Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.297
Πόντοι
1.446
Προφανως !! Και Γιατι ?... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ Να κανουν !... Ειναι Αυτο που λεω Εγω " Μαχητες του Πληκτρολογιου "
το εχω γραψει ξανα ...πιστευω οτι ειναι 4περιπτωσεις
η μια ειναι οτι καποτε ισως εχουν κανει ενα ραντεβου και ειχαν αθλια συμπεριφορα οποτε εφαγαν ακυρο μετα ....
η δετρερη ειναι να στελνουν μηνυματα στα κοριτσια με ψωλες η μηνυματα που κανουν του ΑΝΤΡΟΥΚΛΕΣ οποτε εφαγαν παλι ακυρο και φτιαχνουν νεα προφιλ για να κραξουν...
τριτη περιπτωση ειναι να ειναι απο γραφεια οποτε κραζουν τις ανεξαρτητες και σου λενε τραβα σε γραφειο
και τεταρτη ειναι οτι αυτοι εγιναν αγαπουληδες και την επεφταναν στα κοριτσια γιατι νομιζαν οτι ειναι γκομενες τους οποτε παλι αφαγαν ακυρο και κραζουν η απο νεα προφιλ η α απο τα διπλα και τριπλα που εχουν.....
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
157
Like
270
Πόντοι
21
το εχω γραψει ξανα ...πιστευω οτι ειναι 4περιπτωσεις
η μια ειναι οτι καποτε ισως εχουν κανει ενα ραντεβου και ειχαν αθλια συμπεριφορα οποτε εφαγαν ακυρο μετα ....
η δετρερη ειναι να στελνουν μηνυματα στα κοριτσια με ψωλες η μηνυματα που κανουν του ΑΝΤΡΟΥΚΛΕΣ οποτε εφαγαν παλι ακυρο και φτιαχνουν νεα προφιλ για να κραξουν...
τριτη περιπτωση ειναι να ειναι απο γραφεια οποτε κραζουν τις ανεξαρτητες και σου λενε τραβα σε γραφειο
και τεταρτη ειναι οτι αυτοι εγιναν αγαπουληδες και την επεφταναν στα κοριτσια γιατι νομιζαν οτι ειναι γκομενες τους οποτε παλι αφαγαν ακυρο και κραζουν η απο νεα προφιλ η α απο τα διπλα και τριπλα που εχουν.....
Φιλε ! Αλλαξε Το Ονομα Στο Προφιλ ΣΕ = Καθηγητης pastelios !!!!! Σωστο Σε βρησκω ! Το Εχεις μελετησει το πραγμα ! Και Διδασκεις ΑΠΛΑ !!!! Ναι κι εγω ετσι οπω τα λες ! Ακουγετε Απολυτα Λογικα αυτα !
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.297
Πόντοι
1.446
Φιλε ! Αλλαξε Το Ονομα Στο Προφιλ ΣΕ = Καθηγητης pastelios !!!!! Σωστο Σε βρησκω ! Το Εχεις μελετησει το πραγμα ! Και Διδασκεις ΑΠΛΑ !!!! Ναι κι εγω ετσι οπω τα λες ! Ακουγετε Απολυτα Λογικα αυτα !
επισης εγω θα προτεινω το αλλο ...να ανοιξει νημα με σαλιαριδες η αγαπουληδες ΜΟΝΟ και για τα κοριτσια φυσικα....ετσι ωστε αυτους που ενοχλουμε να ξερουν τι νημα ειναι και να μην διαβαζουν....
 

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.108
Πόντοι
6.236
Τις κριτικές τις διαβάζουν τα κορίτσια ή γραφεία και πόσο σοβαρά τις λαμβάνουν υπόψη;
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
157
Like
270
Πόντοι
21
Τις κριτικές τις διαβάζουν τα κορίτσια ή γραφεία και πόσο σοβαρά τις λαμβάνουν υπόψη;
ιδου η Απορια ???????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επισης εγω θα προτεινω το αλλο ...να ανοιξει νημα με σαλιαριδες η αγαπουληδες ΜΟΝΟ και για τα κοριτσια φυσικα....ετσι ωστε αυτους που ενοχλουμε να ξερουν τι νημα ειναι και να μην διαβαζουν....
100% Πρεπει !!!!!!!!!
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.804
Πόντοι
27.636
Πήρα το νήμα από την αρχή της συζήτησης των τελευταίων ημερών και πραγματικά απορώ που προσπαθείτε να καταλήξετε.

Κάποιες δε θέλουν να έχουν καρτέλες ή και δε θέλουν να πληρώσουν για να έχουν. Αλλά και να μην έχουν, αυτός που ξέρει, θα πάρει όσες πληροφορίες θέλει για κάποια. Τα γραφεία πληρώνουν για να έχουν καρτέλες τα κορίτσια τους, προώθηση κάνουν.

Τις κριτικές εννοείται ότι τις διαβάζουν τα κορίτσια και τα γραφεία, αλλά σιγά μην ασχοληθούν. Γελάνε και χέστηκαν. Χέστηκαν για αυτές που παίρνουν χαμηλές βαθμολογίες, θα βρεθεί κάποιος μαλάκας να τις πάρει.

Σημασία έχει να είμαστε όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικοί με όσες έχουν καρτέλα, για την δική μας πληροφόρηση, όλα τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε.

Υπάρχουν αρκετοί που παίρνουν κορίτσια για πολύωρα, σιγά μην το γράψουν εδώ ότι την πήρε τόσες ώρες. Εδώ θυμάμαι κάποιος πήρε κάποια πολλές ώρες και της έγραψε αρνητική κριτική γιατί κάνανε μια φορά σεξ, ενώ δεν ανάφερε τίποτα για την εμπειρία του εσκορτινγκ. Τώρα ποιος είναι ο κακός; Ο πελάτης ή η κοπέλα;

@pastelios καλά τα λες γενικά, αλλά οι κριτικές έχουν ξεφύγει πολύ, ελάχιστες είναι όπως πρέπει να είναι. Κάποιοι αρέσκονται να γράφουν τα βασικά, κάποιοι στο σεντόνι, όπως εγώ, υπάρχουν κι αυτοί που θάβουν την κοπέλα επειδή δεν τους έκανε τα χατήρια. Τους τελευταίους τους καταλαβαίνεις εύκολα.

Πολύ φασαρία για το τίποτα τελικά.

:hi:
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.297
Πόντοι
1.446
Πήρα το νήμα από την αρχή της συζήτησης των τελευταίων ημερών και πραγματικά απορώ που προσπαθείτε να καταλήξετε.

Κάποιες δε θέλουν να έχουν καρτέλες ή και δε θέλουν να πληρώσουν για να έχουν. Αλλά και να μην έχουν, αυτός που ξέρει, θα πάρει όσες πληροφορίες θέλει για κάποια. Τα γραφεία πληρώνουν για να έχουν καρτέλες τα κορίτσια τους, προώθηση κάνουν.

Τις κριτικές εννοείται ότι τις διαβάζουν τα κορίτσια και τα γραφεία, αλλά σιγά μην ασχοληθούν. Γελάνε και χέστηκαν. Χέστηκαν για αυτές που παίρνουν χαμηλές βαθμολογίες, θα βρεθεί κάποιος μαλάκας να τις πάρει.

Σημασία έχει να είμαστε όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικοί με όσες έχουν καρτέλα, για την δική μας πληροφόρηση, όλα τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε.

Υπάρχουν αρκετοί που παίρνουν κορίτσια για πολύωρα, σιγά μην το γράψουν εδώ ότι την πήρε τόσες ώρες. Εδώ θυμάμαι κάποιος πήρε κάποια πολλές ώρες και της έγραψε αρνητική κριτική γιατί κάνανε μια φορά σεξ, ενώ δεν ανάφερε τίποτα για την εμπειρία του εσκορτινγκ. Τώρα ποιος είναι ο κακός; Ο πελάτης ή η κοπέλα;

@pastelios καλά τα λες γενικά, αλλά οι κριτικές έχουν ξεφύγει πολύ, ελάχιστες είναι όπως πρέπει να είναι. Κάποιοι αρέσκονται να γράφουν τα βασικά, κάποιοι στο σεντόνι, όπως εγώ, υπάρχουν κι αυτοί που θάβουν την κοπέλα επειδή δεν τους έκανε τα χατήρια. Τους τελευταίους τους καταλαβαίνεις εύκολα.

Πολύ φασαρία για το τίποτα τελικά.

:hi:
παρα πολυ σωστα τα λες...τα γραφεια κανουν την δουλεια τους....ο κακος χαμος ειναι με της ανεξαρτητες(?) κοπελες ...εγω παντως ΣΤΙΣ ΚΑΡΤΕΛΕΣ προσπαθω να ειμαι οσο πιο σωστος μπορω....τωρα στα νηματα λογικο ειναι να υπαρχει και καυλαντα...νηματα για κοπελες που δεν με ενδιαφερουν δεν τα βλεπω καν....και πολυ απλα ο καθε ενας μπορει να καταλαβει τι παιζει δεν ειμαστε μωρα παιδια.....
 

Proedros19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
2
Like
658
Πόντοι
361
Αφού διάβασα όσα γράψατε έρχομαι να προσθέσω και το ζητούμενο ότι κάποιοι γράφουν κριτικές και δεν εγκρίνονται ποτέ. Οπότε και από εκεί χάνεται η οποιαδήποτε πληροφορία. Και αντίστοιχα υπάρχουν άτομα που γράφουν και εγκρίνονται οι κριτικές τους και βλέπεις στην αρχική από τις 10 οι 4 να είναι από το ίδιο άτομο. Και γενικά βλέπεις κριτικές από ίδια άτομα συνέχεια.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.804
Πόντοι
27.636
παρα πολυ σωστα τα λες...τα γραφεια κανουν την δουλεια τους....ο κακος χαμος ειναι με της ανεξαρτητες(?) κοπελες ...εγω παντως ΣΤΙΣ ΚΑΡΤΕΛΕΣ προσπαθω να ειμαι οσο πιο σωστος μπορω....τωρα στα νηματα λογικο ειναι να υπαρχει και καυλαντα...νηματα για κοπελες που δεν με ενδιαφερουν δεν τα βλεπω καν....και πολυ απλα ο καθε ενας μπορει να καταλαβει τι παιζει δεν ειμαστε μωρα παιδια.....

To τι γράφουμε τους είναι αδιάφροο.

Δυστυχώς ή ευτυχώς εδώ ο βασιλιάς είναι τα γραφεία. Στις ανεξάρτητες ας μείνει η πληροφορία που μοιραζόμαστε μεταξύ μας.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.297
Πόντοι
1.446
To τι γράφουμε τους είναι αδιάφροο.

Δυστυχώς ή ευτυχώς εδώ ο βασιλιάς είναι τα γραφεία. Στις ανεξάρτητες ας μείνει η πληροφορία που μοιραζόμαστε μεταξύ μας.
οταν μας αφηνουν........
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
99
Like
14.401
Πόντοι
25.186
Αφού διάβασα όσα γράψατε έρχομαι να προσθέσω και το ζητούμενο ότι κάποιοι γράφουν κριτικές και δεν εγκρίνονται ποτέ. Οπότε και από εκεί χάνεται η οποιαδήποτε πληροφορία. Και αντίστοιχα υπάρχουν άτομα που γράφουν και εγκρίνονται οι κριτικές τους και βλέπεις στην αρχική από τις 10 οι 4 να είναι από το ίδιο άτομο. Και γενικά βλέπεις κριτικές από ίδια άτομα συνέχεια.
Κανενας μας δεν μπορει να ξερει ποσες κριτικες δεν εγκρινονται,αφου δεν υπάρχει κανενα τετοιο στοιχειο.
Θεωρω πως ειναι πολυ λιγες και θα υπάρχει καποιος λογος.
Κατα τα αλλα,δημοσιευονται εκατονταδες κριτκες απο μελη με 1-2 κριτικες ή με 0 ποσταρίσματα,δεν νομιζω οτι υπάρχει καποιος περιορισμός.

Και εν παση περιπτωσει αυτος που λες δεν στεκει.Δηλαδη δεν βοηθιεσαι απο τις χιλιαδες κριτικες και κολλάς στις ελαχιστες κριτικες που ενδεχομενως δεν δημοσιευτηκαν για καποιον λογο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Proedros19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
2
Like
658
Πόντοι
361
Κανενας μας δεν μπορει να ξερει ποσες κριτικες δεν εγκρινονται,αφου δεν υπάρχει κανενα τετοιο στοιχειο.
Θεωρω πως ειναι πολυ λιγες και θα υπάρχει καποιος λογος.
Κατα τα αλλα,δημοσιευονται εκατονταδες κριτκες απο μελη με 1-2 κριτικες ή με 0 ποσταρίσματα,δεν νομιζω οτι υπάρχει καποιος περιορισμός.

Και εν παση περιπτωσει αυτος που λες δεν στεκει.Δηλαδη δεν βοηθιεσαι απο τις χιλιαδες κριτικες και κολλάς στις ελαχιστες κριτικες που ενδεχομενως δεν δημοσιευτηκαν για καποιον λογο;
Αυτό με τις κριτικές όντως δεν ξέρεις πόσες δεν εγκρίνονται. Εγώ λέω ότι βλέπεις συνέχεια συγκεκριμένα άτομα να κάνουν κριτική για συγκεκριμένες κοπέλες η γραφεία. Ελάχιστες βλέπεις για κάτι διαφορετικό. Και διαβάζω κριτικές που με ενδιαφέρουν. Που συνήθως αυτό δεν γίνεται γτ αυτά που ανεβαίνουν δεν με ακουμπάνε.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
99
Like
14.401
Πόντοι
25.186
Δεν ξερω τι εννοεις αλλα αυτη τη στιγμη στην αρχικη υπάρχουν ενα σωρό κριτικες απο μελη που δεν τα εχω δει ουτε ακουσει ποτε στο σάιτ.Και αυτο γινεται καθημερινα,αρα δεν γραφουν οι ιδιοι.
 

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
381
Κριτικές
37
Like
5.088
Πόντοι
5.391
Παιζει να τρωνε ακυρο μονο οι κριτικες που σπανε βασικους κανονες του σαητ. Οπως greeklish, κεφαλαια, νεα κριτικη στην ιδια κοπελα πολυ συντομα κτλ.

Εδω υπαρχουν περιπτωσεις που το ιδιο ατομο εχει πολλαπλα προφιλ και εγραφε με ολα κριτικες και τον μπαναραν μετα απο κανα χρονο τουλαχιστον. Που μονο μεσω καρφωτης η ριπορτ θα τον βρηκαν γιατι σιγα μην ασχοληθουν οι μοντ κτλ με τον καθενα ξεχωριστα απο μονοι τους.

Το μεγαλυτερο προβλημα δεν ειναι οι προμοτορες η οσοι εχουν μπιφ με καποια γραφεια/γκομενες αυτοι κανουν μπαμ.

Το χειροτερο με διαφορα ειναι οσοι δεν γραφουν βασικα αρνητικα στην εμφανιση η σερβις μιας κοπελας γιατι περασαν καλα για τον οποιοδηποτε λογο και δεν θελουν να της κανουν κακο στη μπιζνα της.

Το πιο χαρακτηριστικο παραδειγμα για μενα ειναι η Σασα του γκλαμουρ(η μικρη με τις βυζαρες) που ειχε κατι τραγικα σπυρια (οχι ΣΜΝ προφανως , αλλα δερματικα σαν αλλεργια μην παρεξηγηθω) στον κωλο της και ειχε πανω απο 10 κριτικες και δεν ειχε γραψει κανεις τιποτα. Εκανα εγω την αρχη τοτε και το ανεφερα, το εγραφαν μετα ολοι οι επομενοι και ξαφνικα τωρα που γυρισε παλι δεν γραφει κανεις κατι. Εστω να γραψει οτι δεν εχει πλεον σπυρουκλες οτι ειναι οκ. Τιποτα σιγη.

Γι αυτο οι κριτικες ειναι για να παιρνεις βασικες πληροφοριες και τιποτα παραπανω και να μπορεις να διαβαζεις πισω απο τις ψευτοκαλοσυνες πχ για μενα οπου διαβαζω "θυλικο γεματο σωμα" = χοντρη 100%.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Εγώ δε θέλω να διαβάζω 200 σελίδες άχρηστου υλικού που δεν οφείλει κανέναν και φουσκώνει και τα μυαλά του "προιοντος". Να στα κάνω κ γω απλά.
....μαγκα μου σωστος, αλλα αυτος ειναι κ ενας λογος παραπανω για να υπαρχουν καρτελες κριτικων! Να ειναι συγκεντρωμενη η πληροφορια ( οποια πληροφορια καλα-κακη-σαλιαρικη-μνησικακη κτλ) ωστε να σχηματισει μια εικονα ο ενδιαφερομενος χωρις να χαθει σε ατελειωτο σπαμαρισμα 200 σελιδων σε καθε νημα.
Αλλα "τι'χες Γιαννη, τι'χα παντα" ,το ειχα ξαναναφερει πριν 2-3 χρονια αλλα εις ματην οπως καταλαβα :hi:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom