Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

gatos57

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
18
Like
27
Πόντοι
0
δηλώνει και σκλάβα,μπες στο σάιτ και διάβασε,δέχεται σεξ,μαστίγωμα,κατούρημα πως θα μπορέσει να μου επιβληθεί σαν αφέντρα οταν την έχω κατουρήσει,γαμήσει και μαστιγώσει?μόνο σε όσους αρέσουν αυτά τα γούστα θα πάνε,η νανά κάνει μόνο αυταρχικό,έχει διαφορά,και δεν θέλει να το κρύψει αφού πλασάρεται και σαν σκλάβα και σαν αφέντρα,η δουλειά της είναι.
παμε απο την αρχη.
Αλλο Αφεντρα αλλο σουιτς αλλο σκλαβα.
Σουιτς ειναι αυτη που απολαμβανει και τους δυο ρολλους.Κοιτα τις ορολογιες και την εννοια σουιτς θα σε βοηθησει να κατατοπιστεις σωστοτερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
η τζουλιέτα δεν το έχει το αυτσρχικό,ούτε την εμφάνιση της νανάς βρετού,η νανά κάνει μόνο αυταρχικό δεν είναι σουίτς

Επειδή έχω συναντήσει και τις δύο, μπορώ να εκφέρω άποψη: Η Νανά Βρετού δεν είναι τίποτα, ούτε αφέντρα, ούτε σουίτς ούτε τίποτα. Δεν έχει ιδέα από bdsm και ό,τι κάνει το κάνει από αγγαρεία για επαγγελματικούς - κερδοσκοπικούς λόγους. Εμφάνιση μπορεί να έχει, αλλά είναι η απόλυτη νούλα ως αφέντρα. Δεν ξέρει που της πάνε τα τέσσερα και ό,τι κάνει το κάνει μηχανικά και χωρίς κανένα αισθησιασμό. Είναι μόνο για αρπαχτές. Την Νανά Βρετού δεν την μετράω κάν στον χώρο του bdsm.

Η Τζουλιέτα από την άλλη, είναι κίνκυ, το έχει, το ζει με τα όλα της, είναι μέσα σε όλα. Δεν είναι 100% αφέντρα, πράγματι είναι σουίτς, αλλά είναι φοβερά αισθησιακή, το ζει αυτό που κάνει. Επίσης, σέβεται τα χρήματα του πελάτη. Και από εμφάνιση μια χαρά είναι, αλλά αυτό είναι και υποκειμενικό. Επομένως, μεταξύ των δύο δεν υπάρχει σύγκριση: Τζουλιέτα, διότι μόνο αυτή προσφέρει πραγματικό bdsm. Η άλλη είναι το απόλυτο fake. 
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056


Έχεις κάποιος γνώμη για την Domina Jessy;
Έρχεται Θεσσαλονίκη, αξίζει επίσκεψη;
 

Judge_Dredd

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Όταν λες "αυταρχικο σε στούντιο" εννοείς μια κοπέλα που θα φορέσει ένα στραπόν, θα σου βάλει κάτι χειροπέδες - παιχνίδια, θα ρίξει μια - δυο με ένα απαλό μαστίγιο, θα πει δυο - τρεις τυποποιημένες βρισιές, και μετά θα πηδηχτεί. Και το προγραμματάκι αυτό θα τελειώσει σε 45 λεπτά. Σόρρυ φίλε, αυτό δεν είναι αυταρχικό. Είναι ένα κίνκυ φασόν προγραμματάκι σε μπουρδέλο, όμως ούτε αυταρχικό είναι ούτε η κοπέλα είναι μίστρες. Τα έχω γράψει πολλές φορές, τα ξαναγράφω για τους νέους φίλους.

Η Τζουλιέτα από την άλλη, είναι κίνκυ, το έχει, το ζει με τα όλα της, είναι μέσα σε όλα. Δεν είναι 100% αφέντρα, πράγματι είναι σουίτς, αλλά είναι φοβερά αισθησιακή, το ζει αυτό που κάνει. Επίσης, σέβεται τα χρήματα του πελάτη. Και από εμφάνιση μια χαρά είναι, αλλά αυτό είναι και υποκειμενικό. Επομένως, μεταξύ των δύο δεν υπάρχει σύγκριση: Τζουλιέτα, διότι μόνο αυτή προσφέρει πραγματικό bdsm. Η άλλη είναι το απόλυτο fake. 


Τελικά πότε το kinky είναι bdsm?      :think:


 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Επειδή έχω συναντήσει και τις δύο, μπορώ να εκφέρω άποψη: Η Νανά Βρετού δεν είναι τίποτα, ούτε αφέντρα, ούτε σουίτς ούτε τίποτα. Δεν έχει ιδέα από bdsm και ό,τι κάνει το κάνει από αγγαρεία για επαγγελματικούς - κερδοσκοπικούς λόγους. Εμφάνιση μπορεί να έχει, αλλά είναι η απόλυτη νούλα ως αφέντρα. Δεν ξέρει που της πάνε τα τέσσερα και ό,τι κάνει το κάνει μηχανικά και χωρίς κανένα αισθησιασμό. Είναι μόνο για αρπαχτές. Την Νανά Βρετού δεν την μετράω κάν στον χώρο του bdsm.

Νομίζω υπερβάλλεις λίγο. Σαφώς και το κατέχει το αντικείμενο η Νανά. Στα υπόλοιπα τώρα ότι το κάνει από αγγαρεία και δε το ζει  κτλ κτλ εκεί δε θα πάρω θέση, εάν έχεις αποκομίσει αυτή την εντύπωση σαφώς και δεν αλλάζει αλλά άσχετη με το BDSM δεν είναι και σαφώς πλέον υπάρχουν και πιο "δυνατές" επιλογές απο τη Νανά  

 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
παμε απο την αρχη.
Αλλο Αφεντρα αλλο σουιτς αλλο σκλαβα.
Σουιτς ειναι αυτη που απολαμβανει και τους δυο ρολλους.Κοιτα τις ορολογιες και την εννοια σουιτς θα σε βοηθησει να κατατοπιστεις σωστοτερα.
Τις ξέρω τις ορολογίες αλλά σου εξήγησα δεν θα πήγαινα ποτέ σε μια που δηλώνει και σκλάβα και αφέντρα,γούστα είναι αυτά,θέλω να είναι μόνο αφέντρα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Λογικά είναι μούφες φίλε ειδικά η δεύτερη φωνάζει μούφα από 100 ώρες δρόμο. Φαίνεται ότι είναι βίζιτες και λένε ότι κάνουν και BDSM για να πιάσουν κανέναν κορόιδο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Καμια νεα παρουσια; Καποια καλη προταση;
 

siriti1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Τι λέει αυτή? Έχει δικό της χώρο? Έχει κάπου αγγελία?
Αυτή η τύπισσα δουλεύει μέσω facebook φτιάξε κανα τρολολογαρισμό και στείλτης εκεί μήνυμα αλλά άμα θες πιο επαγγελαμτική πρόταση για ποδολαγνεία πήγαινε εδώ

Σιγουρα θα επισκευτω και την θεα θεανω, αλλα εχω φαει κολλημα με την alice. Στο facebook ειναι μια με ενα μαυρο φορεμα στην εικονα προφιλ;;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Σιγουρα θα επισκευτω και την θεα θεανω, αλλα εχω φαει κολλημα με την alice. Στο facebook ειναι μια με ενα μαυρο φορεμα στην εικονα προφιλ;;

Αυτή παίζει να είναι έχει πολλούς ακόλουθους αλλά να έχεις κατα νού ότι έχει ψηλά τον αμανέ και οι πιθανότητες φόλλας είναι ιδιαίτερα αυξημένες
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Αυτή παίζει να είναι έχει πολλούς ακόλουθους αλλά να έχεις κατα νού ότι έχει ψηλά τον αμανέ και οι πιθανότητες φόλλας είναι ιδιαίτερα αυξημένες
Δεν θα συμφωνήσω φιλε για την φόλα
Είναι καλό παιδί και κουκλα η Θεανώ
Και πάντα πολύ ευγενική
 

siriti1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
η θεανω απο προσωπο τι λεει; Επισης σε ποια περιοχη περιπου βρισκεται ο χωρος της;
 

siriti1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Αυτή παίζει να είναι έχει πολλούς ακόλουθους αλλά να έχεις κατα νού ότι έχει ψηλά τον αμανέ και οι πιθανότητες φόλλας είναι ιδιαίτερα αυξημένες

θα το προσπαθησω. Ευχαριστω παντως!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom