Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Δεν Απαιτω Σεβασμο ! Απαιτω Αυτοι που υποτιθετε Εχουν η θελουν Σεβασμο ! Να μη γραφουν Παραλογα Σχολια ! και κανουν Κακο στο site... Εγω να Ξερετε ! Οτι Αν Θα γραψω κατι... Θα ειναι 100% ακριβες ! Χωρις να προωθω κατι η να βλεπω Φαντασματα ! Και Ξερω πολυ καλα Οτι ΕΧΩ Αντικειμενικη κριση !!!

Αλλα Τα εχουν Πει Αλλοι ! , Πριν Απο Μενα !!!!................ Θελουν Πολυ Φιλτρο η Κριτικες !!!!!!
Δικιο μπορει να εχεις και οι κριτικες είναι για τα μπαζα. Για να ασκεις κριτικη όμως πρεπει να συμμετασχεις και εσυ .

Βαλε κριτικες αλλιως δεν θα σε παρει κανενας στα σοβαρα.

¨Η διότι δεν πας , so what the fuck do you care?

¨Η διότι δεν συνησφερεις στην κοινότητα και ψαχνεις μόνο πληροφορίες χωρις να δίνεις κατι εσυ. Κατι πολυ εγωιστικο !

Αυτα απο μενα !
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
187
Like
318
Πόντοι
21
Οι κριτικές πλέον είναι σαν τα παρατράγουδα να πω κάτι σε λιθοβολισμό σε καμία κοπέλα .
Πλέον τα πράγματα είναι φτιαγμένα για τα μεγάλα γραφεία
Μα γιαυτο κι εγω ! Λεω αυτα που λεω παραπανω !!!... Πλεον Η Κριτικες Εχουν Χασει την Αξια τους ! Δεν ειναι Συνεισφορα !! Προμοσιον ειναι !
Πρεπει να Βλεπουμε Και Ποιος και Πως την Κανει......
 

geo197800

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
Οι κριτικές πλέον είναι σαν τα παρατράγουδα να πω κάτι σε λιθοβολισμό σε καμία κοπέλα .
Πλέον τα πράγματα είναι φτιαγμένα για τα μεγάλα γραφεία

Κριτικές σωστές έχει αλλά ελάχιστες. Οι περισσότερες είναι γιατί δίνουν ακα, κάποιες γιατί πέφτει έκπτωση. Δεν πειράζει όμως, μέσα από αυτές βρίσκεις και κάποιες αληθινές πληροφορίες και πράττεις αναλόγως. Στις ανεξάρτητες απλώς πας και διαπιστώνεις τι και πώς. Οι γνωστοί πιεστικοι για ακα είναι εύκολο να τους βρεις.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.380
Κριτικές
15
Like
5.361
Πόντοι
1.446
Κριτικές σωστές έχει αλλά ελάχιστες. Οι περισσότερες είναι γιατί δίνουν ακα, κάποιες γιατί πέφτει έκπτωση. Δεν πειράζει όμως, μέσα από αυτές βρίσκεις και κάποιες αληθινές πληροφορίες και πράττεις αναλόγως. Στις ανεξάρτητες απλώς πας και διαπιστώνεις τι και πώς. Οι γνωστοί πιεστικοι για ακα είναι εύκολο να τους βρεις.
δε μου λες...το οτι 9 στις 10 κριτικες ειναι απο γραφεια και μπουρδελα σου λεει κατι???
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.367
Πόντοι
2.606
δε μου λες...το οτι 9 στις 10 κριτικες ειναι απο γραφεια και μπουρδελα σου λεει κατι???
Ναι, ότι οι κοπέλες γραφειων και μπουρδελων είναι 100πλάσιες από τις ανεξάρτητες.
Οι οποίες, καινούργιες ανεξάρτητες, ΔΕΝ θέλουν κάρτα κριτικών...γιατι άραγε?
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.380
Κριτικές
15
Like
5.361
Πόντοι
1.446
Ναι, ότι οι κοπέλες γραφειων και μπουρδελων είναι 100πλάσιες από τις ανεξάρτητες.
Οι οποίες, καινούργιες ανεξάρτητες, ΔΕΝ θέλουν κάρτα κριτικών...γιατι άραγε?
ωραια...αντε να παω με τα νερα σου να δουμε τι αλλο θα βρεις....δεν θελουν καρτελα ετσι??/ ωραια δεν θελουν......αυτες που εχουν τοτε γιατι δεν ανεβαινουν οι κριτικες???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ωραια...αντε να παω με τα νερα σου να δουμε τι αλλο θα βρεις....δεν θελουν καρτελα ετσι??/ ωραια δεν θελουν......αυτες που εχουν τοτε γιατι δεν ανεβαινουν οι κριτικες???
επισης ποιες κοπελες δεν θελουν καρτελα???? εχεις τα αντερα να πεις??
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
@pastelios μήπως γιατί έχεις γράψει για την ίδια πριν κανα δίμηνο; Τις οδηγίες και τους κανόνες στις κριτικές τί τις γράφουμε; Ειδική πρόσκληση θέλετε ορισμένοι;
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.367
Πόντοι
2.606
ωραια...αντε να παω με τα νερα σου να δουμε τι αλλο θα βρεις....δεν θελουν καρτελα ετσι??/ ωραια δεν θελουν......αυτες που εχουν τοτε γιατι δεν ανεβαινουν οι κριτικες???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


επισης ποιες κοπελες δεν θελουν καρτελα???? εχεις τα αντερα να πεις??
Όποια δεν έχει είναι γιατί δεν το θέλει...αλλιώς θα είχε.
ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ

επίσης το ότι γραφεια-μπουρδελα έχουν απείρως περισσότερα κοριτσια από τις ανεξάρτητες το έκανες βαβα. Εξ ου και οι πολύ περισσότερες κριτικες
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.380
Κριτικές
15
Like
5.361
Πόντοι
1.446
@pastelios μήπως γιατί έχεις γράψει για την ίδια πριν κανα δίμηνο; Τις οδηγίες και τους κανόνες στις κριτικές τί τις γράφουμε; Ειδική πρόσκληση θέλετε ορισμένοι;
οντως εγραψα απλα δεν συνανταω πολλες διαφορετικες κοπελες οποτε γραφω μονο για αυτες!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Όποια δεν έχει είναι γιατί δεν το θέλει...αλλιώς θα είχε.
ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ

επίσης το ότι γραφεια-μπουρδελα έχουν απείρως περισσότερα κοριτσια από τις ανεξάρτητες το έκανες βαβα. Εξ ου και οι πολύ περισσότερες κριτικες
Δηλαδή υπάρχει κοπέλα που θέλει να έχει καρτέλα; Ακόμη και από τα γραφεία; Δε νομίζω. Και δε νομίζω να υπάρχει λόγος να παίζει ρόλο αυτό....
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.380
Κριτικές
15
Like
5.361
Πόντοι
1.446
Όποια δεν έχει είναι γιατί δεν το θέλει...αλλιώς θα είχε.
ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ

επίσης το ότι γραφεια-μπουρδελα έχουν απείρως περισσότερα κοριτσια από τις ανεξάρτητες το έκανες βαβα. Εξ ου και οι πολύ περισσότερες κριτικες
αρα στα νηματα τους γραφουν οτι θελουν καρτελα ....και μετα απο πισω λενε οτι δεν θελουν???
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.367
Πόντοι
2.606
αρα στα νηματα τους γραφουν οτι θελουν καρτελα ....και μετα απο πισω λενε οτι δεν θελουν???
Εντάξει τύπε, το σαη δεν τις αφηνει να ανοίξουν...αυτό θες να πεις?
Για να καταλάβω δλδ...
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.367
Πόντοι
2.606
Εγώ ξέρω ότι όποια θέλει όντως στελνει πμ στους μοντερειτορ ή τον αντισθε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή υπάρχει κοπέλα που θέλει να έχει καρτέλα; Ακόμη και από τα γραφεία; Δε νομίζω. Και δε νομίζω να υπάρχει λόγος να παίζει ρόλο αυτό....
Δεν ξερω τι θελουν ή τι δε θέλουν και ποσο ρόλο παιζει..
Ο παστελιος φαγωθηκε
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.367
Πόντοι
2.606

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.380
Κριτικές
15
Like
5.361
Πόντοι
1.446
Οι κοπέλες θέλουν, λες.
Αλλά δεν έχουν.
Δυο εξηγησεις...
Ή δεν τις αφήνουν, ή
δε θέλουν στην πραγματικοτητα.
Διάλεξε...
μια λυση υπαρχει....να μας απαντησουν αυτοι που ξερουν...για να ξερουμε και εμεις.........
 

geo197800

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
δεν θελω να το πιστεψω αυτο.....

Το ερώτημα είναι άλλο. Γιατί κοφτεσαι; είσαι πελάτης ρε αγόρι μου, δεν είσαι νταβάς. Πας, πληρώνεις, φεύγεις. Τι σε νοιάζει η άλλη αν έχει ή δεν έχει καρτέλα και τι κάνει; αυτά είναι που με τρελαίνουν... δεν είστε φίλοι, δε καταλαβαίνεις; είναι ΔΟΥΛΕΙΑ. Τσάμπα αγχώνεσαι και τρώγεσαι σα μπαμπουρας που γύρισε ανάποδα...
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.380
Κριτικές
15
Like
5.361
Πόντοι
1.446
Το ερώτημα είναι άλλο. Γιατί κοφτεσαι; είσαι πελάτης ρε αγόρι μου, δεν είσαι νταβάς. Πας, πληρώνεις, φεύγεις. Τι σε νοιάζει η άλλη αν έχει ή δεν έχει καρτέλα και τι κάνει; αυτά είναι που με τρελαίνουν... δεν είστε φίλοι, δε καταλαβαίνεις; είναι ΔΟΥΛΕΙΑ. Τσάμπα αγχώνεσαι και τρώγεσαι σα μπαμπουρας που γύρισε ανάποδα...
αυτο ακριβως δικε μου.....ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ....πληρωνω για να γαμησω και τιποτα αλλο....απλα γουσταρω να πληρωνω τις κοπελες που περναω καλα,....τι ειναι λαθος σε αυτο που λεω??
 

geo197800

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
αυτο ακριβως δικε μου.....ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ....πληρωνω για να γαμησω και τιποτα αλλο....απλα γουσταρω να πληρωνω τις κοπελες που περναω καλα,....τι ειναι λαθος σε αυτο που λεω??

Το ότι μας έχεις ζαλίσει τον έρωτα σε κάθε νήμα με σάλια και σάλτσες. Δε συντηρείς καμία, τύποι σκάνε 12ωρα, έχει κόσμο με χρήμα. Επίσης δε σε ενδιαφέρει ως πελάτη το τι κάνει η άλλη. Δε σε θέλει, δε σε ήθελε, ούτε πρόκειται. Μην αγχώνεσαι τσάμπα. Εσύ και άλλοι 8-10 σαλιαρηδες που πάτε από νήμα σε νήμα σα μέλισσες. Από εκεί ξεκίνησε όλη η κουβέντα. Όσο πιο σύντομα κατανοήσεις το ότι είσαι πελάτης και όχι φίλος, τόσο πιο γρήγορα θα σταματήσεις. Οι κριτικές σου δεν είναι τίποτα, έχουμε πάρει πάνω από 1000, εγώ συγκεκριμένα, σίγουρα και άλλοι. Δεν σε απασχολεί ως πελάτη το ποια έχει καρτέλα και ποια όχι. Δεν σε απασχολεί το αν θέλει ή δε θέλει. Δεν είναι στα καθήκοντα σου να χώνεσαι. Είναι δουλειά. Δου-λεια.

Καλό βράδυ.
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
611
Κριτικές
10
Like
2.775
Πόντοι
736
Οι κοπέλες θέλουν, λες.
Αλλά δεν έχουν.
Δυο εξηγησεις...
Ή δεν τις αφήνουν, ή
δε θέλουν στην πραγματικοτητα.
Διάλεξε...
Ξερω τουλαχιστον 3 κοπελες που εχουν στειλει μηνυμα και δεν εχουν καρτελλα.Ισως να υπαρχει παραμετρος(καποιο αντιτιμο,που και να υπαρχει λογικο ειναι) το οποιο δεν θελουν να πληρωνουν.Αλλα οταν ενας ανθρωπος με εμπειρια στις ανεξαρτητες ουτε1 ετους ξερει 3 περιπτωσεις,λιγο περιεργο δεν ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom