αφού σου κάνει τη νύξη να βρεθείτε και κάνεις το πέσιμο...συνήθως λένε μα μου δεν πρέπει αφού τα συμφωνήσαμε και τέτοιες μαλακίες.
Η ατάκα που πρέπει να πεις εκεί είναι...
''Ξέρεις τί ωραία γκολ μπαίνουν στα φιλικά..."

Αν τη γαμούσες κι έχυνε δε θα πει όχι.

 

Επισκέπτης
[Τουλάχιστον αυτές γαμιούνται με κάποιους, οι ντίβες οι Αθηναίες με ποιούς γαμιούνται??? :cussing:
[/quote]

Αυτές φίλε μου,  να είσαι σίγουρος ότι γαμιούνται με ΟΛΟΥΣ....!!!!!!!!

Δες τι γίνεται  τριγύρω.....
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Τουλάχιστον αυτές γαμιούνται με κάποιους, οι ντίβες οι Αθηναίες με ποιούς γαμιούνται??? :cussing:

τα έχει φέρει η τύχη και έχω 4 φίλες απο επάνω και ανεβαίνω αρκετά συχνά! συνήθως λένε τα χειρότερα για τους άνδρες θεσσαλονικείς (και αυτές και οι φίλες τους).
τώρα άμα κάτσω και αναφέρω τους λόγους πολύ βοβάμαι οτι θα ξεκινήσω "πόλεμο" μεταξύ βορρά νότου.
φυσικά δεν ισχυρίζομαι οτι αυτά που μου λένε ισχύουν, άλλωστε δεν μπορώ να έχω γνώμη.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
kifina πες τα μου με pm δε θα παρεξηγηθω εχω μεγαλη περιεργεια!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
τα έχει φέρει η τύχη και έχω 4 φίλες απο επάνω και ανεβαίνω αρκετά συχνά! συνήθως λένε τα χειρότερα για τους άνδρες θεσσαλονικείς (και αυτές και οι φίλες τους).
τώρα άμα κάτσω και αναφέρω τους λόγους πολύ βοβάμαι οτι θα ξεκινήσω "πόλεμο" μεταξύ βορρά νότου.
φυσικά δεν ισχυρίζομαι οτι αυτά που μου λένε ισχύουν, άλλωστε δεν μπορώ να έχω γνώμη.

πες φιλε.

τι λενε για τους θεσαλλονικεις?

εχει ενδιαφερον
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες αν ξεραμε ποσο γλυκος ειναι ο πουτσος μας,δεν θα τρεχαμε απο πισω αλλα θα μας παρακαλαγανε.
 

Play House

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες αν ξεραμε ποσο γλυκος ειναι ο πουτσος μας,δεν θα τρεχαμε απο πισω αλλα θα μας παρακαλαγανε.

Καλύτερα τότε να μην το μάθετε..
Αρκετά δύσκολες είμαστε κι εμείς...Δεν χρειάζεται να εχουμε τέτοια κοινά... :)))))
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πες φιλε.

τι λενε για τους θεσαλλονικεις?

εχει ενδιαφερον
τα πραγματα ειναι πολυ απλα γιατι κ εμεις οι θεσσαλονικεις λεμε τα ιδια για τις γκομενες μας.απλα ειναι το μισος που εχουμε μεταξυ μας γιατι το παιζουν ντιβες ακομα κ οι πιο πατσαβουρες κ αν τις σνομπαρουμε μας κραζουνε
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες αν ξεραμε ποσο γλυκος ειναι ο πουτσος μας,δεν θα τρεχαμε απο πισω αλλα θα μας παρακαλαγανε.

Αυτές που έχουν καλογαμηθεί μια χαρά ξέρουν να ξηγιούνται δυστυχώς είναι λίγες , οι περισσότερες είναι μιξοπαρθένες και κακογάμητες και το παίζουν δύσκολες. Είναι φυσιολογικό όταν έχεις άγνοια για κάτι να μην το επιθυμείς...
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Οι 16 πιο μισητές, για τους άντρες, γυναικείες ατάκες κατά την διάρκεια του σεξ

«Πιο βαθιά!» (Μωρή, έχω κι άλλο και στο κρύβω)


- «Μη σταματάς», επιτακτικά..(Πόσο να αντέξω ο χριστιανός, άνθρωπος είμαι και εγώ, λύγισα)

- «Όλοοοο!» (Δεν θέλω να σε πονέσω, βρε κουτό, γι' αυτό δεν το ξεδιπλώνω!)

- «a αχ, συνήλθα!» (Ωχ,θα αρχίσει να μιλάει πάλι!)

- «Όχι, όχι τίποτα.. Απλώς με το μαγιό φαινόταν μεγαλύτερο» (Ήταν που δεν είχα που να βάλω τα κοχύλια..)

- Χαϊδευτικά τύπου : - «Γουγούτσο/ τερατουλίνι/ τζουτζούκι» (Πόσο θα έπιανε αν την πούλαγα σε έναν άραβα

- «Δούλευέ το!» (θα μου κολλήσεις ένσημα όμως)

- «Κάρφωσε με!» (Γαμώτο, ξέχασα να φέρω και το πριτσινοπίστολο!)

- «Τι θα κάνουμε μετά;» (Δεν ξέρω για σένα, εγώ λεω να περάσω μια βόλτα από την Φυλής.)

- «Πρώτη φορά ένιωσα έτσι..»(Αν συνεχίσει να με δουλεύει, θα την χτυπήσω!)

- «Τα' κάνες και με άλλες αυτά;» (Όχι βέβαια, για σένα τα φύλαγα!)

- «Μ' ανατριχιάζεις» (Ξέχασα το παράθυρο του μπάνιου ανοιχτό.)

- «Ναι, ναι, ναιαιαιαιαιαι, Aάαχ, ναι, ναι, αάχ, ναι, ναιαιαι,..» (Να το πάρω το τζιπ μαύρο ή άσπρο)

- «Τσούζει. Λες να' χω μύκητες;» (Τώρα έχω και εγώ..)

- «Θέλω να βλέπω το πρόσωπο σου» (Πάλι δεν θα γυρίσει, γαμώτη μου!)
Σε μπουρδέλο όταν λένε οι πουτάνες " τελειώνεις μωρό μου?"  Λογικά πολλοί συνάδελφοι από το site θα το χουν ακούσει!!    :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Εμένα αυτό που με εκνευρίζει/πλήττει είναι η ατάκα ''θέλω να μιλήσουμε''.

Έχω χωρίσει 2 μόνο που το έιπαν (χωρίς να ακούσω τι ήθελαν να πουν :boobies:)

Αν έχεις να πεις κατι, καλή μου, πές το με 2 λόγια και γρήγορα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom